6 кращих конструкторів сторінок для перетягування та перетягування WordPress порівняно (2020)

Шукаєте простий спосіб створити та налаштувати свій сайт WordPress? Ось тут корисні модулі для перетягування сторінок WordPress.


Конструктори сторінок WordPress дозволяють створювати, редагувати та налаштовувати макет свого веб-сайту без написання коду. У цій статті ми порівняємо 6 найкращих конструкторів перетягування сторінок для WordPress.

Найкращі конструктори сторінок перетягування та перетягування WordPress

Навіщо використовувати програму перетягування та перетягування сторінок для WordPress?

Починаючи блог, багатьом новачкам важко налаштувати макети своїх сторінок WordPress.

Хоча багато преміальних тем WordPress поставляються з різними макетами сторінок, більшість з них надзвичайно важко налаштувати для тих, хто не знає код (HTML / CSS).

Ось чому користувачі часто задають нам питання на кшталт: “як ми можемо зробити перетягування та перетягування WordPress?” або “чи є WordPress простий конструктор сторінок для перетягування сторінок?”

Коли ми розмовляємо з людьми, які переходять з Weebly на WordPress або з Wix на WordPress, їх найпоширенішою відповіддю є: “Я хочу, щоб WordPress мав розробник веб-сайтів для перетягування”.

Ну, є кілька чудових плагінів для перетягування сторінки для WordPress. Вони дозволяють створювати повністю спеціальні дизайни веб-сайтів у WordPress, не записуючи жодного рядка коду.

Оскільки на ринку існує так багато різних плагінів для створення сторінок WordPress, ми вирішили порівняти та класифікувати топ-розробників сторінок WordPress, щоб ви могли вибрати правильне рішення для своїх потреб.

Нашими критеріями порівняння цих розробників сторінок WordPress є: простота використання, гнучкість, і проектний вихід.

Сказавши це, давайте подивимося на кращих розробників сторінок для WordPress на ринку.

1. Бобер будівельник

Beaver Builder кращий плагін для WordPress сторінок

Beaver Builder – це преміальний плагін для перетягування сторінки для WordPress. На наш погляд, це на сьогоднішній день найкращий конструктор сторінок WordPress на ринку.

Це надзвичайно швидко та вбудовується вбудований тур на борту, який допоможе вам швидко ознайомитися з їх інтерфейсом.

Beaver Builder оснащений інтерфейсом перетягування в реальному часі. Ви можете бачити всі зміни, додаючи їх, просто перетягуючи елементи з правої бічної панелі та опускаючи їх на свою сторінку. Ви можете натиснути будь-який елемент сторінки, щоб змінити його властивості.

Є модулі, за допомогою яких ви можете додавати майже все, що вам захочеться, включаючи повзунки, карусель, фони, блоки вмісту, кнопки тощо.

Він також має понад 30 тонко розроблених шаблонів для цільових сторінок, що робить надзвичайно простим і надшвидким створення чудових макетів веб-сайтів..

Ми вважаємо, що Beaver Builder дуже привітний для початківців. Перегляньте наш підручник про те, як створити власні макети WordPress за допомогою програми Beaver Builder.

Цікаво, чи сумісна вона з новою версією WordPress? Так.

Beaver Builder було добре оновлено під час проекту Гутенберга. Отже, він прекрасно працює з вашим новим редактором Гутенберга.

Ціноутворення: Починаючи з 99 доларів за необмежену кількість сайтів.

Наш клас: А+

Огляд: Beaver Builder – це найпростіший варіант для створення сторінок на ринку. У комплекті із заздалегідь виготовленими шаблонами, які допоможуть вам розпочати роботу. Можливість налаштувати кожну дрібницю робить її ідеальним рішенням для користувачів WordPress.

2. Діві

Плагін Divi Builder для перетягування та завантаження WordPress Page Builder

Divi – це тема перетягування та додаток для створення веб-сторінок WordPress. Він надзвичайно простий у використанні та постачається з 20+ макетами / шаблонами для веб-сайтів різних типів.

Як і Beaver Builder, Divi Builder – це візуальний конструктор перетягувань сторінки, справжній редактор WYSIWYG (те, що ви бачите, те, що ви отримуєте).

Ви можете безпосередньо натиснути на свою сторінку і почати редагування за допомогою попереднього перегляду всіх змін у режимі реального часу. Вам не потрібно зберігати та натискати попередній перегляд, щоб побачити ваш новий дизайн.

Divi постачається з 46 модулями вмісту, які ви можете перетягувати та впускати будь-де у своєму макеті. Ви можете розмістити їх у 3 типи розділів, 20 типів рядків та налаштувати кожен елемент, використовуючи його розширені налаштування дизайну.

Завдяки Divi ви можете створити будь-який тип користувальницького макета сторінки, який потрібно протягом декількох хвилин. Потім ви можете зберегти ці макети Divi для подальшого використання на вашому сайті. Ви також можете експортувати макет з однієї установки Divi в іншу.

Плагін Divi Builder є основою теми Divi, але він добре працює з будь-якою іншою темою WordPress.

Найкраще, що Divi має найкращі ціни з усіх варіантів у цьому. За єдину ціну ви отримаєте тему Divi, плагін для конструктора сторінок Divi та всі інші продукти Елегантних тем..

Це означає, що ви можете використовувати тему Divi або встановити плагін Divi Builder на будь-яку іншу тему.

Ціноутворення: Починаючи з $ 89 на рік (також доступний план життя)

Наш клас: А

Огляд: Divi – чудова альтернатива Beaver Builder. Він має потужний конструктор сторінок з необмеженими можливостями дизайну. Їх велика кількість контентних модулів дозволяє створювати буквально будь-який тип веб-сайту, який ви дійсно хочете. Їх життєвий план також робить його однією з найкращих пропозицій на ринку.

3. Елементтор

Elementor WordPress плагін для перетягування та перетягування сторінок

Elementor – це ще один потужний плагін для перетворення сторінок WordPress.

Це плагін для створення веб-сторінок, який живе в реальному часі, що означає, що ви можете побачити свої зміни в прямому ефірі, редагуючи їх за допомогою Elementor. Просто почніть зі створення розділів і виберіть кількість стовпців для кожного розділу.

Потім ви можете перетягувати віджети з лівої панелі до розділу. Elementor постачається з тоннами віджетів, включаючи найчастіше використовувані елементи веб-сайту.

Від основних віджетів зображення та тексту до розширених гармошок, повзунків, відгуків, піктограм, соціальних мереж, вкладок тощо. Кожен віджет має власні налаштування.

Elementor також дозволить вам додавати віджети, створені іншими плагінами WordPress.

Не хочеться створювати свій власний макет?

Elementor має багато готових до використання шаблонів, які ви можете легко вставити на свої сторінки. Ви можете просто навести курсор та натиснути, щоб відредагувати будь-який елемент сторінки, замінити вміст і все закінчено.

Ціноутворення: Починаючи від $ 49 за ліцензію на один сайт.

Наш клас: А

Огляд: Elementor – популярний плагін для створення веб-сторінок для WordPress. Він швидкий, простий у використанні та постачається з безліччю модулів / шаблонів, які можна використовувати для створення спеціального веб-сайту.

4. Visual Composer Builder Website Builder

Плагін Visual Composer Website Builder

Visual Composer Builder – це зручний редактор веб-сайтів WordPress, який допомагає швидко створювати власні макети веб-сайтів.

Він оснащений простим конструктором перетягування, елементами вмісту коробки, професійними шаблонами та безліччю потужних функцій для створення веб-сайту.

Подібно до Beaver Builder та Divi, він також забезпечує справжній досвід редагування інтерфейсів при розробці веб-сайту. Але з цим плагіном можна зробити набагато більше. На відміну від інших плагінів у списку, Visual Composer Website Builder дозволяє редагувати ваш логотип, меню, заголовки, колонтитули, бічні панелі тощо.

Ось чому команда вирішує назвати його веб-дизайнером, а не просто розробником сторінки.

У плагіні є потужні варіанти дизайну, щоб налаштувати вигляд будь-якого елемента на вашій сторінці. У вас є прості варіанти додати стильні фони, включаючи паралакс, градієнт, слайд-шоу, карусель, збільшення / зменшення, відео тощо. Також в комплекті є гнучкі рядки та стовпці для створення макетів сітки на вашому сайті.

Visual Composer добре працює з усіма темами WordPress. Це дозволяє вам перемикати теми, не втрачаючи власних макетів, створених за допомогою Visual Composer.

Вона також включає підтримку нового редактора Gutenberg, Google Fonts та Yoast SEO.

Visual Composer розроблений для професіоналів, і це виявляється завдяки їх увазі до деталей, таких як запам’ятовування вашого вибору кольорів, що дозволяє легко використовувати одну і ту ж колірну палітру для узгодженості в усьому дизайні..

Ціноутворення: $ 59 за одну ліцензію на сайт

Наш клас: А-

Огляд: Visual Composer – це чудовий плагін для початківців для створення веб-сайту. Він надає потужні функції для створення веб-сайтів простим способом. Редагування веб-сайтів робиться дуже просто за допомогою реального редактора перетягування інтерфейсів.

5. Themify Builder

Плагін Themify Page Builder для WordPress

Themify – популярний тематичний магазин WordPress, який пропонує вбудований конструктор Themify зі всіма своїми темами WordPress. Для інших тем, які не є Themify WordPress, ви можете отримати плагін Themify Page Builder.

Цей простий і дуже інтуїтивно зрозумілий конструктор сторінок оснащений декількома готовими до використання модулями, які ви можете додавати на свої сторінки чи публікації. Багато цих модулів зазвичай вимагають встановлення окремих плагінів WordPress.

Плагін включає 40+ заздалегідь розроблених макетів для різних галузей, таких як спортзал, ресторан, портфоліо, музика, фотографія, а також інтернет-магазини.

Ви можете імпортувати макет одним клацанням миші, змінити його вміст та створити приголомшливу цільову сторінку за лічені хвилини.

Themify Builder дозволяє редагувати ваші сторінки як з адміністративної області, так і з вашого веб-сайту. За допомогою редагування в реальному часі ви зможете точно побачити, як ваші зміни з’являться на сайті.

Крім цього, Themify Builder поставляється з готовими до використання макетами, які ви можете швидко застосувати до своєї сторінки.

Ціноутворення: 39 доларів для пакета Builder Addon (Основний плагін безкоштовний)

Наш клас: Б

Огляд: Themify Builder – це надійний плагін для створення веб-сторінок для WordPress. Незважаючи на те, що розробник має багатообіцяючі функції, існує крива навчання, яка може розчарувати нового користувача.

6. Конструктор сторінок від SiteOrigin

Плагін Builder сторінки від SiteOrigin

Маючи більше мільйона активних встановлень, Site Origin’s Page Builder – популярний безкоштовний розробник сторінок WordPress на ринку. Однією з головних причин його популярності є ціна (безкоштовно). Він доступний як повністю функціональний безкоштовний плагін.

Site Origin Page Builder трохи складний у використанні, і нові користувачі часто намагаються ознайомитися з ним. Однак нам довелося включити до нашого списку через його популярність.

Для компонентів Site Origin Page Builder дозволяє використовувати віджети WordPress. У комплекті є кілька власних віджетів, ви можете завантажити та встановити будь-який віджет.

Перегляньте наш список 25 найкорисніших віджетів WordPress, тому що ви можете використовувати їх разом із цим конструктором сторінок.

Він також постачається з інструментом історії, який дозволяє вам перемикатися вперед і назад, щоб скасувати / повторити внесені вами зміни. Це величезна економія часу, і це дає вам спокій, знаючи, що ви можете повернути та скасувати зміни.

Плагін SiteOrigin та всі його віджети повністю сумісні з Гутенбергом. Також є новий блок макетів SiteOrigin, який можна використовувати як блок Гутенберга.

Ціноутворення: Безкоштовно

Наш клас: С

Огляд: Site Origin Page Builder – це хороший безкоштовний плагін із інтерфейсом перетягування для створення та налаштування макетів. Хоча редагування в прямому ефірі не порівнянне з іншими рішеннями, згаданими в цьому порівнянні.

Остаточні думки: Кращий плагін для WordPress Page Builder

Коли ми порівнювали різні конструктори сторінок WordPress, які перетягують і перетягують, одне стало дуже зрозумілим. Beaver Builder і Divi – очевидно, найкращий вибір.

Visual Composer – це третій варіант, який пропонує повне перетягнення & падіння WordPress сторінку конструктора.

Якщо ви не проти витратити трохи грошей, щоб отримати найкраще рішення на ринку разом із гарантованою підтримкою, тоді займіться будь-яким із цих трьох, і ви не пошкодуєте про це.

Чи мені ще потрібен Builder сторінки, якщо я використовую новий редактор блоків WordPress?

Останнім часом у нас з’являється багато користувачів, які задають нам це питання.

Редактор блоків WordPress, також відомий як Гутенберг, був офіційно запущений як новий редактор WordPress за замовчуванням. Новий редактор використовує блоки, що є елементами вмісту для створення сторінок і публікацій.

Поверхово, редактор блоків схожий на деяких розробників сторінок WordPress вище.

Гутенберзькі блоки найчастіше використовуються

Отже, в WordPress тривають гарячі дискусії про Гутенберга та розробників сторінок.

Чи Гутенберг створює сторінку? Чи замінює редактор блоків Гутенберга конструктори сторінок WordPress? І чи мені ще потрібен конструктор сторінок, якщо я використовую новий редактор блоків WordPress?

Що ж, відповідь на перші два запитання – «Ні, ще не зовсім».

І, так, вам потрібен конструктор сторінок, якщо ви хочете простий спосіб створити повністю власні дизайни WordPress.

Гутенберг у своєму теперішньому вигляді не відповідає потужним можливостям, які пропонують ці «справжні» плагіни для розробників сторінок WordPress.

Зважаючи на це, ви можете використовувати плагін типу CSS Hero з Гутенбергом і, ймовірно, піти, не використовуючи справжнього конструктора сторінок, але це повністю залежить від ваших потреб.

Багато наших читачів люблять використовувати CSS Hero для швидкої та простої налаштування веб-сайту. Прочитайте наш повний огляд CSS Hero, щоб побачити, чи підходить це рішення для ваших потреб.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни для перетягування сторінки WordPress для вашого сайту. Ви також можете побачити наше порівняння, щоб знайти найкращі плагіни для контактної форми WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map