Як відображати останні повідомлення в WordPress

Ви хочете показати свої останні публікації в WordPress? Відображення останніх публікацій допомагає користувачам легко відкривати ваш новий вміст і проводити більше часу на вашому сайті.


Ви можете додати список своїх останніх публікацій на бічну панель, після закінчення вмісту публікації, всередині вмісту публікації за допомогою короткого коду, у віджеті колонтитула чи в будь-якому іншому місці, яке вам подобається.

У цій статті ми покажемо вам, як відображати останні записи в WordPress, використовуючи безліч різних методів

Відображення останніх публікацій у WordPress

Навіщо додавати останні записи в WordPress?

Якщо ви давно використовуєте блог або веб-сайт WordPress, то, можливо, у вас є старі статті, які отримують регулярний трафік із пошукових систем та інших джерел.

Багато з цих користувачів перевірять інформацію, яку вони шукали, та залишать. Більше 75% відвідувачів більше ніколи не побачать ваш веб-сайт.

Щоб користувачі не поверталися на ваш веб-сайт, вам потрібно забезпечити більше часу на вашому веб-сайті.

Один із способів зробити це – показати їм інші останні публікації, які вони повинні бачити. Це допомагає користувачам розкривати більше вмісту на вашому веб-сайті, що призводить до того, що вони проводять більше часу на вашому веб-сайті.

Оскільки користувачі переглядають більше сторінок, це дає вам час переконати їх підписатись на електронну розсилку електронних листів або зробити покупку.

Зважаючи на це, давайте подивимося, як легко відображати останні публікації в WordPress за допомогою декількох методів. Клацніть на швидкі посилання, щоб перейти безпосередньо до цього методу:

  Спосіб 1. Використовуйте останні записи WordPress Gutenberg Block

  У редакторі блоку WordPress (Гутенберг) є вбудований блок для відображення останніх публікацій. Ви можете легко додати це до будь-якого допису чи сторінки вашого сайту.

  Щоб скористатися цим блоком, просто відредагуйте публікацію, де ви будете показувати останні публікації. На екрані редагування публікацій потрібно додати до розділу вмісту блок “Останні повідомлення”.

  Додавання блоку Останні повідомлення до сторінки

  Існує маса різних способів налаштування цього блоку. За замовчуванням він просто показує заголовки публікацій, але ви можете їх легко налаштувати.

  Наприклад, ви можете вмикати та вимикати вміст публікації на правій панелі. Це дозволяє вам додати вміст публікації чи уривок поруч із заголовком.

  Ви також можете налаштувати довжину уривку, яка за замовчуванням становить 55 слів, але ви можете вибрати будь-яке значення від 10 до 100 слів.

  Налаштування того, як повинен відображатися витяг з публікації

  Якщо ви хочете, ви можете відобразити дату публікації. Це з’явиться трохи під заголовком.

  Відображення дат ваших останніх публікацій

  Ви також можете точно вибрати спосіб відображення ваших публікацій. Ви можете замовити їх по-різному від “Новітні до найстаріших” за замовчуванням, і ви можете показувати лише останні повідомлення з певної категорії.

  На панелі налаштувань ви також можете вибрати кількість публікацій. За замовчуванням у блоці відображаються 5 публікацій, але ви можете відображати десь від 1 до 100 публікацій.

  Сортування та фільтрування списку останніх публікацій

  Ви також маєте можливість відображати свої останні публікації в сітці стовпців, а не в списку.

  Налаштування останніх публікацій для відображення у форматі сітки

  Ви можете налаштувати сітку під обрані зображення для своїх публікацій, змінити розмір зображення та вирівняти їх відповідно:

  Додавання обраних зображень до блоку ваших останніх публікацій

  Ось як виглядає готовий блок на веб-сайті:

  Останні повідомлення блокують відображення в прямому ефірі

  Спосіб 2. Використовуйте віджет останніх публікацій WordPress

  Що робити, якщо ви хочете показати список своїх останніх публікацій на бічній панелі, а не на сторінці? WordPress оснащений вбудованим віджетом за замовчуванням для відображення останніх публікацій на бічній панелі вашого веб-сайту або будь-якій області, що готова до віджетів.

  На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Зовнішній вигляд »Віджети і додайте віджет “Останні повідомлення” на бічну панель.

  Віджет останніх публікацій

  Вбудований віджет Останні повідомлення не пропонує багато варіантів. Ви можете надати віджету назву, вибрати, чи потрібно показувати дати публікацій, і додати кількість публікацій, які потрібно відобразити.

  Після завершення натисніть кнопку “Зберегти”, щоб зберегти налаштування віджета.

  Ось прямий віджет у блозі, із заголовком “Нові повідомлення” та датами:

  Останні публікації, що відображаються на бічній панелі в блозі

  Спосіб 3. Використовуйте віджет останніх публікацій із плагіном мініатюр

  Вбудований віджет, про який ми згадували вище, досить обмежений.

  Що робити, якщо ви хочете показувати ескізи та уривки з останніми публікаціями? Що робити, якщо ви хочете показувати публікації лише певної категорії на бічній панелі?

  Ну, це тоді, коли плагін Останні повідомлення з мініатюрами стане в нагоді. Це набагато більше, ніж просто ескізи, і це безкоштовно.

  По-перше, вам потрібно буде встановити та активувати віджет останніх публікацій WordPress із мініатюрами.

  Далі переходимо до Зовнішній вигляд »Віджети на сторінці, де ви побачите віджет “Останні повідомлення з мініатюрами”.

  Віджет Останні повідомлення з мініатюрами у списку доступних віджетів

  Потрібно додати його на бічну панель або іншу область із включеним віджетом.

  Віджет Останні повідомлення з мініатюрами на бічній панелі

  Віджет “Останні повідомлення з мініатюрами” має безліч варіантів. Це дає вам повний контроль над тим, як ви хочете відображати останні публікації на вашому сайті WordPress.

  Ви також можете показувати уривки, показувати публікації з певних категорій, ігнорувати липкі повідомлення, відображати випадкові дописи тощо.

  Коли ви закінчите, не забудьте натиснути кнопку збереження, щоб зберегти свої налаштування. Тепер ви можете завітати на свій веб-сайт, щоб побачити свої останні публікації із ескізами.

  Показувати останні повідомлення на бічній панелі

  Спосіб 4. Відображення останніх повідомлень за допомогою короткого коду

  Використання блоку “Останні повідомлення”, безумовно, найпростіший спосіб відображення останніх публікацій у публікаціях і сторінках WordPress. Однак якщо ви вирішили вимкнути Гутенберг і зберегти редактор Classic, замість цього можете використовувати шорт-коди.

  Спочатку встановіть та активуйте плагін Display Posts. Він працює з вікна, і для вас немає налаштувань для налаштування.

  Просто відредагуйте публікацію чи сторінку, де ви хочете відображати свої останні публікації. Далі, використовуйте короткий код [display-posts]. Плагін пропонує цілий спектр параметрів, якими можна скористатися за допомогою короткого коду.

  Ось кілька прикладів того, що можна зробити за допомогою цього плагіна.

  Відобразити 3 останні публікації із ескізами та уривком:

  [display-posts posts_per_page ="3" image_size ="ескіз" include_excerpt ="правда"]

  Відображати останні сторінки замість публікацій:

  [display-posts posts_per_page ="3" post_type ="сторінки"]

  Змініть назву замовлення замість дати:

  [display-posts posts_per_page ="3" orderby ="назва"]

  Показувати останні сторінки під певною батьківською сторінкою:

  [display-posts posts_per_page ="3" post_type ="сторінки" post_parent ="5"]

  Ви також можете включити додатковий стиль. Наприклад, ви можете вирівняти обрані зображення ліворуч. Ви можете зробити це, скориставшись інструкціями на веб-сайті плагіна тут.

  Ось як виглядав наш список останніх публікацій, використовуючи ці вказівки:

  Відображення останніх публікацій за допомогою віджету короткого коду

  Щоб отримати повний список параметрів, відвідайте документацію плагіна.

  Ви також можете використовувати ці штрихові коди всередині текстового віджета. По-перше, вам потрібно ввімкнути короткі коди у ваших текстових віджетах, додавши цей код до файлу функції вашої теми.php або плагін для певного сайту..

  add_filter (‘widget_text’, ‘do_shortcode’);

  Метод 5. Відображення останніх публікацій вручну в WordPress

  Більш просунуті користувачі WordPress, можливо, хочуть додавати останні публікації безпосередньо у свої файли тем WordPress. Звичайно, ви повинні використовувати для цього дочірню тему, щоб, оновлюючи тему, ви не втратили своїх змін.

  Завжди є хорошою ідеєю створити резервну копію, перш ніж редагувати файли тем. Якщо щось піде не так, ви можете подивитися наш список найпоширеніших помилок WordPress та як їх виправити..

  Найпростіший спосіб вручну відображати останні публікації, щоб використовувати вбудований клас WP_Query. Просто додайте цей код там, де ви хочете відображати останні публікації.

   // Визначте наші параметри WP Query
   <?php $ the_query = new WP_Query (‘posts_per_page = 5’); ?>

   // Почніть наш WP-запит
   <?php while ($ the_query -> have_posts ()): $ the_query -> пошта(); ?>

   // Відображення заголовка повідомлення за допомогою гіперпосилання

  • "><?php the_title (); ?>
  • // Відображення витягу з публікації

  • <?php the_excerpt (__ (‘(детальніше …)’)); ?>
  • // Повторіть процес і скиньте, як тільки він досяг межі
   <?php
   зрештою;
   wp_reset_postdata ();
   ?>

  Цей код відображає п’ять останніх публікацій з їх назвою та уривком. Клас WP_Query має безліч параметрів, які дозволяють налаштувати його будь-яким способом, який вам подобається. Для отримання додаткової інформації зверніться до документації для розробників WordPress.

  Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як відображати останні записи в WordPress. Можливо, вам також буде цікава наша стаття про те, як створити окрему сторінку для публікацій блогу в WordPress, і наше порівняння найкращих плагінів для конструктора сторінок WordPress перетягування.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me