Як очистити кеш у WordPress

Нещодавно один з наших читачів запитав нас, як очистити кеш у WordPress?


Ваш веб-браузер, хостинг-сервер та додатки для кешування можуть обслуговувати кешований вміст, що може ускладнити вам відразу побачити зміни, внесені на ваш веб-сайт..

Очищення кешу WordPress – це також перша порада щодо усунення несправностей, яку ви часто чуєте.

У цій статті ми покажемо вам, як правильно очистити кеш у WordPress. У цьому посібнику ми розкриємо кеш браузера, кеш-пам’ять веб-хостингу та найкращі плагіни кешування WordPress.

Як очистити кеш у WordPress

Що таке кеш і коли потрібно очистити кеш?

Рішення для кешування зберігають статичну версію вашого веб-сайту. Це дозволяє WordPress пропускати виконання більш важких сценаріїв PHP та покращувати швидкість вашого веб-сайту.

Як працює кешування в WordPress

Доступно багато різних типів рішень кешування. Найпопулярніші з них – плагіни WordPress для кешування, такі як WP Rocket і WP Super Cache.

Ці плагіни пропонують простий у користуванні інтерфейс для керування тим, що кешувати, коли закінчується термін кешованого вмісту та очищення кешу на вимогу.

Керовані постачальники послуг WordPress, такі як WP Engine, також запускають власні рішення кешування, так що вам не потрібно встановлювати плагін кешування..

Якщо ви використовуєте послугу CDN типу MaxCDN, вони також подаватимуть кешовані копії статичного вмісту.

Якщо ви використовуєте брандмауер веб-додатків на кшталт Sucuri або CloudFlare для покращення безпеки WordPress, вони також мають власний кеш для прискорення вашого сайту та скорочення часу простою..

Нарешті, більшість сучасних веб-браузерів також зберігатимуть кешовані версії сторінок на вашому комп’ютері.

Мета кешування – пришвидшити веб-сайт та покращити загальну роботу користувачів. Однак іноді це призводить до того, що ви не бачите змін, які ви внесли відразу, що може викликати розчарування. У такому випадку вам потрібно буде очистити кеші, щоб побачити зміни, які з’являться наживо.

Сказавши це, давайте подивимось, як очистити кеш у WordPress.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати.

Крок 1. Очистіть кеш браузера

Спочатку потрібно очистити кеш веб-браузера. Більшість веб-браузерів можуть зберігати статичний вміст, як таблиці стилів, JavaScript, зображення з веб-сайту, щоб зробити наступні відвідування швидшими.

Однак іноді веб-браузери можуть не усвідомлювати, що веб-сторінка змінилася. Замість того, щоб отримати нову копію, вони все одно можуть перезавантажити сторінку з кешованої версії, що зберігається на вашому комп’ютері.

Ось як ви очистите кеш браузера в Google Chrome. Спочатку потрібно натиснути на піктограму меню, а потім вибрати Інші інструменти »Очистити дані перегляду.

Очистити кеш у Google Chrome

Це призведе до появи спливаючого вікна, де ви можете вибрати вміст, який потрібно видалити. Переконайтесь, що встановлено прапорець кешованих зображень та файлів, а потім натисніть кнопку “Очистити дані веб-перегляду”.

Очистити дані веб-перегляду в Google Chrome

Ви успішно очистили кеш браузера, і тепер ви можете спробувати відвідати свій веб-сайт. Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник, як очистити кеш-пам’ять у всіх основних браузерах.

Якщо ви все ще не бачите внесених змін, перейдіть до наступних кроків у цій статті.

Крок 2: Очистіть кеш у плагіні кешування WordPress

Якщо ви використовуєте плагін кешування WordPress на своєму сайті, тоді вам потрібно очистити кеш плагінів. Більшість плагінів кешування дозволяють легко зробити це на сторінці “Налаштування” плагіна.

Очистити кеш у ракеті WP

WP Rocket – найкращий плагін для кешування WordPress на ринку. Найкраща частина використання WP Rocket – це те, що вона активно створює кеш WordPress у фоновому режимі, тому вашим користувачам завжди надається кешована версія.

Це також дуже просто очищає кешовані файли одним клацанням миші.

Просто перейдіть до Налаштування »Ракета WP на сторінці та натисніть кнопку “Очистити кеш” на вкладці інформаційної панелі.

Очистити кеш WP Rocket

WP Rocket тепер очистить всі кешовані файли для вас.

Очистити кеш у WP Super Cache

WP Super Cache – популярний плагін для кешування WordPress. Це дозволяє очистити або очистити весь кешований вміст одним клацанням миші.

Вам потрібно відвідати Налаштування »WP Super Cache і натисніть кнопку “Видалити кеш”.

Видалення кешу в WP Super Cache

Ось і все, WP Super Cache тепер видалить усі кешовані файли з вашого веб-сайту.

Очистити кеш-пам’ять у загальному кеше W3

W3 Total Cache – ще один популярний плагін кешування WordPress. Це також дозволяє легко легко очистити кеш одним натисканням кнопки.

Переходьте до Продуктивність »Інформаційна панель сторінки та натисніть кнопку “порожні всі кеші”.

Порожній кеш у W3 Total Cache

Тепер загальний кеш W3 видалить весь кешований вміст вашого сайту.

Очистити кеш на WP Engine

WP Engine – керований хостинг-провайдер WordPress. Вони запускають власне рішення щодо кешування, тому їх клієнтам не потрібно встановлювати плагін кешування.

Якщо ви не в змозі помітити, що зміни набирають чинності негайно, ви можете легко очистити кеш WP Engine з області адміністратора WordPress.

Вам потрібно натиснути на пункт меню WP Engine на панелі адміністратора, а потім у розділі “Загальні” налаштування натиснути кнопку очистити всі кеші..

Очистити кеш WP Engine

WP Engine тепер очистить весь збережений кеш для вашого сайту WordPress.

Очистити кеш на Bluehost

Bluehost – одна з найкращих хостингових компаній WordPress у бізнесі. Вони пропонують вбудоване рішення для кешування, яке миттєво покращує продуктивність та швидкість WordPress.

Ви можете очистити кеш BluePost WordPress з адміністративної області WordPress.

Просто увійдіть у свою адміністраторську область WordPress, і на панелі інструментів адміністратора ви помітите кнопку “Кешування”. Наведіть курсор миші, і ви побачите опцію “Очистити всі” кешу.

Очистити кеш WordPress в Bluehost

Тепер Bluehost очистить усі файли з кешу WordPress.

Очистити кеш у SiteGround

SiteGround – провідний хостинг-провайдер WordPress, який відомий швидкістю та найвищою підтримкою клієнтів. Вони пропонують вбудоване рішення для кешування для підвищення продуктивності вашого веб-сайту.

Ви можете очистити кеш SiteGround з панелі керування облікового запису хостингу, а також адміністраторської області WordPress. Ми покажемо вам обидва способи.

Очистіть кеш SiteGround з інформаційної панелі хостингу

Увійдіть до інформаційної панелі свого облікового запису хостингу Швидкість »Кешування сторінки під інструментами сайту.

Звідси перейдіть на вкладку Динамічний кеш. Клацніть на піктограмі меню поруч із вашим доменним іменем, а потім оберіть опцію кеш-пам’яті.

Очистити кеш на SiteGround

Очистити кеш SiteGround з інформаційної панелі адміністратора WordPress

Ви також можете керувати кешем SiteGround, встановивши та активувавши плагін SG Optimizer. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації потрібно натиснути кнопку Purge SG Cache на панелі інструментів WordPress.

Очистити кеш SiteGround

Тепер плагін очистить кеш вашого WordGress WordGress.

Очистити кеш-пам’ять у Сукурі

Якщо ви використовуєте брандмауер WordPress типу Sucuri для захисту свого веб-сайту, вони також мають власний шар кешування.

Ви можете очистити кеш із плагіна Sucuri, перейшовши на Сукурі »WAF меню у вашій адміністраторній області WordPress.

Sucuri Clear Cache

Бонусна порада: Якщо ви нещодавно перенесли веб-сайт WordPress, можливо, вам також знадобиться очистити кеш DNS. Це забезпечить отримання оновленої інформації DNS та доступ до нової версії вашого веб-сайту.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам навчитися очищати кеш у WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом щодо підвищення швидкості та продуктивності WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me