Як користуватися програмою WordPress Theme Customizeer, як професіонал (Кінцевий посібник)

Чи знаєте ви, що WordPress оснащений вбудованим настроювачем тем, що дозволяє легко вносити зміни в дизайн вашого веб-сайту в режимі реального часу.


Хоча кожна тема має певний рівень підтримки параметрів налаштування за замовчуванням, багато тем містять додаткові вкладки та параметри для налаштування теми WordPress, тому ви можете легко налаштувати свою тему без будь-яких знань кодування..

У цій статті ми проведемо вас через панелі за замовчуванням та покажемо, як користуватися інструментом для налаштування теми WordPress, як професіонал.

Як користуватися Інструментом для налаштування теми WordPress The Ultimate

Як отримати доступ до налаштування теми теми WordPress

Настроювач тем – це функція WordPress за замовчуванням, і вона є частиною кожного веб-сайту WordPress.

Ви можете отримати доступ до нього, увійшовши у свою адміністраторську область WordPress, а потім перейдіть до Зовнішній вигляд » Налаштувати з лівої бічної панелі панелі адміністратора WordPress. Це відкриє інтерфейс Customizer з вашою поточною темою.

Як отримати доступ до WordPress Customizer

Ви також можете використовувати сторінку налаштування тем WordPress для будь-якої з встановлених тем на вашому веб-сайті, навіть якщо вони не активні.

Це дозволяє вам побачити попередній попередній перегляд цієї теми та внести зміни, перш ніж активувати її.

Для цього вам потрібно перейти до Зовнішній вигляд » Теми сторінки.

Потім наведіть курсор миші на будь-яку встановлену тему та натисніть на Попередній перегляд кнопку, щоб відкрити сторінку налаштування теми WordPress.

Опція попереднього перегляду теми WordPress Theme

Як користуватися програмою WordPress Theme Customizer

Відкривши програму налаштування теми WordPress, ви побачите всі налаштування налаштування в лівій частині екрана, а також попередній попередній перегляд веб-сайту з правого боку.

WordPress Тема Настроювач

Інструмент налаштування теми WordPress постачається з набором панелей за замовчуванням незалежно від теми, яку ви використовуєте.

Щоб внести зміни до нього, потрібно натиснути на окремі панелі. Ви також можете натиснути будь-який із значків синього олівця в правій частині екрана, щоб відкрити налаштування для цього конкретного елемента.

Примітка: розширені теми WordPress додадуть додаткові панелі налаштувань для додаткових параметрів налаштування (докладніше про це пізніше).

Давайте розглянемо параметри за замовчуванням, доступні в налаштуваннях теми WordPress.

Панель ідентичності сайту: Додати назву, логотип та Favicon

The Ідентифікатор сайту панель у програмі налаштування теми WordPress дозволяє додавати або змінювати заголовок та мітку вашого веб-сайту.

За замовчуванням WordPress додає “Просто ще один сайт WordPress” як мітку сайту.

Рекомендується змінити його після встановлення WordPress на своєму сайті. Ви також можете зберігати його як порожнє, якщо хочете.

Налаштування ідентичності сайту, щоб змінити назву сайту, логотип, логотип та фавікон

Панель ідентичності сайту в програмі налаштування теми WordPress також дозволяє додавати логотип вашого сайту. Просто натисніть на Виберіть логотип можливість завантажити логотип вашого веб-сайту.

Хочете додати фавікон на свій сайт? Це можна зробити, натиснувши на Виберіть піктограму сайту варіант. Щоб отримати докладні вказівки, ви можете ознайомитися з нашим посібником про те, як створити та додати фавікон на свій сайт.

WordPress Theme Customizer: Зміна кольорів на вашому веб-сайті

Елементи управління на Кольори панель буде залежати від теми WordPress, яку ви використовуєте.

Наприклад, тема «Двадцять сімнадцять» дозволяє вибрати колір тексту заголовка та вибрати колірну схему для всього веб-сайту.

Змініть кольори на своєму веб-сайті

Інші теми WordPress можуть пропонувати різні варіанти кольорів для елементів сайту, таких як: заголовки, посилання, текст тексту, фон вашого веб-сайту тощо.

Додавання меню навігації в програмі налаштування тем

The Меню панель дозволяє створювати меню навігації та контролювати їх розташування на вашому веб-сайті.

На цій вкладці ви знайдете всі існуючі раніше створені меню WordPress. Ви можете натиснути кнопку «Переглянути всі місця», щоб перевірити доступні місця меню, які підтримує ваша тема.

Панель меню у налаштуваннях тем

Щоб створити нове меню, потрібно натиснути на Створіть нове меню кнопка.

Після цього вам потрібно буде вказати ім’я своєму меню, щоб потім було легко ним керувати. Ви також можете вибрати розташування меню та натиснути на Далі продовжити.

Створіть нове меню навігації

Щоб додати елементи до цього меню, потрібно натиснути на Додати елементи кнопку, щоб відкрити нову панель. Тепер ви можете додавати власні посилання, сторінки, публікації, категорії та теги як елементи меню.

Додайте елементи до навігаційного меню

Щоб змінити порядок елементів, можна натиснути на Переупорядкувати посилання, а потім скористайтеся значками стрілок для налаштування пунктів меню.

Керуйте віджетами на своєму веб-сайті в програмі для налаштування тем

The Віджети панель дозволяє додавати та керувати віджетами на вашому сайті.

Натиснувши на нього, ви побачите різні місця, де ви можете додавати віджети. Це залежить від теми, яку ви використовуєте.

Наприклад, тема “Двадцять сімнадцять” пропонує 3 місця віджетів, тоді як тема “Двадцять дев’ятнадцять” має лише одне місце.

Панель віджетів

Натиснувши будь-який із них, ви побачите віджети, які ви раніше додавали до цього місця.

Щоб додати новий віджет, вам потрібно натиснути кнопку “Додати віджет”. Це відкриє нову панель, де ви побачите список усіх доступних віджетів.

Додайте віджети на свій сайт

Потрібно натиснути на той, який потрібно додати. Ви також можете внести зміни до нещодавно доданих віджетів і відрегулювати його положення, перетягуючи їх вгору або вниз.

Панель налаштувань домашньої сторінки в «Інструменті тем»

За замовчуванням WordPress відображає останні публікації блогу на вашій домашній сторінці.

Однак для ділових веб-сайтів користувачі віддають перевагу користувальницькій домашній сторінці. Це дозволяє мати належну цільову сторінку, яка відображає ваші товари та послуги.

Щоб скористатися спеціальною домашньою сторінкою, потрібно вибрати на перемикачі “Статична сторінка” Налаштування домашньої сторінки панель.

Налаштування домашньої сторінки в налаштуваннях тем

Це відкриє два нові спадні меню, за допомогою яких виберіть сторінку для своєї домашньої сторінки та іншу для відображення публікацій свого блогу.

Якщо у вас немає сторінок на вашому сайті, ви можете створити нову, натиснувши посилання “+ Додати нову сторінку”, яке присутнє під спадною меню. Це створить порожню сторінку з назвою на ваш вибір.

Додаткова панель CSS для додавання спеціальних CSS

Ви хочете додати спеціальний код CSS для стилю свого веб-сайту? Ви можете це зробити в Додатковий CSS панель.

Проміжні та просунуті користувачі WordPress часто налаштовують свій сайт, додаючи CSS-код безпосередньо у файл style.css своєї теми. Це додає додаткові кроки, такі як доступ FTP до хостингу WordPress, зміна файлів тем тощо.

Найпростішим рішенням для початківців є додавання власного коду CSS на панель Додаткові CSS у програмі налаштування теми WordPress. Це дозволить вам внести зміни до свого сайту та побачити їх у прямому ефірі на правій частині екрана.

Додайте спеціальний код CSS у додаткову панель CSS;

Коли ви почнете писати якийсь CSS-код, WordPress автоматично запропонує вам атрибути на основі введених літер. Він також відображатиме повідомлення про помилки, якщо ви не написали належного твердження CSS.

Примітка. Якщо ви хочете налаштувати свій веб-сайт без написання коду, продовжуйте читати. Ми поділимося двома зручними для початківців варіантами, які дозволять вам легко налаштувати свою тему і навіть створити власну тему WordPress.

Інші параметри налаштування теми

Деякі безкоштовні та преміальні теми пропонують більше варіантів налаштування тем.

Залежно від теми, яку ви використовуєте, ви можете змінити стиль шрифту, додати фонове зображення, змінити макет, змінити кольори, додати випадкові зображення заголовків та багато іншого.

Ви також можете додати конкретні функції до свого налаштування теми за допомогою плагінів. Наприклад, ви можете додати спеціальні шрифти в WordPress, використовуючи плагін Easy Google Fonts.

Попередній перегляд свого веб-сайту на різних роздільних здатностях екрана

Кожному власнику веб-сайту важливо переконатися, що його веб-сайт чуйний для мобільних пристроїв і добре виглядає в усіх розмірах екрана.

Завдяки настроювачу теми WordPress ви можете легко перевірити, як виглядає ваш веб-сайт у різних розмірах екрана.

У нижній частині панелі налаштування теми ви знайдете три піктограми та посилання “Сховати елементи керування”.

Попередній перегляд веб-сайту з різною роздільною здатністю екрана

Ці піктограми дозволяють протестувати свій сайт на різних дозволах екрана, таких як настільний ПК, планшет та мобільні пристрої.

The Сховати елементи керування посилання корисно для приховування панелі налаштування WordPress, щоб ви могли правильно переглянути свій сайт у режимі робочого столу.

Опублікуйте, збережіть або заплануйте свої налаштування налаштування

Після внесення необхідних змін вам потрібно застосувати їх на своєму сайті. Інакше вся ваша наполеглива праця буде втрачена.

Вперед і натисніть на Опублікувати кнопку, щоб застосувати зміни. Після завершення можна натиснути кнопку закриття, розташовану у верхньому лівому куті екрана, щоб вийти з налаштування теми.

Публікуйте налаштування WordPress Customizer

Що робити, якщо вам потрібно більше часу для доопрацювання нового дизайну? У такому випадку ви можете зберегти його як чернетку та навіть поділитися своїм новим дизайном з кимось, не надаючи їм доступу до вашої адміністративної області.

Для цього вам потрібно натиснути на значок шестірні поруч із значком Опублікувати кнопка. Це відкриє панель Дії.

Параметр WordPress Customizer Save Draft

Тут ви знайдете три варіанти: Опублікувати, Зберегти чернетку та Розклад.

Вам потрібно вибрати Зберегти чернетку перемикач на панелі “Дія”, а потім натисніть на Зберегти чернетку кнопка для зберігання змін.

Тепер ви можете скопіювати посилання для попереднього перегляду та поділитися ним з іншими, щоб отримати відгук.

З іншого боку, Розклад опція дозволяє публікувати зміни в певну дату та час. Ви можете використовувати цю опцію для планування змін тем, щоб вони відображалися на момент отримання найменшого трафіку.

Заплануйте налаштування Індивідуальної програми на певну дату

Нарешті, якщо ви хочете скинути неопубліковані зміни, ви можете натиснути на Скасувати зміни посилання на панелі “Дія”.

Попередній перегляд різних тем, не виходячи наживо

Бувають випадки, коли ви хочете перевірити, як нова тема виглядатиме на вашому сайті. Однак ви не хочете активувати їх на своєму веб-сайті.

У такому випадку ви можете відкрити WordPress Customizer для тестування нових тем, не виходячи наживо.

На панелі Customizer ви знайдете назву вашої активної теми та Зміна кнопка.

Змініть тему WordPress від Customizer

Якщо натиснути цю кнопку, то WordPress відобразить усі встановлені теми в правій частині сторінки.

Щоб перевірити певну тему, потрібно натиснути на Попередній перегляд кнопка.

Попередній перегляд встановлених тем у програмі налаштування теми

Ви також можете попередньо переглянути теми з сховища тем WordPress. Для цього вам потрібно встановити прапорець “Теми WordPress.org” на лівій панелі.

Це покаже теми з каталогу WordPress.org. Ви можете натиснути “Встановити & Попередній перегляд ”, щоб перевірити, що вам подобається.

Каталог тем WordPress

Ви також можете фільтрувати теми, натиснувши на Фільтрування тем кнопка в правому верхньому куті екрана.

Примітка: радимо використовувати веб-сайт для постановки WordPress для тестування нових тем замість того, щоб використовувати персоналізатор на реальному веб-сайті.

Імпорт або експорт налаштувань налаштування теми

Чи знаєте ви, що ви можете імпортувати та експортувати налаштування налаштування теми?

Це надзвичайно корисно, коли ви вносите зміни до своєї теми на локальному сервері або на веб-сайті, що здійснює показ. Замість того, щоб копіювати налаштування вручну на свій веб-сайт, ви можете просто експортувати налаштування налаштування теми, щоб заощадити ваш час.

Щоб отримати докладні вказівки, ви можете переглядати наш посібник щодо імпорту та експорту налаштувань налаштування теми в WordPress.

Альтернативи налаштування теми WordPress

Незважаючи на те, що WordPress Customizer дозволяє вносити зміни до свого сайту, кількість елементів керування буде змінюватися залежно від теми, яку ви використовуєте.

Що робити, якщо вам подобається ваша тема, але хочете, щоб у неї були додаткові можливості налаштування?

У цьому випадку найкращим рішенням є використання одного з двох плагінів налаштування, який працює поряд із налаштуванням теми WordPress..

CSS Hero

Плагін CSS Hero

CSS Hero – це плагін WordPress, який дозволяє налаштувати свій сайт без написання жодного рядка коду. Ви маєте свободу стилізувати кожен елемент свого сайту без зайвих клопотів.

Ви хочете налаштувати сторінку входу свого сайту WordPress? CSS Hero дозволяє зробити це протягом декількох хвилин.

Ви також можете редагувати та попередньо переглядати зміни в передній частині, щоб переконатися, що ваш дизайн ідеально виглядає на кожному пристрої.

Бівер будівельник

Плагін Beaver Builder

Beaver Builder – один з найкращих плагінів для створення веб-сторінок WordPress. Це дозволяє створювати приголомшливі сторінки для вашого сайту за допомогою інтерфейсу перетягування.

Найкраще, що Beaver Builder працює майже з кожною темою WordPress. Це дозволяє використовувати його з вашою поточною темою.

Beaver Builder підтримує використання шорт-кодів та віджетів. Він також пропонує різні типи модулів, які ви можете використовувати для легкого стилю свого веб-сайту. Детальні вказівки див. У нашому посібнику, як створити власні макети в WordPress.

Ви також можете скористатися програмою Beaver Builder, щоб створити повністю власну тему WordPress, не записуючи жодного коду.

Ми сподіваємося, що цей посібник допоміг вам дізнатися, як користуватися WordPress Theme Customizer як професіонал. Ви також можете ознайомитись з нашим довідником щодо найкращих плагінів та інструментів WordPress для вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map