Як виправити помилку 500 внутрішніх серверів у WordPress

Ви бачите 500 помилок внутрішнього сервера в WordPress? Внутрішня помилка сервера – одна з найпоширеніших помилок WordPress. Оскільки помилка не дає ніякої іншої інформації, багато початківців вважають це дуже неприємним. У цій статті ми покажемо вам, як легко виправити внутрішню помилку сервера в WordPress.


Як виправити внутрішню помилку сервера в WordPress

Що викликає внутрішню помилку сервера в WordPress?

Внутрішня помилка сервера не характерна для WordPress. Це може статися з будь-яким веб-сайтом, який працює на веб-сервері. Через загальну природу цієї помилки вона нічого не повідомляє розробнику.

Питання, як виправити внутрішню помилку сервера – це як запитати лікаря, як виправити біль, не розказуючи їм, де болить.

Приклад веб-сайту WordPress, що показує внутрішню помилку сервера

Внутрішня помилка сервера в WordPress часто викликана функціями плагіна або теми. Інші можливі причини внутрішньої помилки сервера в WordPress, про яку ми знаємо: пошкоджені файли .htaccess та обмеження пам’яті PHP.

Ми також чули, що внутрішня помилка сервера відображається лише тоді, коли ви намагаєтесь отримати доступ до області адміністратора, а решта сайту працює добре.

Зважаючи на це, тепер давайте розглянемо, як вирішити проблеми з усуненням внутрішньої помилки сервера в WordPress.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати.

Перевірка на наявність корупційного файлу .htaccess

Перше, що вам слід зробити при усуненні внутрішньої помилки сервера в WordPress, це перевірити наявність пошкодженого файлу .htaccess.

Це можна зробити, перейменувавши ваш головний .htaccess файл на щось на зразок .htaccess_old. Щоб перейменувати файл .htaccess, вам потрібно буде увійти на свій сайт за допомогою програми FTP або File Manager на інформаційній панелі cPanel вашого облікового запису хостингу..

Після підключення файл .htaccess буде розміщений у тому самому каталозі, де ви побачите папки типу wp-content, wp-admin та wp-include.

Редагування .htaccess-файлу в WordPress

Після того, як ви перейменували файл .htaccess, спробуйте відвідати свій сайт, щоб побачити, чи це вирішило проблему. Якщо це було так, то погладьте себе по спині, оскільки ви виправили внутрішню помилку сервера.

Перш ніж перейти до інших речей, переконайтеся, що ви переходите Налаштування »Постійні посилання на сторінці адміністратора WordPress та натисніть кнопку збереження, не вносячи жодних змін. Це створить новий .htaccess файл для вас з правильними правилами перезапису, щоб гарантувати, що ваші сторінки публікацій не повертають помилку 404.

Якщо перевірка корумпованого файлового рішення .htaccess не працювала для вас, вам потрібно продовжити читання цієї статті.

Підвищення межі пам’яті PHP

Іноді внутрішня помилка сервера може статися, якщо ви вичерпуєте обмеження пам’яті PHP. Використовуйте наш підручник про те, як збільшити ліміт пам’яті PHP в WordPress, щоб виправити це.

Якщо ви бачите внутрішню помилку сервера лише тоді, коли ви намагаєтесь увійти до свого адміністратора WordPress або завантажуючи зображення у свій wp-адміністратор, вам слід збільшити ліміт пам’яті, виконавши наступні дії:

 1. Створіть порожній текстовий файл під назвою php.ini
 2. Вставте цей код туди: пам’ять = 64 Мб
 3. Збережіть файл
 4. Завантажте його у свою / wp-admin / папку за допомогою FTP

Кілька користувачів сказали, що виконання вищезгаданого рішення вирішило проблему адміністратора.

Якщо збільшення ліміту пам’яті вирішило проблему для вас, ви вирішили проблему лише тимчасово. Вам все одно потрібно знайти причину, яка вичерпує обмеження вашої пам’яті.

Це може бути погано закодований плагін або навіть тематична функція. Ми настійно рекомендуємо попросити свою веб-хостинг-компанію WordPress переглянути журнали сервера, щоб допомогти вам знайти точну діагностику.

Якщо збільшення межі пам’яті PHP не вирішило проблему для вас, знадобиться ще одне усунення несправностей.

Деактивуйте всі плагіни

Якщо жодне з перерахованих вище рішень не працювало для вас, то ця помилка, швидше за все, викликана певним плагіном. Можливо також, що це поєднання плагінів, які не грають добре один з одним.

На жаль, не існує простого способу дізнатися це. Вам потрібно деактивувати всі плагіни WordPress одразу.

Дотримуйтесь вказівок у нашому посібнику, як відключити всі плагіни WordPress без WP-адміністратора.

Деактивуйте всі плагіни WordPress

Якщо вимкненням усіх плагінів виправлено помилку, то ви знаєте, що один із плагінів викликає помилку.

Просто перейдіть до області адміністратора WordPress та натисніть “Плагіни”. Тепер вам потрібно заново активувати один плагін, поки не знайдете той, що спричинив проблему. Позбудьтеся цього плагіна та повідомте про помилку автору плагіна.

Повторне завантаження основних файлів

Якщо параметр плагіна не виправив внутрішню помилку сервера, варто повторно завантажити папку wp-admin і wp-include зі свіжої установки WordPress.

Це НЕ буде видаляти будь-яку вашу інформацію, але це може вирішити проблему, якщо будь-який файл був пошкоджений.

Спочатку вам потрібно буде відвідати веб-сайт WordPress.org і натиснути кнопку Завантажити.

Завантажте WordPress

Це встановить zip-файл WordPress на ваш комп’ютер. Вам потрібно витягнути zip-файл і всередині нього ви знайдете папку wordpress.

Далі вам потрібно підключитися до вашого веб-сайту WordPress за допомогою FTP-клієнта. Після підключення перейдіть до кореневої папки вашого веб-сайту. Це папка, яка містить папки wp-admin, wp-include, wp-content.

У лівій колонці відкрийте папку WordPress на своєму комп’ютері. Тепер вам потрібно вибрати папки wp-include та wp-admin, а потім клацнути правою кнопкою миші та вибрати “Завантажити”.

Завантажте свіжі файли WordPress

Ваш клієнт FTP тепер передасть ці папки на ваш сервер. Він запитає, чи хочете ви перезаписати файли. Виберіть “Перезаписати”, а потім виберіть “Завжди використовувати цю дію”.

Перезапишіть файли

Ваш клієнт FTP тепер замінить ваші старі файли WordPress на новіші копії. Якщо ваші файли WordPress були пошкоджені, то цей крок виправить для вас внутрішню помилку сервера.

Запитайте свого постачальника хостингу

Якщо всі методи не зможуть виправити внутрішню помилку сервера на вашому веб-сайті, настав час отримати ще додаткову допомогу. Зверніться до своєї служби підтримки веб-хостингу, і вони зможуть перевірити журнали сервера та знайти першопричину помилки.

Якщо ви хочете продовжувати усунення несправностей самостійно, перегляньте наш найвищий посібник з усунення несправностей WordPress для початківців.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виправити внутрішню помилку сервера в WordPress. Ви також можете побачити наш повний список найпоширеніших помилок WordPress та способи їх виправлення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map