Як виправити випуск WordPress, що не надсилає електронну пошту

Одне з найчастіше заданих питань на WPBeginner – це як виправити проблему з надсиланням електронної пошти WordPress.


Багато наших користувачів на початковому рівні запитують нас, чому плагін їх контактної форми не надсилає електронні листи чи чому вони не бачать жодних сповіщень WordPress.

У цій статті ми покажемо вам, як виправити проблему з надсиланням електронної пошти WordPress, щоб ваш веб-сайт міг надійніше надсилати електронні листи та обходити папку зі спамом..

Як виправити проблему, що не надсилає електронну пошту WordPress

Чому ви не отримуєте електронні листи зі свого сайту WordPress

Найпоширенішою причиною відсутності електронних листів є те, що ваш хостинг-сервер WordPress не налаштований належним чином для використання функції PHP mail ().

Навіть якщо ваш хостинг налаштований на його використання, багато постачальників послуг електронної пошти, такі як Gmail та інші, використовують різні інструменти для зменшення спаму електронної пошти. Ці інструменти намагаються виявити, що електронний лист дійсно надходить з того місця, з якого він стверджує.

Електронні листи, надіслані веб-сайтами WordPress, часто проходять цей тест.

Це означає, що коли електронний лист надсилається з вашого веб-сайту WordPress (плагін контактної форми, повідомлення адміністратора тощо), він може навіть не перетворити його в папку спаму одержувача, не кажучи вже про вхідні.

Ось чому ми рекомендуємо не використовувати WordPress для надсилання електронної розсилки.

Це також причина, чому ми рекомендуємо всім використовувати SMTP для надсилання електронних листів у WordPress.

Що таке SMTP?

SMTP (Simple Protocol Transfer Protocol) – галузевий стандарт для надсилання електронної пошти.

На відміну від функції PHP mail (), SMTP використовує належну автентифікацію, що призводить до високої надійності електронної пошти.

WordPress має плагін WTP Mail SMTP, який налаштовує ваш WordPress сайт для надсилання електронних листів за допомогою SMTP замість функції PHP mail ().

Ви можете використовувати його для з’єднання з будь-якими популярними сервісами SMTP, такими як SendinBlue, Gmail (G Suite), Office365, Amazon SES тощо.

З огляду на це, давайте подивимось, як виправити проблему з надсиланням електронної пошти WordPress.

Встановлення плагіну SMTP для WP Mail

Яку б послугу SMTP ви не вибрали, вам знадобиться встановити на своєму сайті плагін WTP Mail SMTP. Це дозволяє вам переключити WordPress з використання вбудованої функції PHP mail () на використання вашої послуги SMTP.

Спочатку встановіть та активуйте плагін WTP Mail SMTP. Якщо ви не знаєте, як це, перегляньте наш покроковий посібник, як встановити плагін WordPress.

Потім натисніть на WP Mail SMTP на інформаційній панелі WordPress, щоб налаштувати параметри плагіна.

Сторінка налаштувань SMTP WP Mail на інформаційній панелі WordPress

Для початку вам потрібно буде ввести ім’я та адресу електронної пошти компанії, з якої потрібно надходити електронні листи вашого веб-сайту. Переконайтеся, що ви використовуєте ту саму електронну адресу, яку ви будете використовувати для своєї розсилки SMTP.

Введення імені та адреси електронної пошти, з яких ви хочете отримувати ваші електронні листи WordPress

Ви можете змусити електронну пошту використовувати це ім’я та адресу електронної пошти, навіть якщо інші плагіни (наприклад, WPForms) мають різні налаштування. WTP Mail SMTP замінить налаштування інших плагінів.

Після цього потрібно вибрати службу розсилки SMTP для вашого сайту.

Для цього підручника ми налаштуємо SMTP за допомогою Sendinblue. Якщо ви вважаєте за краще використовувати Gmail або Office365, ми також отримаємо інструкції щодо цих пізніше у цій статті.

Виберіть Sendinblue в якості пошти в WP Mail SMTP

Щоб закінчити налаштування WTP Mail SMTP, вам потрібно створити обліковий запис за допомогою Sendinblue. Ми перейдемо до наступного, а потім повернемось до завершення налаштування на WP Mail SMTP.

Надсилання електронних листів WordPress за допомогою Sendinblue

Sendinblue – популярний постачальник послуг електронної пошти. Вони дозволяють вам надсилати велику кількість електронних листів з високою доставкою.

Ви можете використовувати Sendinblue, щоб безкоштовно надсилати до 300 електронних листів на день, що більш ніж достатньо для більшості невеликих веб-сайтів.

Це можуть бути електронні листи з вашої контактної форми, нові дані облікового запису користувача, електронні листи відновлення пароля або будь-які інші електронні листи, надіслані через ваш сайт WordPress.

Спочатку вам потрібно буде перейти на веб-сайт Sendinblue, щоб створити обліковий запис. Натисніть кнопку “Зареєструватися безкоштовно”, щоб налаштувати свій обліковий запис.

Створивши обліковий запис, ви побачите інформаційну панель Sendinblue. Якщо ви не заповнили профіль на етапі налаштування, вам буде запропоновано зробити це тут.

Інформаційна панель Sendinblue

Далі вам потрібно буде зв’язатися з командою підтримки, щоб попросити її підтвердити ваш обліковий запис, щоб ви могли надсилати електронні листи через Sendinblue.

Ми рекомендуємо на цьому етапі звернутися до служби підтримки, оскільки це може зайняти близько 24 годин, щоб підтвердити ваш рахунок. Ви можете рухатися далі за допомогою інших кроків, поки ви чекаєте.

Перейдіть на адресу sendinblue.com/contact і напишіть повідомлення, яке включає:

 • Прохання активувати ваш рахунок
 • URL-адреса вашого веб-сайту
 • Примітка про те, що ви надсилатимете транзакційні електронні листи. Якщо ви також хочете використовувати Sendinblue для електронного розсилки, вам потрібно буде вказати, що ви також надсилаєте маркетингові електронні листи..

Зверніться до форми повідомлення Sendinblue, щоб надіслати запит на активацію акаунта

Вас можуть попросити отримати додаткову інформацію. Якщо ні, то вам слід надіслати електронний лист від Sendinblue, у якому повідомляється, що ваш рахунок затверджено.

Після того, як ви надіслали своє повідомлення контактній команді, ви можете перейти, щоб додати доменне ім’я на сайт.

Пам’ятайте, що вам не потрібно чекати відповіді, перш ніж перейти до наступного етапу цього підручника.

Налаштування субдомену для вашого веб-сайту

По-перше, вам потрібно буде встановити субдомен. Це як окремий розділ вашого сайту. Ми пропонуємо використовувати mail1.yourdomain.com.

Примітка: Ваш хост WordPress може не дозволяти вам використовувати пошту як свій піддомен, тому ми також помістили 1.

Щоб додати свій піддомен, увійдіть у свій обліковий запис веб-хостингу та знайдіть розділ Домени на панелі керування.

Заради цього підручника ми продемонструємо, як це зробити на нашому прикладі хостинг-акаунта на Bluehost. Після входу в систему перейдіть до Домени »Субдомени.

Потім ви можете ввести свій піддомен та натиснути “Створити”.

Додавання субдомену в WordPress

Якщо ви використовуєте інші хостингові компанії або якщо вашим DNS керує реєстратор домену, наприклад Domain.com або GoDaddy, то дотримуйтесь їх відповідних інструкцій.

Після створення субдомену вам потрібно буде додати його у свій обліковий запис Sendinblue.

Додавання вашого субдомену в Sendinblue

У своєму обліковому записі Sendinblue перейдіть до розділу “Налаштування”, а потім знайдіть “Ваші відправники” та натисніть кнопку “Налаштувати”:

Налаштування налаштувань відправника в Sendinblue

Потім натисніть на вкладку “Домени”, а потім натисніть кнопку “Додати новий домен”.

Додавання нового домену в Sendinblue

Введіть весь піддомен (наприклад, mail1.yoursite.com) і поставте прапорець біля пункту “Я хотів би використовувати це доменне ім’я для цифрового підпису моїх електронних листів (SPF, DKIM, DMARC)”.

Додайте свій субдомен і поставте прапорець

Потім натисніть “Зберегти”, і ви побачите спливаюче вікно з кількома записами DNS.

Ці рядки коду дозволяють Sendinblue авторизувати ваше доменне ім’я.

Порада: Не хвилюйтесь, якщо випадково закриєте це спливаюче вікно. Ви можете повернутися до нього, натиснувши кнопку “Автентифікувати цей домен” поруч із вашим субдоменом:

Кнопка Authenticate Domain, яка дозволяє повернутися до налаштувань DNS

Відкрийте нову вкладку браузера та увійдіть назад у свій обліковий запис веб-хостингу. Потрібно знайти свій домен і відкрити записи DNS.

У Bluehost ви робите це, переходячи до Домени »Мої домени потім натисніть “Керувати” поруч із вашим доменом.

Вам потрібно буде додати 3 записи TXT, надані Sendinblue.

Спочатку прокрутіть униз, щоб знайти розділ TXT своїх записів DNS. Це буде виглядати приблизно так:

DNS TXT записує в Bluehost

Потім натисніть “Додати запис”.

Заповніть перший запис наступним чином:
Запис хоста: mail._domainkey.mail1
Тип запису: TXT
Значення TXT: Скопіюйте це з Sendinblue.
TTL: 1 день

Поради: Ваш хост-запис може називатися хостом або ім’ям. Змініть mail1, якщо для піддомену ви використовували щось інше. Тип запису може не знадобитися. Значення TXT може також називатися даними TXT: це перший, довгий фрагмент коду в деталях Sendinblue. TTL може становити 24 години або 86400 секунд (обидва еквівалентні 1 добу). Якщо ви використовуєте GoDaddy, встановіть його на 1 годину.

Додавши перший запис, натисніть «Зберегти».

Далі потрібно додати другий запис. Заповніть його наступним чином:

Запис хоста: пошта1
Тип запису: TXT
Значення TXT: v = spf1 включають: spf.sendinblue.com mx ~ all
TTL: 1 день

Після завершення натисніть «Зберегти».

Після збереження цього вам потрібно додати третю запис. Заповніть його наступним чином:

Запис хоста: пошта1
Тип запису: TXT
Значення TXT: Скопіюйте це з Sendinblue. Це третій фрагмент коду.
TTL: 1 день

Щойно ви закінчите, продовжте і збережіть цей запис також.

Увага: Sendinblue також має четвертий фрагмент коду для запису DMARC. Вам цього не потрібно, і ми настійно рекомендуємо пропустити його, якщо у вас не виникне конфігурація DMARC.

Після того, як ви додали свої записи, поверніться до Sendinblue. Для кожного запису натисніть кнопку «Запис додано. Будь ласка, перевірте це “. Можливо, пройде 24-48 годин, перш ніж Sendinblue зможе перевірити ваші записи, але це часто набагато швидше.

Якщо при натисканні на цю кнопку нічого не відбувається, записи ще не можна перевірити. Повторіть перевірку пізніше і перевірте, чи вони підтверджені. Після їх появи поруч із записами зеленого кольору ви побачите слово “Налаштувати”:

Sendinblue DNS TXT записує після їх перевірки

Ви можете продовжувати цей підручник, поки будете чекати, коли відбудеться перевірка.

Завершення налаштування WP Mail SMTP для використання Sendinblue

Поверніться до налаштувань SMTP для WP Mail на інформаційній панелі WordPress. Ви вже повинні були ввести повідомлення “Від електронної пошти та від імені”, але якщо ні, то можете зробити це зараз.

Залиште прапорець “Повернути шлях” не встановленим, оскільки Sendinblue цю опцію не використовує.

Потім натисніть “Sendinblue” для вашої пошти.

Виберіть Sendinblue в якості пошти в WP Mail SMTP

Вам потрібно буде перейти до свого акаунта Sendinblue, щоб знайти ключ API. Просто натисніть на посилання під полем “Ключ API”, і панель інструментів вашого облікового запису Sendinblue відкриється в потрібному місці, на новій вкладці.

Скопіюйте v3 Ключ API на цій сторінці.

Отримання API від Sendinblue

Вітаю. Тепер ви все налаштували. Останній крок – надіслати тестовий лист, щоб переконатися, що все працює.

Перейдіть на вкладку “Тест електронної пошти” на WP Mail SMTP та введіть адресу електронної пошти, на яку потрібно надіслати електронний лист. Це буде за замовчуванням для електронної пошти адміністратора сайту. Натисніть “Надіслати електронний лист”.

Ви повинні побачити повідомлення “Тест HTML-пошти успішно надіслано!” Перевірте, чи надійшло воно. Це буде виглядати приблизно так:

Тестовий лист від WP Mail SMTP

Примітка: Якщо ваш акаунт Sendinblue ще не активований, ви отримаєте повідомлення: [дозвіл_захищено]: Неможливо надіслати електронний лист. Ваш обліковий запис SMTP ще не активовано.

Альтернативні способи виправлення випуску електронної пошти WordPress

Як видно зі списку параметрів розсилки додатка WTP Mail SMTP, вам не потрібно використовувати Sendinblue. Хоча це найкраща безкоштовна рекомендація, є й інші варіанти, які можна використовувати, зокрема Office 365, Gmail / G Suite, Amazon SES тощо.

Використання Gmail або G Suite з WP Mail SMTP для виправлення електронних листів WordPress

Якщо у вас є обліковий запис Gmail або G Suite, ви можете використовувати це для надсилання електронної пошти. Вам не потрібно буде вводити свої дані для входу електронної пошти в WordPress, коли ви використовуєте плагін WTP Mail SMTP.

Щоб використовувати Gmail або G Suite, налаштуйте WP Mail SMTP, як показано вище, а потім натисніть на опцію “Google” для вашого електронної пошти.

Вам потрібно буде встановити прапорець “Повернути шлях”.

Після цього вас попросять ввести “Клієнтський ідентифікатор” та “Клієнтський секрет”. Щоб отримати ці деталі, вам потрібно створити веб-додаток у своєму обліковому записі Google. Не хвилюйтеся, якщо це звучить трохи непросто. Ви можете знайти повні інструкції в цій статті про використання Gmail для надсилання електронних листів WordPress.

Примітка: Ви можете використовувати цей процес у звичайному обліковому записі Gmail, але доставка електронної пошти буде набагато кращою, якщо ви використовуєте G Suite. Дивіться наш посібник щодо налаштування професійної електронної адреси за допомогою Gmail та G Suite.

Однак є кілька основних недоліків використання Gmail або G Suite.

Одне полягає в тому, що вам може знадобитися зв’язатися зі своїм веб-хостом, щоб змусити його встановити потрібний сертифікат, щоб він працював.

Інше – якщо в майбутньому ви зміните електронну адресу, вам доведеться пройти весь процес ще раз. Це стосуватиметься створення нового веб-додатку.

Використання Office 365 / Outlook з WTP Mail SMTP для виправлення листів WordPress

Якщо ви використовуєте Microsoft Office 365 або Outlook для свого звичайного облікового запису електронної пошти, ви також можете використовувати його для надсилання електронних листів через WordPress. Це не рекомендований варіант, оскільки він менш безпечний.

Вам потрібно буде налаштувати WTP Mail SMTP, як описано вище, а потім натиснути опцію “Інші SMTP”. Це відкриє форму для заповнення. Заповніть його за допомогою наступних налаштувань:

SMTP-хост: smtp.office365.com
Шифрування: TLS
Порт SMTP: 587
Авто TLS: (залишити увімкнутим)
Аутентифікація: (залишити увімкнено)
Ім’я користувача SMTP: електронна адреса вашого облікового запису Office 365
Пароль SMTP: пароль облікового запису Office 365

Ключова проблема цього методу полягає в тому, що він вимагає збереження пароля у простому тексті в WordPress. Це не безпечно, і ваш пароль буде видимий для інших адміністраторів вашого облікового запису. Ви можете використовувати інструкції в додатку WTP Mail SMTP, щоб записати їх у свій файл wp-config.php.

Для отримання більш детальної інформації див. Докладний посібник щодо налаштування Outlook за допомогою SMTP WP Mail.

Використання Amazon SES з WP Mail SMTP для виправлення листів WordPress

Платформа Amazon AWS має просту службу електронної пошти (SES), яку можна використовувати для вирішення проблеми електронної пошти WordPress.

Найкраща частина Amazon полягає в тому, що вона дозволяє щомісяця надсилати до 62 000 електронних листів безкоштовно. Мінус полягає в тому, що налаштування трохи складніше для початківців, тому ми не рекомендуємо це як наш бажаний варіант.

Як ви можете собі уявити, багато професіоналів та експертів використовують Amazon SES для сервісу SMTP по електронній пошті WordPress, тому ми не могли написати статтю, не згадуючи про це.

Якщо вам цікаво налаштувати Amazon SES за допомогою WordPress, перегляньте повні інструкції щодо налаштування Amazon SES за допомогою WordPress.

Яку б пошту ви не вирішили використовувати, завжди пам’ятайте про використання вкладки «Тестова електронна пошта», щоб гарантувати успішне надсилання електронних листів..

Ви також не забудьте перевірити свою поштову скриньку та підтвердити, що Ви отримали тестовий лист.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як виправити проблему з надсиланням електронної пошти WordPress. Ви також можете побачити наш список найпоширеніших помилок WordPress та способи їх виправлення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map