Як налаштувати професійну адресу електронної пошти за допомогою Gmail та G Suite

Після створення веб-сайту перше, що потрібно кожному власнику бізнесу – це професійна адреса електронної пошти із зазначенням їх фірмового імені.


Професійна електронна адреса допоможе вам завоювати довіру при спілкуванні з іншими підприємствами та клієнтами.

G Suite – це набір продуктивності Google, який дозволяє використовувати Gmail із власною професійною електронною адресою. У цій статті ми розповімо, як налаштувати професійну фірмову електронну адресу за допомогою Gmail та G Suite.

Налаштування професійної електронної адреси за допомогою G Suite та Gmail

Що таке професійна електронна адреса?

Професійна електронна адреса – це назва вашого підприємства. Наприклад, [email protected] – це професійна електронна адреса.

Облікові записи електронної пошти на безкоштовних сервісах електронної пошти, таких як [email protected], не підходять для бізнесу, оскільки вони не виглядають професійними. Ваші клієнти та інші підприємства знайдуть професійну електронну адресу більш надійною.

Для професійної електронної адреси вам знадобиться доменне ім’я та веб-сайт. У нас є покрокові посібники про те, як вибрати доменне ім’я та як швидко зробити веб-сайт.

Якщо у вас вже є доменне ім’я та веб-сайт, ви все готові мати свою власну професійну адресу електронної пошти.

Навіщо використовувати G Suite для професійної фірмової електронної адреси?

Ви можете задуматися, навіщо використовувати G Suite, коли більшість компаній, що займаються хостингом WordPress, пропонують необмежену кількість облікових записів електронної пошти з власним доменним іменем?

Електронна пошта – один з найважливіших засобів комунікації для власників бізнесу. Якщо ви пропустите важливий електронний лист, то це може зашкодити вашому бізнесу.

Більшість серверів електронної пошти для веб-хостингу є ненадійними, обмежувальними, ізольованими та менш безпечними. Ви б навіть не знали, чи надійшло надіслане вами електронне повідомлення.

Тут надходять G Suite та Gmail.

Gmail – лідер галузі електронної пошти з 1,5 мільйонами активних користувачів щомісяця. G Suite – це набір додатків Google для продуктивності для власників бізнесу, який включає Gmail, і його вже використовують понад 4 мільйони підприємств та 80 мільйонів студентів / викладачів.

G Suite працює з вашим власним доменним іменем, що дозволяє використовувати Gmail для створення вашої професійної фірмової електронної адреси.

Ось деякі переваги використання G Suite та Gmail для професійної електронної адреси:

 • Електронна адреса професійного бізнесу у власному домені.
 • Фільтри безпеки Gmail та фільтри спаму.
 • 30 Гб – подвійне зберігання безкоштовного акаунта Gmail.
 • Керуйте електронною поштою навіть у режимі офлайн за допомогою програми Gmail на мобільних пристроях.
 • Працює в будь-якому місці в Інтернеті, мобільному телефоні, планшеті.
 • Чудово працює з Outlook і навіть може синхронізувати старі облікові записи Outlook.
 • Кожен користувач може мати до 30 псевдонімів електронної пошти.
 • Використовуйте Календар Google, Hangouts Google для чату, відео та голосових дзвінків на власну електронну адресу компанії.
 • Без реклами та 24/7 професійної підтримки, коли вам потрібна допомога.
 • Працює безперебійно з вашим веб-сайтом WordPress.
 • Найголовніше – висока доступність, відсутність затримок, відсутність попадання в папку зі спамом.

Тепер, коли ви знаєте, чому важливо використовувати G Suite для професійних електронних листів, розглянемо, як налаштувати фірмову професійну електронну адресу за допомогою G Suite.

Примітка редактора: Ми використовуємо G Suite для всіх своїх професійних адрес електронної пошти і, чесно кажучи, це найкраще.

Налаштування професійної електронної адреси за допомогою Gmail (G Suite)

Спочатку вам потрібно буде зареєструватися для облікового запису G Suite.

Коштує близько 5 доларів на місяць для кожного користувача. Якщо ви платите щороку, то ви отримуєте 2 місяці безкоштовно ($ 50 на рік за користувача).

G Suite також пропонує безкоштовну 14-денну пробну версію, яка дозволяє протестувати все, перш ніж вирішити рішення. В основному це всі потужні функції, до яких ви звикли в Gmail, Диску, Календарі тощо (але зараз це для вашого бізнесу).

Просто відвідайте веб-сайт G Suite та натисніть кнопку Почати роботу для плану, який ви хочете використовувати.

Почніть з G Suite

Далі потрібно ввести назву компанії, кількість працівників та країну, де ви знаходитесь. Ви можете вибрати самотужки для 1 облікового запису користувача або вибрати кількість співробітників.

Вибирайте користувачів

Натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

На наступному кроці вас попросять ввести особисту контактну інформацію, включаючи ім’я та адресу електронної пошти.

Введіть контактну інформацію

Після цього вам буде запропоновано вибрати доменне ім’я. Якщо у вас уже є доменне ім’я, натисніть “Так, я можу використати”. В іншому випадку натисніть “Ні, мені потрібен”, щоб зареєструвати доменне ім’я.

Виберіть доменне ім’я

Якщо вам потрібно зареєструвати нове доменне ім’я, вам буде стягнуто плату за реєстрацію нового доменного імені (порада: ось як безкоштовно зареєструвати доменне ім’я).

Якщо ви використовуєте наявне доменне ім’я, вам потрібно буде підтвердити право власності на ім’я домену. Ми розповімо вам, як це зробити пізніше в цій статті.

На наступному кроці вам буде запропоновано створити свій обліковий запис користувача G Suite, ввівши ім’я користувача та пароль.

Це ім’я користувача також буде вашою першою професійною електронною адресою, тому вам потрібно вибрати ім’я користувача, яке ви хочете використовувати як свою професійну електронну адресу.

Створіть свій перший обліковий запис користувача G Suite

Ви успішно створили свій обліковий запис G Suite. Тепер ви можете натиснути кнопку “Перейти до налаштування”

Налаштування облікового запису Suite завершено

На екрані налаштування вам буде запропоновано додати більше людей до вашого облікового запису. Якщо ви хочете створити більше облікових записів для своїх співробітників або відділів, ви можете зробити це тут.

Ви також можете просто натиснути “Я додав усі адреси електронної пошти користувача” та натиснути наступну кнопку.

Пам’ятайте, що ви завжди можете додавати більше користувачів до свого облікового запису та створювати їх електронні адреси пізніше, коли це буде потрібно.

Користувачі успішно додали

Якщо ви зареєстрували своє доменне ім’я в іншому місці, вам тепер буде запропоновано підтвердити право власності на ім’я домену.

Після цього ви побачите фрагмент HTML-коду, який потрібно додати на свій веб-сайт.

Скопіюйте метатег, щоб підтвердити право власності на доменне ім’я

Є й інші способи підтвердити право власності на ваш веб-сайт. Ви можете завантажити HTML-файл на свій веб-сайт за допомогою FTP-клієнта або програми менеджера файлів на інформаційну панель облікового запису хостингу.

Якщо у вас немає веб-сайту, ви також можете використовувати метод запису MX. Ви побачите покрокові інструкції, як це зробити, як тільки ви виберете цей метод.

Заради цього підручника ми припускаємо, що у вас вже є блог WordPress, і ми покажемо вам, як додати фрагмент HTML-коду для підтвердження в WordPress.

Перейдіть до адміністраторської області WordPress на новій вкладці браузера, щоб встановити та активувати плагін Insert Headers and Footer. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації перейдіть до Налаштування »Вставити заголовки та колонтитул сторінки та вставте HTML-код, який ви скопіювали з G Suite, у розділі “Сценарії в заголовку”.

Код підтвердження сайту для G Suite та Gmail

Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти”, щоб зберегти налаштування.

Тепер поверніться до екрана налаштування G Suite та натисніть прапорець “Я додав метатег до своєї домашньої сторінки”.

Підтверджено домен на професійну адресу електронної пошти за допомогою G Suite та Gmail

Потім вам буде запропоновано ввести записи MX для вашого доменного імені.

Примітка: Додавати записи MX потрібно лише в тому випадку, якщо у вас є доменне ім’я та веб-сайт. Користувачам, які зареєстрували свої доменні імена через Google, не потрібно додавати записи MX.

Оскільки ваше доменне ім’я не зареєстровано в Google, ваші електронні листи надійдуть до вашого доменного імені, але не до серверів Google.

Вам потрібно буде налаштувати правильні записи MX у налаштуваннях вашого доменного імені, щоб сервери Google могли надсилати та отримувати електронні листи для вашого бізнесу.

Для цього вам потрібно буде увійти до свого облікового запису веб-хостингу або до вашого облікового запису реєстраторів домену.

Ми покажемо вам, як додавати записи MX у Bluehost, але основна концепція однакова для всіх хостів та реєстраторів доменів. В основному ви будете шукати налаштування DNS під своїм доменним іменем.

Увійдіть на інформаційну панель хостингу Bluehost і натисніть “Домени”. На наступній сторінці виберіть своє доменне ім’я та натисніть посилання “Керувати” поруч із параметром “Редактор зон DNS”.

Налаштування домену

Тепер Bluehost відкриє ваш редактор зон DNS. Вам потрібно повернутися на екран налаштування G Suite і встановити прапорець “Я відкрив панель управління свого доменного імені”.

Тепер він покаже вам записи MX, які вам потрібно ввести. Ви також побачите посилання на документацію, яка показує, як додати ці записи до десятків постачальників послуг хостингу та домену.

Ось як ви додасте цю інформацію до налаштувань DNS Bluehost:

Додавання записів MX до вашого доменного імені

Натисніть кнопку “Додати запис”, щоб зберегти її. Після цього повторіть процес додавання всіх п’яти рядків як MX-записів.

Після завершення поверніться до налаштування G Suite та поставте прапорець біля пункту “Я створив нові записи MX”.

Створено записи MX

Вам буде запропоновано видалити всі існуючі записи MX, які все ще вказують на хостинг вашого веб-сайту чи реєстратор доменних імен.

Для цього вам потрібно повернутися до свого редактора зон DNS і прокрутити вниз до розділу записів MX. Ви побачите записи MX, які ви створили раніше, а також старіші записи MX, які все ще вказують на ваш веб-сайт.

Видалити старий запис MX

Для видалення натисніть кнопку видалення поруч зі старим записом MX.

Після цього поверніться на екран налаштування G Suite та встановіть прапорець “Я видалив наявні записи MX”.

Збережіть записи MX

Тепер вам буде запропоновано зберегти свої записи MX. Для деяких провайдерів, коли ви додаєте записи MX, вони вже збережені, для інших, можливо, знадобиться вручну зберегти записи MX.

Після того як ви зберегли записи MX, установіть прапорець “Я зберег записи MX” у налаштуваннях G Suite.

Перевірте налаштування домену

Після цього вам потрібно натиснути кнопку “Підтвердити домен та налаштувати електронну пошту”, щоб вийти з майстра налаштування.

Використання професійної електронної пошти з G Suite та Gmail

Ваш обліковий запис електронної пошти працює як і будь-який інший обліковий запис Gmail. Ви можете отримати доступ до нього, відвідавши веб-сайт Gmail і ввійти за допомогою своєї електронної адреси, наприклад [email protected]

Ви також можете керувати своїм обліковим записом G Suite, відвідавши консоль адміністратора.

G Панель управління адміністратора Suite

Тут ви можете додати / видалити нових користувачів до свого доменного імені. Кожен з ваших користувачів матиме 30 Гб пам’яті та всі ті самі функції, але вони не матимуть доступу до консолі адміністратора. Ви можете видалити цих користувачів у будь-який час, коли захочете.

Усунення несправностей Налаштування домену G Suite

Цілком ймовірно, що ваш веб-хост може не використовувати інформаційну панель, як ми показали на знімках екрана вище.

G Suite має детальну документацію для багатьох популярних постачальників послуг веб-хостингу та реєстрації доменів. Відвідайте, налаштуйте сторінку записів MX (конкретні кроки для хостів) та знайдіть у списку реєстратора домену чи веб-хостингу.

Якщо ви не знайдете свого постачальника послуг у списку, ви можете запитати їх безпосередньо, щоб допомогти вам налаштувати G Suite для вашого доменного імені.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам встановити професійну електронну адресу за допомогою G Suite та Gmail. Ви також можете побачити наш список із 19+ безкоштовними інструментами Google, якими повинен користуватися кожен блогер WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me