Кінцевий посібник зі створення веб-сайту для членства в WordPress

Ви хочете створити веб-сайт для членства? Тривалий час власники веб-сайтів покладалися виключно на рекламу та афілійований дохід, щоб монетизувати свій вміст.


Веб-сайт членства дозволяє заробляти гроші в Інтернеті, дозволяючи користувачам платити за преміальний вміст, функції та доступ до спільноти.

Вам знадобиться платформа, яка має функції управління користувачами, членство, платежі тощо. На щастя, для WordPress є кілька дійсно чудових плагінів для членства, які роблять це дуже просто.

У цьому покроковому посібнику ми покажемо вам, як легко створити веб-сайт для членства в WordPress без будь-яких знань щодо кодування.

Створення веб-сайту для членства в WordPress

Що вам потрібно для створення веб-сайту для членства в WordPress?

На відміну від 10 років тому, зробити веб-сайт у ці дні досить просто. З-поміж усіх платформ та розробників веб-сайтів WordPress робить для кожного найпростіше створити власний веб-сайт для членства та почати продавати з незначними технічними навичками.

Для початку вам знадобляться наступні три речі:

 1. Доменне ім’я. Це буде адреса вашого веб-сайту (наприклад, wpbeginner.com).
 2. Обліковий запис веб-хостингу. Тут зберігаються файли вашого веб-сайту.
 3. Додаток до членства (Він перетворить ваш звичайний веб-сайт у платформу для членства).

Ви можете створити повністю функціональний веб-сайт для членства в WordPress менш ніж за 30 хвилин, і ми проведемо вас через кожен крок процесу.

Нижче наведено кроки, які ми розповімо, щоб допомогти вам створити потужний веб-сайт для членства в WordPress.

  Готові? Давайте розпочнемо.

  Крок 1. Початок роботи з веб-сайтом для членства в WordPress

  Щоб створити сайт для членства, ви повинні переконатися, що ви використовуєте правильну платформу WordPress. Так, існує два типи WordPress.

  Ми рекомендуємо використовувати версію WordPress.org, що розміщена на власному веб-сайті, оскільки вона надає вам необмежений доступ до всіх необхідних функцій та інструментів (див. Повне порівняння WordPress.com з WordPress.org).

  Для веб-сайту WordPress, який розміщено самостійно, вам знадобиться обліковий запис хостингу WordPress, доменне ім’я та сертифікат SSL.

  Як правило, доменне ім’я коштує близько 14,99 дол. США на рік, веб-хостинг – близько 7,99 дол. США на місяць, а сертифікат SSL – близько 69,99 дол. / Рік.

  Якщо ви тільки починаєте, ці витрати на запуск можуть швидко накопичитися.

  На щастя, у нас є спосіб це виправити.

  Bluehost, офіційний постачальник послуг хостингу, рекомендований WordPress, погодився запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та знижку на веб-хостинг.

  В основному, ви можете отримати все вищезазначене за $ 2,75 на місяць.

  Примітка: У WPBeginner ми віримо в повну прозорість. Якщо ви зареєструєтесь у Bluehost, використовуючи наше реферальне посилання, тоді ми заробимо невелику комісію без зайвих витрат (адже ви заощадите гроші та отримаєте безкоштовний домен + SSL-сертифікат). Ми отримаємо цю комісію за рекомендацію щодо будь-якого сервісу хостингу WordPress, але ми рекомендуємо лише ті продукти, які ми особисто використовуємо та вважаємо, що додадуть цінність нашим читачам.

  Після того як ви зареєструвались на хостингу, наступним кроком буде встановлення WordPress. Дотримуйтесь інструкцій у нашому покроковому посібнику про те, як запустити блог WordPress, і ви будете готові і працюєте в найкоротші терміни.

  Оскільки Bluehost вже поставляється з попередньо встановленою програмою WordPress, ви можете перейти до налаштування вашого веб-сайту WordPress.

  Крок 2. Вибір плагіна для членства в WordPress

  Існує безліч безкоштовних і платних плагінів для членства в WordPress, якими ви можете користуватися. Однак у кожного з них є свої плюси і мінуси. У нас є повне порівняння найкращих плагінів для членства в WordPress.

  Щоб вибрати правильний плагін для членства в WordPress, вам потрібно вирішити, який веб-сайт для членства ви хочете створити та які функції вам знадобляться?

  Якщо ви просто хочете дозволити реєстрацію користувача на вашому сайті WordPress, тоді ви можете використовувати WPForms. Це плагін для конструктора форм WordPress, який дозволяє легко створювати форми для входу та реєстрації користувачів. Ви навіть можете дозволити користувачам надсилати статті без доступу до адміністраторської області WordPress.

  З іншого боку, якщо ви хочете продавати підписки, платний вміст або цифрові завантаження, вам знадобиться більш надійний плагін для членства в WordPress, як, наприклад, MemberPress.

  MemberPress оснащений розширеними функціями членства, які дозволяють приймати платежі, створювати рівні членства, обмежувати доступ на основі рівнів тощо.

  Продаж онлайн-курсів може бути ще одним можливим сценарієм. У цьому випадку вам знадобиться LearnDash, повний плагін WordPress LMS з усіма функціями управління навчанням.

  Ви також можете інтегрувати LearnDash в MemberPress, щоб створити потужний веб-сайт з онлайн-курсами, а також підпискою на членство.

  Зважаючи на це, почнемо налаштовувати свій веб-сайт для членства в WordPress.

  Крок 3. Налаштування веб-сайту для членства в WordPress

  Ми вибираємо MemberPress як наш плагін, оскільки він має всі функції, про які ми згадували вище, і він прекрасно працює з сторонніми плагінами, необхідними для росту вашого бізнесу..

  Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін MemberPress. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

  Після активації вам потрібно відвідати MemberPress »Параметри сторінки для налаштування параметрів плагіна.

  Сторінка параметрів MemberPress

  Крок 4. Додайте спосіб оплати

  Сторінка параметрів розділена на різні вкладки. Перше, що вам потрібно налаштувати, це шлюз платежів, оскільки він дозволяє приймати платежі на своєму веб-сайті.

  Це можна зробити, перейшовши на вкладку “Платежі” та виберіть шлюз платежів.

  Виплати MemberPress

  MemberPress підтримує PayPal (Standard, Express і Pro), Stripe та Authorize.net з коробки. Потрібно вибрати спосіб оплати, який ви хочете налаштувати, та надати необхідні облікові дані.

  Ви також можете додати кілька способів оплати, натиснувши кнопку “Додати”, щоб додати інший спосіб оплати.

  Зазвичай ми використовуємо два варіанти: смуга для кредитних карток та PayPal як вторинний варіант, оскільки деякі користувачі віддають перевагу PayPal над видачею реквізитів кредитної картки.

  Не забудьте натиснути кнопку “Оновити параметри” внизу сторінки, щоб зберегти налаштування.

  Крок 5. Створення рівнів членства

  Наступним кроком є ​​створення рівнів членства, які можуть придбати ваші користувачі. Кожен рівень членства може мати різні цінові плани, пільги та доступ. Ви навіть можете мати план безкоштовного членства.

  Щоб створити рівень членства, вам потрібно перейти MemberPress »Членство на сторінці та натисніть кнопку “Додати нову” вгорі.

  Додайте рівень членства

  На наступній сторінці введіть назву для цього конкретного плану членства, а потім вкажіть деталі плану в редакторі публікацій.

  Вам потрібно встановити ціни та термін дії цього плану в розділі умов членства.

  План членства

  У наведеному вище прикладі ми створили щорічний план членства.

  Після цього потрібно прокрутити вниз до мета-вікна параметрів членства під редактором публікацій. Тут ви можете налаштувати дозволи та параметри членства для цього конкретного плану.

  Варіанти членства

  Після того як ви будете задоволені планом членства, ви можете натиснути кнопку опублікувати, щоб зробити його доступним.

  Далі і повторіть цей процес, щоб створити стільки планів членства, які вам потрібні.

  Крок 6. Обмежте доступ до планів членства

  Наступним кроком є ​​вибір того, який вміст буде доступний для різних планів членства на вашому веб-сайті. MemberPress дозволяє дуже легко контролювати доступ за допомогою “Правил”.

  Ви можете налаштувати правила, відвідавши сторінку MemberPress »Правила на сторінці та натисканням кнопки Додати нове вгорі.

  Додайте нові правила

  Сторінка редагування правил дозволяє вибрати різні умови та пов’язати їх із планом членства.

  Наприклад, ви можете вибрати весь вміст, який відповідає певному тегу чи категорії, щоб бути доступним лише учасникам із срібним планом підписки.

  Додайте правила, встановлені до MemberPress

  Ви також можете створити більш конкретні правила. Наприклад, одна публікація або сторінка, дочірні сторінки або певна URL-адреса.

  Під редактором правил ви побачите параметри крапельного вмісту та закінчення терміну дії.

  Крапельний вміст дозволяє поступово випускати вміст користувачам, а не віддавати його все одразу. Опція закінчення терміну робить вміст недоступним через певний проміжок часу.

  Якщо ви не впевнені, тоді вам слід залишити їх без перевірки.

  Після того як ви задоволені, продовжуйте і натискайте кнопку “Зберегти правило”, щоб зберегти налаштування вашого правила.

  Повторіть процес, щоб створити більше правил, як потрібно для вашого веб-сайту.

  Крок 7. Додавання лише учасників вмісту

  MemberPress дозволяє легко створювати вміст, призначений лише для членів, за допомогою Правил.

  У наведеному вище прикладі ми створили правило, яке обмежувало обмеження всього вмісту, позначеного як платний. Тепер все, що нам потрібно зробити, – це створити свій платний контент і додати до нього платний тег.

  Додавання лише учасників вмісту

  Під редактором публікацій MemberPress також додає метабокс “MemberPress Neauthorized Access”. Це дозволяє вибрати, які користувачі (не члени), які вийшли з системи, побачать, коли вони дістаються цього вмісту.

  Обмежені параметри вмісту

  Ви можете використовувати глобальні налаштування за замовчуванням, або ви можете показувати уривки, форму для входу або користувацьке повідомлення.

  Щойно ви додасте вміст, призначений лише для членів, ви можете продовжувати публікацію. Під час перезавантаження сторінки ви побачите повідомлення про успіх, що цей вміст захищено.

  Захищений вміст

  Крок 8. Створіть сторінку цін

  Це сторінка, яку побачать ваші користувачі, коли хочуть зареєструватися в плані членства. На цій сторінці користувачі зможуть вибрати план членства, а потім перейти на сторінку оплати.

  Користувачі, які намагаються отримати доступ до обмежених або платних областей вашого веб-сайту, також будуть перенаправлені на цю сторінку.

  Ви можете налаштувати це, перейшовши на MemberPress »Групи на сторінці та натисканням кнопки Додати нове вгорі.

  Створення групи

  Спочатку введіть назву сторінки групи групи. Це також буде заголовком сторінки планів, яку побачать користувачі.

  Потім перейдіть до метабокса “Параметри групи” та додайте членство, яке ви хочете відобразити на сторінці.

  Варіанти ціноутворення групи

  Ви також можете вибрати тему для таблиці цін. MemberPress має кілька готових шаблонів для цього.

  Задовольнившись, натисніть кнопку “Опублікувати”, щоб зробити ваш план загальнодоступним.

  Щоб переглянути сторінку цін, натисніть посилання “Переглянути групу” після публікації.

  Сторінка цін

  Перенаправлення користувачів на сторінку цін

  Тепер, коли у нас готова цінова сторінка, наступним кроком є ​​перенаправлення сторонніх користувачів на сторінку з ціноутворенням.

  Для цього спочатку потрібно відвідати MemberPress »Групи сторінки та скопіюйте URL-адресу поруч із групою, яку ви створили на попередньому кроці.

  URL-адреса сторінки цін

  Після цього перейдіть до MemberPress »Параметри сторінки та прокрутіть униз до розділу “Несанкціонований доступ”.

  Потрібно встановити прапорець біля опції “Перенаправити несанкціонованих відвідувачів на певну URL-адресу”, а потім вставити URL-адресу групи, яку ви скопіювали раніше.

  Перенаправлення сторонніх користувачів на сторінку з цінами

  Клацніть на кнопку «Опції оновлення», щоб зберегти налаштування.

  Тепер неавторизовані користувачі будуть перенаправлені на сторінку з ціновими планами, коли вони спробують отримати доступ лише до членів.

  Крок 9. Додайте форми реєстрації та користувача

  Тепер, коли у вас все налаштовано, настав час дозволити вашим користувачам легко знаходити свій шлях навколо вашого веб-сайту.

  По-перше, вам потрібно додати форму для входу в систему, щоб члени могли увійти до своїх облікових записів.

  Йти до Зовнішній вигляд »Віджети і додайте віджет “MemberPress login” на бічну панель.

  Віджет для входу в MemberPress

  Далі ми додамо посилання сторінки ціноутворення до навігаційного меню, щоб нові користувачі могли вибрати план та зареєструватися.

  Це можна зробити, відвідавши Зовнішній вигляд »Меню сторінки у вашому адміністраторі WordPress. З лівого стовпця потрібно натиснути на вкладку Групи, щоб розгорнути його. Він покаже групу плану ціноутворення, яку ви створили раніше.

  Додайте в меню плани ціноутворення

  Поставте прапорець поруч зі сторінкою із цінами та натисніть кнопку “Додати в меню”.

  Сторінка плану ціноутворення тепер з’явиться у правій колонці. Ви можете перетягнути і перетягнути, щоб змінити його положення в меню. Ви також можете відредагувати його та змінити текст посилання.

  Редагувати пункт меню

  Не забудьте натиснути кнопку меню збереження, щоб зберегти зміни.

  Тепер ви можете вийти з області адміністратора WordPress та відвідати свій веб-сайт, щоб побачити все, що діє.

  Попередній перегляд веб-сайту для членства

  Крок 10. Настроювання шаблонів електронної пошти для членства

  Ваш плагін для членства в WordPress надішле кілька повідомлень електронною поштою членам. MemberPress дозволяє легко редагувати ці електронні листи та вносити зміни, щоб включити власний брендинг.

  Просто перейдіть до MemberPress »Параметри на сторінці та натисніть на вкладку “Електронна пошта”. Звідси ви можете керувати сповіщеннями електронною поштою, надісланими MemberPress.

  Редагування сповіщень електронною поштою в MemberPress

  Ви побачите всі повідомлення електронною поштою, надіслані MemberPress членам, а також адміністраторам. Ви можете натиснути кнопку редагування, щоб налаштувати будь-яке із цих повідомлень.

  Редагувати повідомлення електронної пошти

  Ви можете використовувати простий текстовий редактор, щоб редагувати повідомлення електронної пошти з основними параметрами форматування та розумними тегами, щоб вставити динамічні елементи, такі як імена, ім’я користувача, рівень членства тощо.

  Переконайтесь, що натисніть кнопку “Надіслати тест”, щоб надіслати собі кілька тестових повідомлень. Це забезпечить можливість MemberPress надсилати сповіщення електронною поштою.

  Якщо у вас виникають проблеми з отриманням сповіщень електронною поштою, перегляньте наш посібник щодо виправлення проблеми, що не надсилає електронну пошту WordPress.

  Крок 11. Перегляд звітів для вирощування вашого веб-сайту

  Щоб розвивати будь-який бізнес, потрібні дані для прийняття обгрунтованих рішень. MemberPress постачає вбудовані звіти, щоб побачити, як працює ваш веб-сайт.

  Просто перейдіть до MemberPress »Звіти сторінки. Звідси ви можете сортувати звіти за місячними, щорічними чи за всіма даними.

  Звіти MemberPress

  Він покаже вам кількість активних, неактивних, безкоштовних, платних та загальну кількість учасників. Він також покаже вам середню вартість життя та інші дані. Ви можете прокрутити нижче, щоб побачити більше діаграм і натиснути дату, щоб переглянути транзакції.

  Однак найважливішим показником успішності веб-сайту про членство є залучення користувачів.

  Тут вам знадобиться Google Analytics. Це дозволяє вам бачити, звідки беруться ваші користувачі та що вони роблять, коли перебувають на вашому веб-сайті.

  MonsterInsights, найпопулярніший плагін Google Analytics для WordPress, пропонує повну інтеграцію MemberPress, що дозволяє легко ввімкнути розширене відстеження електронної комерції для MemberPress.

  Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо відстеження взаємодії користувачів за допомогою Google Analytics у WordPress.

  Виведення веб-сайту Вашого членства на наступний рівень

  MemberPress – потужний плагін для членства в WordPress. Це дозволяє легко розробити свій веб-сайт.

  Це чудово працює з LearnDash, що дозволяє легко створювати курси і залишати продаючу частину MemberPress.

  Ви також можете використовувати його поряд з BuddyPress та bbPress.

  Ось деякі інші корисні ресурси, які допоможуть вам розробити свій веб-сайт для членства в WordPress.

  • Основні плагіни WordPress – наш експертний вибір необхідних плагінів WordPress для всіх бізнес-сайтів.
  • Швидкість та продуктивність WordPress – найкращий посібник щодо прискорення роботи WordPress та підвищення продуктивності.
  • Посібник із безпеки WordPress – Цей покроковий посібник допоможе покращити безпеку вашого сайту WordPress.
  • Вибір ідеальної теми – Посібник для початківців про те, як вибрати ідеальну тему для вашого веб-сайту.
  • Поширені помилки WordPress – остаточний список поширених помилок WordPress та способи їх виправлення.

  Все, ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам налаштувати веб-сайт для членства в WordPress. Ви також можете побачити наш покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map