Як використовувати SMTP-сервер для надсилання електронних листів WordPress

У вас є проблеми з отриманням або надсиланням електронних листів зі свого сайту WordPress? Одним з рішень для цього є використання сторонніх служб електронної пошти, таких як Mailgun. Однак ці послуги обійдуться вам додатково. У цій статті ми покажемо вам, як використовувати SMTP-сервер для надсилання електронних листів WordPress.


Використання SMTP-сервера для надсилання електронних листів WordPress

Проблема з електронними листами WordPress

WordPress використовує функцію пошти в PHP для надсилання електронних листів. У багатьох постачальників послуг, що надають спільний хостинг, ця функція не налаштована належним чином або вони повністю відключили її, щоб уникнути зловживань. У будь-якому випадку це призводить до того, що ваші електронні листи WordPress не будуть доставлені.

Альтернативне рішення – використовувати службу електронної пошти третьої сторони для надсилання електронної пошти. Ви можете використовувати такі сервіси, як Mailgun, Google Apps for Work або Sendgrid.

Вам доведеться заплатити за свій рахунок, а вартість буде змінюватися залежно від кількості користувачів / облікових записів, які ви додаєте, та кількості електронних листів, які ви надсилаєте. Дивіться наш підручник про те, як виправити проблему з надсиланням електронної пошти WordPress.

Що робити, якщо ми сказали вам, що є інший варіант, і, швидше за все, ви вже платите за нього?

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати.

Використання облікових записів електронної пошти від вашого господаря

Більшість постачальників послуг хостингу WordPress пропонують послуги електронної пошти для кожного домену, на якому ви хостите. Це означає, що ви можете створювати облікові записи електронної пошти з власним доменним іменем, таким як [email protected]

Спочатку вам потрібно буде створити обліковий запис електронної пошти. Заради цього прикладу ми покажемо вам, як створити обліковий запис електронної пошти в cPanel. Ваш постачальник послуг хостингу може використовувати якусь іншу систему управління обліковими записами, але основний процес такий самий для більшості хостинг-сервісів.

Увійдіть у свій обліковий запис хостингу та натисніть на облікові записи електронної пошти у розділі пошти.

Рахунки електронної пошти

Це покаже вам просту форму, де потрібно заповнити інформацію, необхідну для створення вашого облікового запису електронної пошти.

Оскільки ми будемо використовувати цей обліковий запис для надсилання електронних листів WordPress, радимо створити обліковий запис електронної пошти, наприклад [email protected] Обов’язково замініть example.com на власне доменне ім’я.

Створення облікового запису електронної пошти в cPanel

Після створення свого облікового запису електронної пошти ви готові використовувати його в WordPress. Але перш ніж це зробити, вам знадобиться наступна інформація від вашого постачальника послуг хостингу.

  1. SMTP-хост для вашої електронної адреси.
  2. Порт SMTP для безпечного входу.

Ви можете перевірити розділ підтримки на веб-сайті вашого хоста для цієї інформації. Швидше за все, буде стаття, що надає цю інформацію. Якщо ви її не знайдете, зверніться до служби підтримки, щоб попросити цю інформацію.

Використання вашої фірмової адреси електронної пошти в WordPress

Тепер вам потрібно буде встановити та активувати плагін WTP Mail SMTP. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації потрібно відвідати Налаштування »Електронна пошта для налаштування параметрів плагіна.

Налаштування WP-Mail-SMTP

Спочатку потрібно ввести електронну адресу, яку ви тільки що створили. Після цього ви можете додати ім’я від імені, воно буде використовуватися як ім’я відправника.

Якщо ви не додали ім’я, тоді плагін використовуватиме WordPress за замовчуванням.

Далі потрібно вибрати пошту. Вперед та натисніть на опцію “Інші SMTP”, щоб вибрати її.

Виберіть Mailer

Після цього потрібно встановити прапорець біля параметра “Повернути шлях”. Ця опція встановлює шлях повернення відповідно до адреси електронної пошти відправника. Якщо ви не залишите це прапорець, повідомлення відмов та квитанції про доставку будуть втрачені.

Далі потрібно налаштувати параметри SMTP.

Налаштування SMTP

Спочатку потрібно ввести хост і порт SMTP. Ви можете отримати цю інформацію у свого хостинг-провайдера. Зазвичай SMTP-хостом є mail.yourdomain.com (замініть yourdomain.com на власне доменне ім’я). Для порту SMTP зазвичай використовується порт 465.

Далі потрібно вибрати шифрування. Більшість хостингових компаній WordPress підтримують SSL та TLS. Ми рекомендуємо використовувати опцію TLS, коли вона доступна.

Після цього увімкніть перемикач автентифікації та вкажіть своє ім’я користувача та пароль SMTP. Зазвичай адреса електронної пошти також є вашим ім’ям SMTP.

Ваш пароль зберігається як звичайний текст, що не є безпечним. Не хвилюйтесь, ми покажемо вам, як зробити більш безпечним пізніше в цій статті.

Не забудьте натиснути кнопку збереження налаштувань, щоб зберегти зміни.

Тестування налаштувань SMTP

Тепер, коли ви налаштували WP Mail SMTP для надсилання електронних листів, давайте перевіримо, чи все працює добре. На сторінці налаштувань плагіна натисніть вкладку “Тест електронною поштою”.

Надіслати тестовий лист

Потрібно вказати адресу електронної пошти, на яку ви хочете отримати тестову електронну пошту. Це може бути будь-яка дійсна електронна адреса, до якої ви можете отримати доступ. Після цього натисніть кнопку Відправити електронну пошту для продовження.

WP Mail SMTP тепер надішле повідомлення електронної пошти з використанням параметрів SMTP, які ви ввели раніше. Після успішного надсилання електронної пошти ви побачите повідомлення про успіх.

Забезпечення пароля електронної пошти

Можливо, вам доведеться ввести пароль свого облікового запису електронної пошти в налаштуваннях SMTP WP MAIL. Цей пароль зазвичай зберігається як звичайний текст, який не є безпечним.

Однак плагін також надає вам можливість зробити його більш захищеним. Для цього вам потрібно буде додати якийсь код у файл wp-config.php. Якщо ви цього ще не робили, перегляньте наш посібник щодо редагування файлу wp-config.php в WordPress.

Спочатку вам потрібно буде підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта або програми File Manager у cPanel. Після підключення ви знайдете файл wp-config.php у кореневій папці вашого веб-сайту.

Ви можете редагувати цей файл, використовуючи будь-який звичайний текстовий редактор, наприклад «Блокнот» або «TextEdit».

Знайдіть рядок із написом “Це все, припиніть редагування! Щасливого ведення блогів “та додайте наступний код безпосередньо перед ним.

define (‘WPMS_ON’, правда);
define (‘WPMS_SMTP_PASS’, ‘your_password’);

Не забудьте замінити “your_password” фактичним паролем SMTP. Після цього збережіть і завантажте файл wp-config.php назад на сервер.

Тепер ви можете відвідати свою адміністраторську область WordPress та перейти до Налаштування »WTP Mail SMTP сторінки. Прокрутіть униз до розділу параметрів SMTP, і ви побачите, що поле пароля тепер вимкнено.

Пароль SMTP вимкнено

Усунення проблем з електронною поштою WordPress

Найпоширенішою причиною помилок при надсиланні електронних листів за допомогою SMTP є неправильний SMTP-хост або порт. Переконайтеся, що ви вводите правильні параметри хоста та порту, надані постачальником послуг хостингу.

Переконайтесь, що ви вибрали правильний метод шифрування. Зазвичай SSL працює в більшості середовищ, але радимо звернутися до свого веб-хоста, чи не надходять ваші електронні листи.

Плюси і мінуси використання поштових серверів веб-хостингу для електронної пошти WordPress

Перше і найбільш очевидною перевагою є те, що ви можете використовувати власну фірмову адресу електронної пошти для вихідних електронних листів у WordPress.

Ще одна перевага полягає в тому, що ви вже заплатили за цю послугу під час реєстрації на своєму хостинг-акаунті. Вам не потрібно буде платити додаткові гроші за надсилання та отримання електронних листів.

Однак деякі постачальники послуг хостингу WordPress застосовують обмеження на вихідні електронні листи. Ось чому ми не рекомендуємо використовувати WordPress для надсилання електронних листів.

Ще одна поширена проблема з провайдерами спільного хостингу – це те, що їх поштові сервери часом можуть бути досить ненадійними. Якщо ви помітили затримки в доставці електронної пошти, вам варто подумати про використання сторонніх служб електронної пошти, таких як Google Apps for Work, Mailgun або SendGrid.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як використовувати SMTP-сервер для надсилання електронних листів WordPress. Ви також можете побачити наш список обов’язкових плагінів WordPress для підприємств.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map