Як виправити помилку в WordPress «Ви впевнені, що хочете це зробити?

Раз у раз ви можете стикатися з помилкою WordPress, як-от помилка встановлення підключення до бази даних або помилка виснаженої пам’яті. Ці помилки дещо корисні, оскільки вони точно говорять, у чому проблема.


З іншого боку, є корисні помилки типу “Ви впевнені, що хочете це зробити”.

Занадто багато факторів, які можуть призвести до цієї помилки. Ось чому WordPress не в змозі надати будь-яку інформацію, яка б спрямовувала вас у правильному напрямку для її виправлення.

У цій статті ми покажемо вам, як дослідити та виправити помилку “Ви впевнені, що хочете це зробити” в WordPress.

Помилка - Ви впевнені, що хочете це зробити

Що викликає: “Ви впевнені, що хочете це зробити?” помилка?

“Ви впевнені, що хочете це зробити?” Помилка зазвичай з’являється, коли перевірка не вдається, і найімовірніші кандидати, які викликають цю помилку, – це плагіни та теми, які не використовують цю функцію належним чином..

Нонсе – це унікальні ключі, які додають рівень захисту для захисту URL-адрес, форм та дзвінків Ajax від WordPress від зловживань. Вони гарантують, що сценарій походить з вашого веб-сайту, а не із зовнішнього джерела, як хакер, який намагається отримати доступ до вашого веб-сайту.

Як виправити “Ви впевнені, що хочете це зробити?” Помилка

Найчастіше ця помилка викликана плагіном або темою, яка встановлена ​​на вашому сайті. Щоб дослідити, який плагін або тема викликає проблему, вам потрібно буде деактивувати всі ваші плагіни.

Дослідження плагінів

По-перше, вам потрібно відключити всі плагіни WordPress і переконатися, що WordPress не в змозі знайти жоден встановлений плагін.

Просто підключіться до свого облікового запису хостингу WordPress за допомогою FTP-клієнта.

Після підключення перейдіть у папку wp-content та перейменуйте папку плагінів на plugins.deactivate.

Перейменуйте папку плагінів, щоб вимкнути всі додатки

Після цього вам потрібно повернутися на сторінку плагінів у вашій адміністраторній області WordPress. Ви побачите сповіщення про всі ваші плагіни, які зараз деактивовано.

Плагіни відключені в WordPress
Тепер, коли всі ваші плагіни видалено та деактивовано належним чином, ви можете спробувати відтворити помилку.

Якщо помилка не з’являється знову, це означає, що один із плагінів на вашому веб-сайті викликав проблему. Щоб з’ясувати, який плагін спричинив проблему, поверніться до свого FTP-клієнта та перейменуйте папку plugins.deactivate назад у плагіни.

Після цього відвідайте сторінку плагінів у вашій адміністраторній області WordPress та активуйте кожен плагін по одному. Потрібно спробувати відтворити помилку після активації кожного плагіна, поки ви не знайдете плагін, який викликає проблему.

Так, це звучить як трудомістке завдання, але для початківців це найпростіший спосіб знайти плагін WordPress, який не працює в школі.

Дослідження тем

Якщо плагіни не спричиняли цю проблему, помилка “Ви впевнені, що хочете зробити це”, це може бути вашою темою..

Ви можете дослідити тему, що викликає цю проблему, повторивши ту саму процедуру, що і для плагінів. По-перше, вам потрібно підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та завантажити свою активну в даний час тему на комп’ютер як резервну копію.

Після того як ви створили резервну копію вашої теми, ви можете сміливо її видалити зі свого веб-сервера.

Тепер відвідайте Зовнішній вигляд »Теми на сторінці адміністратора WordPress, і ви побачите сповіщення: “Активна тема порушена. Повернення до теми за замовчуванням “.

Тема відключена

WordPress тепер почне використовувати тему за замовчуванням, як двадцять сімнадцять для вашого веб-сайту.

Якщо ви не можете відтворити помилку після активації теми за замовчуванням, це означає, що ваша тема викликала помилку “Ви впевнені, що хочете це зробити?”.

Неможливо знайти джерело помилки

Переконайтеся, що ви ретельно протестували цю помилку після деактивації та повторної активації ваших плагінів та тем.

Якщо ви дізналися, що жоден плагін або тема на вашому веб-сайті не спричиняє помилку, то ви можете зробити кілька додаткових кроків.

Ці дії в основному замінять усі основні файли WordPress свіжими копіями, завантаженими з джерела.

По-перше, вам потрібно зробити повне резервне копіювання WordPress для вашого сайту. Цей крок важливий, оскільки він допоможе вам легко відновити веб-сайт, якщо щось піде не так.

Далі підключіться до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та завантажте на комп’ютер файл ‘wp-config.php’. Цей файл містить ваші налаштування бази даних WordPress, які вам знадобляться пізніше.

Завантажте на комп'ютер файл wp-config.php

Після цього потрібно обережно видалити всі файли WordPress зі свого сервера крім папки wp-content і весь його зміст.

Видаліть усі файли WordPress, крім папки wp-content

Після цього вам потрібно завантажити на комп’ютер свіжу копію WordPress. Ви можете завантажити його з веб-сайту WordPress.org у вигляді поштового файлу.

Далі вийміть поштовий файл на своєму комп’ютері та завантажте файли всередині папки «wordpress» на ваш веб-сервер за допомогою FTP.

Після завантаження всіх файлів перейменуйте файл wp-config-sample.php у wp-config.php.

Тепер вам потрібно відредагувати новий файл wp-config для введення вашої бази даних WordPress та таблиці. Ви можете переглянути старий завантажений раніше файл wp-config.php, щоб ввести всю інформацію.

Дивіться нашу статтю про те, як редагувати файл wp-config.php в WordPress для отримання детальних інструкцій.

Вам потрібно додати всі розділи, окрім “Унікальних ключів та солей”. Видаліть усі рядки, починаючи з визначення з цього розділу.

/ ** # @+
* Унікальні ключі та солі аутентифікації.
*
* Змініть їх на різні унікальні фрази!
* Ви можете створити їх за допомогою {@link https://api.wordpress.org/secret-key/1.1/salt/ служби секретного ключа WordPress.org}
* Ви можете змінити їх у будь-який час, щоб визнати недійсними всі існуючі файли cookie. Це змусить усіх користувачів знову входити в систему.
*
* @since 2.6.0
* /
визначити (‘AUTH_KEY’, ‘`+ 7nTNbUD? | W) b3gMfG ~ g [zr8N6} m% MZ | L’);
define (‘NONCE_KEY’, ‘] Zj5i * hHlsUWKg2 |>YF, X + xpd-_`I [nFmA6ZLw ~; EW7g0.s5EaZCAJ = j] ./ 5z ^ X ~ ‘);
визначити (‘AUTH_SALT’, ‘e * l: hUsddFIxm1E7y-n #_} 3,4) J] S sM6-MI3aB # Qk1Xx`pwt6? ** i}’);

Тепер збережіть і завантажте файл wp-config.php назад на свій веб-сайт.

Ось і все, ви успішно оновили установку WordPress. Тепер ви можете продовжити і спробувати відтворити помилку на своєму веб-сайті.

Основні поради щодо вирішення проблем WordPress

Ми розуміємо, що виправлення таких питань часом може бути неприємним. Ось чому ми підготували зручний посібник з усунення несправностей з WordPress, який показує, як вивчити та виправити проблеми WordPress, як професіонали.

WordPress використовують мільйони людей. Незалежно від того, з якою проблемою ви стикаєтесь, ймовірно, тисячі інших людей зіткнулися з вами перед вами та виправили її.

Ви можете знайти рішення, просто ввівши помилку в пошуку Google. Щоб отримати корисніші результати, додайте wpbeginner.com в кінці пошукової терміни, щоб знайти простий покроковий посібник, щоб виправити це.

Ви також можете додати закладку до нашого повного посібника щодо поширених помилок WordPress та способів їх виправлення.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виправити помилку в WordPress “Ви впевнені, що хочете це зробити”. Ви також можете переглянути наш повний посібник із безпеки WordPress для захисту вашого веб-сайту від злому та зловмисного програмного забезпечення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me