Як відобразити список дочірніх сторінок для батьківської сторінки в WordPress

Нещодавно один з наших користувачів запитав нас, як відображати дочірні сторінки сторінки WordPress? Часто під час роботи над сайтом, який містить сторінки з дочірніми сторінками, можливо, ви захочете показати ці дочірні сторінки на батьківській сторінці у віджеті бічної панелі або в іншому місці вашого шаблону. У цій статті ми покажемо, як відобразити список дочірніх сторінок для батьківської сторінки в WordPress.


Щоб побачити приклад списку дочірніх сторінок на батьківській сторінці, перегляньте знімок екрана нижче, який ми маємо на сторінці “Як це працює” OptinMonster. Це також можна побачити на використанні на сторінці проекту WPBeginner.

Батьківська сторінка зі списком дочірніх сторінок

Перш ніж ми розпочнемо роботу, для тих, хто не знайомий зі Сторінками дитини, ознайомтеся з нашим посібником про різницю між повідомленнями та сторінками в WordPress. Однією з важливих особливостей сторінок є те, що вони можуть бути ієрархічними. Це означає, що сторінка може стати батьківською, а під нею є дочірні сторінки (тобто підсторінки). Це дозволяє групувати різні сторінки разом під однією батьківською сторінкою. Наприклад, якщо у вас є веб-сторінка продукту на веб-сайті, ви можете додати такі сторінки, як “Функції”, “Ціни” та “Підтримка” як дочірні сторінки. Кожна дочірня сторінка також може мати власні дочірні сторінки.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати.

Щоб створити дочірню сторінку, просто створіть або відредагуйте сторінку в WordPress так, як це робиться зазвичай. У мета-вікні Атрибути сторінки виберіть батьківську сторінку зі спадного меню.

Створення дочірньої сторінки шляхом присвоєння їй батьківської сторінки в WordPress

Примітка. Якщо ви не бачите меню «Атрибути сторінки», тоді натисніть кнопку «Параметри екрана» у верхньому правому куті екрана. У ньому з’явиться меню, де потрібно переконатися, що параметр Атрибути сторінки встановлений.

Відображення дочірніх сторінок на батьківській сторінці в WordPress

Щоб перерахувати дочірні сторінки під батьківською сторінкою, потрібно додати наступний код у плагіні для конкретного сайту чи у файлі function.php теми:

функція wpb_list_child_pages () {

глобальний $ пост;

if (is_page () && $ повідомлення->post_parent)

$ childpages = wp_list_pages (‘sort_column = menu_order)&title_li =&child_of = ‘. $ повідомлення->post_parent. ‘&відлуння = 0 ‘);
ще
$ childpages = wp_list_pages (‘sort_column = menu_order)&title_li =&child_of = ‘. $ повідомлення->Посвідчення особи. ‘&відлуння = 0 ‘);

if ($ дитячі сторінки) {

$ string = ‘

    ‘. $ дитячі сторінки. ‘

‘;
}

повернути $ string;

}

add_shortcode (‘wpb_childpages’, ‘wpb_list_child_pages’);

Код, що знаходиться вище, спочатку перевіряє, чи є у сторінки батьківський або сама сторінка є батьківською. Якщо це батьківська сторінка, то вона відображає дочірні сторінки, пов’язані з нею. Якщо це дочірня сторінка, то вона відображає всі інші дочірні сторінки її батьківської сторінки. Нарешті, якщо це просто сторінка, на якій немає дочірньої або батьківської сторінки, то код просто нічого не зробить. В останньому рядку коду ми додали короткий код, тому ви можете легко відображати дочірні сторінки, не змінюючи шаблони сторінок..

Щоб відобразити дочірні сторінки, просто додайте наступний короткий код на сторінку або текстовий віджет на бічній панелі:

[wpb_childpages]

У деяких випадках ваша тема може бути не готовою до виконання коротких кодів у текстовому віджеті. Якщо він не працює, перегляньте цей підручник про те, як використовувати штрихкоди у віджетах бічної панелі WordPress.

Динамічно відображати дочірні сторінки без жодного короткого коду

Використання короткого коду зручно, але проблема з використанням шорткодів полягає в тому, що вам доведеться додати короткий код на всі сторінки, які мають батьківські та дочірні сторінки. Можливо, у вас є шорт-коди на багатьох сторінках, а іноді ви навіть можете забути додати короткий код.

Кращим підходом буде редагування файлу шаблону сторінки у вашій темі, щоб він міг автоматично відображати дочірні сторінки. Для цього вам потрібно відредагувати головний шаблон page.php або створити власний шаблон сторінки у вашій темі.

У файл шаблону сторінки потрібно додати цей рядок коду, де ви хочете відображати дочірні сторінки.

<?php wpb_list_child_pages (); ?>

Це все. Тепер ваша тема автоматично виявить дочірні сторінки та відобразить їх.

Якщо ви використовуєте батьківські сторінки з великою кількістю дочірніх сторінок, які мають власні дочірні сторінки, то перегляд адміністратора WordPress може заплутатися. Для кращого способу впорядкування батьківських та сторінок спробуйте скористатися переглядом стовпців адміністратора.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам перерахувати дочірні сторінки в WordPress. Повідомте нас, якщо у вас виникли запитання чи відгуки, залишивши коментар нижче.

Джерело: Томас Гріффін

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me