Як виправити помилку “Посилання, яке ви перейшли, минуло” Помилка в WordPress

Ви бачите помилку “Посилання, яке ви перейшли, закінчилось” в WordPress?


Ця помилка не дає багато підказок про те, що насправді не так, тому початківцям важко вирішити.

У цій статті ми покажемо вам, як легко виправити помилку “посилання, яке ви перейшли, минуло” в WordPress. Ми також поговоримо про те, що викликає цю помилку та як її уникнути в майбутньому.

Виправлення помилки

Що викликає помилку, яку ви перейшли, минула помилка?

Ця помилка зазвичай виникає, коли ви намагаєтеся завантажити тему WordPress або плагін на свій веб-сайт із адміністратора області WordPress.

Посилання, яке ви перейшли, втратило чинність, відображене на веб-сайті WordPress

У хостинг-компаніях WordPress є налаштування, яке контролює розмір файлів, які ви можете завантажувати з адміністративної області WordPress. Вони також мають налаштування, яке зупиняє роботу сценаріїв занадто довго.

Ви можете побачити обмеження розміру файлу для завантаження, відвідавши Медіа »Додати нове сторінки.

Обмеження завантаження файлів WordPress

Ці обмеження роблять ваш веб-сайт більш безпечним і покращують загальну продуктивність вашого хостинг-сервера WordPress.

Якщо ці налаштування занадто низькі або ви намагаєтеся завантажити файл більшого розміру, ви побачите помилки, такі як помилка вичерпаної пам’яті або перевищення максимального часу виконання помилки.

Однак якщо ви намагаєтеся завантажити тему WordPress або плагін, ви побачите помилку “Посилання, яке ви перейшли, минуло”.

Зважаючи на це, давайте розглянемо, як легко виправити цю проблему.

Виправлення помилки “Посилання, яке ви перейшли, минуло”

Найшвидший спосіб виправити помилку “Посилання, за яким ви переходили, минув” – це збільшити розмір завантаження файлів, пам’ять PHP та обмеження часу виконання для вашого веб-сайту.

Існує кілька способів зробити це. Ми покажемо вам їх усі, і ви можете вибрати той, який виглядає легше, або той, який працює у вашому середовищі хостингу.

Спосіб 1. Збільшення лімітів у файлі function.php

Цей спосіб простіше, але він має і зворотний бік. Ваш сайт повернеться до колишніх обмежень, якщо ви зміните тему WordPress. Якщо ви плануєте змінити тему, то спробуйте один із двох інших методів, описаних нижче.

Просто додайте наступний код у файл function.php теми вашої теми WordPress.

@ini_set (‘upload_max_size’, ‘120M’);
@ini_set (‘post_max_size’, ‘120M’);
@ini_set (‘max_execution_time’, ‘300’);

Ви можете збільшити значення в upload_max_size та post_max_size, щоб вони перевищували файл, який ви намагаєтеся завантажити.

Вам також потрібно збільшити max_execution_time до часу, на який, на вашу думку, потрібне завантаження файлу. Якщо ви не впевнені, то можете спробувати подвоїти це значення.

Спосіб 2. Виправити, збільшуючи обмеження у файлі .htaccess

Якщо ви не хочете додавати код у файл функцій теми, скористайтеся методом .htaccess.

Для цього методу вам потрібно буде відредагувати файл .htaccess за допомогою FTP-клієнта або програми File Manager у cPanel.

Просто підключіться до свого веб-сайту за допомогою FTP та відредагуйте файл .htaccess.

Редагування .htaccess-файлу за допомогою FTP

Тепер вам потрібно додати наступний код у нижній частині файлу .htaccess.

php_value upload_max_filesize 128М
php_value post_max_size 128М
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

Не забудьте зберегти зміни та завантажити файл назад на свій веб-сайт.

Спосіб 3. Виправлення, збільшуючи обмеження у файлі php.ini

Файл php.ini – це файл конфігурації, який використовують PHP та WordPress. Вам потрібно підключитися до свого сайту WordPress за допомогою FTP-клієнта та шукати файл php.ini в кореневій папці вашого сайту..

Більшість користувачів перебувають у спільному хостинговому обліковому записі, тому вони можуть не знайти його в кореневій папці свого сайту. У цьому випадку вам потрібно створити порожній файл php.ini за допомогою простого текстового редактора, наприклад Блокнота, і завантажити його на свій веб-сайт.

Тепер відредагуйте файл php.ini та додайте до нього наступний код.

upload_max_filesize = 128М
post_max_size = 128М
max_execution_time = 300

Не забудьте зберегти зміни та завантажити файл назад на свій веб-сайт.

Тепер ви можете зайти на ваш веб-сайт і спробувати завантажити тему або файл плагіна. Помилка зникне, і ви зможете завантажити файл.

Якщо цього не відбувається, спробуйте збільшити ліміт файлів, щоб відповідати розміру файлу, який ви намагаєтеся завантажити.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам легко виправити помилку “Посилання, яке ви перейшли, минуло” в WordPress. Ви також можете встановити закладку в нашому посібнику про те, як виправити найпоширеніші помилки WordPress. Це допоможе вам заощадити багато часу, швидко знайвши виправлення проблем з WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map