Як зробити веб-сайт для малого бізнесу – крок за кроком (2020)

Ви хочете зробити веб-сайт для свого малого бізнесу, щоб ви могли знайти нових клієнтів в Інтернеті? Зробити веб-сайт для малого бізнесу стало досить просто, і ви можете зробити все самостійно, не наймаючи розробника. У цій статті ми покажемо вам, як легко зробити веб-сайт для малого бізнесу (крок за кроком).


Створення веб-сайту для малого бізнесу

Крок 0. Перш ніж створити веб-сайт для малого бізнесу

На відміну від старих часів, створити веб-сайт для малого бізнесу стало досить просто. Ви можете зробити все самостійно, не знаючи кодування чи найму розробника, дотримуючись наш покроковий посібник.

Ось огляд того, що ви дізнаєтесь:

 • Вибір доменного імені для веб-сайту вашого малого бізнесу
 • Придбання хостингу веб-сайтів
 • Встановлення WordPress
 • Створення контенту контуру для веб-сайту вашого малого бізнесу
 • Вибір шаблону для зміни дизайну вашого сайту
 • Додавання додаткових функцій за допомогою аддонів та розширень
 • Ресурси для отримання допомоги та вдосконалення ваших навичок WordPress

Яка найкраща платформа для створення веб-сайту для малого бізнесу?

Найбільша помилка більшості початківців робить вибір неправильної платформи для створення ділового веб-сайту. На щастя, ви тут, щоб не помилитися.

WordPress – найпопулярніший веб-розробник веб-сайтів. Він забезпечує 32% усіх веб-сайтів в Інтернеті, включаючи мільйони веб-сайтів малого бізнесу в усьому світі.

Найкраще в WordPress – це те, що він надає вам доступ до тисяч заздалегідь зроблених шаблонів, розширень та доповнень веб-сайту. Ви можете зробити майже будь-який вид веб-сайту, який можна уявити, не навчившись кодувати.

Зважаючи на це, давайте подивимося, як легко створити веб-сайт для малого бізнесу за допомогою WordPress на бюджет.

Крок 1. Що потрібно для створення веб-сайту для малого бізнесу

Для створення веб-сайту для малого бізнесу вам знадобляться наступні три елементи.

 • Ім’я домену – це ім’я вашого веб-сайту, наприклад wpbeginner.com
 • Хостинг веб-сайтів – це буде домашнє місце вашого веб-сайту, де зберігатимуться всі ваші файли
 • 60 хвилин вашого часу

Готові? Давайте почнемо.

Крок 2. Налаштування веб-сайту вашого малого бізнесу

Доступні два типи WordPress. WordPress.com, яке є хостинговим рішенням, і тоді у вас є WordPress.org, також відомий як WordPress з власною організацією. Дивіться наше повне порівняння WordPress.com проти WordPress.org, щоб зрозуміти різницю.

Ми будемо використовувати WordPress.org з власною організацією, оскільки він надасть вам миттєвий доступ до всіх функцій WordPress поза коробкою.

Далі для створення веб-сайту вам знадобиться доменне ім’я та хостинг WordPress.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost для налаштування вашого веб-сайту. Це одна з найбільших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress.

Зазвичай, ви будете платити $ 14,99 / рік за доменне ім’я та розміщення веб-сайтів починається від $ 7,99 на місяць. Це багато грошей, якщо ви тільки починаєте.

На щастя, Bluehost погодився запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та 60% знижку на хостинг веб-сайтів. В основному, ви можете розпочати роботу за $ 2,75 на місяць.

Давайте будемо купувати доменне ім’я та хостинг.

Крок 3. Вибір доменного імені для веб-сайту вашого малого бізнесу

Спочатку вам потрібно зайти на веб-сайт Bluehost у новому вікні браузера та натиснути зелену кнопку “Почати зараз”.

Початок роботи з Bluehost

На наступній сторінці вам запропонують вибрати план ціноутворення. Основні та плюсові плани – це найпопулярніший вибір серед власників малого бізнесу.

Виберіть план

Натисніть кнопку “Вибрати”, щоб вибрати план і перейти до наступного кроку.

Тепер вам буде запропоновано вибрати доменне ім’я для вашого веб-сайту.

Вибір доменного імені для вашого веб-сайту

Поради щодо пошуку доменного імені для веб-сайту вашого бізнесу

Імена домену мають вирішальне значення для успіху вашого веб-сайту. Вам потрібно витратити певний час на вибір ідеального доменного імені для вашого бізнесу, але не передумуйте його.

  1. Дотримуйтесь версії .com, оскільки користувачі легше запам’ятовують (див. .Com vs .net – що краще)
  2. Ваше доменне ім’я має бути пов’язане з вашим бізнесом (наприклад, stargardening.com)
  3. Якщо бажане ім’я домену недоступне, спробуйте додати географічне розташування поруч. Це збільшує видимість вашого домену в результатах локального пошуку (наприклад, stargardeninghouston.com)
  4. Нехай це буде просто, коротко та легко вимовлятись.

Потрібна додаткова допомога? Дивіться наш посібник про те, як вибрати найкраще доменне ім’я для веб-сайту вашого бізнесу.

Налаштування 4. Встановлення WordPress

Вибравши ваше доменне ім’я, вам буде запропоновано ввести інформацію вашого облікового запису, таку як ім’я, адреса, електронна пошта тощо.

Нижче ви побачите кілька додаткових варіантів хостингу, які ви можете придбати. Ми не рекомендуємо купувати ці додаткові засоби відразу, тому вперед зніміть їх. Ви завжди можете їх додати пізніше, якщо потрібно.

Зніміть прапорець для хостингу

Далі вам потрібно буде додати платіжну інформацію для завершення покупки.

Після завершення покупки ви отримаєте електронний лист із деталями щодо входу на панель керування веб-хостингу.

Bluehost автоматично встановить WordPress для вас, і ви зможете увійти на свій сайт WordPress безпосередньо з інформаційної панелі хостингу.

Інформаційна панель хостингу Bluehost

Після входу ви побачите область адміністратора WordPress. Тут ви будете керувати своїм веб-сайтом, змінювати налаштування та додавати новий вміст.

Інформаційна панель WordPress

Крок 5. Створення макетів вмісту для веб-сайту малого бізнесу

Тепер, коли у вас встановлено WordPress, вам потрібно створити контур вмісту вашого веб-сайту. Хороші веб-сайти для малого бізнесу прості та дотримуються стандартної верстки веб-сайту.

Просто перейдіть до Сторінки »Додати нове сторінки, щоб створити нову сторінку в WordPress.

Додавання нової сторінки в WordPress

На даний момент не хвилюйтеся про вміст, текст та зображення. Просто додати просту назву, текст та пару зображень було б добре. Ви завжди можете редагувати ці сторінки та додавати більше вмісту, якщо потрібно.

Ось кілька найпоширеніших сторінок, які використовуються у макеті веб-сайтів для малого бізнесу.

    • Домашня сторінка – Це вітальна сторінка вашого веб-сайту. Додайте назву своєї компанії із закликом до дії до ваших послуг / продуктів або на сторінці контактів. Надайте короткий опис, чому ваші клієнти повинні обрати вас.
    • Про нас – Ваші клієнти хочуть дізнатися більше про людей, що стоять за бізнесом, перш ніж вони можуть приймати рішення. Створіть сторінку про нас, щоб повідомити користувачам, хто ви є, які ваші ділові цінності та який відповідний досвід у вашій галузі.
    • Послуги / Продукція – Створіть сторінку, щоб перелічити деталі про послуги чи продукти, які ви пропонуєте. Додайте заголовок до кожної послуги / товару та надайте короткий опис. Ви також можете додати ціни або попросити користувачів зв’язатися з вами за пропозицією.
    • Зв’яжіться з нами – Це сторінка, якій ваші користувачі потребуватимуть зв’язку з вами. Вам потрібно буде додати контактну форму, щоб користувачі могли безпосередньо зв’язатися з вами. Крім того, ви можете додати фізичну адресу або номер телефону своєї компанії.

Крім того, ви можете створити більше сторінок, якщо це потрібно. Наприклад, ви можете створити окрему сторінку блогу, окремі сторінки для кожної послуги чи продукту тощо.

Крок 6. Вибір дизайну для вашого веб-сайту

За замовчуванням WordPress оснащений базовим шаблоном, який ви можете використовувати. Якщо вам не подобається тема за замовчуванням, ви можете вибрати тисячі безкоштовних і платних тем WordPress.

Ви можете подивитися наш підбірку найкращих тем WordPress для веб-сайтів для бізнесу. Якщо вам потрібна додаткова допомога, перегляньте наші поради щодо вибору ідеальної теми WordPress для вашого веб-сайту.

Рекомендуємо шукати простий дизайн, який виглядає чудово і має всі потрібні елементи.

Зазвичай на веб-сайті компанії зверху є меню навігації. На домашній сторінці зазвичай є вітальне повідомлення з кнопкою заклику до дії, за яким слідує інший вміст.

Приклад простого дизайну веб-сайту для бізнесу

Вибравши тему, ви можете продовжити та встановити її. Докладні інструкції див. У посібнику для початківців щодо встановлення теми WordPress.

Кожна тема WordPress поставляється з різними налаштуваннями, щоб налаштувати її зовнішній вигляд. Багато з цих варіантів знаходяться під Зовнішній вигляд »Налаштувати сторінки в області адміністратора WordPress.

Налаштуйте дизайн веб-сайту в WordPress

Звідси ви можете додавати навігаційні меню, змінювати кольори, додавати або видаляти різні розділи тощо. Після того, як ви будете задоволені дизайном, не забудьте натиснути кнопку Опублікувати вгорі, щоб зберегти зміни.

Якщо ви не можете знайти тему, яка відповідає вашим потребам, ви можете скористатися одним із популярних перетягувань & розробники падіння сторінок для WordPress, щоб створити індивідуальний дизайн для ваших потреб.

Ми рекомендуємо використовувати або Beaver Builder, або тему Divi.

Крок 7. Використання плагінів WordPress для додавання додаткових функцій

Додавання плагінів WordPress

Плагіни WordPress – це як додатки для вашого сайту WordPress. Ви можете встановити їх, щоб додати на свій веб-сайт нові функції, такі як форми контактів, Google Analytics, повзунки тощо.

Лише в каталозі плагінів WordPress доступно понад 50 000 безкоштовних плагінів. Це означає, що незалежно від того, яку функцію ви хочете додати, є хороший шанс, що ви зможете знайти плагін для цього.

Нижче наведено плагіни, які ми встановлюємо на кожному веб-сайті:

    • WPForms Lite – додайте контактні форми на свій сайт WordPress
    • Yoast SEO – вдосконалюйте свій WordPress SEO та отримуйте більше трафіку від Google
    • MonsterInsights (безкоштовно) – допомагає відстежувати статистику відвідувачів за допомогою Google Analytics
    • WP Super Cache – покращує швидкість вашого веб-сайту, додаючи кеш
    • UpdraftPlus – безкоштовний плагін для резервного копіювання WordPress
    • Sucuri – безкоштовний сканер шкідливих програм на веб-сайті

Вам потрібні кілька цікавих плагінів для вашого веб-сайту? Дивіться наш експертний вибір основних плагінів WordPress для веб-сайтів для бізнесу.

Докладні вказівки див. У нашому покроковому посібнику щодо встановлення плагіна WordPress.

Крок 8. Навчання WordPress

Тепер, коли у вас є сайт WordPress, можливо, ви захочете активізувати свою гру та дізнатися більше порад щодо вдосконалення свого веб-сайту.

WPBeginner – це найбільший у світі безкоштовний ресурсний ресурс WordPress. Далі наведені зручні ресурси WordPress, які ви знайдете на WPBeginner, усі вони абсолютно безкоштовні.

    • Блог WPBeginner – саме тут ми публікуємо наші підручники WordPress, інструкції щодо роботи та покрокові посібники.
    • Відео WPBeginner – ці покрокові відео допоможуть вам навчитися WordPress FAST.
    • – Потрібно більше відео інструкцій? Підписуйтесь на наш канал YouTube, маючи понад 52 000 підписників і 7 мільйонів переглядів.
    • Словник WPBeginner – найкраще місце для початківців, щоб почати та ознайомитись з лінгвом WordPress.
    • – Ознайомтеся з плагінами, інструментами та послугами, які ми використовуємо на WPBeginner.
    • Пропозиції WPBeginner – Ексклюзивні знижки на продукти та послуги WordPress для користувачів WPBeginner.

Ви також можете скористатися Google, щоб знайти відповіді на WPBeginner, просто додавши “wpbeginner” в кінці пошукової терміну.

Якщо ви не можете знайти відповідь, не соромтесь звернутися до нас за допомогою нашої контактної форми. Ми постараємося відповісти на ваше запитання або направити вас у правильному напрямку.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як зробити веб-сайт для малого бізнесу. Ви також можете побачити наш повний посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map