Як створити сторінку користувацьких архівів у WordPress

Сторінка користувацьких архівів – це чудовий спосіб об’єднати весь ваш старий вміст на одній сторінці. Це дозволяє мати спеціальну сторінку, на якій ви можете перелічити щомісячні архіви, архіви категорій, архіви тегів, авторські архіви та все інше, що ви можете додати. У нас є спеціальна сторінка архівів для WPBeginner. Нещодавно один з наших користувачів запропонував нам написати підручник з цього приводу. У цій статті ми покажемо вам, як створити користувальницьку сторінку архівів у WordPress.


Проблема

За замовчуванням у вас є можливість відображати щорічні архіви за допомогою віджетів бічної панелі. Це може вийти з рук, коли ви ведете блоги більше року. Уявіть собі сайти, як WPBeginner, які працюють вже майже 4 роки. У нас у боковій панелі буде 48 щомісячних посилань на архів. Ви також маєте можливість додавати архіви категорій, список авторів тощо на своїй бічній панелі. Але чому захаращувати бічну панель так багато посилань, коли ви можете створити одну сторінку, щоб перелічити їх усі. Це коли грає користувацька сторінка архівів. Він не тільки дозволяє вам уникнути безладу, але також надає вашим користувачам ефективний спосіб перегляду вашого старого вмісту.

На жаль, більшість тем WordPress не поставляється зі спеціальним шаблоном сторінки архівів. Давайте розглянемо, що потрібно для створення шаблону сторінки користувальницьких архівів у WordPress.

Примітка: Будь ласка, не плутайте власні архіви з шаблоном archive.php, який постачається з більшістю тем WordPress. Шаблон archive.php використовується для відображення щомісячних, категорій, тегів, авторських та інших сторінок архіву. Наша спеціальна сторінка архівів буде однією сторінкою, яка об’єднає всі ваші інші архіви.

Створення шаблону сторінки користувальницьких архівів

Перше, що вам потрібно зробити – це створити шаблон сторінки для сторінки користувацьких архівів. Просто відкрийте новий файл у своєму текстовому редакторі (тобто блокноті) та дайте ім’я page-archive.php. Далі, Додайте наступні рядки коду вгорі:

<?php
/ *
Назва шаблону: Архіви
* /
?>

Завантажте сторінку-archive.php у папку тем WordPress, і ви створили шаблон сторінки Archives. Тепер нам потрібно переконатися, що шаблон цієї сторінки відповідає дизайну вашого сайту. Скопіюйте вміст файла page.php, який знаходиться у папці вашої теми, і вставте його у page-archive.php.

Нижче наводиться приклад того, як виглядав би ваш файл page-archive.php:

<?php
/ *
Назва шаблону: Архіви
* /
get_header (); ?>

<?php while (have_posts ()): the_post (); ?>

<?php the_title (); ?>

<?php the_content (); ?>

/ * Функції користувальницьких архівів переходять під цей рядок * /

/ * Функції спеціальних архівів Перейдіть за цим рядком * /

<?php закінчення; // кінець петлі. ?>


<?php get_sidebar (); ?>
<?php get_footer (); ?>

Створення сторінки користувацьких архівів у WordPress

Тепер, коли у вас готовий основний шаблон сторінки, вам потрібно створити нову користувацьку сторінку архівів у WordPress. Перейдіть на панель адміністратора WordPress та додайте нову сторінку (Сторінки »Нові). Ви можете зателефонувати на цю сторінку Архів, Бібліотека чи будь-що інше, що вам подобається. Тепер подивіться мета-поля під кнопкою опублікування в правій частині екрана. Ви повинні побачити мета-вікно під назвою Атрибути сторінки. Клацніть на спадному меню під шаблоном і виберіть «Архів» як шаблон сторінки. Збережіть та опублікуйте сторінку.

Виберіть Шаблон сторінки архівів у WordPress

Тепер ви створили сторінку, що використовує шаблон сторінки архівів, однак вона не відображатиме вмісту. Давайте далі та додамо власні елементи сторінки архіву, такі як щорічні архіви, категорії тощо.

Додавання щомісячних архівів за допомогою компактних архівів

Якщо ви переглянете нашу сторінку користувальницьких архівів, то помітите, що ми не використовуємо щомісячний список архівів за замовчуванням, який постачається разом із WordPress. Натомість ми використовуємо плагін під назвою Compact Archives. Зауважте, що ми прийняли цей плагін і зараз його підтримуємо.

Встановіть та активуйте цей плагін плагін Compact Archives. Після активації плагіна додайте наступний код у шаблон власного архіву (page-archive.php):

За датою

    <?php compact_archive ($ style = ‘block’); ?>

Він відображатиме ваші щомісячні архіви таким чином:

Відображення щомісячних архівів один рік на рядок за допомогою компактних архівів

Додавання списку всіх категорій

Категорії узагальнюють основні теми вашого веб-сайту та є найкращим способом сортування вашого вмісту. Дізнайтеся, як ми використовуємо Категорії та Теги. Оскільки ми використовуємо категорії як основний спосіб організації нашого контенту, ми вважаємо, що абсолютно важливо перераховувати наші архіви категорій. Щоб заощадити місце, ми будемо відображати його вбудований список.

Спочатку додайте цей код у файл шаблону сторінки ваших архівів:

Категорії:

    <?php wp_list_categories (‘title_li =’); ?>

Тепер нам потрібно розробити цей список, зробити його зовнішнім і покращити їхній вигляд. Додайте це до файлу style.css теми:

ul.bycategories {
маржа: 0;
підкладка: 0;
}
ul.bycategories li {
список-стиль: немає;
список-стиль-тип: немає;
маржа: 0;
підкладка: 0;
}
ul.bycategories li a {
список-стиль: немає;
список-стиль-тип: немає;
маржа: 0 20px 15px 0;
поплавок: зліва;
фон: #eee;
колір: # 464646;
підкладка: 5px 10px;
межа-радіус: 5px;
-моз-кордон-радіус: 5 пікселів;
-webkit-border-radius: 5px;
}
ul.bycategories li a: наведіть {
оформлення тексту: немає;
фон: # ff6200;
колір: #fff;
}
.ясно {ясно: обидва;}

Ваші категорії будуть виглядати приблизно так:

Відображення категорій рядків на сторінці архівів у WordPress

Дослідити? Перенаправлення користувачів до випадкової публікації

На нашій сторінці архівів у нас є кнопка Explore WPBeginner. Ця кнопка перенаправляє користувачів до випадкової публікації. Мета – дозволити користувачам випадково натикатися на статті. Дізнайтеся, як перенаправити користувачів до випадкової публікації в WordPress.

Хоча це вся інформація, яку ми маємо на нашій спеціальній сторінці архівів, ви, безумовно, можете додати більше. Давайте розглянемо деякі інші речі, які ви можете додати.

Додавання хмари тегів

Якщо ви хочете відобразити хмару тегів ваших найпопулярніших тегів, які використовуються на сайті, просто додайте наступний код у файл custom-archive.php:

Хмара тегів:

<?php wp_tag_cloud (); ?>

Функція wp_tag_cloud () постачається з великою кількістю параметрів для регулювання кількості тегів, максимального та мінімального розмірів тегів тощо.

Додавання списку сторінок

Якщо ви хочете відобразити список всіх сторінок на своєму сайті, просто додайте наступний код:

<?php wp_list_pages (‘title_li =’); ?>

Додавання списку авторів

Щоб відобразити список авторів на сайті, просто додайте наступний код:

<?php wp_list_authors (‘виключити_адмін = 0&optioncount = 1 ‘); ?>

Додавання останніх публікацій

Якщо ви хочете відобразити список своїх останніх публікацій, додайте цей код:

<?php wp_get_archives (‘type = postbypost&межа = 10 ‘); ?>

Повна сторінка архівів дозволяє вашим користувачам ефективно переходити по старому вмісту. Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам створити користувальницьку сторінку архівів у WordPress. Якщо у вас є якісь питання або пропозиції, будь ласка, повідомте нас про це, залишивши коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me