Як змінити URL-адреси веб-сайту WordPress (крок за кроком)

Вам потрібно змінити URL-адресу WordPress? Незалежно від того, переходите ви з HTTP на HTTP, змінюєте своє доменне ім’я, переходите з локального сервера на веб-сайт або переноситесь на субдомен, вам потрібно знати, як змінити URL-адресу веб-сайту WordPress..


Адреса WordPress та адреса сайту є надзвичайно важливими полями, оскільки вони посилаються на адресу вашого веб-сайту в Інтернеті та на розташування файлів вашого веб-сайту..

У цій статті ми поділимось чотирма різними способами легко змінити URL-адреси веб-сайту WordPress (крок за кроком). Цей посібник стане в нагоді, коли ви виправляєте поширені помилки WordPress або переміщуєте сайт WordPress.

Легко змінюйте URL-адреси свого WordPress

Навіщо змінювати URL-адреси веб-сайту WordPress?

Є багато причин, через які вам може знадобитися або хочете змінити URL-адресу WordPress. Наприклад:

 • Можливо, вам доведеться оновити URL-адреси веб-сайту під час переміщення WordPress з локального сервера на активний сайт.
 • Якщо ви перенесли свій сайт WordPress на нове доменне ім’я, вам потрібно буде змінити URL-адреси веб-сайтів, щоб відобразити зміни.
 • Якщо ви переміщуєте WordPress до іншого каталогу, наприклад видалення / wordpress / з URL-адреси WordPress.
 • Також вам потрібно буде змінити його під час переміщення WordPress з HTTP на HTTP.

Крім того, вам може знадобитися змінити налаштування адреси WordPress, якщо ви бачите занадто багато помилок переадресації в WordPress або під час усунення несправностей з іншою помилкою WordPress.

Адреса WordPress vs адреса сайту

Змінюючи URL-адресу веб-сайту WordPress, вам потрібно буде оновити два окремі параметри: Адреса WordPress та Адреса сайту.

Це може бентежити багатьох початківців, оскільки вони не знають, у чому різниця між двома налаштуваннями.

Ваша адреса (URL) WordPress – це адреса, де зберігаються файли та папки WordPress, включаючи ваші сторінки адміністратора, медіа-файли, плагіни, теми тощо.

Адреса вашого веб-сайту (URL) у WordPress – це загальнодоступна частина вашого веб-сайту. Це те, що ваші відвідувачі наберуть, щоб перейти на ваш веб-сайт. Це також посилання, яке ви розміщуєте на своїх візитних картках.

Для більшості користувачів URL-адреса WordPress та адреса сайту будуть точно такою ж посиланням.

Однак у деяких випадках великі компанії можуть розміщувати свій сайт WordPress на іншому сервері, оскільки на їхньому корпоративному веб-сайті є багато інших додатків, і вони хочуть виділити, де розміщується кожен додаток.

Але для більшості користувачів ці два URL-адреси WordPress повинні залишатися однаковими.

Зважаючи на це, давайте розглянемо, як легко змінити URL-адреси веб-сайту WordPress. Ми покажемо вам наступні методи, і ви можете вибрати той, який найкраще підходить для вас.

  Готові? Давайте розпочнемо.

  Спосіб 1. Змінення URL-адрес веб-сайту WordPress з області адміністратора

  Цей метод найпростіший. Якщо ви вже можете отримати доступ до області адміністратора WordPress, то рекомендуємо скористатися цим методом.

  Просто увійдіть на веб-сайт WordPress та перейдіть на сторінку Налаштування »Загальні сторінки. Звідси ви можете змінити URL-адреси веб-сайту WordPress у параметрах “Адреса WordPress” та “Адреса сайту”.

  Змініть URL-адреси веб-сайту WordPress в області адміністратора

  Адреса WordPress та адреса сайту, як правило, одна і та ж адреса.

  Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти зміни”, щоб зберігати налаштування. Тепер ви можете завітати на свій веб-сайт, щоб переконатися, що все працює добре.

  Спосіб 2. Змінення URL-адрес веб-сайту WordPress, використовуючи файл function.php

  Цей метод рекомендується користувачам, які не можуть отримати доступ до адміністративної області свого веб-сайту WordPress.

  Просто підключіться до свого сайту WordPress за допомогою FTP-клієнта та перейдіть до / wp-content / themes / your-topic-folder /.

  Редагуйте файл функцій WordPress

  Звідси потрібно знайти файл function.php і відредагувати його за допомогою простого текстового редактора, наприклад, Блокнота або TextEdit.

  Далі вам потрібно додати наступний код внизу:

  update_option (‘siteurl’, ‘https://example.com’);
  update_option (‘домашня сторінка’, ‘https://example.com’);

  Не забудьте замінити https://example.com URL-адресами власного веб-сайту. Тепер ви можете зберегти зміни та завантажити файл назад на хостинг веб-сайту за допомогою FTP.

  Тепер ви можете завітати на свій веб-сайт, щоб перевірити, чи все нормально.

  Перевага цього методу полягає в тому, що він оновлює URL-адреси сайту в базі даних. WordPress оновлює параметр бази даних для URL-адрес веб-сайтів щоразу, коли файл ваших функцій завантажується.

  Як тільки все нормалізується, не забудьте видалити два рядки коду з файлу функцій WordPress.

  Спосіб 3. Змінення URL-адрес веб-сайту WordPress, використовуючи файл wp-config.php

  Цей метод рекомендується використовувати лише в тому випадку, якщо ви не впевнені, яку тему WordPress вам потрібно відредагувати, або ви не можете знайти файл function.php.

  Для цього методу ви будете додавати URL-адреси сайтів у файл конфігурації WordPress під назвою wp-config.php. Цей файл знаходиться в кореневій папці вашого веб-сайту і містить важливі параметри WordPress.

  Просто підключіться до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та відредагуйте файл wp-config. Потрібно додати наступний код трохи вище рядка з написом “Це все, припиніть редагування! Зі святом публікації “.

  define (‘WP_HOME’, ‘https://example.com’);
  визначити (‘WP_SITEURL’, ‘https://example.com’);

  Не забудьте замінити https://example.com на власне доменне ім’я.

  Тепер ви можете зберегти зміни та завантажити їх назад на свій сервер. Після цього завітайте на ваш веб-сайт, щоб переконатися, що все працює добре.

  Спосіб 4. Змінення URL-адрес веб-сайту WordPress у базі даних за допомогою phpMyAdmin

  Ще один спосіб оновлення URL-адрес веб-сайту WordPress – це їх зміна безпосередньо у вашій базі даних WordPress.

  Спочатку потрібно зробити резервну копію бази даних WordPress. Цей крок дійсно важливий і допоможе скасувати зміни бази даних у випадку, якщо щось піде не так.

  Після цього вам потрібно перейти до панелі інструментів вашого веб-хостингу та натиснути на значок phpMyAdmin у розділі Бази даних..

  Примітка: Наш знімок екрана – від Bluehost, але більшість інших хостинг-компаній WordPress також матимуть можливість редагувати налаштування бази даних.

  phpMyAdmin

  Після натискання на посилання він запустить додаток phpMyAdmin, який надає веб-інтерфейс для редагування баз даних MySQL. Щоб дізнатися більше про це, перегляньте наш посібник про те, як керувати базами даних WordPress за допомогою phpMyAdmin

  Всередині інтерфейсу phpMyAdmin потрібно натиснути на базу даних WordPress у лівій колонці. Тепер додаток відображатиме таблиці у вашій базі даних WordPress.

  Редагування таблиці параметрів

  Далі потрібно прокрутити вниз до таблиці параметрів. За замовчуванням префікс бази даних є wp_, але оскільки ви можете змінити префікс бази даних WordPress, на екрані екрана може бути інший префікс.

  PhpMyAdmin тепер відображатиме рядки всередині таблиці параметрів. Вам потрібно знайти рядки, у яких параметр_імен – siteurl та home.

  Редагуйте значення siteurl та home

  Далі натисніть на піктограму олівця зліва, щоб відредагувати кожен рядок і змінити параметр_ізначення поля на нову URL-адресу сайту. Після цього натисніть на крихітну кнопку Go в нижньому правому куті, щоб зберегти зміни бази даних.

  Редагувати параметр_значення

  Тепер ви можете завітати на свій веб-сайт, щоб побачити, чи все працює добре.

  Часті питання (FAQ)

  За ці роки ми допомогли сотням тисяч користувачів створити веб-сайт WordPress, запустити блог або запустити інтернет-магазин. За цей час ми відповіли на багато різних питань, пов’язаних із зміною URL-адрес WordPress. Нижче наведено декілька найбільш часто заданих питань.

  Чому поля сірого WordPress і адреса сайту затьмарені?

  Якщо адреса (URL) WordPress затьмарена на сторінці налаштувань вашої адміністративної області, це означає, що URL-адреси важко закодовані у файлі wp-config.php.

  URL-адреса WordPress-адреса сіра

  Щоб змінити свою URL-адресу WordPress, вам потрібно буде дотримуватися метод 3 в нашій статті, щоб відредагувати файл wp-config.php і відповідно змінити URL-адресу..

  Як відновити WordPress після зміни URL-адреси в налаштуваннях?

  Іноді нетехнічні користувачі можуть випадково змінити параметри URL-адреси WordPress та URL-адреси веб-сайту з адміністраторської області WordPress. Щоб відновитись після цього, вам доведеться дотримуватися нашого вище посібника, щоб змінити URL-адреси WordPress назад за допомогою function.php, wp-config або методу бази даних.

  Чи є плагін для зміни WordPress URL, який може масово оновлювати URL-адреси у всіх публікаціях блогу, сторінках та інших областях вмісту?

  Так, ви можете використовувати плагін Velvet Blues Update URL або плагін Better Search Replace.

  Коли ви зміните URL-адресу WordPress, вам знадобиться спосіб масового посилання на оновлення через ваші публікації, сторінки та інші області WordPress у вашій базі даних. Наведені вище плагіни – це величезна економія часу.

  Крім використання їх для оновлення URL-адрес під час переміщення веб-сайтів, ми також використовуємо їх для різних міграцій платформ, таких як перехід з WordPress.com на WordPress.org, Blogger до WordPress, Weebly до WordPress тощо.

  Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам легко змінити URL-адреси веб-сайту WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим керівництвом про необхідні плагіни WordPress та про те, як пришвидшити WordPress.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map