Як встановити WordPress на комп’ютер Windows за допомогою WAMP

Ви хочете встановити WordPress на свій комп’ютер Windows локально? Робота з WordPress на комп’ютері дозволяє перевірити нові функції WordPress, навчитися розробляти WordPress та робити веб-сайти, перш ніж перенести їх на живий сервер. У цій статті ми покажемо вам, як правильно встановити WordPress на Windows за допомогою WAMP.


Встановіть WordPress на WAMP

Чому слід встановлювати WordPress у Windows?

Місцеве встановлення WordPress на комп’ютері дає вам тестувальне середовище, яке не впливає на ваш веб-сайт або блог, що живуть. Встановлення WordPress на комп’ютер також називається локальним сервером або localhost.

Зазвичай розробники WordPress використовують локальну програму WordPress для розробки своїх плагінів та тем. Користувачі для початківців також можуть встановити WordPress на свої комп’ютери, щоб вивчити WordPress, протестувати нову тему WordPress та плагіни та експериментувати, не впливаючи на веб-сайт, що живе.

Примітка: Якщо ви встановите WordPress локально у Windows, то ви єдиний, хто може бачити цей сайт – це ви. Якщо ви хочете зробити веб-сайт, доступний для громадськості, вам потрібно мати доменне ім’я та веб-хостинг. Ми рекомендуємо дотримуватися цього посібника про те, як запустити блог WordPress.

Враховуючи це, давайте розглянемо, як правильно встановити WordPress на Windows за допомогою WAMP.

Що таке WAMP?

WAMP – це компіляція веб-сервера Apache, PHP та MySQL, що постачається для комп’ютерів Windows.

Усі вони є окремим програмним забезпеченням з відкритим кодом. Однак встановити їх окремо не зовсім просто, навіть досвідченим користувачам. Таке програмне забезпечення, як WAMP, дозволяє вам легко їх встановити та мати місцеве робоче середовище протягом декількох хвилин.

Крок 1. Встановлення WAMP на комп’ютері Windows

Примітка. Посилання нижче приведе вас до завантаження, яке не відрізняється від скріншоту, поки веб-сайт WAMP не працює

Спочатку потрібно завантажити програмне забезпечення WAMP та встановити його на комп’ютер. Просто перейдіть на веб-сайт WampServer і натисніть кнопку «Почати використання WampServer».

Почніть використовувати wampserver

Він перенесе вас до розділу завантажень. Тут ви побачите дві версії: WampServer 32 біт і WampServer 64 біт. Вам потрібно вибрати версію WampServer, яка відповідає типу операційної системи вашого комп’ютера Windows.

Завантажте wampserver

Щоб дізнатися, чи використовуєте ви 32 або 64-бітну операційну систему, перейдіть на сторінку Панель управління »Система та безпека» Система у вашому комп’ютері. Там ви зможете побачити тип операційної системи.

Пошук типу операційної системи в Windows 10

Після завантаження ви можете натиснути на файл виконання wampserver, щоб запустити інсталяцію. Переконайтесь, що ви ретельно дотримуєтесь інструкцій на екрані встановлення.

Встановіть WAMP

Під час встановлення потрібно визначити місце для веб-браузера. За замовчуванням це буде Internet Explorer. Ви можете змінити це на Google Chrome або будь-який інший веб-браузер, розмістивши його у програмних файлах свого комп’ютера.

Після встановлення ви можете запустити WampServer для продовження.

Крок 2. Налаштування бази даних для локальної установки WordPress

Наступне, що вам потрібно зробити, – це створити порожню базу даних MySQL. Після запуску WAMP ви побачите зелений значок WampServer в нижньому правому куті екрана разом з іншими значками. Просто натисніть на нього, а потім натисніть на phpMyAdmin (веб-додаток для управління базами даних MySQL).

Примітка: Якщо значок WampServer червоний або жовтий, це означає, що послуги (Apache, MySQL, PHP) не працюють. Почати послуги потрібно, натиснувши на іконку перед налаштуванням бази даних.

phpMyAdmin

Він перенесе вас на екран входу phpMyAdmin у веб-браузері. Просто введіть ім’я користувача: корінь і залиште поле паролем порожнім. Це облікові дані за замовчуванням для входу у ваш localhost phpMyAdmin.

Увійти phpMyAdmin

Натисніть кнопку “Перейти”, щоб продовжити.

Після входу в систему потрібно натиснути на Бази даних в phpmMyAdmin, щоб створити нову базу даних для WordPress. Він попросить вас вибрати ім’я для вашої нової бази даних (ми назвали наш test_db). Після цього натисніть кнопку “Створити”.

Створіть базу даних

Ваша база даних готова, це означає, що тепер ви можете встановити WordPress на localhost.

Крок 3. Встановлення WordPress у Windows за допомогою WAMP

Наступне, що вам потрібно зробити, це завантажити останню версію WordPress з веб-сайту WordPress.org. Він завантажиться як поштовий файл.

Завантажте WordPress

Вам потрібно витягнути поштовий файл і скопіювати папку «wordpress».

Витяг WordPress

Тепер вам потрібно перейти до папки, де ви встановили WAMP.

У цьому підручнику ми встановили WAMP в C: \ wamp64, тому будемо звертатися до цієї папки вперед. Але майте на увазі, для вас це може бути різним, залежно від того, де ви встановили програму.

Вставте папку ‘wordpress’ у папку C: \ wamp64 \ www.

Вставте папку WordPress на веб-сайт www

Ви можете перейменувати папку «wordpress» у все, що завгодно, наприклад, mysite, testites тощо. Це буде URL-адреса вашого локального веб-сайту WordPress, тож не забудьте вибрати те, що ви легко запам’ятаєте.

Заради цього підручника ми перейменували папку від wordpress до mysite.

Далі ви можете відкрити веб-браузер і перейти на http: // localhost / mysite /

Спочатку буде запропоновано вибрати мову, а потім показати інформацію про налаштування бази даних. Після того, як ви уважно прочитали його, продовжуйте і натисніть кнопку “Поїдемо”, щоб продовжити.

Інформація про базу даних

Після цього вам потрібно ввести реквізити вашої бази даних, такі як ім’я бази даних, ім’я користувача, пароль, хост і префікс таблиці.

Ім’я бази даних буде таким, яке ви ввели на попередньому кроці. У нашому випадку ми назвали це “test_db”. Ім’я користувача буде “root”, і ви можете залишити поле пароля порожнім. Ви також можете залишити хост бази даних та префікс таблиці такою, якою є.

Введіть дані бази даних

Далі натисніть кнопку «Надіслати», і WordPress створить файл конфігурації для вас у бекенді.

На наступному екрані ви побачите повідомлення про успіх, в якому йдеться про те, що WordPress підключений до вашої бази даних, і ви можете продовжити встановлення.

Вперед та натисніть кнопку “Запустити інсталяцію”, щоб продовжити.

Запустіть інсталяцію

Він перенесе вас на екран вітання для WordPress. Потрібно додати назву нового веб-сайту WordPress, вибрати ім’я користувача адміністратора, ввести надійний пароль та вказати електронну адресу адміністратора..

Коли ви готові, натисніть кнопку “Встановити WordPress”.

Екран привітання для WordPress

Після завершення інсталяції ви побачите повідомлення про успіх. На задньому плані WordPress створив нові таблиці у вашій базі даних, і він готовий до використання.

Потім ви можете перейти до інформаційної панелі WordPress, натиснувши кнопку “Увійти”.

Кнопка входу

Вітаємо, що ви успішно встановили WordPress на комп’ютер Windows за допомогою WAMP.

Крок 4. Увімкнення досить постійних посилань у WAMP

Нова версія WordPress не порушує ваш місцевий сайт щодо зміни налаштування постійних посилань.

Однак якщо ви все одно побачите помилку “сторінка не знайдена” на своїх сторінках після зміни посилання на Налаштування »Постійні посилання у WordPress, а потім просто дотримуйтесь нашого посібника про те, як увімкнути власні постійні посилання в WAMP.

Крок 5. Вирішення проблем WAMP

WAMP досить простий у використанні навіть для початківців. Однак якщо ви не можете запустити його, допоможуть наступні поради щодо усунення несправностей.

Виправлення конфлікту WAMP Skype

Якщо у вас встановлений і запущений Skype, WampServer може не працювати належним чином через конфлікт зі Skype. Конфлікт викликаний і Apache, і Skype, використовуючи один і той же порт 80. Існує просте виправлення цієї проблеми.

Відкрийте Skype та перейдіть до Інструменти »Параметри. Тут з’явиться діалогове вікно, звідси потрібно натиснути кнопку Додатково, а потім З’єднання.

Виправлення конфлікту WAMP Skype

Зніміть прапорець у полі “Порти 80 та 443” як альтернативи для вхідних з’єднань. Збережіть параметри та перезапустіть Skype.

Встановити Visual C ++ з перерозподілом

Для запуску Visual Studio 2012 WAMP потрібно перерозподіляти Visual C ++. Якщо у вас його немає на комп’ютері, ви можете завантажити та встановити його з веб-сайту Microsoft.

Бонус: Перехід з WAMP на Live

Ми також написали окремий посібник про те, як перемістити WordPress з локального сервера WAMP на активний сайт. Сподіваємось, вам це стане в нагоді, коли ви будете готові розгорнути свій локальний сайт для виробництва.

Наявність локального серверного середовища чудово підходить для вивчення та тестування. Але пам’ятайте, якщо ви хочете запустити блог WordPress для того, щоб його бачили інші люди, то вам не потрібно встановлювати WordPress на комп’ютер. Вам потрібно встановити WordPress на хостинг-провайдера WordPress.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як встановити WordPress на Windows за допомогою WAMP. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником з 18 найважливіших речей, які вам потрібно зробити після встановлення WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map