Як отримати безкоштовний сертифікат SSL для веб-сайту WordPress (Посібник для початківців)

Чи знаєте ви, що Google показує всі веб-сайти, що не належать до SSL, як “Не захищено”. Це означає, що якщо ви не використовуєте сертифікат SSL на своєму веб-сайті, ви втратите довіру клієнтів.


Оскільки сертифікат SSL допомагає захистити дані вашого веб-сайту, це фактично вимога приймати платежі в Інтернеті.

Зазвичай платні SSL сертифікати є досить дорогими. Якщо ви тільки починаєте блог або робите веб-сайт для самостійного ведення бізнесу, то ви, ймовірно, хочете, щоб витрати були низькими.

На щастя, існує кілька способів отримати безкоштовний сертифікат SSL, щоб зменшити вартість веб-сайту. У цій статті ми покажемо вам, як легко отримати безкоштовний сертифікат SSL для вашого веб-сайту WordPress та налаштувати все самостійно.

Отримання безкоштовного сертифіката SSL для вашого сайту WordPress

Ми також висвітлимо наступні теми:

 • Що таке сертифікат SSL?
 • Для чого вам потрібен сертифікат SSL для вашого сайту WordPress
 • Як працює сертифікат SSL, щоб захистити інформацію
 • Скільки коштують сертифікати SSL
 • Як ви можете отримати безкоштовний сертифікат SSL
 • Як встановити безкоштовний сертифікат SSL в WordPress

Готові? Давайте розпочнемо.

Що таке SSL?

SSL розшифровується як шар захищених сокетів. Це інтернет-протокол для забезпечення передачі даних між браузером користувача та веб-сайтом, який він відвідує.

Кожен користувач Інтернету передає інформацію, коли відвідує веб-сайти. Ця інформація часто може бути чутливою, як реквізити платежів, дані кредитної картки або облікові дані для входу.

Використання звичайного протоколу HTTP означає, що ця інформація може бути викрадена хакерами. Тут надходить SSL або HTTPS.

Веб-сайтам потрібен сертифікат SSL, виданий одним із визнаних органів, що видає сертифікат. Цей сертифікат підтверджено та виділено в адресному рядку веб-переглядача користувача зі знаком замка та HTTPS замість HTTP.

Адресний рядок, що показує значок безпечного замка SSL з HTTP

Чи потрібно мені сертифікат SSL для веб-сайту WordPress?

SSL / HTTPS рекомендується використовувати для всіх веб-сайтів в Інтернеті. Однак він абсолютно необхідний для всіх веб-сайтів, які збирають інформацію про користувачів, наприклад дані про вхід, інформацію про оплату, кредитні картки тощо.

Якщо ви користуєтеся магазином електронної комерції, веб-сайтом для членства або вимагаєте від користувачів входу, вам потрібно отримати сертифікат SSL відразу.

Більшість онлайн-платіжних сервісів вимагають, щоб ваш веб-сайт використовував SSL / HTTP, перш ніж отримувати платежі.

Крім безпеки, сертифікат SSL також створює позитивне враження про ваш бренд серед користувачів. Google також рекомендує використовувати SSL, і дослідження показують, що веб-сайти з підтримкою SSL займають дещо вищі результати пошуку.

Не в останню чергу, якщо ваш веб-сайт не використовує сертифікат SSL, Google Chrome покаже вашим користувачам, що ваш веб-сайт не захищений.

У веб-переглядачі Google Chrome не захищена мітка

Цей значок впливає на імідж вашого бренду та довіру користувача до вашого веб-сайту.

Як працює сертифікат SSL?

Тепер, коли ми пояснили, що таке SSL і чому це важливо, вам може бути цікаво, як насправді працює сертифікат SSL?

SSL захищає інформацію, шифруючи передачу даних між браузером користувача та веб-сайтом.

Коли користувач відвідує веб-сайт SSL / HTTP, його браузер спочатку перевіряє, чи сертифікат SSL веб-сайту дійсний.

Якщо все перевіряється, браузер використовує відкритий ключ веб-сайту для шифрування даних. Потім ці дані надсилаються назад на призначений сервер (веб-сайт), де вони розшифровуються за допомогою відкритого ключа та секретного приватного ключа.

Як працює SSL для захисту передачі даних

Скільки коштують сертифікати SSL?

Вартість сертифікатів SSL відрізняється від одного сертифіката до іншого. Їх ціноутворення може бути від 50-200 доларів на рік. Деякі провайдери пропонують додаткові послуги зі своїми сертифікатами, що також може вплинути на вартість вашого SSL-сертифіката.

Якщо ви збираєтеся придбати сертифікат SSL, то рекомендуємо скористатися Domain.com. Вони є однією з найбільших служб реєстрації доменних імен у світі, і вони пропонують найкращу пропозицію на сертифікати SSL.

Вони пропонують прості плани сертифікатів SSL, починаючи з $ 35,99 / рік, і він постачається з гарантією безпеки 10 000 доларів США разом із печаткою сайту TrustLogo. Після придбання сертифікату SSL ви можете попросити свого постачальника хостингу встановити його для вас.

Але перш ніж це зробити, слід перевірити, чи можна безкоштовно отримати сертифікат SSL.

Як я можу безкоштовно отримати сертифікат SSL?

Багато власників веб-сайтів неохоче використовують SSL через додаткові витрати. Це зробило багато маленьких веб-сайтів уразливими для крадіжок даних та інформації.

Некомерційний проект під назвою Let’s Encrypt вирішив це виправити, створивши безкоштовний орган сертифікації.

Метою цього органу сертифікації є полегшення власникам веб-сайтів отримати безкоштовний сертифікат SSL. Інтернет стає безпечнішим місцем, якщо все більше веб-сайтів починають використовувати SSL.

Завдяки значущості проекту, він швидко заробив підтримку великих компаній, таких як Google, Facebook, Shopify, WordPress.com та багато інших.

Завдання полягає в тому, що встановити безкоштовний сертифікат SSL за допомогою програми Let’s Encrypt для початківця користувача досить складно, оскільки він вимагає знання кодування та знань про серверні системи.

На щастя, всі найкращі хостинг-компанії WordPress зараз пропонують безкоштовний сертифікат SSL з усіма своїми планами хостингу (деякі використовують шифрувати Let’s).

Вибір одного з цих провайдерів позбавить вас від клопоту встановити безкоштовний сертифікат SSL самостійно.

Ось найкращі хостинг-компанії WordPress, які пропонують безкоштовний сертифікат SSL зі своїми хостинг-планами.

 • Bluehost
 • SiteGround
 • ХостГатор
 • WPEngine
 • Сонник
 • Хостинг InMotion
 • GreenGeeks
 • iPage
 • Рідка павутина

Якщо ви вже використовуєте одну з цих компаній, ви можете увімкнути свій безкоштовний сертифікат SSL з панелі хостингу. Просто увійдіть до інформаційної панелі cPanel свого облікового запису хостингу та прокрутіть униз до розділу “Безпека”.

Увімкніть безкоштовний сертифікат SSL від cPanel

Користувачі Bluehost знайдуть безкоштовну опцію SSL, відвідавши Мої сайти »Керування сайтом. Звідси ви можете перейти на вкладку безпеки та увімкнути безкоштовний сертифікат SSL для свого веб-сайту.

Безкоштовний SSL від Bluehost

Залежно від вашої хостингової компанії, панель управління веб-хостингом може виглядати інакше, ніж на скріншоті вище. Якщо у вас виникли проблеми з пошуку безкоштовного SSL-опції, ви можете попросити свого хостинг-провайдера включити його для вас.

Якщо ваша веб-хостингова компанія не пропонує безкоштовний SSL, то ви можете легко дотримуватися нашого посібника, щоб переключити ваш хостинг і перенести свої веб-сайти в одну з вищеперелічених компаній.

Встановлення безкоштовного сертифіката SSL та налаштування WordPress

Після ввімкнення безкоштовного сертифіката SSL вам потрібно буде налаштувати WordPress, щоб почати використовувати HTTPS замість HTTP у всіх своїх URL-адресах..

Найпростіший спосіб зробити це – встановити та активувати плагін Really Simple SSL на своєму веб-сайті. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації плагін перевірить, чи увімкнено ваш сертифікат SSL. Після цього він увімкне переспрямування HTTP на HTTPS і змінить налаштування вашого веб-сайту, щоб почати використовувати SSL / HTTP.

SSL увімкнено в WordPress

Щоб зробити ваш веб-сайт повністю захищеним, вам потрібно переконатися, що URL-адреси вашого веб-сайту завантажуються за допомогою протоколу HTTPS. Дійсно простий плагін SSL робить це автоматично, виправляючи URL-адреси при завантаженні сторінки.

Навіть якщо одна URL-адреса все ще завантажується за допомогою незахищеного протоколу HTTP, браузери вважатимуть весь ваш веб-сайт не повністю захищеним.

З'єднання не повністю захищене

Щоб виправити ці URL-адреси, вам потрібно буде скористатись інструментом перевірки браузера, щоб знайти їх, а потім замінити їх правильними URL-адресами HTTP. Детальніше про це дивіться в нашому підручнику про те, як виправити змішану помилку вмісту в WordPress.

Насправді простий плагін SSL дозволяє дуже просто встановити безкоштовний сертифікат SSL в WordPress. Ось чому ми рекомендуємо його для всіх початківців.

Однак він отримує незахищені URL-адреси під час завантаження сторінки, що трохи збільшує час завантаження сторінки. Ось чому досвідчені користувачі, які турбуються про швидкість WordPress, використовують ручний метод для встановлення свого безкоштовного сертифіката SSL.

Ми створили детальну покрокову інструкцію, яка допоможе вам правильно переключити WordPress з HTTP на HTTPS (який показує як ручний метод, так і метод плагінів).

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як отримати безкоштовний сертифікат SSL для вашого сайту WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим покроковим посібником про те, як створити безкоштовну ділову електронну адресу для свого сайту WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map