Як відобразити всі свої WordPress повідомлення на одній сторінці

Ви хочете відображати всі ваші публікації WordPress на одній сторінці? Нещодавно один з наших читачів хотів створити сторінку архівів і показати всі публікації WordPress на одній сторінці. У цій статті ми покажемо вам, як відображати всі ваші публікації в WordPress на одній сторінці без сторінки.


Показати всі повідомлення WordPress на одній сторінці

Чому і коли відображати всі повідомлення на одній сторінці?

WordPress поставляється зі вбудованими архівними сторінками для кожної категорії, тегів, автора та дати.

Однак багато власників сайтів воліють створювати власні сторінки архівів для свого сайту. Сторінка архівів зазвичай виділяє їх популярні публікації, відображає компактний архів на основі дат, категорії списків або хмари тегів для відображення тощо. Погляньте на сторінку архівів WPBeginner як приклад.

Деякі блоги вважають за краще просто відображати на всіх сторінках список усіх своїх публікацій WordPress.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не подобаються відеоуроки або ви хочете рухатись у власному темпі, продовжуйте читати інструкції нижче.

Показ усіх дописів WordPress на одній сторінці

Існує багато різних способів відображення всіх ваших публікацій WordPress на одній сторінці. Ви можете відображати публікації на сторінці за допомогою короткого коду, ви можете відображати публікації на сторінці за допомогою плагіна, і нарешті, ви можете відображати всі повідомлення на сторінці за допомогою спеціального шаблону та циклу.

Ми розглянемо всі три методи, починаючи з найбільш дружнього для початківців.

Спосіб 1: Використання медійного модуля для короткого коду

Перше, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати плагін Display Posts Shortcode. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Цей плагін працює з вікна, і для вас немає налаштувань для налаштування.

Далі створіть нову сторінку та назвіть її Архів чи будь-який інший заголовок. Після цього вам потрібно вставити наступний короткий код на свою сторінку.

[display-posts posts_per_page ="1000" замовлення ="DESC"]

Цей короткий код просто відобразить список усіх ваших публікацій у хронологічному порядку. Він встановлений для відображення максимум 1000 публікацій на сторінці.

Якщо у вас більше тисячі дописів, ви можете це змінити. Ви також можете змінити поштове замовлення на ASC, яке відображатиме повідомлення у зворотному хронологічному порядку (спочатку старі повідомлення).

Список усіх публікацій у WordPress

Хоча ви можете використовувати короткий код для публікацій на екрані для показу уривків, ескізів та іншої пов’язаної інформації, ми не рекомендуємо цього робити. Якщо ви перераховуєте всі свої публікації на одній сторінці, ця сторінка буде довгою, і ви хочете, щоб вона була простою і швидкою. Для відображення заголовків публікацій достатньо для сторінки архівів цього стилю.

Якщо ви хочете відображати публікації на сторінці на основі категорії чи інших параметрів, ви можете це зробити, дотримуючись детальних інструкцій щодо використання на їхній сторінці документації..

Спосіб 2. Використання простого щорічного плагін для архіву

Показ усіх ваших публікацій у WordPress на одній сторінці може задовго прокручувати. Ви можете це виправити, показуючи список кожного року. Потім користувачі можуть натиснути на рік, щоб розширити його та побачити публікації, опубліковані в цьому році.

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін Simple Year Archive.

Після активації вам потрібно перейти Налаштування »Простий щорічний архів сторінки для налаштування параметрів плагіна.

Прості щорічні настройки архіву

Плагін дозволяє відображати список публікацій різними способами. Ви можете показати їх усі за посиланнями на щорічні архіви, або ви можете їх відображати під час складання.

Якщо ви хочете відобразити їх у розбірні роки, вам потрібно додати параметр “До / після (заголовок року)” та поруч із ним.

Решта варіантів плагіна досить зрозумілі. Ви можете налаштувати їх відповідно до своїх потреб.

Не забудьте натиснути кнопку збереження змін, щоб зберегти налаштування.

Тепер, щоб відобразити всі ваші публікації на сторінці, потрібно просто додати короткий код [SimpleYearlyArchive] на вибрану вами сторінку..

Щорічні архіви, що складаються зі списку, що показують усі пости в WordPress

Плагін надає діапазон параметрів, які можна використовувати за допомогою короткого коду. Ви можете переглянути параметри на сторінці документації плагіна.

Спосіб 3: Відображення всіх постів WordPress на одній сторінці з кодом шаблону

Хоча використання плагіна для відображення всіх публікацій на одній сторінці є найпростішим способом, деякі з вас, можливо, захочуть дізнатися, як це робити з кодом шаблонів сторінок..

Спочатку вам потрібно буде створити власний шаблон сторінки та скопіювати стилізацію з вашого файла page.php.

Після цього ви будете використовувати цикл нижче, щоб відобразити всі повідомлення на одній сторінці.

<?php
// запит
$ wpb_all_query = новий WP_Query (масив (‘post_type’ =>’пост’, ‘post_status’ =>’опублікувати’, ‘posts_per_page’ =>-1)); ?>

<?php if ($ wpb_all_query->have_posts ()): ?>


  <?php while ($ wpb_all_query->have_posts ()): $ wpb_all_query->пошта(); ?>

 • "><?php the_title (); ?>
 • <?php закінчення; ?>

<?php wp_reset_postdata (); ?>

<?php else: ?>

<?php _e (“Вибачте, жодна публікація не відповідає вашим критеріям.”); ?>

<?php endif; ?>

Якщо вищевказані інструкції з кодом не мають сенсу, радимо скористатися методом 1.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відобразити всі ваші публікації WordPress на одній сторінці. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про 8 перевірених методів просування старих публікацій у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map