Як створити окрему сторінку для публікацій блогу в WordPress

Ви хочете створити окрему сторінку для публікацій блогу в WordPress? За замовчуванням WordPress відображає ваші публікації в блозі на домашній сторінці.


Однак якщо ви робите веб-сайт для бізнесу або просто хочете налаштувати свою домашню сторінку, вам може знадобитися окрема сторінка для розділу вашого блогу.

У цій статті ми покажемо вам, як легко створити окрему сторінку для публікацій блогу в WordPress.

Створення окремої сторінки блогу в WordPress

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо ви віддаєте перевагу письмовим інструкціям, просто продовжуйте читати.

Налаштуйте WordPress для створення окремої сторінки блогу

WordPress дозволяє вам легко налаштувати веб-сайт, щоб мати користувальницьку домашню сторінку. Ця функція також дозволяє вибрати будь-яку іншу сторінку на вашому веб-сайті, яка буде використовуватись як вашу сторінку блогу.

По-перше, вам потрібно створити дві сторінки в WordPress, які ви хочете використовувати як свою домашню сторінку та сторінку блогу.

Публікуйте блог та домашні сторінки в WordPress

Вам не потрібно додавати будь-який вміст до цих сторінок, і ви можете навіть називати їх будь-яким іншим, якщо хочете. Наприклад, деякі веб-сайти підприємств використовують Новини для своєї сторінки блогу.

Після створення цих сторінок ви можете перейти до сторінки Налаштування »Читання сторінки в області адміністратора WordPress.

У розділі “Відображення домашньої сторінки” вам потрібно натиснути опцію “Статична сторінка”. Після цього ви можете вибрати домашню сторінку та сторінки блогу, які ви створили раніше.

Виберіть блог та домашню сторінку

Тепер ви можете перейти до Сторінки »Усі сторінки розділ в області адміністратора. Ви помітите свій блог та домашню сторінку з новими мітками. Вперед та натисніть посилання Переглянути під цими сторінками, щоб переглянути їх.

Попередній перегляд сторінки блогу

Зовнішній вигляд цих сторінок залежить від вашої теми WordPress, і вам може знадобитися налаштувати параметри теми.

Оскільки для кожної теми WordPress є різні варіанти, вам доведеться перевірити документацію своєї теми або перевірити параметри нижче Зовнішній вигляд »Налаштувати сторінки.

Ми також покажемо вам інші методи далі в цій статті.

Перемістіть посилання на сторінку блогу до меню навігації вашого веб-сайту

Посилання на щоденник у навігаційному меню

Тепер, коли ви створили окрему сторінку блогу, давайте допоможемо відвідувачам вашого веб-сайту знайти це.

Просто відвідайте Зовнішній вигляд »Меню і додайте створену раніше сторінку блогу до навігаційного меню вашого веб-сайту.

Додавання посилання на сторінку блогу до меню навігації

Детальніші інструкції див. У посібнику для початківців щодо навігаційних меню в WordPress.

Налаштування домашньої сторінки

За замовчуванням багато тем WordPress оснащені вбудованим шаблоном для відображення статичної сторінки як передньої сторінки вашого веб-сайту. Однак її все одно потрібно буде налаштувати під Зовнішній вигляд »Налаштувати.

Настроювач тем

Деякі теми WordPress також дозволяють вибрати шаблон домашньої сторінки для вашої сторінки. Якщо ваша тема має такий шаблон, ви можете вибрати її, відредагувавши домашню сторінку.

Вибір шаблону сторінки

Нарешті, ви можете використовувати плагін для створення веб-сторінок WordPress, щоб скористатися простим перетягуванням та інструментами для створення домашньої сторінки з нуля.

Ми рекомендуємо використовувати Beaver Builder, оскільки це найкращий плагін для WordPress WordPress для розробників сторінок на ринку. Він надзвичайно простий у використанні, включає готові шаблони та надзвичайно гнучку для створення будь-якого макета, який ви хочете.

Редагування домашньої сторінки в Beaver Builder

Детальніше дивіться в нашому підручнику про те, як створити, як створити власну домашню сторінку в WordPress.

Налаштуйте дизайн сторінки свого блогу

За замовчуванням WordPress автоматично шукає шаблон у вашій темі WordPress для відображення публікацій на окремій сторінці блогу.

Якщо у вас немає теми, вона автоматично повертається до шаблону архіву. Детальніше дивіться в нашому посібнику з ієрархії шаблонів WordPress.

Тепер, якщо вам не подобається, як ваша тема обробляє вашу сторінку блогу, ви можете змінити це за допомогою додаткових інструментів і без написання коду.

Спочатку вам потрібно буде встановити та активувати плагіни Beaver Builder та Beaver Themer. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Beaver Themer – це додатковий плагін для Beaver Builder і дозволяє вам не просто створювати сторінки, а цілі нові теми WordPress з нуля..

Спочатку потрібно відвідати Бівер Builder »Темерні макети на сторінці та натисніть кнопку Додати нове.

Тематичний макет

Звідси ви можете вказати назву для свого макета, вибрати “Тип макета” як тип, а потім виберіть “Архів” як ваш макет.

Це створить тематичний макет шаблонів архіву. На наступному екрані потрібно вибрати опцію “Розмістити архів” для параметра розташування, а потім натиснути кнопку “Запустити програму Beaver Builder”..

Запустіть

Це відкриє програму Beaver Builder з обраним вами макетом. Ви можете просто вказати на будь-який елемент на екрані та натиснути його та почати його редагувати. На сторінку також можна додати нові рядки, стовпці та веб-елементи.

Редагування макета публікацій у блозі в Beaver Builder

Детальніше дивіться в нашому посібнику щодо створення власної теми WordPress (без кодування).

Після закінчення редагування ви можете просто опублікувати макет. Після цього завітайте на сторінку свого блогу, щоб побачити його в дії.

Шаблон сторінки блогу

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам створити окрему сторінку для публікацій блогу в WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом про те, як збільшити трафік блогу та наш список обов’язкових плагінів WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me