Як виправити помилку 502 Bad Gateway в WordPress

Ви хочете виправити помилку шлюзу 502 на своєму веб-сайті? Ця помилка дуже дратує, оскільки її можуть спричинити багато різних речей. Це означає, що усунення помилки 502 поганого шлюзу може зайняти деякий час. У цій статті ми покажемо вам, як легко виправити помилку шлюзу 502 в WordPress.


Як виправити помилку шлюзу 502 в WordPress

Що таке помилка 502 Bad Gateway?

Помилка 502 поганого шлюзу спрацьовує, коли ваш сервер хостингу WordPress отримує недійсну відповідь на запитувану сторінку.

Помилка помилки на шлюзі – одна з поширених помилок WordPress, з якою ви можете зіткнутися на своєму сайті. Це може бути викликано низкою причин, і залежно від вашого сервера повідомлення про помилку також може відрізнятися, виглядає незначно.

502 поганий шлюз у браузері

Коли ви відвідуєте веб-сайт, ваш браузер надсилає запит на хостинг-сервер. Потім сервер хостингу знаходить сторінку та відправляє її назад у ваш браузер із кодом статусу.

Зазвичай цей код статусу ви б не бачили. Однак у випадку помилки код статусу відображається з повідомленням про помилку. Приклади таких помилок включають 404 не знайдено, 503 послуги недоступні, 403 заборонену помилку тощо.

Найпоширенішою причиною помилки 502 поганого шлюзу є те, що ваш запит займає занадто багато часу, щоб сервер відповів. Ця затримка може бути тимчасовою проблемою, викликаною високим трафіком. Це також може бути проблемою, спричиненою погано закодованою темою WordPress або плагіном. Не в останню чергу, це також може статися через неправильну конфігурацію сервера.

Зважаючи на це, давайте подивимось, як легко виправити помилку 502 поганого шлюзу в WordPress.

Виправлення помилки 502 Bad Gateway

Ця помилка зазвичай виникає, коли ваш сервер не в змозі знайти причину недійсної відповіді. Це означає, що ми спробуємо різні кроки усунення несправностей, поки не знайдемо проблему.

Готові, почнемо.

Крок 1. Перезавантажте веб-сайт

Іноді ваш сервер може зайняти більше часу для реагування через збільшення трафіку або малих ресурсів сервера. У цьому випадку проблема може автоматично зникнути через кілька хвилин. Спробуйте перезавантажити переглянуту веб-сторінку, щоб побачити, чи це було причиною.

Якщо це вирішило вашу проблему, то більше не потрібно читати. Однак якщо ви часто бачите цю помилку, вам потрібно продовжувати читати, оскільки може бути ще щось, що потребує виправлення.

Крок 2: Очистити кеш браузера

Ваш веб-переглядач може відображати вам сторінку помилок із кеша. Навіть після виправлення проблеми ви побачите помилку 502, оскільки браузер завантажує ваш веб-сайт із кешу.

Щоб виправити це, користувачі з операційними системами Windows / Linux можуть натиснути Ctrl + F5 кнопки та користувачі Mac OS можуть натискати CMD + Shift + R кнопки на клавіатурах, щоб оновити сторінку. Ви також можете видалити кеш вручну з налаштувань веб-переглядача.

Очистити кеш браузера

Очистивши кеш WordPress, спробуйте завантажити веб-сайт ще раз.

Ви можете використовувати інший браузер для усунення несправностей, якщо проблема виникає через кеш браузера. Якщо ви бачите помилку у всіх браузерах, продовжуйте читати.

Крок 3. Вимкніть CDN або брандмауер

Якщо ви використовуєте службу CDN або брандмауер веб-сайту на своєму веб-сайті, можливо, їхні сервери спрацьовують. Щоб перевірити це, вам потрібно буде тимчасово відключити CDN.

Після відключення він видалить додатковий шар, створений між вашим браузером та сервером хостингу. Тепер ваш веб-сайт буде завантажуватися повністю з вашого сервера, і якщо проблема була викликана службою CDN / брандмауера, тоді вона буде вирішена зараз.

Потім ви можете звернутися до свого постачальника послуг CDN для підтримки. Після вирішення проблеми ви можете продовжувати і знову включати CDN.

Крок 4: Оновіть теми та додатки WordPress

Якщо помилка все ж є, то наступним кроком є ​​перевірка вашої теми чи плагінів.

По-перше, вам потрібно буде відключити всі плагіни WordPress через FTP. Після цього завітайте на ваш веб-сайт, щоб побачити, чи помилка усунена.

Якщо це так, то один із ваших плагінів викликав проблему. Тепер вам потрібно активувати всі додатки один за одним, поки ви не зможете відтворити помилку. Це допоможе вам знайти плагін, який відповідає за помилку.

Ви можете знайти альтернативний плагін або зв’язатися з автором плагіна для підтримки.

Якщо дезактивація плагінів не вирішила вашу проблему, ви хочете перевірити свою тему WordPress. Вам потрібно буде переключити тему WordPress через phpMyAdmin.

Переключивши тему на тему WordPress за замовчуванням, відвідайте веб-сайт, щоб перевірити, чи працює вона. Якщо ви все ще бачите помилку, продовжуйте читати.

Крок 5: Перевірте хостинг-сервер

Якщо всі вищезазначені кроки щодо усунення несправностей не вдалися, можливо, це проблема з вашим хостинг-сервером.

Вам потрібно зв’язатися із службою підтримки вашого постачальника хостингу та повідомити про проблему. Ви також можете згадати всі кроки усунення несправностей, які ви зробили.

Усі хороші хостингові компанії WordPress зможуть швидко виправити проблему, якщо вона викликана неправильною конфігурацією сервера.

Це все. Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як виправити помилку шлюзу 502 в WordPress. Ви можете також переглянути наш повний посібник з усунення несправностей WordPress для покрокових інструкцій щодо виправлення проблем з WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map