Як вставити відео у Facebook у WordPress

Ви хочете вставити відео у Facebook у WordPress? З недавньою популярністю платформи відео Facebook Live та Facebook, декілька наших користувачів запитали, чи можна вставляти Facebook у WordPress. У цій статті ми покажемо вам, як легко вставити відео у Facebook та відео наживо на Facebook у WordPress.


Як вставити відео у Facebook у WordPress

Навіщо додавати відео у Facebook в WordPress?

Ми говоримо нашим користувачам, що вони ніколи не повинні завантажувати відео в WordPress. Натомість радимо використовувати веб-сайт для обміну відео на зразок YouTube.

У той час як YouTube – це найбільша у світі платформа відеохостингу, Facebook – це найбільша соціальна мережа, і їх відеоросли швидко зростають.

Нещодавно Facebook представив функції автоматичного відтворення та відео у прямому ефірі Facebook. Маркетологи по всьому світу захоплюються цими можливостями, оскільки вони збільшують залучення користувачів та загальну охоплення.

Ви також можете використовувати відео на Facebook, щоб збільшити кількість подобань на своїй сторінці у Facebook. Для більш глибокого соціального досвіду ви можете додати плагін на сторінці Facebook, встановити коментарі у Facebook та додати кнопку Facebook, як кнопку, на своєму WordPress сайті.

Сказавши це, давайте подивимось, як вставити відео на Facebook на веб-сайті WordPress.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати.

Вставлення відео у Facebook у WordPress

По-перше, вам потрібно знайти відео, яке ви хочете вставити на свій сайт WordPress.

Далі вам потрібно клацнути правою кнопкою миші назву чи дату відео, а потім вибрати адресу копіювання посилання.

Скопіюйте URL-адресу відео у Facebook

Після цього потрібно зайти на веб-сайт із вбудованим відеоплеєром у Facebook та прокрутити вниз до розділу генератора коду.

Вам потрібно буде вставити URL-адресу, який ви скопіювали раніше, у поле “URL-адреса відео”.

Генератор коду для вбудування відео у Facebook

Далі вам потрібно натиснути кнопку отримати код, яка відобразить спливаюче вікно, яке показує вам два поля коду.

Вбудувати генератор коду

Перша частина коду повинна міститись у заголовку розділу вашого веб-сайту. Існує кілька способів додати цей код на ваш веб-сайт.

Якщо вам зручно редагувати файли тем, ви можете додати її до своєї теми або дочірньої теми, просто відредагувавши файл header.php та вставивши його відразу після тегу.

Крім того, ви можете встановити та активувати плагін Insert Headers and Footers. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації вам потрібно перейти до Налаштування »Вставити колонтитули сторінки у своєму адміністраторі WordPress та вставте код у поле нижнього колонтитулу. Клацніть на кнопку збереження, щоб зберегти зміни.

Важливо: Першу частину коду потрібно додати лише один раз. Наступного разу, коли ви додасте відео у Facebook, вам потрібно буде лише скопіювати та вставити другу частину коду.

Тепер поверніться на сторінку вбудування відео у Facebook та скопіюйте другу частину коду.

Ви можете додати цей код у свої записи WordPress, сторінки або навіть віджет бічної панелі. Додаючи код до своїх публікацій та сторінок, вам потрібно переконатися в редакторі тексту, інакше візуальний редактор WordPress зіпсує код.

Перейдіть до текстового редактора, щоб вставити код для вставки відео

Тепер ви можете відвідати свій веб-сайт, щоб побачити відео Facebook у дії.

Facebook вбудовує попередній перегляд відео

Як вставити відео у прямому ефірі Facebook у WordPress

Ви можете вбудовувати відео у прямому ефірі Facebook так само, як і звичайне відео у Facebook. Єдина відмінність тут полягає в тому, як отримати URL-адресу вашого відео в прямому ефірі на Facebook.

Facebook не дозволяє отримати URL-адресу для вашого відео в прямому ефірі, перш ніж вийти наживо. Якщо ви хочете одночасно транслювати відео у прямому ефірі Facebook на своєму веб-сайті, то спочатку вам потрібно буде перейти в прямому ефірі.

Коли ви живете, натисніть на дату правою кнопкою миші та виберіть адресу копії посилання, щоб отримати URL-адресу відео в прямому ефірі.

Отримання URL-адреси відео у прямому ефірі Facebook

Після отримання URL-адреси ви можете перейти на веб-сайт вбудованого відеоплеєра у Facebook та вставити посилання у поле “URL-адреса відео”..

Генератор коду для вбудованого відео у Facebook

Генератор коду для вбудовування відео тепер отримає та відображатиме попередній перегляд вашого прямого відео у Facebook. Вам потрібно натиснути кнопку Get Code, щоб продовжити, і дотримуйтесь інструкцій, описаних вище, щоб додати ці коди на свій веб-сайт.

Після того, як ви додали на свій веб-сайт відео-код Facebook, ваші користувачі зможуть переглядати відео в прямому ефірі Facebook безпосередньо з вашого веб-сайту, а також їх канали Facebook..

Попередній перегляд відео у Facebook

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам навчитися вставляти відео з Facebook у WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як залучити більше відвідувачів на ваш новий веб-сайт WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me