Як додати сайт WordPress до консолі пошуку Google

Одним з найважливіших кроків в оптимізації веб-сайту WordPress для SEO є додавання його до консолі пошуку Google (раніше Інструменти Google для веб-майстрів).


Пошукова консоль Google пропонує конкретні інструменти для веб-майстрів, щоб допомогти власникам веб-сайтів відстежувати та підтримувати їхню присутність та рейтинг у пошуковій мережі.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як легко додавати та перевіряти свій сайт WordPress у консолі пошуку Google, також відомі як Інструменти для веб-майстрів.

Як легко додати свій сайт WordPress до консолі пошуку Google

Що таке консоль пошуку Google?

Пошукова консоль Google – це безкоштовний інструмент, який пропонує Google, щоб допомогти власникам веб-сайтів відстежувати присутність свого веб-сайту в результатах пошуку Google.

Це допомагає вам відстежувати рейтинги пошуку, а також інформувати про помилки на сайті, проблеми із безпекою та індексацію, які можуть вплинути на результати пошуку вашого веб-сайту..

Якщо ви серйозно ставитеся до розробки свого веб-сайту, тоді вам потрібно додати його до інструментів веб-майстрів Google з першого дня.

У цьому випадку давайте розглянемо, як легко додати свій сайт до консолі пошуку Google.

Додавання вашого сайту WordPress до консолі пошуку Google

Спочатку потрібно зайти на веб-сайт Пошукової консолі Google і натиснути кнопку «Почати зараз».

Запустіть пошукову консоль Google

Далі вам потрібно буде ввійти за допомогою свого облікового запису Google / Gmail.

Після входу в систему вам буде запропоновано ввести URL-адресу вашого веб-сайту.

Існує два способи перевірки сайту: ім’я домену або префікс URL-адреси. Ми рекомендуємо метод префікса URL, оскільки він більш гнучкий.

Додати URL-адресу веб-сайту

Майте на увазі, що Google розглядає HTTP та HTTPS як два різних протоколи. Він також розглядає https://www.example.com та https://example.com як два різних веб-сайти.

Вам потрібно ввести правильну URL-адресу веб-сайту, яку використовує WordPress.

Якщо ви не впевнені, то є простий спосіб дізнатися точну URL-адресу, яку потрібно ввести. Просто увійдіть у свою адміністраторську область WordPress та перейдіть до Налаштування »Загальні сторінки.

Там ви побачите URL-адресу свого веб-сайту в полі адреси веб-сайту.

Скопіюйте адресу свого сайту зі сторінки налаштувань WordPress

Після введення вашої правильної адреси веб-сайту у майстра налаштування інструментів для веб-майстрів Google натисніть кнопку «Продовжити», щоб перейти до наступного кроку.

Тепер вам буде запропоновано підтвердити право власності на ваш веб-сайт. Існує кілька способів зробити це, але ми покажемо метод тегів HTML, оскільки це найпростіший.

Скопіюйте тег HTML

Клацніть на тег HTML, щоб розгорнути його, а потім скопіюйте код всередині нього.

Тепер вам потрібно додати цей метатег підтвердження веб-сайту Google у WordPress, щоб Google міг підтвердити, що ви є власником веб-сайту.

Більшість навчальних посібників WordPress допоможуть вам просто відредагувати файл header.php у вашій темі WordPress та додати код трохи вище тегу.

Однак ми не рекомендуємо цей метод, оскільки якщо ви оновите або зміните тему, тег HTML зникне.

Google періодично перевіряє тег HTML і відключить ваш доступ до даних про сайт на консолі пошуку, якщо він не зможе знайти тег підтвердження.

Ось як переконатися, що Google завжди може підтвердити право власності на веб-сайт.

Спочатку потрібно встановити та активувати плагін Insert Headers and Footers. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації перейдіть до Налаштування »Вставити колонтитули сторінки та вставте код тегу Google, який ви скопіювали раніше, у поле “Сценарії в заголовку”.

Додати тег підтвердження HTML в заголовок сайту

Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти”, щоб зберегти зміни.

Тепер ви можете повернутися до налаштувань Пошукової консолі Google і натиснути кнопку “Підтвердити”.

Підтвердити право власності

Пошукова консоль Google тепер шукатиме тег HTML у коді вашого веб-сайту та показуватиме повідомлення про успіх.

Ваш веб-сайт успішно додано до пошукової консолі

Примітка: Якщо ви не бачите повідомлення про успіх, вам потрібно очистити кеш WordPress. Це забезпечить можливість Google отримати найновішу версію вашого веб-сайту.

Це все. Ви успішно додали свій сайт до консолі пошуку Google (інструменти для веб-майстрів). Тепер ви можете натиснути посилання “Перейти до ресурсу”, щоб відвідати інформаційну панель Пошукової консолі Google.

Інформаційна панель Пошукової консолі Google

Звідси можна побачити звіти про ефективність вашого веб-сайту та покриття індексів.

Перш ніж зробити це, давайте розповімо Google трохи більше про ваш веб-сайт. Це допоможе Google сканувати ваш веб-сайт трохи ефективніше.

Додайте файл XML до консолі пошуку Google

Карта сайту XML – це файл, у якому перерахований весь вміст вашого веб-сайту у форматі XML, тому такі пошукові системи, як Google, можуть легко виявити та індексувати ваш вміст.

Найпростіший спосіб додати файл sitemap XML на веб-сайт WordPress – встановити та активувати плагін Yoast SEO.

Після активації перейдіть до SEO »Загальне і перейдіть на вкладку “Особливості”. Звідси потрібно прокрутити вниз до параметра “XML Sitemap” і переконатися, що він увімкнено.

Опція XML Sitemap в Yoast SEO

Далі вам потрібно отримати посилання на мапу сайту XML. Просто натисніть на значок питання поруч із опцією мапи сайту XML, і ви побачите посилання на вашу мапу XML.

Перегляньте свою мапу XML

Натиснувши на посилання, ви перейдете до вашої мапи XML. Звідти ви можете просто скопіювати URL-адресу з адресного рядка веб-переглядача.

Скопіюйте URL-адресу Sitemap XML

Крім того, ви можете безпосередньо отримати доступ до вашої карти XML, додавши sitemap_index.xml в кінці адреси свого веб-сайту. Наприклад:

https://www.example.com/sitemap_index.xml

Тепер, коли у вас є карта сайту XML, давайте допоможемо Google швидко знайти її.

Просто перейдіть на інформаційну панель консолі пошуку Google і натисніть меню Sitemaps у лівій колонці.

Додайте URL-адресу Sitemap до консолі пошуку Google

Після цього потрібно додати останню частину вашої URL-адреси мапи у розділі “Додати новий файл Sitemap” та натиснути кнопку “Надіслати”..

Тепер Google додасть вашу URL-адресу мапи на вашу пошукову консоль Google.

Ось і все, ви успішно додали свій веб-сайт до консолі пошуку Google.

Наступний крок – дізнатися, як використовувати скарбницю інформації в консолі пошуку Google для розширення вашого бізнесу. У нас є повний посібник з консолі пошуку Google для початківців, який показує, як максимально використати дані Пошукової консолі Google..

Поширені запитання про пошукову консоль Google та WordPress

Допоможи тисячам читачів додати та підтвердити свій веб-сайт у консолі пошуку Google, ми побачили майже кожне питання, про яке ви можете придумати. Ось відповіді на деякі найчастіше задані питання.

1. Як я можу завантажити файл підтвердження Google HTML у мій блог WordPress?

Пошукова консоль Google дозволяє декілька різних способів підтвердити право власності на веб-сайт. У цій статті ми розглянули найпростіший метод, який полягає у використанні метатега для підтвердження сайту Google. Однак деякі власники веб-сайтів вважають за краще завантажувати HTML-файл для підтвердження права власності на сайт.

Щоб завантажити файл підтвердження HTML консолі пошукової консолі Google у WordPress, вам потрібно буде увійти у свій WordPress хостинг cPanel або підключитися до свого облікового запису хостингу за допомогою FTP.

Далі вам потрібно завантажити файл підтвердження HTML у / public_html / папку вашого веб-сайту. Це кореневий каталог, де ви побачите інші папки WordPress, такі як / wp-admin /, / wp-content / тощо.

2. Чи слід використовувати плагін для підтвердження сайту Google для WordPress?

Існує багато плагінів WordPress, розроблених спеціально для того, щоб допомогти вам у підтвердженні сайту Google. Однак вам не потрібно використовувати їх, оскільки вам, ймовірно, доведеться підтвердити право власності на інші інструменти та платформи для веб-майстрів, такі як Bing, Яндекс, Pinterest тощо.

Набагато краще використовувати плагін Insert Headers and Footers, оскільки він дозволяє додавати перевірку сайту для всіх платформ (в одному плагіні).

3. Як я можу стати користувачем живлення Пошукової консолі Google?

Пошукова консоль Google має багато корисної інформації, яку ви можете використовувати для розвитку свого бізнесу. Ми створили кінцевий посібник Google Search Console, який ви можете використовувати, щоб стати користувачем живлення.

4. У мене виникають проблеми, чи є номер телефону консолі Пошуку Google, з яким я можу зв’язатися?

Ні, немає номера телефону пошукової консолі Google, з яким можна зв’язатися. Якщо у вас виникли проблеми з консоллю пошуку Google, ви можете скористатись їхнім центром підтримки. Щоб отримати відповіді на конкретні запитання щодо WordPress, ви завжди можете приєднатися до нашої безкоштовної довідкової групи WordPress, щоб поставити свої запитання.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як легко додати свій сайт WordPress до консолі пошуку Google. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом про те, як отримати більше трафіку на ваш веб-сайт, і нашим порівнянням найкращих послуг електронного маркетингу для малого бізнесу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me