Як видалити та перевстановити WordPress

Нещодавно один з наших користувачів запитав нас, як вони можуть видалити та перевстановити WordPress? Перевстановлення WordPress може вирішити проблеми, коли всі інші поради щодо усунення несправностей виходять з ладу. У цій статті ми покажемо вам, як безпечно видалити та перевстановити WordPress, не втрачаючи своїх даних чи SEO.


Як видалити та перевстановити WordPress

Коли вам потрібно перевстановити WordPress?

Перевстановлення WordPress ніколи не повинно бути першим варіантом. Найбільш поширені помилки WordPress легко виправити, і це позбавить вас від клопоту перевстановити WordPress.

Якщо ви не можете з’ясувати причину проблеми, дотримуйтесь вказівок у нашому посібнику з усунення несправностей WordPress. Це допоможе точніше визначити проблему та знайти рішення.

У разі зламаного сайту WordPress, ви можете спробувати поради в нашому посібнику щодо очищення зламаного сайту WordPress..

Якщо все інше не вдалося, то видалення та перевстановлення свіжої копії WordPress можна використовувати як крайній спосіб.

Крок 0. Створіть резервну копію

Перш ніж щось робити, спочатку слід створити повну резервну копію наявного веб-сайту WordPress. Для цього можна використовувати плагін для резервного копіювання WordPress. Переконайтеся, що ви зберігаєте резервні файли на своєму комп’ютері або в хмарній службі зберігання даних, наприклад, Google Drive або Dropbox.

Ми не будемо використовувати цю резервну копію для перевстановлення WordPress, але це добре, якщо у випадку щось піде не так.

Крок 1. Експортуйте вміст WordPress

Перше, що вам потрібно зробити, – експортувати вміст WordPress, створивши експортний файл WordPress. Цей файл буде містити всі ваші публікації, сторінки, категорії, теги та коментарі.

Відновлення сайту WordPress за допомогою цього експорту-файлу дозволяє не залишати дані, створені плагінами WordPress.

Ось як ви створили експортний файл WordPress.

Спочатку увійдіть у свою адміністраторську область WordPress, а потім перейдіть до Інструменти »Експорт сторінки. Виберіть весь вміст і натисніть кнопку “Завантажити експортний файл”.

Завантажте експортний файл WordPress

Якщо на вашому веб-сайті багато зареєстрованих користувачів, ви можете також експортувати їх. Дивіться наш посібник про те, як легко імпортувати / експортувати користувачів у WordPress.

Крок 2. Завантажте папку wp-content

Усі ваші теми WordPress, плагіни, зображення та завантаження зберігаються у / wp-content / папці на вашому веб-сайті.

Завантажимо цей вміст на свій комп’ютер, щоб згодом його можна було використовувати для перевстановлення WordPress.

Підключіться до свого сайту WordPress за допомогою FTP-клієнта або файлового менеджера в cPanel. Після підключення виберіть папку wp-content та завантажте її на свій комп’ютер.

Завантажте папку wp-content

Завантаживши папку вмісту wp, ви готові видалити WordPress.

Крок 3. Правильно видаліть WordPress

Щоб видалити WordPress, вам потрібно підключитися до свого сайту WordPress за допомогою FTP-клієнта або файлового менеджера в cPanel. Потім потрібно видалити всі файли WordPress.

Вам не потрібно видаляти свою базу даних WordPress. Більшість хостингових компаній WordPress дозволяють вам створити стільки баз даних та імен користувачів, скільки вам потрібно.

Замість видалення існуючої бази даних ви можете створити нову з новим ім’ям користувача та паролем.

Щоб створити нову базу даних, вам потрібно увійти до свого акаунта cPanel і натиснути на значок баз даних MySQL.

Бази даних MySQL

Це перенесе вас на додавання нової сторінки бази даних.

Спочатку потрібно ввести ім’я нової бази даних та натиснути кнопку створення бази даних.

Створіть нову базу даних

Після цього прокрутіть вниз, щоб додати розділ “Користувачі MySQL” та додати нового користувача. Вам потрібно буде ввести ім’я користувача та пароль, а потім натиснути кнопку “Створити користувача”.

Додати нового користувача MySQL

Тепер вам потрібно додати користувача до бази даних, яку ви створили раніше. Прокрутіть униз до розділу “Додати користувача до бази даних”, а потім виберіть ім’я користувача та базу даних, створені раніше.

Додавання користувача до бази даних

Натисніть кнопку “Додати”, щоб продовжити.

Ваша нова база даних готова до використання під час перевстановлення WordPress.

Тепер, коли ви успішно видалили WordPress, давайте подивимося, як її перевстановити та відновити веб-сайт.

Крок 4. Свіжа установка WordPress

Вам потрібно завантажити свіжу копію WordPress з веб-сайту WordPress.org.

Завантажте WordPress

Після завантаження WordPress вам потрібно розпакувати файл для завантаження.

Ви знайдете папку WordPress всередині неї. Відкрийте папку WordPress, і ви побачите всі файли WordPress.

Тепер вам потрібно завантажити ці файли на ваш веб-сайт за допомогою FTP-клієнта.

Завантажте файли WordPress

Завантаживши файли WordPress, продовжуйте відвідувати ваш веб-сайт. Тепер WordPress попросить вас ввести інформацію про вашу базу даних.

Додайте інформацію про базу даних

Потрібно ввести ім’я бази даних, ім’я користувача та пароль, створені раніше. Ваша інформація про хоста, швидше за все, буде localhost.

Після завершення заповнення інформації натисніть кнопку подати, щоб продовжити.

Тепер WordPress спробує підключитися до вашої бази даних. Після успішного з’єднання він покаже вам повідомлення про успіх. Тепер ви можете натиснути кнопку “Запустити встановлення”, щоб продовжити.

Запустіть установку WordPress

На наступному кроці WordPress попросить вас надати інформацію про свій сайт, як-от назва сайту, опис, адреса електронної пошти та пароль адміністратора.

Інформація про сайт

Після заповнення інформації натисніть кнопку “Встановити WordPress”, щоб продовжити.

Тепер WordPress закінчить установку. Вперед і увійдіть у область адміністратора WordPress, використовуючи введені раніше ім’я користувача та пароль.

Після входу в WordPress вам потрібно видалити вміст за замовчуванням.

Перейдіть до публікацій та видаліть публікацію “Hello World”. Перейдіть до розділу “Коментарі” та видаліть коментар за замовчуванням. Нарешті, перейдіть на Сторінки та видаліть зразок сторінки.

Ви успішно встановили свіжу копію WordPress.

Тепер перейдемо до відновлення вашого вмісту.

Крок 5. Відновлення завантажень, зображень та теми

Спочатку вам потрібно буде відновити завантаження, зображення та теми, що знаходяться у папці вмісту wp, яку ви завантажили раніше.

Для цього вам потрібно підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та перейти до / wp-content / folder.

Далі вам потрібно вибрати / wp-content / uploads / папку зі свого комп’ютера та завантажити його на свій веб-сайт.

Завантажте папку для завантажень

Якщо ви внесли зміни в свою тему WordPress або файли дочірньої теми, то можете зараз завантажити їх. Ваші папки тем розташовані у папці / wp-content / themes /.

Крок 6. Імпорт вмісту

Тепер імпортуємо ваші публікації, сторінки, категорії, теги та інший вміст.

Спочатку вам потрібно піти Інструменти »Імпорт на сторінці, а потім натисніть посилання “Встановити зараз” під WordPress.

Встановіть імпортер WordPress

Тепер WordPress завантажить та встановить імпортер WordPress. Після цього вам потрібно натиснути посилання “Запустити імпортера”.

Це перенесе вас на сторінку імпортера WordPress, де вам потрібно натиснути кнопку “Вибрати файл”, а потім вибрати XML-файл, який ви завантажили під час нашого кроку 1.

Імпорт файлу XML WordPress

Натисніть кнопку “Завантажити файл та імпортувати”, щоб продовжити.

WordPress запитає вас, чи хочете ви створити нових авторів і призначити їх публікаціям чи ви хочете призначити всі публікації вашому поточному обліковому запису користувача.

Імпорт налаштувань

Якщо це єдиний авторський веб-сайт WordPress, то ви можете призначити всі публікації собі. Інакше нічого не робіть, і WordPress імпортує авторів.

Вам також потрібно переконатися, що ви встановили прапорець у розділі “Імпортувати додатки”. Це дозволить WordPress належним чином імпортувати зображення у вашій / wp-content / uploads / папці до медіатеки WordPress.

Вперед та натисніть кнопку Надіслати, щоб продовжити.

Тепер WordPress почне імпортувати вміст з XML-файлу до вашої нової інсталяції WordPress.

Після завершення ви зможете побачити ваш вміст, відвідавши ваш веб-сайт.

Крок 7. Встановіть плагіни WordPress (по черзі)

Після успішного імпорту вмісту на ваш перевстановлений сайт WordPress, ви можете перейти до встановлення плагінів.

Вам потрібно буде встановити всі плагіни один за одним, а потім активувати їх. Можливо, вам доведеться вручну налаштувати плагіни, щоб відрегулювати їх налаштування.

Все, ви успішно видалили та встановили WordPress. Тепер ви можете переглянути свій веб-сайт та налаштувати такі, як вони були раніше, як-от меню навігації, віджети бічної панелі, контактну форму тощо.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як видалити та перевстановити WordPress. Ви також можете переглянути наш остаточний покроковий посібник із безпеки WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map