Як виправити помилку 503 служби недоступною у WordPress

Ви бачите помилку, доступну для служби 503 в WordPress? Проблема з помилкою 503 полягає в тому, що вона не дає жодних підказів про те, що її спричиняє, що робить її надзвичайно страшною для початківців. У цій статті ми покажемо вам, як виправити помилку служби 503, недоступну в WordPress.


Виправлення помилки 503 служби недоступною в WordPress

Що викликає недоступність сервісу 503 Помилка WordPress?

Усі хостинг-компанії WordPress пропонують фіксовану кількість ресурсів для кожного хостинг-акаунта. Для веб-сайтів на спільному хостингу цей ліміт не може впоратися з великим використанням ресурсів сервера.

Помилка служби 503 недоступна, коли ваш веб-сервер не в змозі отримати належну відповідь із сценарію PHP. Цей скрипт PHP може бути плагіном WordPress, темою або нестандартним фрагментом спеціального коду.

Якщо помилка викликана великим використанням, збоєм на сервері або DDoS-атакою, вона може автоматично зникнути через кілька хвилин.

Однак якщо він спричинений неправильним кодом на вашому веб-сайті, він продовжуватиме відбуватися, якщо ви не знайдете і не відключите код, який його спричиняє.

Зважаючи на це, давайте подивимося, як легко виправити помилку 503 служби недоступними в WordPress.

Виправлення помилки 503 служби недоступно в WordPress

Як ми вже згадували вище, ця помилка виникає, коли ваш веб-сервер не може отримати належну відповідь зі скрипту PHP, який працює у фоновому режимі.

Щоб виправити це, ми відключимо всі зайві сценарії PHP один за одним, поки помилка не буде усунена.

Давайте розпочнемо.

Відключіть усі плагіни WordPress

Усі ваші плагіни WordPress – це сценарії PHP, тому спочатку потрібно деактивувати всі ваші плагіни WordPress.

Оскільки ви не можете увійти на свою інформаційну панель WordPress через помилку 503, вам потрібно буде підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта або файлового менеджера в cPanel. Після підключення перейдіть до / wp-content / папки та перейменуйте папку плагінів на старі модулі.

Перейменуйте папку плагінів

Далі потрібно створити нову папку та назвати її плагінами.

Тепер вам потрібно завітати на ваш сайт WordPress, щоб побачити, чи це усунуло помилку.

Якщо це було, то це означає, що плагін, встановлений на вашому веб-сайті, спричинив помилку. Наведені вище дії відключили всі плагіни WordPress.

Щоб розібратися, який плагін спричинив проблему, вам потрібно повернутися до свого FTP-клієнта або файлового менеджера в cPanel. Далі вам потрібно перейти в / wp-content / folder і видалити порожню папку плагінів.

Видаліть порожню папку плагінів

Після цього потрібно перейменувати папку старої папки в плагіни. Це зробить всі ваші раніше встановлені плагіни доступними для WordPress. Однак ці плагіни залишаться відключеними.

Вам потрібно відвідати адміністратор області WordPress, а потім перейти на сторінку плагінів. Ви можете активувати свої додатки по черзі та відвідувати різні сторінки вашого веб-сайту після активації кожного плагіна. Продовжуйте робити це, поки не знайдете плагін, що спричинить помилку 503.

Якщо цей крок вирішив вашу проблему, вам не потрібно дотримуватися решти інструкцій на цій сторінці. В іншому випадку ви можете перейти до наступного кроку.

Перейдіть до теми WordPress за замовчуванням

Якщо дезактивація плагінів не вирішила проблему, наступним кроком буде перехід до теми WordPress за замовчуванням. Це відключить вашу поточну тему WordPress.

По-перше, вам потрібно підключитися до свого сайту WordPress за допомогою FTP-клієнта або файлового менеджера в cPanel. Після підключення перейдіть до / wp-content / themes / folder.

Завантажте поточну тему WordPress

Знайдіть поточну активну тему WordPress та завантажте її на комп’ютер як резервну копію.

Завантаживши тему, ви можете продовжити та видалити її зі свого веб-сайту

Тепер, якщо у вас вже встановлена ​​тема за замовчуванням, як, наприклад, двадцять сімнадцять чи двадцять шістнадцять, вона буде автоматично активована. Якщо ви цього не зробите, то можете продовжити і встановити тему за замовчуванням на своєму веб-сайті.

Ретельно перевірте свій веб-сайт, щоб переконатися, що помилка 503 послуги недоступна.

Вирішення проблем

Якщо обидва способи не зможуть усунути помилку, то можна зробити наступні дії:

  • Зверніться до своєї хостингової компанії WordPress, оскільки вони можуть виявити, що викликає проблему.
  • В крайньому випадку ви можете перевстановити WordPress зі свіжою копією.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як виправити помилку 503 служби недоступною в WordPress. Ви також можете побачити наш остаточний список найпоширеніших помилок WordPress та способи їх виправлення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me