11 порад щодо оптимізації публікацій свого блогу для SEO, як Pro (контрольний список)

Багато наших читачів попросили нас поділитися порадами щодо оптимізації публікацій блогів для SEO, щоб вони могли отримати кращі пошукові рейтинги..


Найкращий час для оптимізації вмісту вашого блогу для SEO – це коли ви його створюєте, але ви завжди можете повернутися назад і покращити свої старі статті.

Блог SEO важливий, оскільки він допомагає вам постійно отримувати більше трафіку на своєму веб-сайті. Є багато речей, які ви можете зробити для оптимізації публікацій свого блогу для SEO.

У цій статті ми поділимося нашими найкращими порадами щодо SEO-блогу, які допоможуть вам оптимізувати свої записи в блогах для SEO, як професіонала. Це поради, які ми використовуємо у власних блогах, які отримують мільйони відвідувачів із пошукових систем.

Поради щодо оптимізації публікацій вашого блогу для SEO

1. Плануйте свій вміст за допомогою належного дослідження ключових слів

Багато новачків просто використовують свої найкращі здогадки, щоб писати теми, які вони вважають, що їх користувачів цікавить.

Вам не потрібно покладатися на сліпі здогадки, особливо коли ви можете проводити дослідження ключових слів, щоб з’ясувати, що саме шукають ваші користувачі..

Дослідження ключових слів – це техніка, яку використовують творці контенту та експерти з SEO. Це допомагає виявити теми, які цікавлять користувачів, на основі даних пошукової системи.

Плануйте свій вміст за допомогою ключових слів

Потім ви можете використовувати ці ключові слова для планування своєї контентної стратегії. Це забезпечить, що ви пишете про теми, які насправді шукають люди, і це прекрасний спосіб знайти нові ідеї для публікації в блозі.

Ми рекомендуємо використовувати такі інструменти дослідження ключових слів, як SEMRush або Ahrefs. Вони пропонують поглиблені дані про ключові слова, аналіз конкуренції, відстеження позицій ключових слів та безліч інших корисних функцій.

Якщо ви використовуєте SEMRush, тоді ви хочете перевірити їх інструмент SEO Writing Assistant. Це допомагає виявити LSI та пов’язані з ним ключові слова, читабельність, тон мови та середню довжину статті.

Докладні вказівки див. У нашій статті про те, як провести дослідження ключових слів для публікацій вашого блогу.

2. Знайдіть семантичні ключові слова для вашого ключового слова

Після того як ви провели дослідження ключових слів і виявили ідеї для ключових слів, настав час вибрати той, який має найбільший обсяг пошуку та низьку конкуренцію.

Це буде ваше ключове слово. Саме пошукові фрази найчастіше шукають ваші користувачі.

Якщо ви використовуєте плагін Yoast SEO, ви можете встановити ключове слово фокус у налаштуваннях SEO статті. Це дозволить вам побачити, наскільки ефективно ви це використали у своїй статті.

Налаштування ключового слова фокусу в Yoast SEO

Далі потрібно з’ясувати ключові слова «Латентна семантична індексація» (LSI). Це пошуки, пов’язані з вашим ключовим словом.

Найпростіший спосіб їх знайти – просто ввести ключове слово фокуса в Пошуку Google і прокрутити донизу результати. Там ви знайдете їх у списку як “пов’язані пошукові запити”.

Пов’язані ключові слова

Вам потрібно включити якомога більше цих ключових слів у свій вміст, щоб ви могли мати найповніший вміст для користувачів.

Дуже важливо, щоб ви не намагалися вкладати їх у свій вміст. Це виглядає дивно для ваших користувачів, а пошукові системи досить добре виявляють начинку ключових слів.

3. Напишіть ефективну назву повідомлення в блозі

Назва вашої публікації в блозі надзвичайно важлива для пошукових рейтингів.

Хороша назва публікації в блозі робить вашу статтю більш відповідною до пошукового запиту. Що ще важливіше, це мотивує користувачів фактично натискати на вашу статтю, коли вони бачать її в результатах пошуку.

Ви можете зробити назву свого блогу більш зручною для SEO, використовуючи в заголовку ключове слово фокус.

Сфокусуйте ключове слово у назві публікації блогу

Крім додавання ключового слова для фокусування, ми також радимо зробити ваш заголовок привабливим та гідним для кліків. Це тому, що частота кліків (CTR) відіграє важливу роль в SEO.

Існує кілька формул для написання ефективних заголовків. Той, що все ще працює, називається EMV або емоційною маркетинговою цінністю.

Ця формула рекомендує використовувати силові слова, які викликають у вашої аудиторії конкретні емоційні відповіді. Є онлайн-інструменти, такі як аналізатор заголовків EMV, які допомагають обчислити показник EMV заголовка.

Для отримання додаткових порад дивіться цю статтю про заголовки, які перейшли до вірусного характеру, і як скопіювати їхній успіх у власних статтях.

4. Зробіть внутрішнє зв’язок звичкою

Коли ви деякий час ведете блоги, у вас буде достатньо вмісту, який ви хочете, щоб користувачі читали. За допомогою внутрішнього посилання ви можете надсилати нових читачів, щоб перевірити свої старі відповідні публікації.

Внутрішнє посилання – це чудовий спосіб розвивати контекстуальні відносини між вашими новими та старими публікаціями. Це також дозволяє передати відповідний сік посилання на старіші статті.

WordPress спрощує пошук старих публікацій прямо в редакторі публікацій. Просто виберіть текст, який ви хочете пов’язати, а потім натисніть кнопку посилання.

Внутрішнє зв’язування

Під вибраними словами з’явиться спливаюче вікно тексту. Ви можете почати вводити текст для пошуку старих статей, з якими ви хочете посилатися тут.

Здійснюючи звичку внутрішнього зв’язування, переконайтеся, що ваші веб-сторінки SEO хороші, а ваші старі статті продовжують отримувати нові посилання.

Часто початківці роблять помилку, роблячи одностороннє внутрішнє посилання, де вони посилаються на старі публікації з нових статей. Ви також можете і повинні повернутися до редагування старих публікацій, щоб посилатися на ваші нові статті для отримання максимальної вигоди.

5. Додайте зображення та відео до своїх публікацій у блозі

Додайте зображення та відео до публікацій свого блогу

Пошукові системи часто оцінюють залучений вміст вище в результатах пошуку. Зображення та відео набагато привабливіші, ніж звичайний текст.

Ви хочете переконатися, що в публікаціях вашого блогу є зображення між абзацами.

Додаючи зображення, ви хочете бути обережними щодо авторських прав на зображення. Часто новачки копіюють зображення з інших сайтів для використання на своєму веб-сайті, і це може спричинити проблеми з юридичними проблемами, якщо це зробити без належних дозволів.

Не хвилюйтесь, у ваших публікаціях блогу є багато місць, де ви можете знайти безкоштовні зображення. Ви також можете використовувати власні оригінальні фотографії або використовувати веб-сайти на зразок Canva для створення захоплюючої графіки.

Переконайтеся, що ви оптимізуєте свої зображення для SEO. Дивіться наш підручник щодо оптимізації зображень для пошукових систем для отримання детальних інструкцій.

Відео навіть більш захоплюючі, ніж зображення. Ви можете конвертувати публікації свого блогу у відео, створюючи слайд-шоу, vlogs або експериментуючи з іншими форматами.

Однак ніколи не слід безпосередньо завантажувати відео у свої дописи в блозі. WordPress не оптимізований для розміщення відео, і ваша спільна служба хостингу не може обробляти їх.

Рекомендуємо завантажувати свої відео на YouTube. Це друга за популярністю пошукова система і друга за величиною платформа соціальних медіа відразу після Facebook.

Дивіться нашу статтю про те, як вставити відео в WordPress для отримання більш детальної інформації.

6. Додайте мета-опис до свого блогу

Метаопис – це метатег HTML, який ви можете додати на будь-яку сторінку. Його мета – надати короткий опис вашої статті для пошукових систем та інших сканерів.

Деякі експерти з SEO вважають, що тег мета-опису на сторінці став неактуальним. Однак багато хто не погодиться. У WPBeginner ми рекомендуємо використовувати метаопис для всіх ваших публікацій.

Хороший мета опис може пояснити набагато більше про статтю. Веб-сайти соціальних медіа, такі як Facebook, Twitter та LinkedIn, також показують, коли ваші статті публікуються на цих платформах.

Мета опису показано у Twitter

Оскільки тепер ви знаєте, що люди будуть читати ваші метаописи, ви хочете переконатися, що це корисно.

Ви також хочете переконатися, що ви хоча б один раз в мета описі згадуєте ключове слово фокус для цілей пошуку. Максимальна кількість символів для Meta Description – 155 символів.

Спробуйте залишитися в межах цієї межі, інакше ваш мета опис буде врізаний після 155 символів. Ви також хочете переконатися, що ви використовуєте ключове слово фокус раніше в мета-описі, а не пізніше.

Щоб додати метаопис, вам потрібно прокрутити вниз до мета-вікна Yoast SEO на екрані редагування публікацій.

Додавання метаопису до публікацій вашого блогу в Yoast SEO

7. Зробіть свої статті легшими для читання

Читання – важливий фактор, який розглядають пошукові системи. Статті, які легше читати, часто стають вище, ніж статті, які не є зручними для користувачів.

Комп’ютерні та мобільні екрани все ще не є оптимальною платформою для читання.

Ось чому більшість користувачів просто сканують статті. Фактично, дослідження виявили, що користувачі витрачають менше секунди, щоб вирішити, чи хочуть вони залишитися на сторінці чи піти.

Це дуже короткий час, щоб переконати користувача залишитися і прокрутити його. Вдосконалюючи читабельність, ви можете зробити так, щоб ваші користувачі могли швидко сканувати статтю.

Ви можете покращити читабельність за допомогою коротших пропозицій, менших абзаців, пунктуацій, заголовків та списків з маркірованою формою. Радимо додавати пробіл навколо тексту та використовувати зображення, щоб зробити текст легшим для очей.

Ви можете використовувати такі інструменти, як Grammarly, що дозволяє перевіряти граматику, пунктуацію та правопис на льоту. Він також дає пропозиції щодо покращення читабельності ваших статей.

Плагін Yoast SEO також поставляється із вбудованою перевіряючою читальністю. Він відображає показник вашої статті, який читається на плоті, на вкладці “Аналіз читабельності”.

Оцінка читабельності

Більше про цю тему дивіться в нашій статті про те, як поліпшити оцінку читабельності своїх публікацій у блозі.

8. Використовуйте категорії та теги для організації вмісту

Категорії та теги допомагають вам сортувати вміст не лише для себе, але й для читачів та пошукових систем.

Проблема полягає в тому, що багато початківців WordPress часто закінчують неправильне використання.

Якщо ви думаєте про свій веб-сайт як про книгу, то категоріями будуть, а теги стануть індексною частиною книги.

Категорії використовуються для поділу вашого вмісту на основні теми, які обговорюються у вашому блозі. Теги, з іншого боку, – це теми, які обговорюються в окремій публікації блогу.

Щоб дізнатися більше, перегляньте посібник для початківців щодо використання категорій та тегів для максимальної користі від SEO.

9. Прагніть стати популярним фрагментом у результатах пошуку

Google намагається відповісти на запитання користувачів якомога швидше. У рамках цих зусиль вони ввели представлений результат або поле відповідей.

Поле відповідей в результатах пошуку

Це виділений результат пошуку, який з’являється вгорі. Google створює спеціальний фрагмент із вмісту статті, підкреслюючи частину, на яку їхні алгоритми вважають відповіддю на запит користувача..

Згідно з дослідженнями, проведеними розширеним веб-рейтингом, скриньки відповідей забезпечують майже 32,3% CTR. Це робить їх надзвичайно важливими для вашої SEO стратегії.

Не існує конкретного набору інструкцій, наданих Google щодо того, як вони вибиратимуть представлений фрагмент. Їх рекомендація – покращити вміст і переконатися, що він пропонує ту інформацію, яку шукають користувачі.

Однак на WPBeginner ми створили корисні поради на основі наших досліджень, які допоможуть вам з’являтись у вікнах відповідей Google із публікаціями вашого блогу..

10. Зробіть свої повідомлення в блозі вичерпними

Пошукові системи люблять статті, які висвітлюють тему з великою деталізацією. Ось чому ми попросили вас зібрати семантично пов’язані ключові слова (ключові слова LSI) як частину вашого кроку планування вмісту.

Ці пов’язані ключові слова дають уявлення про різні варіанти пошуку користувачів щодо певної теми. Охоплюючи ці ключові слова у вашій статті, ви зможете зробити їх більш вичерпними, інформативними та корисними.

Слід використовувати заголовки та підзаголовки для включення цих ключових слів і намагатися охопити якомога більше землі.

Окрім ключових слів LSI, ще одна порада для створення повного вмісту – це ввести потрібне ключове слово та перейти до пошуку зображень. Ви побачите бульбашки теми з різними ключовими словами.

Блог SEO - Повний підказки щодо пошуку зображень

Ми рекомендуємо включати їх під час створення вашого вмісту, щоб ви могли мати найбільш повний вміст.

11. Оптимізуйте старі повідомлення в блозі

Багато початківців схильні забувати про публікацію в блозі після того, як опублікували її. Насправді, ви не зробили оптимізацію свого блогу для SEO після його публікації.

Ось кілька речей, які вам потрібно зробити після публікації свого допису в блозі:

  • Популяризуйте його в соціальних мережах – рекламуйте свій блог у своїх профілях соціальних медіа. Ви навіть можете автоматизувати це завдання, використовуючи IFTTT для обміну своїм вмістом.
  • Додавання внутрішніх посилань – опублікувавши публікацію, ви можете повернутися до відповідних старих статей та додати посилання на нове повідомлення в блозі. Це дає своїм новим статтям посилання на сік, а також дозволяє користувачам відкривати його легше.
  • Відстеження рейтингу пошуку – Ви оптимізували публікацію для SEO, але як ви стежите за її рейтингом пошуку? Дивіться наш посібник про те, як відстежувати рейтинги пошуку за публікаціями свого блогу, щоб отримати інструкції.

Ми рекомендуємо регулярно оптимізувати старі повідомлення, щоб ви могли продовжувати покращувати свій рейтинг.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам оптимізувати публікації блогу для SEO, як професіонала. Вам потрібно більше порад для просування вашого вмісту? Дивіться нашу статтю про те, як отримати більше трафіку до своїх публікацій блогу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me