Як створити цільову сторінку за допомогою WordPress

Ви хочете створити на своєму WordPress користувацьку цільову сторінку? Цільові сторінки допомагають компаніям перетворювати відвідувачів веб-сайтів у клієнтів та потенційних клієнтів. У цій статті ми покажемо вам, як легко створити цільову сторінку в WordPress.


Створення цільової сторінки за допомогою WordPress

Що таке цільова сторінка?

Цільова сторінка – це цільова сторінка, призначена для збільшення продажів або отримання потенційних клієнтів для бізнесу. Він використовується в платних маркетингових, електронних та електронних кампаніях. Користувачі, які приїжджають з цих джерел, перейдуть на цю сторінку першими, тому її називають цільовою сторінкою.

Яка різниця між домашньою та цільовою сторінкою?

Домашня сторінка – це головна сторінка вашого веб-сайту і те, що побачать користувачі, коли вони введуть ваше доменне ім’я у своєму браузері. З іншого боку, цільова сторінка може бути окремою сторінкою, на якій більшість відвідувачів приземляються з платних або сторонніх джерел трафіку.

Домашня сторінка призначена для відвідувачів, щоб спілкуватися з вашим веб-сайтом, вивчати інші сторінки, переглядати продукти або підписуватися. Він має більше посилань і надає користувачам більше варіантів.

З іншого боку, цільова сторінка будується для конверсії. Він має менше посилань і призначений для того, щоб користувачі могли прийняти рішення про покупку або надати свою інформацію для майбутньої роботи.

Зазвичай ваш веб-сайт може мати лише одну домашню сторінку, але ви можете створити стільки цільових сторінок, скільки вам потрібно для різних кампаній. Наприклад:

  • Цільова сторінка для ваших платних рекламних кампаній
  • Відвідувачі, що надходять із конкретних джерел трафіку, таких як список електронної пошти, соціальні медіа тощо
  • Користувачі, що перебувають на певній сторінці товару чи послуги
  • та багато іншого…

Зважаючи на це, давайте подивимося, як створити красиву спеціальну цільову сторінку в WordPress. Ми покажемо вам два рішення, і ви можете вибрати той, який вам найбільше підходить.

Створення цільової сторінки в WordPress за допомогою програми Beaver Builder

Beaver Builder – один з найкращих плагінів цільової сторінки WordPress. Це дозволяє легко створити цільову сторінку за допомогою готових шаблонів, які ви можете змінювати за допомогою простих інструментів перетягування.

По-перше, вам потрібно зробити це встановити та активувати плагін Beaver Builder. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації потрібно відвідати Налаштування »Beaver Builder сторінки для налаштування параметрів плагіна.

Ліцензія Beaver Builder

На вкладці Ліцензія натисніть кнопку “Ввести ліцензійний ключ”, щоб додати свій ліцензійний ключ. Ви можете знайти цю інформацію у своєму обліковому записі на веб-сайті Beaver Builder.

Далі вам потрібно перейти до Сторінки »Додати нове сторінки, щоб створити свою першу цільову сторінку. Зараз багато тем WordPress включають в себе конструктор сторінок або шаблон на повну ширину. Ці шаблони призначені для роботи з плагінами для створення сторінок.

Якщо ваша тема не має такого шаблону, ви можете створити її самостійно. Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо створення сторінки на повну ширину в WordPress.

Виберіть конструктор сторінки або шаблон повної ширини у вікні “Атрибути сторінки” у правій колонці та тепер збережіть свою сторінку, щоб застосувати зміни.

Виберіть шаблон

Тепер ви готові зробити цільову сторінку. Клацніть на вкладці Beaver Builder над редактором публікацій, щоб запустити інтерфейс для програмування.

Запустіть

Beaver Builder відкриється з наявним шаблоном сторінки. Потрібно натиснути кнопку “Додати” у верхньому правому куті екрану та перейти на вкладку “Шаблони”.

Виберіть шаблон

Beaver Builder поставляється з декількома готовими шаблонами. Виберіть “Цільові сторінки” зі спадного меню групи, а потім виберіть шаблон, близький до того, що ви думаєте.

Вибравши шаблон, Beaver Builder завантажить його у вікно попереднього перегляду.

Наведіть курсор та натисніть для редагування

Тепер ви можете вказати будь-який елемент та натиснути його на будь-який елемент, щоб відредагувати його. Ви можете змінювати текст, змінювати колір тла чи зображення, регулювати ширину та висоту рядків та стовпців.

Ви можете додавати або видаляти елементи вмісту зі свого шаблону. Просто натисніть на кнопку “Додати” та перейдіть на вкладку “Рядки”. Можна додати або окремі, або декілька стовпців.

Додайте рядки до цільової сторінки

Після додавання рядка перейдіть на вкладку модулів. Модулі – це елементи вмісту, які ви можете додати до своєї цільової сторінки. Beaver Builder постачається з усіма необхідними модулями, включаючи текст, заголовки, кнопки, відео, аудіо, анімований таймер зворотного відліку та багато іншого.

Додайте модулі до вашого шаблону

Після задоволення дизайну ви можете натиснути кнопку “Готово” вгорі, а потім зберегти або опублікувати свою сторінку.

Збережіть або опублікуйте вашу цільову сторінку

Тепер ви можете відвідати сторінку, щоб переглянути цільову сторінку в дії. Не соромтесь відредагувати його знову, якщо вам потрібно щось відкоригувати, додати чи видалити.

Попередній перегляд цільової сторінки

Створення цільової сторінки в WordPress за допомогою Leadpages

Leadpages – ще одна проста у користуванні платформа для створення прекрасних цільових сторінок та додавання їх на ваш сайт WordPress.

На відміну від BeaverBuilder, LeadPages – це окремий конструктор цільових сторінок, що означає, що ви можете використовувати його з сайтом WordPress або без нього.

Спочатку вам потрібно зайти на веб-сайт Leadpages та зареєструватися в обліковому записі. Після цього ви побачите інформаційну панель Leadpages, де потрібно натиснути кнопку “Створити нову сторінку”.

Створення нової цільової сторінки за допомогою Leadpages

На наступному екрані вам запропонують вибрати шаблон. Leadpages поставляється з десятками красиво оформлених шаблонів, які чітко організовані в різні категорії.

Виберіть шаблон для своєї цільової сторінки

Клацніть будь-який шаблон, щоб переглянути його. Вам потрібно вибрати шаблон, який буде найближчим до того, що ви маєте на увазі, а потім натиснути кнопку “Використовувати цей шаблон”, щоб продовжити.

Це запустить інтерфейс для розробників Leadpages. Це інтерфейс перетягування, де ви можете просто вказати елемент та натиснути на елемент, щоб відредагувати його.

Будівельник лідерів

Тепер ви можете вказати та натиснути, щоб відредагувати будь-який елемент сторінки. Ви можете замінити зображення, текст, фонові зображення тощо. Ви також можете додати нові віджети з лівого стовпця.

Ви також можете налаштувати різні розділи цільової сторінки, натиснувши вкладку макета сторінки. Просто перетягніть розділи, щоб налаштувати їх на сторінці. Ви також можете додати нові розділи або видалити їх.

Перетягування макета сторінки

Leadpages також підключається до декількох сторонніх додатків, включаючи всі найвищі маркетингові послуги електронної пошти. Просто додайте форму реєстрації на свою цільову сторінку та натисніть кнопку “Додати інтеграцію”.

Додайте інтеграції

Після того як ви закінчите редагувати цільову сторінку, ви можете натиснути кнопку опублікувати, щоб активувати її.

Після цього потрібно натиснути кнопку “Опублікувати параметри” та перейти на вкладку “Інші параметри публікації”. Звідси ви можете завантажити плагін Leadpages WordPress.

Отримайте плагін WordPress

Далі вам потрібно перейти на ваш сайт WordPress, щоб встановити та активувати плагін. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації вам потрібно відвідати меню Leadpages у вашій адміністраторній області WordPress, щоб увійти у свій обліковий запис Leadpages..

Після входу в систему перейдіть на сторінку Лідери »Додати нове сторінки. Ви зможете побачити вашу цільову сторінку, перелічену там, з кількома опціями.

Ви можете опублікувати цю сторінку як звичайну цільову сторінку, домашню сторінку, привітання або 404 помилку. Ви також можете вибрати URL-кулі для своєї цільової сторінки.

Опублікуйте свою цільову сторінку в WordPress

Переглянувши варіанти, продовжуйте і натискайте кнопку опублікувати. Тепер Leadpages опублікує сторінку на вашому сайті WordPress.

Тепер ви можете відвідати цю сторінку на своєму веб-сайті, щоб побачити її в дії. Ви можете внести будь-які потрібні зміни на веб-сайті Leadpages, і ці зміни з’являться на вашому сайті.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити цільову сторінку за допомогою WordPress. Ви також можете побачити наші поради щодо залучення більше трафіку на ваш сайт WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me