30 “перевірених” способів заробити гроші в Інтернеті за допомогою ведення WordPress

Ви шукаєте найкращі способи заробити гроші в Інтернеті, які НЕ є аферами? WordPress є найбільшою видавничою платформою на планеті, і вона має понад 30% усіх веб-сайтів.


Ви можете використовувати WordPress та вести блоги, щоб заробляти гроші в Інтернеті, роблячи те, що любите. Ви можете працювати вдома, у свій час, і немає обмежень у тому, скільки грошей ви можете заробити.

У цій статті ми поділимося найкращими “перевіреними” способами заробляти гроші в Інтернеті на блогах за допомогою WordPress.

Способи заробляти гроші на блогах за допомогою WordPress

По-перше, слово попередження: це не схеми “швидко розбагатіти”. Якщо ви шукаєте спосіб швидко розбагатіти, заробляючи гроші в Інтернеті, то ви не в тому місці.

Не обманюйте фотографії дорогих машин, особняків чи працюючих на пляжі. Кожен з них – це афера, і ви будете витрачати свій час і гроші, платячи за будь-які курси чи навчання, які купуєте у тих хлопців.

На відміну від інших статей “заробляйте гроші в Інтернеті”, це вичерпне керівництво про те, як заробити гроші вдома законно, використовуючи блоги та WordPress.

Багато з цих методів потребують певного вкладення часу та / або грошей для початку роботи. Поки ви готові докласти зусиль, ви отримаєте нагороду.

Перш ніж почати використовувати будь-який із цих методів, вам потрібно буде мати власний блог WordPress, що розміщується на власному рівні. У нас є покрокове керівництво про те, як запустити блог WordPress для початківців.

Процес насправді легко простежити, чи вам 20, чи 60 років. Однак якщо вам потрібна допомога, наша команда експертів може допомогти вам безкоштовно налаштувати свій блог.

Після того, як ви створили свій блог, ви готові дотримуватися цього керівництва.

Оскільки це довга стаття, ми створили нижче для легкої навігації.

Монетизуйте вміст свого блогу

  Створіть веб-сайт з оплаченим членством

  Створіть веб-сайт каталогу за допомогою WordPress

   Продавайте цифрові продукти за допомогою WordPress

    Продавайте послуги в Інтернеті за допомогою WordPress

     Продаж фізичних продуктів в Інтернеті за допомогою WordPress

      Пропозиційна платформа як послуга

       Стати дизайнером або розробником WordPress

        Пожертви

         Монетизуйте вміст свого блогу

         ви можете заробляти гроші в Інтернеті за допомогою реклами

         Коли ви думаєте, як заробити гроші на блогах, реклама часто є першим, що спадає на думку.

         Так, на WordPress можна заробляти гроші, але є й інші способи монетизації вмісту свого блогу. Ось кілька методів, які працюють:

         1. Заробляйте гроші за допомогою партнерського маркетингу

         Заробляти гроші в Інтернеті, використовуючи партнерський маркетинг

         Партнерський маркетинг – це коли ви рекомендуєте товар або послугу своїй аудиторії за допомогою спеціальних посилань для відстеження, а потім отримуєте комісію за реферали кожного разу, коли хтось купує після натискання на ваше посилання.

         Прикладом реального життя афілійованого маркетингу є те, коли ви допомагаєте другові відкрити банківський рахунок у своєму відділенні банку. Зазвичай вони дарують вам подарункову карту або якийсь бонус.

         Подібно до багатьох онлайн-продуктів і послуг є партнерські програми, до яких ви можете приєднатися. Для кожної галузі доступні партнерські програми (ніша).

         Якщо ви зацікавлені в тому, щоб розпочати роботу з афілійованим маркетингом, ви можете почати, подумавши про продукти, які ви вже використовуєте, що також можуть зацікавити ваших читачів. Тоді ви можете побачити, чи є у них партнерська програма, на яку ви можете підписатися.

         Ви можете знайти величезний перелік товарів для просування з:

         • Амазонка
         • Комісія
         • ShareASale

         Вибравши продукти для просування, ви можете використовувати плагін WordPress, як PrettyLinks, для управління своїми партнерськими посиланнями.

         Це дозволяє швидко вставляти посилання в повідомлення, створювати фірмові посилання, автоматично замінювати ключові слова на посилання та навіть бачити, як працює кожне посилання на вашому сайті.

         Партнерський маркетинг – це найпростіший спосіб заробити гроші, оскільки ви можете просувати найрізноманітніші товари. Практично в кожному популярному магазині, як Walmart, BestBuy, Amazon та інші, є партнерська програма.

         Щоб дізнатися більше, перегляньте посібник для початківців щодо афілійованого маркетингу, а також ознайомтеся з цими інструментами та плагінами для партнерського маркетингу, які допоможуть вам збільшити свій прибуток..

         2. Показуйте Google AdSense на WordPress

         Показуйте рекламу Google AdSense у своєму блозі

         Google Adsense – це простий спосіб заробити гроші з вашого блогу. Все, що вам потрібно зробити – це додати сценарій від Google на свій веб-сайт і почати показ оголошень.

         Вам будуть виплачуватися щоразу, коли користувач натискає оголошення. Вони називаються рекламою CPC.

         Що таке CPC? CPC означає «вартість за клік». Показуючи рекламу CPC за допомогою Google Adsense, ви отримуєте встановлену плату щоразу, коли відвідувач натискає оголошення.

         Вартість за клік встановлюється рекламодавцем. (Це на відміну від оголошень із CPM, де вам платять за перегляд оголошень замість кліків. CPM означає “вартість за тисячу показів”, де M – римська цифра на 1000.)

         Google Adsense – це хороший спосіб почати заробляти гроші в Інтернеті, коли ви вперше починаєте.

         Ви можете ознайомитися з нашим посібником про те, як монетизувати блог WordPress за допомогою Google AdSense, щоб розпочати роботу, і цей підручник щодо оптимізації доходу від AdSense для отримання додаткових порад..

         Шукаєте альтернативу Google AdSense? Спробуйте Media.net. У них також великий пул рекламодавців, і їх виплати хороші.

         3. Використовуйте рекламний плагін WordPress, щоб продавати рекламу безпосередньо

         Продайте рекламу безпосередньо

         Google AdSense легко налаштувати, але кількість грошей, яку ви можете заробити, обмежена. Кожен прибуток від натискання оголошення буде різним.

         Прямий продаж простору банерної реклами на вашому веб-сайті може бути вигіднішим. Замість того, щоб покладатися на посередника, який бере гроші, ви самі домовляєтесь про ціну та умови.

         Вище ми згадували про різницю між оголошеннями CPC і CPM, де вам платять за клік або за тисячу переглядів. Хоча ви можете використовувати одну з цих моделей для продажу банерних оголошень, більшість блогерів замість цього стягують єдину ставку. Стягнути фіксовану ставку простіше, ніж слідкувати за переглядами чи кліками.

         Тим не менш, прямий продаж оголошень потребує більше роботи, ніж використання Google AdSense. Замість того, щоб просто додати трохи коду на свій веб-сайт, вам доведеться домовитись про ціни, скласти угоду та умови та подбати про адміністративні роботи, такі як виставлення рахунків.

         Однак використання плагіна для управління рекламою WordPress може полегшити процес. Ми рекомендуємо використовувати AdSanity, це дозволяє керувати Google AdSense, а також власними оголошеннями.

         Щоб дізнатися більше, перегляньте наш посібник щодо продажу реклами на своєму блозі WordPress.

         4. Продавайте спонсорські повідомлення в блозі

         Деякі блогери не зацікавлені показувати рекламу своїй аудиторії і цікавляться, як монетизувати блог без реклами.

         За допомогою рекламних мереж ви втрачаєте деякий контроль над вмістом, який відображається на вашому веб-сайті. Деякі читачі будуть дратуватися або ображатися рекламою, і все більше людей використовують блокатори оголошень, що впливає на ваш потенціал заробітку.

         Альтернативний спосіб монетизації блогу – через спонсорство.

         Спонсорство працює так, як це робиться у спорті, телевізійних шоу чи інших галузях. В основному компанія платить вам за те, щоб представляти їхній продукт, говорити про нього та просувати його своїм читачам.

         Для початку корисно скласти медіа-набір на одній сторінці, який деталізує статистику вашого трафіку, соціальні медіа, демографічні показники аудиторії та будь-які інші дані, які зроблять ваш сайт більш привабливим для рекламодавців. Потім ви можете звернутися до компаній, щоб укласти угоду про спонсорство.

         Під час публікації спонсорських дописів важливо знати про закони у вашому регіоні щодо розкриття інформації.

         Наприклад, у Сполучених Штатах блогер, який публікує спонсорський пост, повинен відповідати Посібникам про підтримку FTC. Сюди входить розголошення кожного разу, коли рекламується публікація. Це можна зробити, додавши спонсорований префікс до заголовка своєї публікації в WordPress.

         5. Оплачуйте, щоб писати відгуки

         Написання платних рецензій

         Як і у спонсорських публікаціях, ви також можете заробляти гроші, написавши оплачені відгуки на своєму сайті.

         Це дещо інший метод монетизації, ніж оглядовий сайт із афілійованими посиланнями, як згадувалося вище.

         Натомість ви можете безкоштовно випробувати продукти, пов’язані з вашою нішею, і навіть вам заплатять за написання відгуку.

         Процес цього може бути подібний до отримання спонсорських дописів. Ви хочете переглянути продукти, які відповідають вашій ніші, щоб зацікавити вашу аудиторію.

         Ви можете самостійно звернутися до компаній, щоб запитати про те, чи робити платні огляди. Є також веб-сайти на зразок PayPerPost, які можуть допомогти вам зв’язати вас із зацікавленими підприємствами.

         6. Заробляйте гроші в Інтернеті, гортаючи веб-сайти

         Фліппа

         Якщо ви знаєте, як створити веб-сайт WordPress, то ви випередили більшість людей. Іноді підприємці люблять купувати вже створені веб-сайти, які вони можуть використовувати для власного бізнесу.

         Якщо ви зможете побудувати блог WordPress і почати отримувати на ньому трафік, тоді ви можете продати його і заробити гроші на своїх зусиллях.

         Для цього потрібно знати тип веб-сайтів, що користуються попитом, а також цінувати та продавати їх. Є веб-сайти на зразок Flippa, які служать аукціонними сайтами та брокерами з продажу веб-сайтів.

         7. Отримайте публічні виступаючі концерти як впливові

         Стати публічним оратором

         Якщо ви просуваєте свій власний бренд разом із своїм блогом, то з часом ви отримаєте гідне наслідування, яке визначить вас впливовим у вашому просторі.

         Ви можете використовувати це визнання, щоб отримати кілька публічних робіт. Багато блогерів заробляють багато грошей, виступаючи на конференціях.

         Виступаючи на заходах, незалежно від того, платите ви чи ні, допомагає просувати свій блог та свій особистий бренд. Якщо ви добрі в роботі в мережі та публічних виступах, ви зможете знайти безліч нових можливостей на шляху.

         Ось декілька загальних порад, які потрібно пам’ятати, якщо ви хочете заробляти гроші як платний публічний спікер.

         • Будьте експертом у своїй галузі. Якщо на даний момент у вас недостатньо знань / навичок, почніть вчитися відразу.
         • Будьте послідовними – вам потрібно постійно просувати свою експертизу з цієї теми за допомогою блогів та соціальних медіа.
         • Повідомте людям, що ви доступні. Ви можете оголосити в соціальних мережах або приватно звернутися до організаторів заходу.
         • Можливо, ви не знайдете одразу платні концерти з публічними виступами. Багато успішних спікерів починають свою публічну кар’єру з менших, більш випадкових та безкоштовних подій та зустрічей у громаді.

         Створіть веб-сайт з оплаченим членством

         заробляти гроші в Інтернеті за допомогою платних членських сайтів

         Якщо вам не цікаво продавати рекламу чи спонсоровані публікації, існує багато інших способів заробити гроші в Інтернеті на своєму блозі. Популярний метод – плата вашої аудиторії за доступ до певного контенту або областей вашого сайту. Ось кілька способів зробити це.

         8. Створюйте лише вміст для обмежених учасників

         Ваші найвідданіші читачі – це величезні шанувальники і, можливо, готові заплатити, щоб прочитати більше вашої роботи. Ви можете створити для них лише область для спільного доступу до більш поглиблених публікацій блогу, завантажень, відео, аудіо-вмісту тощо.

         Сайти для членства можуть бути великою інвестицією в часі, оскільки ви повинні постійно створювати преміальний контент для членів, які платять. Але вони можуть бути дуже прибутковими, оскільки отримують дохід (підписки).

         Ви можете легко створити веб-сайт за допомогою плагіна для членства в WordPress. Ми рекомендуємо використовувати MemberPress, це найзручніший та надійний плагін для WordPress.

         У нас є повний посібник щодо створення веб-сайту для членства в WordPress з покроковими інструкціями, які допоможуть вам розпочати роботу.

         9. Створіть приватний форум

         Інший варіант створення сайту платного членства – це створення приватних форумів, до яких користувачі повинні платити, щоб отримати доступ. Форуми – це чудовий спосіб для вашої аудиторії отримувати від вас поодинці поради. Інші члени спільноти також можуть взаємодіяти та допомагати один одному.

         Хоча модерування форуму може бути великою роботою, платний форум – це прекрасний спосіб заробити постійний дохід зі свого сайту WordPress.

         Для початку вам потрібно буде створити форум на своєму сайті. Ось наші рекомендовані 5 найкращих плагінів форуму для WordPress.

         10. Створіть спільноту питань та відповідей

         Веб-сайт питань і відповідей

         Спільноти запитань та відповідей, такі як Stack Exchange та Quora, величезні. Вони допомагають вам створити інтернет-спільноту, яка керується, мотивується та активно займається.

         Як і на форумах, вам доведеться витратити деякий час на створення значної спільноти. Після цього ви зможете монетизувати створений користувачем вміст на своєму веб-сайті за допомогою реклами, афілійованих оголошень та інших методів.

         Популярні веб-сайти з питаннями та відповідями можуть отримати пряму рекламу та спонсорські угоди від рекламодавців у своїй галузі. Це допомагає їм домовлятися про набагато більшу ставку та додаткові вигоди.

         Дивіться наш посібник про те, як створити веб-сайт із запитаннями та відповідями за допомогою WordPress.

         Створіть веб-сайт каталогу за допомогою WordPress

         створити веб-сайт платного каталогу, щоб заробити гроші в Інтернеті

         Ще один варіант заробляти гроші в Інтернеті за допомогою WordPress – це створити каталог або список веб-сайтів. Потім ви можете стягувати плату з відвідувачами за розміщення реклами на вашому сайті.

         Ось декілька різних ідей каталогів для початку роботи.

         11. Створіть платний бізнес-довідник

         Веб-каталоги можуть змусити вас задуматися про перші дні в Інтернеті, перш ніж боти почали індексувати все автоматично, але вони не повністю застаріли..

         Загальні веб-каталоги більше не потрібні, але локальні або нішеві каталоги можуть бути надзвичайно корисними.

         Довідники можуть збирати огляди місцевого бізнесу, ділитися кращими подкастами на певну тему або перелічувати найкращі продукти у певній ніші.

         Ви можете легко створити веб-каталог в WordPress, дотримуючись нашого підручника. Існує також багато плагінів каталогів для WordPress, з яких ви можете вибрати, багато з яких дозволяють приймати платежі з поданням.

         12. Створіть робочу дошку WordPress із платними поданнями

         Інший варіант – створити платну роботу. Компанії, які хочуть рекламувати відкриту позицію перед вашою аудиторією, можуть заплатити вам, щоб подати лістинг.

         Простіше створити успішну дошку для роботи, якщо ви звузитеся до конкретної ніші. Таким чином ви можете стати відвідувачем сайту для тих, хто шукає роботу в цій галузі, при мінімальній конкуренції.

         Це чудово підходить для встановлених блогів у вузькій ніші. Наприклад, ProBlogger зараз славиться своєю дошкою роботи для професійних блогерів.

         За допомогою WordPress створити платну дошку роботи легко. Дивіться наш підручник про те, як створити дошку завдань у WordPress за допомогою WP Job Manager для покрокового ознайомлення. Ви можете скористатися додатком WidCommerce Paid Ads, щоб стягнути плату за подання на роботу.

         використовувати платні списки WB для оплати подань

         13. Створіть календар подій WordPress із платними поданнями

         Замість робочої дошки ви можете створити календар подій, де ви зобов’язуєте людей рекламувати свої події. Це також добре працює, якщо у вас вже є зареєстрована аудиторія, оскільки бізнес буде готовий платити за те, щоб охопити вашу аудиторію.

         Календар платних подій є хорошим методом монетизації для місцевих або галузевих веб-сайтів. Ви можете рекламувати події у вашому місцевому місті, конференції в певній галузі, або навіть вебінари або події в прямому ефірі..

         Щоб налаштувати це на своєму сайті, перегляньте наш посібник з найкращих плагінів календаря подій WordPress.

         Продавайте цифрові продукти за допомогою WordPress

         продаж цифрових продуктів, щоб заробити гроші WordPress

         Якщо ви шукаєте більш дешевий спосіб заробляти гроші в Інтернеті, використовуючи WordPress, то продажі власних цифрових продуктів можуть бути хорошим вибором. Хоча вам доведеться вкласти час, щоб створити продукт на перших порах, після його створення ваша робота дуже мінімальна.

         Ось кілька цифрових продуктів, які ви можете створювати та продавати на своєму веб-сайті.

         14. Продавайте електронні книги на WordPress

         Електронні книги – це очевидний вибір для створення цифрових продуктів. Вони відносно прості для написання та виготовлення. Якщо ви деякий час ведете блог, ви можете зібрати деякі свої старі публікації в блозі та перетворити їх на глави книги.

         Після написання вашої книги ви можете спроектувати обкладинку, використовуючи такий інструмент, як Canva, та створити PDF своєї книги.

         Продаж цифрових продуктів на WordPress легко за допомогою плагіна. Для початку ви можете ознайомитись з нашим посібником щодо найкращих порівнянь плагінів для електронної комерції WordPress.

         Для цифрових завантажень ми рекомендуємо Easy Digital Download. Він порівняно простий у використанні та включає всі функції, необхідні для створення вашого інтернет-магазину.

         продавати цифрові продукти з легким цифровим завантаженням

         15. Продавайте онлайн-курси

         Продаж онлайн-курсу – ще один чудовий спосіб заробити гроші в Інтернеті.

         Курси зазвичай продаються за набагато вищою ціною, ніж електронні книги. Ви можете стягувати премію за свою експертизу.

         Вам потрібно буде створити уроки для вашого курсу, а також будь-які допоміжні матеріали, які ви хочете включити, такі як завантаження, слайди, контрольні списки, шаблони тощо.

         Вам також потрібно буде вирішити, чи бажаєте ви запропонувати персоналізовану підтримку курсу. Деякі сайти пропонують два рівні кожного курсу: основну версію без підтримки та преміальну версію з підтримкою електронної пошти.

         Після того, як ваш курс буде готовий, ви можете використовувати плагін системи управління навчанням (LMS), щоб доставити курс своїй аудиторії.

         Ми рекомендуємо використовувати LearnDash з MemberPress.

         Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо продажу онлайн-курсів за допомогою LearnDash.

         16. Ведення платного вебінару

         Вебінари – це чудовий спосіб створити свою аудиторію, поділитися своїм досвідом та розвивати свій бізнес. Але чи знаєте ви, що вони також розумні способи заробити гроші в Інтернеті?

         Вебінари схожі на онлайн-курси, але вебінар є наживо і часто включає розділ запитань та відповідей.

         WordPress дозволяє легко приймати платний вебінар. Незалежно від того, чи використовуєте ви свій веб-сайт для власного розміщення вебінару, або просто для реклами вашого веб-семінару та реєстрації учасників, це важливо для успіху вашого веб-семінару..

         Більш детальну інформацію про те, як можна розмістити платний вебінар, дивіться у нашому списку 9 найкращих програм для вебінарів для користувачів WordPress.

         Продавайте послуги в Інтернеті за допомогою WordPress

         Ви можете працювати в Інтернеті з продажу послуг будинку

         Якщо ви шукаєте прості способи заробити гроші в Інтернеті, продаж послуг – це найшвидший спосіб розпочати роботу. Немає авансових інвестицій у створення товару чи вкладення в інвентар.

         Натомість ви можете просто створити на своєму веб-сайті сторінку “найми мене” і почати шукати свого першого клієнта.

         Ось кілька ідей, щоб розпочати роботу.

         17. Пропонуйте послуги фрілансу

         Як блогер, ви вже є експертом у своїй ніші. Ви можете почати отримувати дохід, пропонуючи свої навички та досвід як фрілансер.

         Фрілансінг – це популярний спосіб заробляти гроші в Інтернеті, оскільки він не обов’язково вимагає додаткових вкладень часу чи грошей. Ви можете просто почати пропонувати свої послуги поточній аудиторії.

         Після того як ви почнете фрілансування, вам знадобиться спосіб виставлення рахунків-фактур та збирання платежів від своїх клієнтів. Ми рекомендуємо використовувати FreshBooks, але є й інші плагіни для виставлення рахунків для WordPress.

         Якщо ви зацікавлені у фрілансінгу, щоб заробити серйозні гроші в Інтернеті, перегляньте наш список найкращих інструментів для фрілансерів, дизайнерів та розробників WordPress, щоб допомогти розпочати роботу..

         18. Розпочніть власний консалтинговий бізнес

         Консалтинг – це ще один спосіб заробити гроші в Інтернеті зі свого блогу та поділитися своїм досвідом.

         Замість того, щоб пропонувати ваші послуги, консультант пропонує поради та стратегію, щоб їхні клієнти могли стати більш ефективними.

         Як і у фрілансінгу, тут немає ніяких інвестицій в запуск. Ви можете почати пропонувати консультаційні послуги у своєму існуючому блозі. Все, що вам потрібно, це створити сторінку з формою, щоб користувачі могли запитати більше інформації.

         Щоб легко створити професійну мобільну форму, ми рекомендуємо WPForms. Ви можете ознайомитись з цим підручником про те, як створити форму запиту в WordPress, щоб розпочати роботу.

         19. Станьте тренером

         Якщо “консультант” не здається вам правильним титулом, ви можете замість цього стати тренером.

         Життєвий тренер пропонує поради, вказівки та відповідальність щодо постановки цілей та покращення свого життя. Є також інші види тренерів, такі як тренери з блогу, тренери з написання та інше.

         Незалежно від сфери вашої роботи, ви можете надати індивідуальну допомогу своїй аудиторії на тренерських заняттях.

         Щоб заощадити час та зробити зручним для своїх клієнтів, ви можете встановити форму бронювання, щоб читачі могли запланувати тренінгові сеанси прямо з вашого блогу WordPress.

         Перегляньте наш список 5 найкращих плагінів для зустрічі та бронювання WordPress, щоб розпочати роботу.

         Продаж фізичних продуктів в Інтернеті за допомогою WordPress

         Хоча продаж цифрових продуктів чи послуг може бути простим способом почати заробляти гроші в Інтернеті, немає нічого подібного до продажу реальних, фізичних продуктів. Ось кілька способів розпочати продаж продуктів за допомогою WordPress.

         20. Розпочніть електронну комерцію з WooCommerce

         Маєте ідею для власного продукту? Чому б не запустити власний інтернет-магазин?

         WordPress дозволяє легко створити магазин або навіть додати магазин до наявного блогу, використовуючи безкоштовний плагін WooCommerce.

         Створення інтернет-магазину може бути великою роботою, оскільки вам потрібно створити або придбати товари, а потім доставити їх самостійно.

         Але продаж фізичних продуктів може бути корисним досвідом, а іноді фізичний продукт – це саме те, чого хоче ваша аудиторія.

         Для початку дивіться наш підручник про те, як запустити інтернет-магазин із WooCommerce.

         Ви також можете використовувати Shopify або BigCommerce як альтернативу WooCommerce.

         21. Створіть Інтернет-магазин футболок за допомогою WordPress

         Створити власний магазин футболок за допомогою WordPress легко. Майже кожен одягає футболки, тому відкриття магазину футболок – це чудовий спосіб монетизувати будь-який блог. Дизайн футболок дозволяє проявити творчість і запропонувати щось унікальне для своєї аудиторії.

         Це легко, оскільки там є сервіси, які дозволяють завантажувати власні дизайни, і вони друкують / відправляють їх для вас. Ви отримуєте частку прибутку.

         Ви можете легко створити власний магазин футболок на своєму сайті WordPress за допомогою WP-Spreadplugin від Spreadshirt.

         відкрийте власний інтернет-магазин футболок, щоб заробити гроші

         Якщо ви хочете більш швидкого рішення, тоді ви можете скористатися магазином Shopify, який з’єднується з десятками компаній, що друкують футболки.

         22. Створіть крапку магазину WooCommerce

         Dropshipping – це ще один спосіб створити магазин електронної комерції на веб-сайті WordPress, не потребуючи самостійно обробляти товарний інвентар чи відправляти товари.

         За допомогою дропшипінгу ви створюєте магазин, керуєте веб-сайтом та обслуговуєте клієнтів. Але послуга дропшипінгу прийме ваші замовлення та доставить їх вашим клієнтам. Вони – невидима третя сторона, про яку ваші клієнти навіть не знають.

         Ви можете використовувати плагін WooCommerce для створення магазину дропшипінгу. Існує також плагін WooCommerce Dropshipping addon, який дозволяє автоматизувати процес.

         23. Створіть партнерський магазин WordPress Amazon

         Одним із недоліків дропшипінгу є те, що ви повинні знайти хорошого постачальника, що може бути складним завданням, а іноді доводиться розміщувати велике замовлення попереду. Це може ускладнити початок роботи, не вкладаючи великих грошей.

         Якщо ви хочете спростити спосіб створення веб-сайту електронної комерції без необхідності самостійно відправляти товари, тоді ви можете спробувати магазин філій Amazon.

         Як і у багатьох пунктах цього списку, це найкраще працює, якщо ви спеціалізуєтесь на ніші. Якщо ви пропонуєте все, конкурувати з таким великим магазином, як Amazon, неможливо. Але в невеликій ніші ви можете розмежувати себе і справді виділятися.

         Повні інструкції дивіться в нашому підручнику про те, як створити філіальний магазин Amazon за допомогою WordPress.

         Пропозиція платформи як послуга

         WordPress має кілька неймовірно потужних плагінів, які насправді є повноцінними платформами.

         Ви можете додати таку платформу до свого блогу чи магазину електронної комерції та запропонувати її як платну послугу. Ви отримуєте скорочення від кожного продажу, що дозволяє отримувати пасивний дохід від діяльності користувачів на вашому веб-сайті.

         24.Створіть веб-сайт Інтернет-ринку

         Інтернет-ринок схожий на магазин електронної комерції, де користувачі можуть не просто купувати, а й продавати власну продукцію. Зазвичай WooCommerce передбачає, що ви запускаєте один веб-сайт постачальника.

         Вам знадобиться плагін, подібний до постачальників WC, щоб перетворити WooCommerce у платформу, сумісну з багатьма постачальниками. Після цього продавці зможуть зареєструватися на вашому сайті та розпочати продаж.

         Ви можете заробляти гроші, стягуючи комісію за кожен продаж, або можете дозволити продавцям купувати членські пакети для їхніх списків.

         Детальніше дивіться в нашому посібнику про те, як зробити інтернет-ринок за допомогою WordPress.

         25. Складіть веб-сайт з аукціонів

         Веб-сайт аукціонів дозволяє користувачам робити ставки на продукти, щоб придбати їх. Це дозволяє продавцям максимізувати свій прибуток, а клієнти знаходити унікальні угоди.

         Ebay – це, мабуть, найкращий приклад ринку онлайн-аукціонів.

         Ви можете проводити аукціони на своєму веб-сайті WordPress і навіть дозволяти стороннім постачальникам також перелічувати свої товари. Ви можете заробляти гроші, стягуючи плату за запис у списку або зменшуючи при кожній продажі.

         Щоб побудувати ринок аукціонів за допомогою WordPress, вам знадобляться такі додатки.

         • WooCommerce (для кошика та функцій оплати).
         • Додаток до аукціонів
         • Доповнення для багатьох постачальників

         Покрокові інструкції див. У нашому посібнику про те, як створити веб-сайт аукціонів на eBay за допомогою WordPress.

         26. Створіть веб-сайт Marketplace Market

         На відміну від звичайного веб-сайту з переліком вакансій, ринок робочих місць дозволяє заробляти гроші на кожному лістингу вакансій. Fiverr та UpWork – це, мабуть, найкращі приклади веб-сайтів на ринку робочих місць.

         Ви можете рекламувати свою роботу на ринку як мікро-роботу платформи для людей, які працюють в тій самій ніші, що і ваш блог. Щоб зробити вашу платформу більш конкурентоспроможною, ви можете вибрати дуже специфічну нішу.

         Це допоможе вам легко знайти клієнтів та професіоналів, які не в змозі використовувати великі платформи через занадто неактуальну конкуренцію.

         Ви можете стягувати невелику плату за списки вакансій або коли робота завершена. Більш успішне завершення роботи принесе вам більше клієнтів та фрілансерів у майбутньому.

         Детальніше дивіться наш покроковий посібник про те, як зробити веб-сайт Fiverr типу Micro-Job за допомогою WordPress.

         Стати дизайнером або розробником WordPress

         стати дизайнером або розробником WordPress

         Якщо ви більш технічно схильні, ви можете стати розробником або дизайнером WordPress, щоб заробляти гроші в Інтернеті. Для цього знадобиться більше технічних навичок, але почати не так вже й важко.

         27. Розробіть плагіни WordPress

         Плагіни – це те, що робить WordPress таким гнучким та потужним. Плагіни працюють як програми, що дозволяють розширити та змінити будь-яку функцію вашого веб-сайту WordPress.

         Плагіни бувають усіх варіантів, від дуже простих модифікацій коду до складних програмних програм. Якщо ви розумієте, як працює WordPress, і прості знання PHP, ви можете створити свій власний плагін WordPress.

         Як розробник плагінів, існує багато способів розповсюдження своїх плагінів. Будь-який бажаючий може надіслати безкоштовний плагін до каталогу плагінів WordPress.org, якщо він дотримується вказівок плагінів WordPress. Це прекрасний спосіб набути досвіду та створити собі репутацію як розробника плагінів WordPress.

         Після того, як ви будете готові почати продавати плагіни преміум-класу, ви можете продати їх на таких сайтах, як MOJO Marketplace, або на власному сайті WordPress.

         Якщо ви використовуєте свій існуючий блог WordPress для продажу плагінів, вам потрібно переконатися, що створений вами плагін безпосередньо відповідає потребам вашої аудиторії. Ви можете оглянути їх, щоб побачити, які проблеми вони потребують вирішити на своєму сайті WordPress, а потім створити плагін, який вирішує цю проблему.

         Потім ви можете продати плагін на своєму сайті за допомогою Easy Digital Downloads.

         28. Продавайте теми WordPress

         Якщо вам подобається веб-дизайн та розробка, ви можете почати створювати власні теми WordPress для продажу.

         Для цього потрібні як конструкторські, так і технічні навички. Ви повинні знати, як створити гарний дизайн, а також як його кодувати для WordPress.

         Використання теми WordPress, наприклад, Genesis, може дати вам початок. Тоді вам потрібно буде розробити та кодувати гарну дитячу тему.

         29. Продавайте графіку на своєму сайті WordPress

         Якщо вам більше подобається дизайн, ніж кодування, інший варіант – це дизайн та продаж графіки на вашому сайті WordPress.

         Ви можете створювати графіки, такі як стокові зображення або логотипи, і продавати їх на своєму сайті, використовуючи плагін електронної комерції. Ви також можете приєднатися до інтернет-майданчиків, щоб також продавати графіку.

         30. Приймайте пожертви

         Один із способів заробити гроші в Інтернеті - це прохання про пожертви

         І останнє, але не менш важливе, один із способів заробити гроші на своєму блозі WordPress – це просто попросити його.

         Ви можете почати приймати пожертви кількома різними способами. На свій веб-сайт можна додати кнопку пожертви Paypal або кнопку пожертвування смужки. Або для більш професійного вигляду та розширених функцій, таких як інтеграція маркетингу електронної пошти, ви можете використовувати WPForms для створення форми пожертвування на вашому сайті WordPress.

         Пожертви є останніми у списку через їх обмежену ефективність, оскільки ви повинні покладатися на щедрість своїх читачів. Як правило, вигідніше пропонувати їм щось взамін.

         Поширені запитання про заробляння грошей на блогах за допомогою WordPress?

         На WPBeginner ми допомогли тисячам новачкам розпочати свою подорож у блогах. Ми чули майже кожне питання, яке ви можете придумати. Ось основні питання, які початківці задають нам про заробіток в Інтернеті, проводячи блоги.

         1. Який із цих перевірених способів мені підходить?

         Залежить від того, чим ви захоплені і який метод найкраще співпрацює з темами вашого блогу.

         Наприклад, якщо ви ведете блог про фотографію, то партнерський маркетинг, реклама та платне членство можуть все добре працювати для вашого блогу.

         Зосередьтеся на пропонуванні корисного, якісного контенту, який допоможе користувачам знайти корисні кошти, а гроші надійдуть. Або, як говориться, робіть те, що любите, і гроші будуть слідувати.

         2. Скільки грошей я можу заробити на блогах?

         Це дійсно залежить від того, скільки зусиль ви вкладете і часу, який ви готові вкласти. Якщо чесно, багато початківців блогерів втрачають інтерес і швидко відмовляються.

         Ви будете заробляти гроші залежно від того, скільки трафіку отримуєте, методів монетизації, які ви використовуєте, і роботи, яку ви вкладете. Багато успішних блогерів отримують шість і навіть сім дохідних фігур.

         3. Скільки часу пройде, перш ніж я почну заробляти серйозні гроші від ведення блогів?

         Заробляти гроші в Інтернеті – це не афера “швидко розбагатіти”. Той, хто скаже вам інакше, напевно, намагається вас обманути. Якщо ви хочете заробити гроші, запустивши блог, тоді вам доведеться наполегливо працювати і вкладати в нього багато свого часу.

         Немає простого способу сказати вам, як швидко ви почали заробляти гроші. Деякі блогери починають робити невеликі суми незабаром після запуску своїх блогів. Інші борються за те, щоб забрати свої блоги.

         Однак ті, хто постійно працює і дотримується запланованої стратегії, – це, найімовірніше, побачать обнадійливі результати дуже рано.

         4. Як почати роботу?

         Початок роботи з власним блогом WordPress простий. Однак переконайтеся, що ви використовуєте правильну платформу.

         В основному, доступні два типи WordPress. WordPress.com – це розміщене рішення, і WordPress.org, також відомий як WordPress з власною організацією.

         Ми рекомендуємо використовувати WordPress.org, оскільки це дозволить вам почати заробляти гроші без будь-яких обмежень. Детальніше дивіться у нашому порівнянні WordPress.com з WordPress.org.

         Вам потрібно буде доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу, щоб розпочати ведення блогів з WordPress.org. Зазвичай домен коштує $ 14,99 на рік, а веб-хостинг – $ 7,99 на місяць, як правило, платять протягом повного року.

         Це великі гроші, якщо ви тільки починаєте новий блог.

         На щастя, нам вдалося отримати ексклюзивну знижку від Bluehost. Вони пропонують 60% знижки та безкоштовне доменне ім’я для користувачів WPBeginner.

         → Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

         В основному, ви зможете розпочати роботу всього за $ 2,75 на місяць. Bluehost – офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress і одна з найбільших хостингових компаній у світі.

         Після придбання хостингу ви будете готові встановити WordPress. Дотримуйтесь інструкцій у нашому покроковому посібнику про те, як створити блог, який допоможе розпочати роботу менше ніж за 30 хвилин.

         Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла дати вам багато ідей, як заробити гроші в Інтернеті за допомогою WordPress! Завдяки наполегливій праці та наполегливості кожен може заробити гроші зі свого сайту WordPress.

         Jeffrey Wilson Administrator
         Sorry! The Author has not filled his profile.
         follow me
          Like this post? Please share to your friends:
          Adblock
          detector
          map