Як створити Інтернет-ринок за допомогою WordPress

Ви хочете створити інтернет-ринок за допомогою WordPress? Веб-сайт інтернет-ринку дозволяє користувачам купувати та продавати товари, встановлюючи власні міні-магазини в межах вашої платформи електронної комерції.


Це дозволяє заробляти гроші, поділяючи свою платформу онлайн-ринку. Через низькі накладні витрати він став популярною ідеєю для онлайн-бізнесу.

У цій статті ми покажемо вам, як легко створити інтернет-ринок за допомогою WordPress, не витрачаючи тисячі доларів.

Створення інтернет-ринку за допомогою WordPress

Що потрібно для запуску Інтернет-ринку за допомогою WordPress?

По-перше, вам потрібно переконатися, що ви використовуєте правильну платформу веб-сайтів, і оскільки ви читаєте цю статтю, ви знаходитесь у потрібному місці.

Доступні два типи WordPress: WordPress.com проти WordPress.org. Один – це обмежений сервіс розміщення блогу, а інший відомий як влаштований WordPress, про який ви, ймовірно, чули тонни. Дивіться повне порівняння між WordPress.com та WordPress.org.

Ми рекомендуємо використовувати WordPress.org, оскільки це дає вам свободу та доступ до всіх функцій WordPress поза коробкою.

Наступні елементи знадобляться для створення веб-сайту на ринку, використовуючи WordPress, що розміщений на власному веб-сайті.

  • Доменне ім’я (наприклад, wpbeginner.com)
  • Обліковий запис веб-хостингу (тут зберігаються файли вашого веб-сайту)
  • Сертифікат SSL (для надійного прийняття онлайн-платежів)
  • WooCommerce (найкращий додаток для електронної комерції WordPress)
  • Додаток до інтернет-ринку

Вся настройка може зайняти до 40 хвилин, і ми проведемо вас кожен крок по черзі.

Готові? Давайте розпочнемо.

Крок 1. Налаштування вашої платформи електронної комерції

Перший крок – придбати доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу. Вам не просто потрібен веб-хостинг, але вам знадобиться послуга, яка спеціалізується на хостингу WooCommerce, оскільки це програмне забезпечення, яке ми будемо використовувати як нашу платформу електронної комерції.

Зазвичай доменне ім’я коштує $ 14,99 / рік, веб-хостинг – 7,99 / місяць, а сертифікат SSL – 69,99 / рік.

Тепер, здається, це багато грошей, якщо ви тільки починаєте.

На щастя, Bluehost, офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress та WooCommerce, погодився запропонувати нашим користувачам безкоштовний домен + SSL та знижку на їх хмарний хостинг WordPress.

В основному, ви можете розпочати роботу за $ 6,95 / місяць.

→ Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

Після придбання хостингу, тоді слідкуйте за нашим покроковим підручником про те, як запустити інтернет-магазин для отримання повних інструкцій із налаштування.

Тепер у вас буде веб-сайт WordPress, на якому встановлено WooCommerce.

Однак за замовчуванням WooCommerce передбачає, що ваш веб-сайт є єдиним веб-сайтом постачальника, тому інші користувачі не можуть додавати свої продукти та послуги на ваш веб-сайт..

Давайте змінимо це.

Крок 2. Перетворіть свій сайт WooCommerce в Інтернет-майданчик

Спочатку потрібно встановити та активувати плагін WC Vendors. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

WC-продавці – це ринкове рішення для WooCommerce. Це спрощує створення веб-сайту на ринку, перетворюючи WooCommerce в платформу для багатьох постачальників.

Кожен продавець може продавати свою продукцію, поки ви повністю контролюєте веб-сайт як власник ринку. Ви можете вибрати власну бізнес-модель, способи оплати, типи продуктів тощо.

Після активації перейдіть до Продавці туалету »Налаштування сторінки для налаштування параметрів ринку.

Налаштування постачальників туалетів

Спочатку ви побачите загальні пункти. Потрібно переконатися, що прапорець “Реєстрація постачальника” встановлений, щоб користувачі могли зареєструватися як постачальник на вашому веб-сайті.

Ви можете переглянути інші елементи на сторінці, а потім натиснути кнопку “Зберегти зміни”, щоб зберегти свої налаштування.

Далі вам потрібно натиснути на вкладку “Комісія”, щоб встановити ставку комісійної винагороди для постачальників на вашому веб-сайті. Це сума, яку ви будете платити продавцеві за кожен продаж.

Налаштування комісії постачальників туалетів

Примітка. Ставка глобальної комісії може бути перевиконана для окремих постачальників та товарів.

Далі вам потрібно натиснути на вкладку “Можливості”, щоб встановити правила для постачальників на всіх веб-сайтах. Ця частина налаштувань постачається з трьох розділів.

Налаштування можливостей для постачальників

Загальні можливості включають дозволення постачальникам переглядати та редагувати товари та замовлення. Параметри за замовчуванням працюватимуть для більшості сайтів.

Потім перейдіть до розділу “Продукти”, і звідси ви можете вибрати, який тип постачальників товарів можна додати. Наприклад, ви можете обмежити постачальників лише додавати цифрові завантаження або фізичний продукт.

Ви також можете вибрати, які дані постачальники можуть бачити та використовувати на сторінці “Додати продукти”.

Встановіть правила продукту

Нарешті, перейдіть до розділу “Замовлення” у розділі “Можливості”, щоб вибрати, що постачальники інформації можуть бачити про замовлення.

Встановлення дозволів продавця для замовлень

Після налаштування можливостей настав час налаштувати на своєму веб-сайті сторінки, що стосуються ринку.

Перейдіть на вкладку “Дисплей” у налаштуваннях плагіна, щоб налаштувати сторінки. Можна просто піти Сторінки »Додати нове щоб створити нову сторінку для кожного елемента та додати короткий код, який відображається в налаштуваннях, до області вмісту сторінки.

Налаштування сторінок на ринку

Створивши всі сторінки та додавши до них короткі коди, їх можна вибрати тут.

Внизу сторінок на цій же сторінці ви знайдете опцію “Налаштування магазину”. Тут ви можете вибрати префікс для використання в URL-адресах магазину продавця, дозволити їм встановлювати власні заголовки для сторінок їхніх магазинів та використовувати HTML в описі магазину.

Зберігайте налаштування для постачальників

Наступним кроком є ​​встановлення платежів для постачальників. Більшість веб-сайтів на ринку встановлюють мінімальний поріг для своїх постачальників і сплачують їх щомісяця або щотижня.

Ми рекомендуємо використовувати вручну платежі постачальникам, оскільки це дає клієнтам достатньо часу для запиту повернення коштів або надання відгуку про товари.

Виплати постачальників туалетів

Однак, якщо ви хочете здійснити систему зняття платежів для постачальників, тоді ви можете придбати додаткові додатки. У продавців WC є додатки, доступні для смуг, MangoPay, Escrow та вручну виплат.

Залежно від обраного шлюзу платежів, вам потрібно буде встановити шлюз платежів, ввівши свої API-ключі. Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти зміни”, щоб зберігати налаштування.

Тепер, коли постачальники туалетів готові, давайте налаштуємо WooCommerce для середовища для багатьох постачальників.

Крок 3. Увімкніть управління обліковими записами в WooCommerce

Спочатку потрібно відвідати WooCommerce »Налаштування і натисніть на вкладку “Облікові записи”. Звідси потрібно встановити прапорці біля опції реєстрації клієнта.

Дозвольте клієнтам створити обліковий запис у WooCommerce

Не забудьте зберегти свої зміни.

Крок 4. Налаштування меню навігації

Тепер, коли налаштування вашого ринку для багатьох постачальників завершено. Настав час полегшити користувачам пошук їхнього веб-сайту.

Для цього перейдіть до Зовнішній вигляд »Меню сторінки. Звідси потрібно додати свій обліковий запис користувача та сторінки оформлення замовлення до навігаційного меню.

Додати в меню

Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти меню”, щоб зберегти зміни. Детальніші інструкції див. У нашому посібнику щодо додавання навігаційних меню в WordPress.

Якщо у вас немає сторінки “Мій обліковий запис”, просто створіть нову сторінку в WordPress та додайте наступний короткий код у редакторі публікацій
.
[woocommerce_my_account]

Крок 5. Тестування вашого веб-сайту Marketplace

Ваш веб-сайт онлайн-ринку вже готовий до тестування. Ви можете відвідати свій веб-сайт у новому вікні браузера та створити новий обліковий запис, натиснувши на посилання Мій обліковий запис у верхній частині.

Тестування вашого веб-сайту на ринку

Звідси і клієнти, і продавці можуть увійти до своїх акаунтів, а також створити новий рахунок.

Зареєструйтесь як постачальник

Щойно користувачі створюють новий обліковий запис, ви отримаєте сповіщення електронною поштою. Якщо ви не в змозі отримувати сповіщення електронною поштою, перегляньте наш посібник щодо виправлення проблеми з надсиланням електронної пошти WordPress.

Ви також можете переглянути нові програми постачальників, відвідавши сторінку Користувачі »Усі користувачі сторінки. Ви побачите всі нові запити постачальника як “очікуючі постачальники”, а ви можете затвердити або заборонити програми, натиснувши посилання під їх ім’ям користувача.

Затвердити постачальників продажів

Після затвердження ці постачальники можуть увійти до своїх облікових записів та додати свої продукти, відвідавши інформаційну панель постачальника. Вони також можуть переглядати свої замовлення та звіти про продаж.

Інформаційна панель постачальника

Перше, що потрібно зробити вашим постачальникам – це налаштувати свої налаштування магазину, натиснувши посилання “Налаштування магазину”.

Налаштування магазину продавця

Залежно від способів оплати, які ви встановили, їм потрібно буде надати свою електронну адресу PayPal або Stripe для отримання платежів. Вони також зможуть надати інформацію про банківські рахунки для прямих ручних платежів.

Як тільки продавець додасть новий продукт, ви отримаєте повідомлення електронною поштою та побачите піктограму поруч із меню продуктів. Потім ви можете відредагувати продукт, затвердити його або видалити.

Відкладені продукти

На сторінці вашого магазину будуть чітко відображені товари, що продаються за назвою магазину продавця.

Продається продавцем

Крок 6. Вирощування вашого веб-сайту

По-перше, ви можете вибрати дизайн веб-сайту вашого ринку. WordPress постачається з тисячами безкоштовних і платних тем, але не всі вони готові до електронної комерції.

Перегляньте наш вибір найкращих тем WooCommerce, щоб знайти відповідну тему для вашої платформи ринку.

Після цього ви хочете додати нові функції на свій веб-сайт. Наприклад, зробити його аукціонним сайтом для багатьох постачальників або членом спільноти.

Ви хочете відстежити, які продукти отримують більше трафіку та які постачальники приносять більше користувачів. Для цього вам потрібно включити відстеження клієнтів у WooCommerce на вашому веб-сайті.

Найбільша перешкода у зростанні будь-якого веб-сайту електронної комерції – це покинуті продажі кошиків. Дізнайтеся, як відновити покинуті продажі в кошиках, як професіонал, щоб збільшити прибуток.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити інтернет-ринок за допомогою WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим основним посібником SEO WooCommerce SEO, щоб отримати пошуковий трафік на ваш веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me