16 порад щодо оволодіння редактором вмісту WordPress

Більшість користувачів WordPress проводять більшу частину свого часу за допомогою редактора вмісту для написання публікацій та створення сторінок. WordPress постачається з інтуїтивно зрозумілим редактором блоків Гутенберга, який дуже простий у використанні.


Однак, як споживач енергії, ви можете значно підвищити свою продуктивність, вивчивши деякі менш відомі хитрощі. Це дозволить за коротший час створити захоплюючий вміст.

У цій статті ми поділимося нашими експертними порадами щодо оволодіння редактором вмісту WordPress. Ці поради навчать вас використовувати редактор вмісту WordPress як професіонал.

Поради експертів щодо використання редактора вмісту WordPress

1. Вивчення основних блоків

Блоки є основними будівельними елементами редактора вмісту WordPress, саме тому його іноді називають редактором блоків.

Використання блоків у редакторі вмісту WordPress

Кожен елемент всередині вашого вмісту складається з блоків. За замовчуванням WordPress постачається з великою кількістю часто використовуваних блоків, таких як абзац, списки, зображення, галереї тощо.

Ви можете використовувати ці блоки для створення красивих макетів вмісту. Завдяки цьому важливо вивчити різні блоки та дізнатися, як ви можете використовувати їх у своєму вмісті. Про деякі блоки ми також згадаємо згодом у цій статті.

2. Почніть використовувати комбінації клавіш

Використання комбінацій клавіш

Неефективно рухати мишкою просто, щоб зробити текст напівжирним або додати посилання. Редактор вмісту постачається з кількома корисними комбінаціями клавіш, що допомагає виконувати загальні завдання форматування без використання миші.

Використання ярликів на клавіатурі допоможе вам заощадити час та зробити вас більш швидким. Ознайомтеся з нашим посібником про найбільш економію часу клавіатурних скорочень у WordPress.

3. Одно- та дворядкові інтервали

Багатьом користувачам початкового рівня важко зрозуміти, як створювати абзаци та розриви рядків у WordPress.

Щоб додати новий абзац у редактор вмісту, просто потрібно натиснути клавішу Enter. WordPress додасть новий абзац з подвійним інтервалом.

Додавання міжрядкового подвійного інтервалу в WordPress

Однак якщо ви хочете лише один розрив рядка, вам потрібно разом натиснути клавіші Shift + Enter.

Ознайомтесь з нашим посібником про те, як додати міжрядкові та міжрядкові інтервали в WordPress.

4. Перестановка екрана редагування

Редактор вмісту – це чисте полотно з верхньою смужкою та стовпцем праворуч. Це дає вам чистий користувальницький інтерфейс для створення ваших публікацій.

Редактор відображає панель інструментів у верхній частині блоку, який ви редагуєте. Ви можете перемістити панель інструментів, натиснувши на триточне меню у верхньому правому куті екрана.

Верхня панель інструментів

Ви також можете показати та приховати стовпець налаштувань, натиснувши на значок шестірні вгорі.

Сховати стовпець налаштувань

WordPress також дозволяє легко перейти в режим Spotlight, що робить блок, який ви перебуваєте в більш помітному, зменшуючи решту вмісту.

Режим прожектора

Потрібно більше місця на екрані? Переключиться на режим повноекранного режиму, який дає чисте полотно із лише панеллю інструментів у верхній частині.

повноекранний режим

5. Зміна розміру шрифту у візуальному редакторі WordPress

Ми розуміємо, що типографія відіграє дуже важливу роль у веб-контенті. Ви можете використовувати різні розміри шрифту, щоб привернути увагу своєї аудиторії або виділити різні розділи у тривалій статті.

Зміна розміру шрифту в редакторі вмісту WordPress

Просто виберіть блок, у якому потрібно змінити розмір шрифту, і ви побачите опцію розміру шрифту в налаштуваннях блоку справа.

6. Додайте заголовки до своїх статей

Рубрики відіграють важливу роль у покращенні читабельності. Ось чому такі пошукові системи, як Google, також вважають заголовки важливими для SEO. Використання ключових слів фокусування (слів, які користувачі використовують для пошуку) у заголовках допомагає пошуковим системам зрозуміти важливість цих ключових слів.

Редактор вмісту дозволяє легко додавати заголовки до статей. Просто виберіть блок заголовка, а потім виберіть розмір заголовка та вирівнювання тексту з налаштувань блоку.

Додавання заголовків до статей у редакторі вмісту WordPress

Ви також можете додати посилання до заголовка, зробити його жирним чи курсивом.

7. Додавання стовпців до ваших повідомлень

Редактор вмісту WordPress поставляється із вбудованим блоком стовпців, який дозволяє додавати вміст у стовпці. Це дозволяє легко надати своєму тексту журнал, як вигляд.

Просто виберіть і додайте блок стовпців до свого редактора. Ви можете вибрати кількість стовпців, які потрібно додати, з налаштувань блоку.

Додавання стовпців до ваших публікацій

Кожен стовпець автоматично міститиме блок абзаців. Ви можете легко додати будь-які інші блоки, які ви хочете, до кожного стовпця. Наприклад, блок-котирування, зображення, абзаци тощо.

Однак якщо ви хочете додати зображення поруч із текстом, вам слід перевірити наступну пораду.

8. Додавання зображення поруч із текстом

У старіших версіях WordPress було досить складно додати зображення прямо поруч із текстом із належним вирівнюванням. Цю проблему виправлено за допомогою медіа & Текстовий блок.

Медіа та текстовий блок у редакторі вмісту WordPress

Це дозволяє додати зображення поруч із текстовим блоком. Він автоматично регулює ширину та інтервал між двома блоками.

Ви можете зробити блок на повну ширину і використовувати параметри форматування текстового блоку.

9. Додавання відео YouTube у WordPress

Ви можете завантажувати відео на свій сайт WordPress. Однак WordPress не використовується для потокової платформи, і більшість компаній, що розміщують WordPress, не можуть адекватно обслуговувати великі файли..

Щоб дізнатися більше про це, дивіться нашу статтю про те, чому ніколи не слід завантажувати відео на ваш сайт WordPress.

Натомість радимо завантажувати свої відеоролики на YouTube чи інші потокові сайти, а потім вставляти їх у свої публікації та сторінки WordPress.

Додавання блоку YouTube у редакторі вмісту WordPress

Ви можете скористатися блоком YouTube, щоб просто вставити URL-адресу відео, яке ви хочете додати, і WordPress автоматично вставить його для вас.

Ви також можете вставити URL-адресу відео всередині абзацу або будь-якого текстового блоку, і WordPress автоматично перетворить його в блок YouTube.

Автоматично вставляйте відео YouTube у WordPress

10. Створення таблиць у публікаціях WordPress

Редактор публікацій також постачається з блоком для легкого додавання таблиць у ваші записи та сторінки WordPress.

Просто додайте блок таблиці, а потім виберіть кількість стовпців та рядків, які ви хочете додати. Не хвилюйтеся, що ви завжди зможете додавати більше стовпців і рядків пізніше, якщо потрібно.

Введіть рядки та стовпці для вашої таблиці

Після цього ви побачите звичайну таблицю. Ви можете додавати вміст у клітинки таблиці та вибирати кольори та стиль таблиці із налаштувань блоку.

Попередній перегляд блоку таблиці

Блок таблиці WordPress хороший для основних таблиць, але у ньому відсутні багато можливостей. Наприклад, ви не можете вибрати рядок заголовка, зробити стовпці сортування, виділити рядки тощо.

Ось чому ми рекомендуємо використовувати TablePress. Це безкоштовний плагін, який дозволяє створювати красиві таблиці та додавати їх до своїх публікацій та сторінок WordPress.

Щоб дізнатися більше, перегляньте наш посібник про те, як легко додавати таблиці в публікації WordPress.

11. Додавання кнопок у дописи та сторінки WordPress

Кнопки відіграють важливу роль, коли ви хочете додати заклик до дії у ваші публікації або сторінки WordPress.

Редактор вмісту має базовий блок кнопок, який дозволяє швидко додати кнопку до вмісту.

Блок кнопок за замовчуванням у WordPress

Кнопка оснащена трьома стилями: квадратним, закругленим та з облямівкою. Ви також можете вибрати фон, колір тексту та вирівняти кнопку по центру, ліворуч або праворуч.

12. Додайте зображення обкладинки до публікацій WordPress

Можливо, ви бачили зображення обкладинки, використані в середині статті про такі популярні видання, як New York Times. Образне зображення – це просто зображення, розміщене посередині статті, іноді з текстом, що накладається.

Мета зображення обкладинки – зробити ваш вміст більш привабливим. Він також надає вашим користувачам перерву в читанні тексту та перегляді зображення, щоб привернути їх увагу.

Редактор вмісту дозволяє легко додавати зображення обкладинки до ваших публікацій. Просто додайте блок Cover Image і завантажте зображення, яке ви хочете використовувати. В ідеалі це повинен бути файл із більшим розміром, який добре виглядає у широкому форматі.

Блок зображення обкладинки

Детальніше дивіться в нашій статті про зображення обкладинки та пропоновані зображення та як їх використовувати у своєму блозі.

13. Зміна кольорів абзацу

Ще один акуратний трюк, який часто залишається непоміченим, – це можливість змінювати кольори. Більшість людей хочуть підтримувати послідовний текст у всій статті.

Однак періодично використання кольорів може допомогти вам перенаправити увагу користувачів та виділити важливі частини статті.

Редактор вмісту показує параметри кольорів у правій колонці, ви можете вибрати будь-які кольори. Просто переконайтесь, що вибране поєднання кольорів фону та тексту легко читається.

Зміна кольору фону та тексту в редакторі вмісту

14. Додайте віджети у свої повідомлення

Віджети досить схожі на блоки. Вони дозволяють додавати веб-елементи на ваш WordPress сайт без додавання коду.

Зазвичай віджети зазвичай використовуються в бічних панелях або в області нижнього колонтитулу веб-сайту. Однак ви також можете додати деякі віджети до області вмісту, наприклад, форми контактів.

Просто шукайте розділ Віджети під кнопкою Додати блоки. Звідси ви можете використовувати найпоширеніші віджети у своїх публікаціях та на сторінках.

Додавання віджетів у публікації та сторінки WordPress

15. Додавання користувацького HTML у дописи WordPress

Редактор вмісту в WordPress – це повністю візуальний редактор WYSIWYG. Однак ви все одно можете додати HTML-код, якщо вам потрібно.

Найпростіший спосіб зробити це, додавши користувальницький блок HTML до своєї публікації. Після цього ви можете просто вставити HTML, який ви хочете додати.

Додавання користувацького HTML у допис WordPress

16. Отримайте кількість слів та іншу статистику для своїх повідомлень

Працюючи над довгою статтею, ви можете побачити короткий контур статті, скільки у неї слів і як все розміщено.

Панель інструментів редактора вмісту у верхній частині має дві кнопки. По-перше, інформаційна кнопка, яка показує вам кількість слів, абзаци, блоки та контур статті на основі використаних вами заголовків.

Статистика статті

Прямо біля неї знаходиться кнопка навігації блоків. Він показує вам всі блоки, які ви використовували у своїй статті, і ви можете натиснути на блок, щоб безпосередньо перейти до нього.

Перейти до блоку у своєму дописі

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відкрити нові поради щодо оволодіння редактором вмісту WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як створити інформаційний бюлетень електронної пошти та отримати більше трафіку в блозі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map