Як додати меню навігації в WordPress (Посібник для початківців)

Ви хочете додати меню навігації до свого сайту WordPress?


WordPress оснащений інтерфейсом меню перетягування, який ви можете використовувати для створення меню заголовків, меню з випадаючими параметрами тощо.

У цьому покроковому посібнику ми покажемо вам, як легко додати меню навігації в WordPress.

Як додати меню навігації в WordPress

Що таке меню навігації?

Навігаційне меню – це список посилань, що вказують на важливі області веб-сайту. Зазвичай вони представлені у вигляді горизонтальної смуги посилань у верхній частині кожної сторінки на веб-сайті.

Навігаційні меню надають структуру вашого веб-сайту та допомагають відвідувачам знаходити те, що вони шукають. Ось як виглядає навігаційне меню на WPBeginner:

Меню навігації WPBeginner

WordPress дозволяє легко додавати меню та підменю. Ви можете додавати посилання на найважливіші сторінки, категорії чи теми, публікації в блогах і навіть спеціальні посилання, такі як ваш профіль соціальних медіа.

Точне розташування вашого меню залежатиме від вашої теми WordPress. Більшість тем матиме кілька варіантів, тому ви можете створювати різні меню, які можна відображати в різних місцях.

Наприклад, більшість тем WordPress поставляються з основним меню, яке відображається вгорі. Деякі теми можуть також включати додаткове меню, колонтитула або мобільне навігаційне меню.

Створення першого персонального меню навігації

Щоб створити меню навігації, потрібно відвідати Зовнішній вигляд »Меню сторінки на інформаційній панелі адміністратора WordPress.

Створення меню в WordPress

Спочатку вам потрібно вказати назву свого меню, наприклад “Верхнє меню навігації”, а потім натиснути кнопку “Створити меню”. Це розширить область меню, і це буде виглядати приблизно так:

Новостворене меню в WordPress

Далі ви можете вибрати сторінки, які ви хочете додати до меню. Ви можете або автоматично додати всі нові сторінки верхнього рівня, або ви можете вибрати конкретні сторінки з лівого стовпця.

Спочатку натисніть вкладку “Переглянути всі”, щоб переглянути всі сторінки вашого сайту. Після цього натисніть поле біля кожної сторінки, яку ви хочете додати до свого меню, а потім натисніть кнопку “Додати в меню”..

Додавання елементів у меню навігації

Щойно ваші сторінки додані, ви можете переміщати їх, перетягуючи їх.

Перетягування та перетягування елемента для переміщення в меню

Примітка: Усі пункти меню містяться у вертикальному (зверху вниз) списку в редакторі меню. Коли ви розміщуєте меню на своєму веб-сайті, воно відображатиметься вертикально або горизонтально (зліва направо), залежно від вибраного місця.

Більшість тем мають декілька різних місць, де можна розмістити меню. У цьому прикладі ми використовуємо тему 2020 року за замовчуванням, яка має 5 різних місць.

Після додавання сторінок у меню виберіть місце, де ви бажаєте відобразити меню, та натисніть кнопку “Зберегти меню”.

Вибір місця відображення для вашого меню

Порада: Якщо ви не впевнені, де знаходиться кожне місце, спробуйте зберегти меню в різних місцях, а потім завітайте на свій сайт, щоб побачити, як воно виглядає. Ви, ймовірно, не захочете використовувати всі локації, але ви можете використовувати декілька.

Ось наше готове меню на сайті:

Готове меню навігації в реальному часі

Створення випадаючих меню в WordPress

Випадаючі меню, які іноді називають вкладеними меню, – це навігаційні меню з елементами батьківського та дочірнього меню. Якщо ви запустите курсор над батьківським елементом, всі підпорядкові елементи відобразяться під ним у підменю.

Щоб створити підменю, перетягніть елемент під батьківський елемент, а потім трохи перетягніть його праворуч. Ми зробили це з 3 підпунктами під службою в нашому меню:

Додайте елементи меню як підменю

Ось пряме підменю на сайті:

Спадне підменю в навігації по сайту

Ви навіть можете додати кілька шарів випадаючого меню, щоб ваше підменю могло мати підменю. Це може перетворитись на трохи захаращені, і багато тем не підтримують багатошарові випадаючі меню.

У цьому прикладі ви бачите, що “Дизайн логотипу” (дочірній елемент “Послуги”) має два дочірні елементи.

Вкладене спадне меню

Додавання категорій до меню WordPress

Якщо ви використовуєте WordPress для ведення блогу, ви можете додати категорії свого блогу як спадне меню у своєму WordPress меню. Ми робимо це на WPBeginner:

Меню WPBeginner, що показує спадні категорії

Ви можете легко додати категорії до свого меню, натиснувши вкладку Категорії в лівій частині екрана меню. Вам також може знадобитися натиснути вкладку “Переглянути всі”, щоб переглянути всі ваші категорії.

Просто виберіть категорії, які потрібно додати до меню, а потім натисніть кнопку “Додати в меню”.

Додавання категорій у меню

Категорії відображатимуться як звичайні пункти меню внизу меню. Ви можете перетягнути їх у положення. Ми збираємося перерахувати всі ці категорії під меню блогу.

Розміщення категорій під пунктом меню

Ви хочете, щоб на вашому сайті була сторінка блогу, яка відрізняється від вашої домашньої сторінки? Якщо так, перегляньте наш підручник про те, як створити окрему сторінку для публікацій блогу в WordPress.

Додавання спеціальних посилань у меню навігації WordPress

Крім категорій та сторінок, WordPress також дуже легко додає спеціальні посилання у своє меню. Ви можете використовувати його для посилання на ваші профілі соціальних медіа, ваш інтернет-магазин та / або інші веб-сайти, якими ви володієте.

Вам потрібно буде скористатися вкладкою “Спеціальні посилання” на екрані меню. Просто додайте посилання разом із текстом, який ви хочете використовувати у своєму меню.

Додавання у меню спеціального посилання на Twitter

Ви навіть можете бути творчими та додавати піктограми соціальних медіа у своє меню.

Меню соціальних медіа

Редагування або видалення пункту меню у меню навігації WordPress

Коли ви додаєте сторінки або категорії до свого власного меню навігації, WordPress використовує назву сторінки або назву категорії як текст посилання. Ви можете змінити це, якщо хочете.

Будь-який пункт меню можна відредагувати, натиснувши на стрілку вниз поруч.

Розширення пункту меню для редагування його назви

Тут ви можете змінити назву пункту меню. Тут також можна натиснути «Видалити», щоб повністю зняти посилання зі свого меню.

Якщо ви боретеся з інтерфейсом перетягування, ви також можете перемістити пункт меню, натиснувши відповідне посилання “Перемістити”..

Додавання меню WordPress в бічні панелі та колонтитули

Не потрібно просто дотримуватися місця відображення для вашої теми. Ви можете додавати навігаційні меню в будь-якій області, яка використовує віджети, наприклад, бічну панель або колонтитул.

Просто перейдіть до Зовнішній вигляд »Віджети і додайте віджет “Навігаційне меню” на бічну панель. Потім додайте заголовок віджета та виберіть правильне меню зі спадного списку “Вибрати меню”.

Додавання меню як віджет бічної панелі

Ось приклад спеціального меню нижнього колонтитулу WordPress, створеного на веб-сайті Syed Balkhi.

Приклад меню WordPress Footer - Syed Balkhi

Перехід далі з меню навігації

Якщо ви хочете створити по-справжньому епічне меню з великою кількістю посилань, у нас є підручник про те, як створити мега-меню в WordPress. Це дозволяє створити спадне меню з великою кількістю предметів, включаючи зображення.

Попередній перегляд меню

Мега меню – це чудовий варіант, якщо у вас є великий сайт, наприклад, інтернет-магазин або сайт новин. Цей тип меню використовується на таких сайтах, як Reuters, Buzzfeed, Starbucks тощо.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як додати меню навігації в WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашими посібниками про те, як правильно користуватися меню навігації в WordPress та як створити липке плаваюче меню навігації в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map