4 “Повинен знати” Правила щодо логотипу та торгової марки WordPress (пояснено)

Оскільки користувач WordPress та блогер пише про платформу, існують деякі правила щодо логотипу та торговельної марки WordPress, про які потрібно пам’ятати..


WordPress – це програмне забезпечення з відкритим кодом, але воно все ще захищене законами про авторські права та торговельні марки. Багато початківців не знають їх, і вони можуть випадково порушити правила.

У цій статті ми пояснимо правила, яких потрібно дотримуватися під час використання логотипу та торговельної марки WordPress. Ми також обговоримо, чому це важливо та які права вам надаються під ліцензією WordPress.

Як користуватися логотипом та торговою маркою WordPress

Розуміння GPL – ліцензія WordPress

Почнемо спочатку з основ.

Існує два типи веб-сайтів WordPress. По-перше, є WordPress.com, яке є хостинговим рішенням, а потім є популярний WordPress.org, який також називається WordPress, що розміщений на самому сервісі.

Коли більшість людей кажуть WordPress, вони говорять про WordPress.org. Щоб дізнатися більше, дивіться наш посібник про різницю між WordPress.com та WordPress.org.

WordPress випускається під ліцензією GPL з відкритим кодом. Це робить WordPress безкоштовним програмним забезпеченням. Однак вільний тут використовується як на волі, а не як у вільній каві.

Ця ліцензія надає кожному свободу завантажувати, копіювати, використовувати, вивчати та змінювати код WordPress.

Свободи та права WordPress

Хоча саме програмне забезпечення є вільним у використанні, вам потрібно буде придбати доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу, щоб встановити WordPress та зробити веб-сайт.

Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу статтю з поясненням, чому WordPress безкоштовний та які витрати.

Серед початківців існує помилкова думка щодо вільного програмного забезпечення та авторських прав. Хоча ви можете вільно користуватися програмним кодом будь-яким способом, яке ви хочете, саме програмне забезпечення захищено законами про авторські права та торговельні марки.

Що це означає?

В основному, ви можете скопіювати код WordPress для створення нового програмного забезпечення, але ви не можете викликати своє програмне забезпечення WordPress.

Назва WordPress є зареєстрованою торговою маркою, що належить фонду WordPress. Це неприбуткова організація, яка забезпечує успішну роботу WordPress як безкоштовного проекту з відкритим кодом.

Чому вам потрібно розуміти логотип та правила торговельних марок WordPress?

WordPress володіє майже 33% усіх веб-сайтів в Інтернеті. Це дійсно величезна кількість.

Мільйони підприємств покладаються на WordPress для ефективного запуску свого веб-сайту, інтернет-спільнот та блогів.

Щоб переконатися, що все працює нормально, потрібно захистити бренд та торгову марку WordPress. З цією метою торгова марка WordPress була передана Фонду WordPress у 2010 році.

Тепер проблема полягає в тому, що фонд WordPress – не єдиний, хто працює над WordPress. Це проект з відкритим кодом, де тисячі людей сприяють його успіху.

Окрім тих, хто вкладає вклад, є багато компаній, приватних осіб та фрілансерів, які продають пов’язані з WordPress товари та послуги по всьому світу..

Якщо ви користуєтесь веб-сайтом WordPress, агентством веб-дизайну або надаєте послуги, пов’язані з WordPress, вам потрібно зрозуміти ці правила, щоб відповідати політиці щодо торговельної марки..

Зважаючи на це, давайте подивимось на правила та вказівки, яких потрібно дотримуватися, щоб правильно використовувати торгову марку та логотип WordPress у своїх проектах.

Правило 1. Завжди пишіть WordPress з великої літери P

Правильний спосіб написання WordPress з великої літери P. Ця велика література сприймається дуже серйозно спільнотою WordPress.

Якщо ви збираєтесь згадати WordPress де завгодно, то переконайтеся, що ви використовуєте правильний написання. Використання неправильного написання накидається і вважається непрофесійним.

Команда WordPress сприймає це так серйозно, що в 2010 році вони додали вбудований фільтр під назвою capital_P_dangit () у версії WordPress 3.0.

Ця функція автоматично виправляє неправильно написані екземпляри WordPress у заголовку, вмісті та уривках.

функція capital_P_dangit ($ текст) {
// Проста заміна назв
$ current_filter = current_filter ();
if (‘the_title’ === $ current_filter || ‘wp_title’ === $ current_filter) {
повернути str_replace (‘WordPress’, ‘WordPress’, $ text);
}
// Досі тут? Використовуйте більш розумну заміну
статичний $ dblq = false;
if (false === $ dblq) {
$ dblq = _x (‘”‘, ‘відкриття фігурної подвійної цитати”);
}
повернути str_replace (
масив (‘WordPress’, ” WordPress ‘, $ dblq.’ WordPress ‘,’>Wordpress ‘,’ (WordPress ‘),
масив (‘WordPress’, ” WordPress ‘, $ dblq.’ WordPress ‘,’>WordPress ‘,’ (WordPress ‘),
$ текст
);
}

Правило 2. Не використовуйте WordPress у своєму доменному імені

Як ми вже згадували раніше, ім’я WordPress є зареєстрованою торговою маркою, що належить фонду WordPress. Це захищає бренд WordPress та забезпечує його постійний успіх.

Як і будь-яка інша зареєстрована торгова марка, Фонд WordPress зберігає ексклюзивні права на використання терміна WordPress. Це означає, що ви не можете використовувати WordPress як частину вашої торгової марки чи веб-сайту.

Це обмеження також включає доменні імена. Наприклад:

WordPressBeginner.com Неправильно!
WPBeginner.com ОК!

Ви можете використовувати WordPress в такому субдомені, як (wordpress.example.com), WordPress Foundation в основному стосується доменів верхнього рівня..

Якщо ви бачите, хто використовує WordPress у своєму доменному імені чи торговій марці, тоді вам слід зв’язатися з Фондом WordPress та повідомити їх про порушення.

Дивись також: Як зареєструвати безкоштовне доменне ім’я для вашого веб-сайту WordPress.

Правило 3. Логотип WordPress

Логотип WordPress складається з листа W у сірому чи іноді білому колі з сірим кільцем навколо нього.

Висота літери W висока і витончена. Багато блогерів та власників веб-сайтів іноді помилково використовують логотип, який зазвичай містить коротший шрифт W.

Faux WordPress vs реального логотипу

Переконайтеся, що ви використовуєте правильний логотип WordPress у своїх проектах. Логотип WordPress також доступний у вигляді текстової позначки, текстової позначки з логотипом W та W логотипу.

Приклади логотипу WordPress

Ви можете завантажити всі ці логотипи зі офіційної сторінки логотипів WordPress.

Сміливо використовуйте ці зображення у своїх проектах. Однак переконайтесь, що ви використовуєте їх відповідно до політики щодо торговельних марок WordPress.

Правило 4. Ніякої приналежності чи схвалення

Фонд WordPress хоче використовувати логотип та бренд WordPress для просування самого проекту WordPress.

Однак вам заборонено використовувати його у спосіб, який передбачає схвалення чи приналежність до проекту. Ось кілька прикладів:

 • Ви не можете використовувати логотип WordPress в рекламі вашого продукту.
 • Ви не можете використовувати WordPress або його логотип як частину власного логотипу.
 • Ви можете розмістити на веб-сайті “Powered by WordPress.org”, але ви не можете сказати “Рекомендовано WordPress”.

Простіше кажучи, будь-які спроби скористатися несправедливою перевагою торгової марки WordPress є порушенням політики щодо торговельної марки.

Що відбувається, коли хтось не дотримується цих правил?

Фонд WordPress сприймає ці порушення дуже серйозно. Ви можете отримати електронний лист від них, щоб відповідати їх правилам щодо торговельної марки.

Недотримання правил може призвести до подальших дій. Ці дії можуть включати кілька юридичних процедур.

Наприклад, якщо ви використовуєте WordPress у своєму доменному імені, то Foundation може вимагати цього доменного імені. Їх адвокати також можуть надіслати вам юридичне повідомлення.

Судовий процес буде коштувати вам великих грошей, і ви втратите підтримку з боку самої спільноти WordPress.

Спільнота WordPress покладається на фундамент WordPress для здійснення цих дій. Це приносить користь усім в екосистемі та допомагає незліченним компаніям, що пов’язані з WordPress, рости та успішно розвиватися.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти правила, яких ви повинні дотримуватися, щоб відповідати логотипу WordPress та політиці щодо торговельних марок. Ви також можете ознайомитись з нашим довідником щодо найкращих плагінів WordPress та найкращих послуг маркетингу електронної пошти для малого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map