Як налаштувати власну фірмову електронну адресу за допомогою Outlook (Office365)

Ви хочете створити професійну електронну адресу електронної пошти за допомогою Outlook.com? Премія Outlook від Microsoft дозволяє використовувати власне доменне ім’я для створення ділової електронної адреси. У цій статті ми покажемо вам, як налаштувати власну фірмову електронну адресу за допомогою Outlook.com.


Створення професійної фірмової електронної адреси за допомогою Outlook

Що таке електронна адреса професійної фірмової марки?

Професійний електронний лист – це ім’я вашого підприємства. Наприклад, [email protected] – це професійна електронна адреса. Тоді як [email protected] не є професійною електронною адресою.

Існує багато способів створення професійної електронної адреси. Ви можете використовувати вбудований поштовий сервер, який постачається у більшості хостинг-компаній WordPress. Дивіться нашу статтю про те, як створити безкоштовну ділову електронну адресу за п’ять хвилин.

Це спрацює для більшості початкових веб-сайтів за обмеженим бюджетом. Однак йому не вистачає декількох важливих функцій, таких як кращий захист від спаму та антивірусу, поліпшена безпека, просте управління обліковими записами тощо.

Якщо ви хочете згаданих вище потужних функцій, вам знадобиться професійна послуга електронної пошти для бізнесу, яка працює з вашим наявним іменем компанії (також доменне ім’я).

Що таке Outlook.com?

Outlook – це послуга електронної пошти, яку пропонує Microsoft. Ви можете створити безкоштовний акаунт [email protected], щоб скористатися послугою. Однак якщо ви хочете створити професійну електронну адресу електронної пошти за допомогою Outlook.com, тоді вам потрібно буде зареєструватися в Office 365.

Це платна послуга, починаючи з 12,50 дол. США на місяць. Він включає в себе 1 ТБ пам’яті OneDrive, останній прогноз, Word, Excel та PowerPoint для вашого ПК або Mac.

У WPBeginner ми використовуємо та рекомендуємо G Suite від Google для ділових адрес електронної пошти, оскільки це економічно вигідніше (починається з 5 доларів на місяць). Також ми віддаємо перевагу Google Cloud, оскільки наша команда знайома з Gmail та іншими програмами Google Apps.

Щоб отримати докладніші відомості, ви можете побачити наше порівняння G Suite та Office 365, щоб дізнатися, як він поєднується з Outlook.com.

Зважаючи на це, давайте розглянемо, як створити власну фірмову електронну адресу за допомогою Outlook.com.

Підписка на Outlook Premium за допомогою Office 365

Спочатку вам потрібно зайти на веб-сайт Office 365 і зареєструватися на їх підписку Business Premium. Це єдина підписка, яка включає підтримку користувацьких доменів.

Підпишіться на Office 365 Business premium

Вам буде запропоновано надати особисту інформацію. Після цього натисніть на наступну кнопку для продовження та введіть свою платіжну інформацію.

Підписка на Office 365

Після реєстрації ви посадитесь на панель адміністратора Office 365. Звідси потрібно відвідати Налаштування »Домени сторінку, щоб додати свій власний домен.

Налаштування домену

Це призведе до сторінки налаштувань доменів. Вперед та натисніть кнопку “Додати домен”, щоб продовжити.

Додати домен

На наступному екрані вам буде запропоновано ввести доменне ім’я, яке ви хочете встановити. Після введення доменного імені натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

Введіть доменне ім’я

Тепер Office 365 шукатиме ваше доменне ім’я, а потім попросить підтвердити право власності, додавши інформацію до налаштувань DNS вашого домену..

Підтвердіть право власності на домен

Для цього вам потрібно буде повернутися на сторінку налаштувань вашого домену. Залежно від вашого реєстратора домену, ця сторінка буде розташована під вашим обліковим записом. Потрібно знайти параметр налаштувань DNS.

Якщо ваш домен зареєстрований вашою хостинг-компанією WordPress, ви знайдете його налаштування під панеллю панелей cPanel, позначеною як “Редактор зон” або “Редактор зон DNS”.

Додавання запису DNS

Примітка. Знімок екрана – від Bluehost. Ваш екран хостингу може виглядати дещо інакше.

Додаючи запис DNS, переконайтеся, що введена інформація відповідає інформації, відображеній Office 365.

Після того як ви вставили запис DNS, натисніть кнопку “Додати запис DNS”, щоб зберегти зміни.

Далі вам потрібно перейти на адміністративний портал Microsoft Office 365 і натиснути кнопку підтвердження.

Підтвердьте право власності на домен

Тепер Office 365 перевірить наявність DNS-запису, щоб перевірити, чи є у вас доменне ім’я. Перевірка DNS може зайняти 5 – 10 хвилин, оскільки іноді ваш DNS не оновлюється відразу.

Після перевірки вам буде запропоновано керувати своїми онлайн-послугами.

Тут ви отримаєте два варіанти: перший – автоматично дозволити Office 365 вносити необхідні зміни у ваші налаштування DNS, а другий варіант – вручну керувати своїми записами DNS.

Якщо ваш домен зареєстрований у GoDaddy, ви можете вибрати перший варіант, і Office 365 подбає про інше.

В іншому випадку виберіть другий варіант, щоб вручну керувати своїми записами DNS.

Налаштування онлайн-сервісів

Після вибору натисніть на наступну кнопку для продовження.

Тепер Office 365 запитає, яку службу ви хочете налаштувати. Зараз ми просто хочемо налаштувати Exchange, щоб використовувати службову адресу електронної пошти.

Виберіть обмін як вашу послугу

Натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

Для роботи Exchange потрібно три записи DNS. Ви зможете побачити їх на наступному екрані.

Додавання ще DNS-записів

Ще раз вам потрібно буде перейти на сторінку налаштувань DNS вашого домену та додати ці записи окремо.

Додайте записи MX

Ось що робить кожен із цих записів DNS.

По-перше, у вас є запис MX, який дає інструкції щодо того, куди доставити електронні повідомлення. Після цього у вас є запис TXT, який допомагає запобігти підробці вашої електронної пошти для надсилання спаму. Нарешті, у вас є запис CNAME, який дозволяє програмному забезпеченню типу Outlook виявляти та підключатися до служби електронної пошти.

Тепер, якщо на вашому веб-сайті вже було записано MX, його було б замінено на цей. Це гарантує, що ви можете використовувати поштові сервери Outlook для надсилання та отримання електронних листів зі своєї власної електронної адреси домену.

Після того, як ви ввели всі записи DNS, натисніть кнопку підтвердження. Тепер Office 365 перевірить налаштування DNS вашого домену. Якщо все в порядку, то ви будете перенаправлені назад на сторінку доменів.

Ви успішно налаштували своє доменне ім’я для роботи з Outlook.

Тепер ви готові створити власну електронну адресу домену за допомогою Outlook.com.

Додавання спеціальної фірмової адреси електронної пошти в Outlook.com

Перейдіть на інформаційну панель Office 365 Користувачі »Активні користувачі і натисніть кнопку Додати користувача.

Додайте користувача

На наступному екрані потрібно надати особисту інформацію користувача, а потім вибрати електронну адресу для них.

Додати користувача та електронну адресу

Далі натисніть кнопку “Додати”, щоб зберегти свої налаштування.

Тепер ви можете увійти за допомогою електронної адреси та пароля, створених на попередньому кроці, щоб використовувати новий професійний електронний лист із Outlook.com.

Використання програми Outlook в Office 365

Ви також можете встановити додатки Office 365 на свій Mac та ПК, включаючи Outlook. Це дозволить вам використовувати вашу фірмову електронну адресу електронної пошти з офлайн-доступом через додаток Outlook.

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як налаштувати професійну електронну адресу електронної пошти за допомогою Outlook. Ви також можете переглянути нашу статтю про те, як налаштувати професійну електронну адресу за допомогою G Suite та Gmail.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map