WooCommerce Made Simple: Покроковий посібник [+ ресурси]

Ви хочете почати електронну комерцію за допомогою WooCommerce? Вам потрібен підручник з WooCommerce, який легко дотримуватися для нетехнологічних користувачів? Якщо так, то ви в потрібному місці.


WooCommerce – найпопулярніша у світі платформа електронної комерції. Це супер-гнучка, економічно вигідна та зручна в управлінні навіть для початківців.

Однак багато початківців відчувають себе трохи заляканими ідеєю створення самих WooCommerce. Більшість користувачів намагаються дізнатися, як розпочати роботу з WooCommerce та який правильний спосіб налаштування WooCommerce.

У цьому підсумковому навчальному посібнику з WooCommerce ми ознайомимо вас із тим, як налаштувати WooCommerce покрокові інструкції. Ми також поділимось ресурсами WooCommerce, як найкращі теми WooCommerce, поради щодо WooCommerce SEO та інші корисні ресурси, які допоможуть вам розробити магазин.

Покрокове керівництво WooCommerce для початківців

Підручник з WooCommerce (огляд)

Ось огляд усіх тем, які ми будемо висвітлювати в цьому кінцевому посібнику WooCommerce.

Готові? Давайте розпочнемо.

Що таке WooCommerce?

WooCommerce – це безкоштовне програмне забезпечення для електронної комерції, яке спрощує продаж продуктів та послуг в Інтернеті. З роками він став найпопулярнішою платформою електронної комерції у світі, яку використовують мільйони малого та великого бізнесу (інтернет-магазини).

WooCommerce розроблений як розширення WordPress, який є найпопулярнішим розробником веб-сайтів на ринку. Це дозволяє користувачам створити веб-сайт електронної комерції з нуля або додати функціональний кошик для існуючого веб-сайту.

Як програмне забезпечення з відкритим кодом, WooCommerce вільний для завантаження та використання. Однак, поки програмне забезпечення WooCommerce безкоштовне, для налаштування веб-сайту вам все одно потрібні доменне ім’я та веб-хостинг, щоб це не коштувало грошей. Про ціни на WooCommerce ми поговоримо далі в цій статті.

Огляд WooCommerce + плюси та мінуси порівняння

WooCommerce стала найпопулярнішим програмним забезпеченням для електронної комерції у світі, оскільки воно є простим у використанні для новачків, а також має надзвичайно потужні функції.

Оскільки WooCommerce є відкритим кодом, не тільки він на 100% безкоштовний, ви також отримуєте повну свободу та контроль над своїм веб-сайтом електронної комерції.

На відміну від інших фірмових платформ електронної комерції, ціна на WooCommerce не включає плату за ліцензування. Це означає, що ви можете використовувати його для створення стільки інтернет-магазинів та веб-сайтів електронної комерції, скільки вам подобається.

WooCommerce – це плагін, побудований поверх WordPress, що означає, що ви також можете скористатися усіма потужними функціями WordPress. Дивіться наш повний огляд WordPress, щоб дізнатися більше про WordPress.

Існує тисяча прекрасних дизайнів та шаблонів WooCommerce, які ви можете вибрати для запуску свого інтернет-магазину. Кожен з них оснащений простими у користуванні параметрами налаштування, і багато з них доступні безкоштовно.

Однією з головних причин, чому власники бізнесу люблять WooCommerce, – це її гнучкість. Ви можете додати додаткові функції до WooCommerce, використовуючи різні плагіни WooCommerce (також відомі як додатки). Існує буквально тисячі плагінів WooCommerce, за допомогою яких ви можете розширити свою функціональність, щоб додати такі функції, як бронювання, підписки, інтеграція платформи доставки, збір податку з продажу тощо.

Крім доповнень, створених спеціально для WooCommerce, ви також можете використовувати тисячі плагінів WordPress на своєму веб-сайті для додавання таких функцій, як контактні форми, дзвінки зараз, кнопки, галереї, резервне копіювання даних, брандмауер безпеки тощо.

Ще одна перевага використання WooCommerce полягає в тому, що вона не обмежує спосіб ведення вашого бізнесу.

Ви можете додавати необмежену кількість продуктів, здійснювати необмежену кількість продажів, імпортувати та експортувати дані про продукти, додавати необмежену кількість зображень, відео, категорій тощо.

Прийняття платежів в Інтернеті є основною перешкодою для багатьох користувачів. Для цих користувачів найважливішою перевагою використання WooCommerce є те, що вона безперебійно інтегрується з десятками платіжних послуг та шлюзів..

За замовчуванням він підтримує PayPal та Stripe поза коробкою. Ви можете використовувати десятки інших шлюзових платежів через додатки. Існують навіть інтеграції для деяких менш відомих і регіональних шлюзів.

Хочете побачити, як WooCommerce порівнює порівняно з іншими популярними платформами електронної комерції? Перегляньте наведені нижче порівняння, щоб перевірити, як вона протиставляється конкуренції.

 • WooCommerce проти Shopify
 • WooCommerce vs BigCommerce
 • WooCommerce проти Magento

Зауважимо, тепер давайте поглянемо на те, що потрібно для створення інтернет-магазину на WooCommerce.

Що вам потрібно, щоб зробити магазин WooCommerce?

Для створення веб-сайту WooCommerce вам потрібно з трьох пунктів.

 • Обліковий запис хостингу WordPress. Тут зберігатимуться всі файли вашого веб-сайту.
 • Доменне ім’я. Це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, наприклад wpbeginner.com
 • Сертифікат SSL для надійного прийняття онлайн-платежів

Вищеописані товари не є безкоштовними та коштують грошей. Часто початківці запитують: якщо WooCommerce безкоштовний, то навіщо мені платити за ці речі.

Ну, вам потрібно заплатити за ці три речі, щоб створити будь-який тип веб-сайту (не лише WooCommerce).

Загальна вартість вашого інтернет-магазину (ціна WooCommerce) залежатиме від того, які послуги ви вирішите придбати для свого веб-сайту. Ви можете легко контролювати витрати, лише купуючи те, що вам потрібно.

Пам’ятайте, ви можете додавати інші речі пізніше, коли ваш бізнес починає заробляти гроші.

Зазвичай веб-хостинг коштуватиме вам $ 7,99 / місяць для початкового сайту, доменного імені $ 14,99 на рік та сертифікату SSL близько $ 69,99 на рік.

Тепер це значна інвестиція, і кожна копійка рахується, коли ви починаєте новий бізнес.

На щастя, Bluehost, офіційний постачальник хостингових послуг WooCommerce та WordPress, погодився запропонувати читачам WPBeginner ексклюзивну знижку на веб-хостинг з безкоштовним доменним іменем та SSL. В основному, ви зможете почати з $ 2,75 на місяць.

→ Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі. Вони розміщують мільйони веб-сайтів в Інтернеті по багатьох наших власних.

Тепер, коли ми покрили основні вимоги WooCommerce, давайте подивимося, як налаштувати WooCommerce покрокові інструкції.

Крок 1. Початок роботи з WooCommerce

Спочатку вам потрібно зайти на веб-сайт Bluehost і натиснути кнопку Почати зараз.

Почніть з Bluehost

Далі вам запропонують вибрати план для свого хостинг-акаунта. Плани Basic і Plus популярні серед багатьох користувачів, і пам’ятайте, що ви завжди можете оновити, щоб отримати більше ресурсів пізніше, коли вам це потрібно.

Виберіть план хостингу

Клацніть, щоб вибрати план і продовжити.

Після цього вам буде запропоновано зареєструвати нове доменне ім’я або скористатися наявним іменем домену, яким ви вже володієте.

Виберіть доменне ім’я

Ось кілька коротких порад щодо вибору ідеального доменного імені для вашого магазину WooCommerce.

 • Використовуйте ключові слова у домені. Наприклад, якщо ви хочете продати садівничі товари, то використовуйте їх у доменному імені як ключове слово.
 • Використовуйте свою марку у своєму доменному імені
 • Дотримуйтесь розширення .com
 • Не використовуйте цифри чи дефіси у своєму доменному імені. Це робить їх важкими для вимови та написання

Щоб отримати додаткові поради, перегляньте наш посібник щодо вибору ідеального доменного імені для вашого бізнесу. Ви можете навіть використовувати генератор доменних імен, щоб допомогти.

Важливо витратити час на вибір правильного доменного імені для вашого бізнесу, але не передумуйте його, інакше ви ніколи не вийдете за рамки цього кроку.

Вибравши ім’я домену, натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

Тепер від вас буде запропоновано надати інформацію про обліковий запис та доопрацювати деталі плану. У розділі “Інформація про пакет” ми рекомендуємо вибрати план на 36 місяців, оскільки це найкраще значення.

Виберіть тривалість плану

Нижче ви побачите додаткові додатки. Ми рекомендуємо зняти галочку з усіх, оскільки вони збільшать ваші витрати. Ви завжди можете додати їх пізніше на панелі хостингу, якщо це необхідно.

Зніміть прапорці в пакеті

Після цього заповніть інформацію про вашу кредитну карту та натисніть кнопку подати, щоб завершити покупку.

Після здійснення платежу Bluehost надішле вам електронний лист із деталями для входу на панель інструментів веб-хостингу. На інформаційній панелі ви керуєте своїм веб-сайтом.

Крок 2. Налаштування WooCommerce та WordPress

Більшість компаній, що займаються веб-хостингом, також пропонують встановлення WordPress у 1 клік. Якщо ви використовуєте будь-яку іншу хостинг-компанію, перегляньте наше покрокове керівництво щодо встановлення WordPress.

Bluehost автоматично встановить WordPress для вас, коли ви зареєструєтесь на хостинг-акаунті. Ви можете просто увійти на інформаційну панель хостингу та натиснути кнопку “Увійти до WordPress”.

Увійдіть у WordPress

Ви завжди можете використовувати цей ярлик як свій логін WooCommerce, не вводячи пароль.

Тепер ви побачите інформаційну панель WordPress.

Інформаційна панель WordPress

Тепер, перш ніж ми встановимо WooCommerce, давайте спочатку налаштуємо основні налаштування WordPress.

Йти до Налаштування на сторінці адміністратора WordPress та змініть назву вашого веб-сайту та необов’язково надайте тег (опис).

Назва та опис

Bluehost автоматично встановить сертифікат SSL для вашого доменного імені. Переконайтеся, що URL-адреса вашого веб-сайту відображає https, а не http.

Якщо він відображає http, вам потрібно ознайомитись з нашим підручником про те, як увімкнути безкоштовний SSL в WordPress.

Далі вам потрібно переглянути електронну адресу адміністратора веб-сайту. На цю електронну адресу ви будете отримувати сповіщення WooCommerce та запити про скидання пароля, тому переконайтеся, що вони правильні.

Після цього прокрутіть трохи вниз і виберіть налаштування часового поясу для свого веб-сайту.

Тепер ви можете переглянути всі налаштування ще раз і натисніть кнопку Зберегти зміни, щоб зберегти їх.

Після завершення роботи ви готові встановити WooCommerce.

Крок 3. Як правильно встановити та налаштувати WooCommerce

WooCommerce – це плагін WordPress, тому процес установки схожий на будь-який інший плагін WordPress. Ви можете дотримуватися наш покроковий посібник про те, як встановити плагін WordPress.

Просто відвідайте Плагіни »Додати нове сторінки у своєму адміністраторі WordPress та знайдіть WooCommerce. WordPress тепер покаже результати пошуку плагінів. Потрібно натиснути кнопку “Встановити зараз” поруч із WooCommerce.

Встановіть WooCommerce

Тепер WordPress захопить файли плагінів і встановить WooCommerce для вас. Після закінчення вам потрібно натиснути кнопку “Активувати”, щоб почати її використовувати.

Активуйте WooCommerce

Після активації WooCommerce запустить майстра налаштування WooCommerce.

По-перше, вам потрібно буде вибрати місце свого магазину, валюту та тип товару, який ви хочете продати.

Майстер налаштування WooCommerce

Після цього натисніть кнопку відпустити, щоб продовжити.

На наступному кроці вам запропонують вибрати спосіб оплати. За замовчуванням WooCommerce підтримує платіжні шлюзи PayPal та Stripe.

Виберіть спосіб оплати

Ви можете натиснути тумблер, щоб увімкнути ці способи оплати та вказати свою електронну адресу, щоб налаштувати їх.

Ви також можете вимкнути їх і встановити пізніше, відвідавши WooCommerce »Налаштування сторінки та перехід на вкладку Платежі.

Далі вам запропонують налаштувати доставку. Ви можете вибрати безкоштовну доставку або додати рівну вартість доставки для різних зон.

Встановіть витрати на доставку

Натисніть на кнопку “Продовжити”, щоб рухатись далі.

Тепер вас попросять встановити рекомендовані сервіси для WooCommerce. Ми рекомендуємо зняти прапорці з усіх та встановити їх пізніше, коли вони вам справді потрібні.

WooCommerce рекомендував додаткові послуги

Далі вам запропонують встановити плагін JetPack. Ви можете просто прокрутити донизу та вибрати Пропустити цей крок. Є кращі та потужніші альтернативи, про які ми поговоримо пізніше.

Пропустити Jetpack

Майстер налаштування WooCommerce тепер збереже всі ваші налаштування, і ваш магазин зараз готовий розпочати продаж.

Крок 4. Додавання продуктів у WooCommerce

WooCommerce дозволяє легко додавати продукти у ваш магазин.

Просто перейдіть до Продукція »Додати нове сторінку, щоб додати свій перший продукт.

Додавання нового товару у ваш магазин WooCommerce

Спочатку потрібно надати назву свого продукту, а потім детальний опис.

Після цього натисніть посилання “Додати нову категорію продукту” у правій колонці. Ви можете створити нову категорію для доданого продукту.

Додати нову категорію товару

Категорії дозволяють вашим клієнтам легко переглядати продукти на вашому веб-сайті.

Після цього потрібно трохи прокрутити вниз до вікна “Дані про продукт”. Тут ви виберете тип товару, додасте ціни на товар, доставку та іншу інформацію.

Додавання даних про товар

Далі ви побачите поле короткого опису продукту. Цей опис буде використовуватися на різних сторінках товарів на вашому веб-сайті. Потрібно додати цікавий та інформативний короткий опис, який допоможе отримати більше кліків.

Додайте короткий опис свого продукту

Ніщо не робить сторінку продукту кориснішою, ніж зображення товару. WooCommerce дозволяє дуже просто додавати зображення товарів і навіть галереї зображень продуктів, які йдуть разом з кожним продуктом.

Спочатку потрібно додати основне зображення продукту. Це буде основне зображення товару, яке використовується на сторінках магазину у вашому магазині.

Зображення та галерея товарів

Нижче ви можете додати кілька зображень, щоб створити галерею зображень продукту.

Тепер перегляньте всю інформацію про товар, яку ви додали до цього часу. Якщо все виглядає гаразд, тоді ви готові зробити цей продукт живим у вашому магазині.

Клацніть на кнопку Опублікувати у верхньому правому полі на екрані, щоб опублікувати ваш продукт.

Опублікуйте свій продукт

Тепер ви можете повторити процес, щоб додати більше продуктів на свій веб-сайт.

Крок 5. Вибір шаблону WooCommerce & Тема

Є тисячі інтернет-магазинів, які конкурують за продаж подібних товарів. Вибір професійного дизайну для вашого магазину має велике значення в тому, як клієнти бачать ваш бренд.

На ринку є тисячі шаблонів і тем WooCommerce. Хоча ви можете використовувати WooCommerce з будь-якою темою WordPress, радимо вибрати тему, готову до WooCommerce.

Ці теми створені спеціально для веб-сайтів WooCommerce, і вони допоможуть вам більше продавати на своєму веб-сайті.

Оскільки на ринку є тисячі платних і безкоштовних тем WooCommerce, це безліч варіантів вибору може утруднити вибір ідеального дизайну.

Щоб полегшити це, ми підібрали найкращі теми, готові до WooCommerce, які ви можете використовувати. Все це зручно для мобільних пристроїв та оптимізовано для оптимізації роботи та продуктивності.

 • Astra – одна з найпопулярніших тем WordPress, готових до WooCommerce. Astra постачається з повною підтримкою WooCommerce, вбудованими шаблонами для сторінок товарів і магазинів та десятками готових веб-сайтів у 1 клік..
 • Ocean WP – одна з найбільш легко настроюваних тем для користувачів WooCommerce.
 • Шопе – сучасна і налаштована тема WooCommerce. Він оснащений власним конструктором сторінок, що дозволяє легко створювати цільові сторінки для своїх продуктів і кампаній.
 • Outfitter Pro – сучасна тема WooCommerce, створена спеціально для торгових марок та магазинів.

Шукаєте більше варіантів? Перегляньте наш експертний вибір найкращих тем WooCommerce для отримання відмінних варіантів.

Теми WooCommerce

На що звернути увагу в темі WooCommerce?

Дивлячись на всі ці професійно зроблені теми WooCommerce, вам може бути цікаво, як правильно вибрати тему для вашого бізнесу?

Далі наведено лише декілька основних порад, які можна використовувати як орієнтир.

 • Прагніть до простоти в дизайні. Простий та чистий дизайн допомагає клієнтам зосередитись на важливості та покращує кількість конверсій
 • Перевірте вибрану тему на мобільному пристрої. Більшість користувачів отримують доступ до Інтернету з мобільних пристроїв, тому переконайтесь, що обрана вами тема виглядає чудово на менших екранах.
 • Завантажуйте теми лише з каталогу тем WordPress.org або надійних комерційних магазинів тем. Теми з ненадійних джерел можуть мати приховані зловмисні програми, які можуть зруйнувати ваш бізнес.
 • Перевірте огляди та оцінки, щоб уникнути червоних прапорів

Для отримання додаткових порад дивіться наш посібник про те, як вибрати ідеальну тему WordPress для вашого проекту.

Вибравши тему WooCommerce, перегляньте наш посібник щодо встановлення теми WordPress для її налаштування.

Крок 5. Встановлення розширень та доповнень WooCommerce

Справжня сила WooCommerce надходить із потужних розширень та доповнень. Ці додатки працюють точно так само, як плагін WordPress, і ви можете встановити їх, як і будь-який інший плагін WordPress.

Є тисячі плагінів, доступних як для WooCommerce, так і для WordPress. Ви можете використовувати їх для створення контактних форм, виготовлення цільових сторінок, додавання таблиць цін, подарункових карток тощо.

Ось наші найкращі вибори для обов’язкових плагінів WooCommerce для будь-якого магазину електронної комерції.

 • WPForms – дозволяє легко створювати контактні форми, опитування клієнтів, форми для входу клієнтів тощо.
 • MonsterInsights – дозволяє встановлювати Google Analytics і відстежувати ваші найпопулярніші продукти, категорії та цільові сторінки. Подивіться, звідки беруться ваші клієнти та що вони роблять на вашому веб-сайті.
 • TrustPulse – Дозволяє використовувати сили соціального доказування та Фомо, щоб миттєво завоювати довіру клієнтів та генерувати більше продажів
 • BeaverBuilder – це найкращий плагін для перетворення сторінок для перетягування та перепаду для WooCommerce. Це дозволяє легко створювати красиві цільові сторінки для просування товарів, маркетингових кампаній, подій з продажу тощо.
 • RafflePress – допомагає запускати вірусні рекламні кампанії для просування вашого магазину WooCommerce.

Щоб отримати більш повний список, перегляньте наш експертний вибір найкращих плагінів WooCommerce, які ми рекомендуємо.

Крок 6. Ресурси для розвитку магазину WooCommerce

Тепер, коли ваш магазин WooCommerce працює і працює, саме час почати просувати ваш магазин WooCommerce та розвивати свій бізнес.

Ось кілька ресурсів, які допоможуть вам навчитися WooCommerce та розвивати свій інтернет-магазин як досвідчений професіонал.

1. Запустіть список електронної пошти

Більше 90% людей, які відвідують ваш магазин WooCommerce, поїдуть, не роблячи покупки. Втратити цих користувачів – це як втратити гроші.

Ось чому складання списку електронної пошти є надзвичайно важливим для власників інтернет-магазинів.

Список електронної пошти дозволяє надати клієнтам можливість залишатися на зв’язку з вами, нічого не купуючи. Це відкриває пряму лінію зв’язку між вами та клієнтами, тож ви можете спробувати переконати їх у покупці.

Детальну інформацію та покрокові інструкції див. У нашому посібнику, як правильно запустити електронний розсилку для вашого магазину WooCommerce.

Хороша частина полягає в тому, що WooCommerce інтегрується з усіма основними сервісами електронного маркетингу у світі, включаючи постійні контакти, SendinBlue, Drip та ще багато тисяч.

2. Створюйте більше потенційних клієнтів

Кожен користувач, який підписався на ваш список електронних листів, є потенційним потенційним клієнтом. Ось чому його найкраща практика пропонувати відвідувачам веб-сайтів кілька варіантів приєднатися до вашого списку електронних листів. Ця практика називається породженням свинцю.

Більшість власників магазину помиляються лише додаванням основної форми реєстрації електронною поштою у свій магазин, що шкодить загальній конверсії.

Тут може допомогти OptinMonster. Це найкраще програмне забезпечення для покоління у світі, яке дозволяє легко конвертувати відмовилися від відвідувачів веб-сайтів у передплатників електронної пошти і потім платити клієнтам.

Детальніше перегляньте ці поради щодо перетворення відвідувачів WooCommerce у клієнтів.

3. Відстежуйте користувачів WooCommerce

Магазини електронної комерції потребують маркетингових даних для прийняття обгрунтованих рішень. Ці дані включають, звідки беруться відвідувачі, які продукти користуються популярністю, які продукти не так добре, і багато іншого.

Ці відомості допомагають приймати рішення, керовані даними, і відповідно корегувати свою маркетингову стратегію.

MonsterInsights допомагає легко зрозуміти всі ці дані за допомогою Google Analytics. Він оснащений розширеним відстеженням електронної комерції, яке допоможе вам розблокувати скарбницю корисних даних за допомогою лише декількох клацань миші.

Щоб отримати інструкції, перегляньте наш посібник щодо відстеження клієнтів WooCommerce в Google Analytics.

4. Дізнайтеся SEO WooCommerce

SEO або оптимізація пошукових систем допоможе вам отримати більше відвідувачів із пошукових систем у ваш магазин WooCommerce.

Сам WooCommerce дуже оптимізований для SEO, але ви можете зробити набагато більше.

Оскільки більшість новачків вважають, що WooCommerce SEO є трохи залякаючою та технічною, ми підготували повний покроковий посібник із WooCommerce SEO, який допоможе вам правильно використовувати SEO без будь-якої допомоги експерта.

5. Відновити продаж покинутих кошиків

Після того, як клієнт додає товар у свою кошик, існує 60-80% шансів, що він залишить його, не завершивши покупку. Це в середньому на всіх веб-сайтах електронної комерції, тому вона може бути навіть вище.

Багато власників сайтів електронної комерції не звертають уваги на цей показник спочатку, і це майже залишає гроші на столі.

Ми склали чіт-лист для легкого відновлення продажів покинутих кошиків WooCommerce. Це дасть вам хороший початок і допоможе покращити загальний продаж.

Сподіваємось, ці ресурси допоможуть вам покращити ваш магазин WooCommerce та розширити свій бізнес.

Часті питання WooCommerce

WooCommerce – це надзвичайно потужна платформа, і часто у власників бізнесу виникає багато питань WooCommerce, перш ніж розпочати роботу.

Допоможи тисячам новачкам почати з WooCommerce, ми почули їх багато. Ось деякі з найбільш часто заданих запитань WoooCommerce від наших користувачів.

1. Де я можу побачити живу демонстрацію WooCommerce?

WooCommerce використовується мільйонами веб-сайтів. Можливо, ви вже відвідали багато веб-сайтів, що працюють на WooCommerce, навіть не помічаючи цього.

Його не використовують лише малі підприємства, WooCommerce насправді використовують і деякі провідні світові марки.

Ось кілька наших улюблених прикладів демонстрації WooCommerce в дії.

1. Кавові брошки

Кавові брошки

Чистий і простий магазин WooComemrce, що продає класичні та преміальні суміші кави.

2. Віри в те, що віриш чи ні

Ріплі

Ріплі вважаєте чи не використовує WooCommerce для своєї інтернет-книгарні.

3. Гілмур

Гілмур

Популярна марка садівничого обладнання Gilmour використовує WooCommerce для продажу продуктів в Інтернеті. Їх веб-сайт – це збалансоване поєднання функціональності та простого дизайну.

4. Flwr

Flwr

Flwr – невелика студія квіткового дизайну, що базується в Новій Зеландії. На їхньому веб-сайті представлений простий та елегантний дизайн із прекрасним фоном та спеціально налаштованою сторінкою магазину.

2. Який вид продуктів я можу продати за допомогою WooCommerce?

Ви можете продавати будь-які товари з WooCommerce. Будь це фізичні товари (продукти, які потребують доставки), цифрові завантаження (електронні книги, програмне забезпечення, цифрове мистецтво) або навіть підписки.

WooCommerce має розширення, які дозволяють використовувати її як платформу бронювання, сайт аукціону, ринок різноманітних постачальників, дропшиппінг та багато іншого.

3. Які є альтернативи WooCommerce?

WooCommerce є гнучким і простим у використанні, але це не завжди може бути правильним рішенням. Залежно від ваших потреб, ви можете знайти деякі інші рішення, більш підходящі. Перегляньте наш список найкращих альтернатив WooCommerce для отримання додаткових прикладів.

4. Чи можу я використовувати WooCommerce для дропшиппінгу?

Так, ти можеш. Насправді WooCommerce – це вибір №1 для створення дропшипінгу. Існує кілька чудових плагінів WooCommerce, які дозволяють легко обробляти замовлення, керувати постачальниками та автоматизувати весь процес.

Покрокові інструкції див. У нашому посібнику з дропшипінгу для початківців.

5. Чи можна додати блог у WooCommerce?

Так, ти можеш. Ваш магазин WooCommerce працює на вершині WordPress, яка вже є найкращою платформою для блогів у світі. Все, що вам потрібно зробити, – це створити окремий розділ блогу та почати писати пости.

6. Чи можна змінити назву магазину WooCommerce?

Ви можете змінити назву магазину, відвідавши сторінку Налаштування »Загальні сторінки в області адміністратора WordPress. Просто змініть назву на те, що ви хочете зателефонувати у ваш магазин.

Однак якщо ви хочете змінити доменне ім’я вашого магазину WooCommerce, то це дещо інший процес. Дивіться наш підручник про те, як перемістити WordPress до нового доменного імені, не втрачаючи SEO.

7. Де моя інформація про вхід у WooCommerce?

У вас немає окремого входу в систему WooCommerce для адміністратора, оскільки WooCommerce – плагін для WordPress. Щоб увійти на інформаційну панель WordPress, просто скористайтеся посиланням для входу в WordPress.

Однак ваші клієнти матимуть логін для WooCommerce, тому вони можуть увійти в зону свого облікового запису, щоб стежити за замовленнями. Ви можете ознайомитися з нашим покроковим посібником про те, як створити спеціальні форми для входу в WordPress.

8. Як я можу отримати підтримку WooCommerce?

Оскільки WooCommerce є безкоштовним програмним забезпеченням, обмежена підтримка WooCommerce доступна на форумах спільноти WordPress, а також на офіційному веб-сайті WooCommerce..

Більшість підтримки WooCommerce надає ваш хостинг-провайдер WooCommerce або окремі розробники теми та розширень WooCommerce..

Для роботи з розробки та налаштування WooCommerce ви можете найняти розробника WordPress із надійного каталогу, наприклад Codeable.

Це все, сподіваємось, що цей підручник з WooCommerce допоможе вам навчитися налаштувати WooCommerce та створити магазин електронної комерції. Ви також можете ознайомитись з нашими посібниками щодо створення безкоштовної ділової електронної адреси та найкращої послуги ділового телефону.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map