Як правильно додати Google AdSense на свій сайт WordPress

Google AdSense – це один із найпопулярніших способів монетизації вашого веб-сайту.


Це дозволяє автоматично продавати рекламний простір свого веб-сайту рекламодавцям і отримувати гроші. AdSense – це один із найпростіших способів почати заробляти гроші в Інтернеті на своєму веб-сайті.

У цій статті ми покажемо вам, як додати Google AdSense у WordPress, а також декілька найкращих практик та порад щодо збільшення заробітку..

Правильне додавання Google AdSense у WordPress

Що таке Google AdSense?

Google AdSense – це рекламна мережа, керована Google, яка дозволяє блогерам та власникам веб-сайтів можливість заробляти гроші, показуючи текст, зображення, відео та іншу інтерактивну рекламу на своїх веб-сайтах. Ці оголошення орієнтовані на вміст і аудиторію сайту, тому вони є дуже релевантними.

Google AdSense не потребує клопотів, оскільки вам не доведеться мати справу з рекламодавцями або турбуватися про збирання грошей. Google адмініструє та підтримує стосунки з рекламодавцями. Вони збирають платіж, беруть плату за управління, а решту грошей направляють вам.

AdSense пропонує рекламу ціни за клік (CPC), що означає, що ви заробляєте гроші щоразу, коли користувач натискає оголошення на вашому веб-сайті. Сума, отримана за клік, залежить від різних факторів.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати.

Початок роботи з AdSense

Перше, що вам потрібно зробити – це зареєструватися в обліковому записі Google AdSense. Якщо у вас є обліковий запис Gmail, ви можете використовувати свій існуючий обліковий запис для реєстрації.

Подавши заявку, вам доведеться почекати, коли команда Google AdSense розгляне її. Для деяких видавців це може зайняти від кількох годин до кількох тижнів.

Після його затвердження ви зможете увійти до свого облікового запису AdSense і отримати код свого оголошення. Це код, який потрібно розмістити на своєму веб-сайті для показу оголошень.

Нещодавно Google AdSense оголосив автоматичну рекламу, що означає, що ви вставите лише один фрагмент коду, і Google автоматично визначає, де, де і скільки оголошень відображати на кожній сторінці.

Однак більшість видавців все ще використовують ручний метод індивідуального розміщення реклами на своєму веб-сайті.

Ми покажемо вам обидва способи. Ми рекомендуємо спочатку почати ручне розміщення оголошень. Після того, як ви почали заробляти, ви можете експериментувати з авторекламою, щоб самостійно їх порівняти.

1. Вручну розмістіть рекламний код Google AdSense у WordPress

Ви почнете, натиснувши меню Об’яви в лівій колонці, а потім перейдіть на вкладку “За рекламним блоком”. Звідси потрібно натиснути “Створити нове оголошення”.

Вам буде запропоновано вибрати тип оголошення. Ви можете вибрати “Медійні оголошення”, “Вхідні рекламні оголошення” та “Внутрішні статті”.

Якщо ви не впевнені, почніть з медійної реклами.

Виберіть тип оголошення

Далі потрібно вказати назву цього рекламного блоку та вибрати розмір та тип оголошення.

Назвіть назву рекламного блоку та виберіть тип оголошення

Назва оголошення використовується лише для внутрішніх цілей, тому ви можете назвати її як-небудь, як “Бічна панель SiteName”.

Наступним варіантом є вибір розміру реклами. Хоча Google пропонує широкий спектр розмірів оголошень, є певні розміри, які вказані в розділі рекомендованих, оскільки вони є найпопулярнішими серед рекламодавців.

Ви також можете вибрати, чи хочете ви, щоб ваше оголошення було чуйним чи виправленим. Ми радимо вибирати чуйну рекламу, оскільки вони добре працюють на всіх пристроях та розмірах екрана.

Далі натисніть кнопку Створити, щоб продовжити.

Тепер AdSense створить код реклами для вас. Він містить унікальний ідентифікатор рекламного блоку та ідентифікатор вашого видавця.

Скопіюйте код оголошення

Якщо на вашому веб-сайті є версія AMP Google, ви також можете скопіювати код на свої сторінки AMP.

Просто скопіюйте код свого оголошення та вставте його у звичайний текстовий редактор, наприклад «Блокнот» або «TextEdit». Він вам знадобиться на наступному кроці.

Додавання Google AdSense у WordPress

Вам потрібно визначити, де ви хочете показувати рекламу на своєму веб-сайті. Оголошення найчастіше відображаються на бічній панелі. Ви можете додати Google Adsense на бічну панель за допомогою віджетів WordPress.

Просто перейдіть до Зовнішній вигляд »Віджети сторінки у вашій адміністраторній області WordPress. Далі перетягніть & опустіть віджет “Спеціальний HTML” у відповідну область віджетів і вставте туди свій код Google AdSense.

Вставте код Google AdSense на бічну панель WordPress

Для кращого контролю та відстеження місця розташування рекомендуємо перевірити плагін AdSanity WordPress. (Див.: Найкращі рішення WordPress для управління рекламою)

2. Додайте автоматичні рекламні коди AdSense у WordPress

Додавання окремих оголошень до різних областей вашого веб-сайту займає багато часу. Більшість початківців намагаються знайти найкращі місця для показу оголошень на своїх сайтах.

Щоб вирішити це, Google представив автоматичну рекламу. Це дозволяє вам просто додати один фрагмент коду на свій сайт, і дозволити Google AdSense визначити місце, розмір оголошення та тип найбільшої оплати..

Недоліком цього методу є те, що у вас менше контролю над розміщенням реклами на своєму веб-сайті.

Якщо ви хочете додати функцію автоматичних оголошень, тоді ви додасте Google AdSense на свій веб-сайт.

Спочатку увійдіть у свій обліковий запис Google AdSense і натисніть на вкладку Оголошення. Далі вам потрібно натиснути кнопку Get Code, щоб створити код автоматичної реклами.

Створіть код автоматичної реклами для Google AdSense

Тепер AdSense створить фрагмент коду з вашим ідентифікатором видавця та покаже його на екрані. Тепер ви можете скопіювати і вставити цей код у текстовий редактор.

Код автоматичної реклами

Додавання коду автоматичної реклами AdSense у WordPress

Код автоматичної реклами використовує єдиний фрагмент коду для генерації реклами на вашому веб-сайті WordPress. Це означає, що вам потрібно додати код на всі сторінки, де ви хочете відобразити рекламу.

Один із способів зробити це – додавши код у файл header.php теми теми WordPress. Однак недоліком цього методу є те, що ваш код оголошення зникне, якщо оновити чи змінити тему.

Найкращий спосіб додати будь-який код на весь веб-сайт за допомогою плагіна, як Insert Headers and Footers.

Спочатку потрібно встановити та активувати плагін Insert Headers and Footers. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації перейдіть до Налаштування »Вставити колонтитули сторінки. Звідси потрібно вставити код Google AdSense у заголовок розділу.

Вставте рекламний код у заголовок

Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти”, щоб зберегти зміни.

Тепер плагін додасть код оголошення на всі сторінки вашого веб-сайту. Можливо, Google AdSense може зайняти показ реклами.

Кращі практики та найчастіші запитання AdSense

Протягом багатьох років ми відповідали на кілька питань, пов’язаних із AdSense. Раніше, використовуючи AdSense на кількох наших сайтах, ми дізналися багато про оптимізацію. Нижче наведено кілька найкращих практик AdSense та часто задаються питання.

Який найкращий розмір реклами AdSense?

Хоча розміщення реклами є ключовим, ми виявили, що найкращі розміри – 336 × 280 та 300 × 250. Ці оголошення, як правило, підходять для більшості розмірів екрана і мають найкращу ставку оплати.

Які найкращі місця розміщення AdSense?

Це повністю залежить від вашого макета. Мета полягає в тому, щоб отримати більше кліків, тому ви хочете розмістити свої оголошення на більш помітному місці. Ми з’ясували, що реклама, розміщена у вмісті публікації у верхній частині екрана, як правило, отримує найбільше кліків.

Кілька користувачів запитували нас про додавання AdSense у плаваючий віджет, оскільки він буде дуже помітним. Ми наполегливо рекомендуємо проти цього, оскільки це заборонено Умовами використання Google. Якщо ви порушите їх TOS, ви можете отримати заборону на програму.

Чи можу я натискати власні об’яви Google AdSense?

Часто початківці спокушаються натиснути на власні оголошення або попросити членів їхніх сімей натиснути на їх оголошення. Не робіть цього. Алгоритм Google дуже розумний і знає, коли ви натискаєте власне оголошення. Це може вам заборонити програму.

Що таке Page RPM в Google AdSense?

RPM означає дохід на мільйон, що означає дохід на 1000 показів. Це визначається шляхом множення загальної кількості кліків і вартості за клік, а потім діленням на загальну кількість переглядів сторінок.

Чи можу я використовувати свій обліковий запис Blogger або YouTube AdSense у WordPress?

Так, ти можеш. Якщо ви почали використовувати AdSense на одній з розміщених Google платформ, таких як Blogger або YouTube, ви можете змінити тип свого облікового запису AdSense і використовувати його з WordPress. Потрібно надати Google AdSense URL-адресу веб-сайту, на який ви хочете монетизувати, заповнивши форму заявки.

Просто увійдіть у свій обліковий запис AdSense, а потім у розділі “Мої оголошення” натисніть опцію “Інші продукти”. Далі вам потрібно натиснути «Оновити зараз» та заповнити форму заявки.

Що таке рейтинг кліків у Google AdSense?

CTR або коефіцієнт кліків значно відрізняються для різних типів веб-сайтів. Кліки вашої реклами залежать від багатьох факторів, таких як теми вашого веб-сайту, тип вашої аудиторії, розміщення реклами на вашому сайті тощо. Ідеальний CTR для Google AdSense насправді важко визначити, оскільки у вас немає доступу до частоти кліків інших веб-сайтів, як-от ваш власний.

Однак Google AdSense має вбудовані інструменти, які почнуть показувати вам повідомлення, якщо ваш сайт не отримує хороший CTR. Ви можете дотримуватися посібників з оптимізації, показаних на інформаційній панелі Google AdSense, щоб покращити дохід від реклами.

Коли і як платять видавці Google AdSense?

Щомісяця Google AdSense обчислює прибуток попереднього місяця та показує їх на сторінці “Операції”. Якщо ваш прибуток відповідає необхідній межі, то ваш платіж обробляється та звільняється до 21 числа цього місяця.

Існує кілька способів оплати, включаючи прямий електронний переказ, банківський переказ, чек, Western Union тощо.

Чому Google AdSense відхилив мою заявку?

Google Adsense може відхилити вашу заявку, якщо ваш веб-сайт не відповідає програмній політиці AdSense або їх умовам.

Назвіть вимоги для затвердження програми Google AdSense?

Ось мінімальні вимоги для підтвердження вашої заявки на обліковий запис Google AdSense.

  • Ваш веб-сайт та весь його вміст повинні відповідати програмній політиці та умовам AdSense.
  • Ваш веб-сайт повинен бути не менше 6 місяців.
  • Вам, заявнику, має бути старше 18 років.

Примітка. Навіть якщо ваша програма відповідає всім вимогам, Google AdSense все ще залишає за собою право відхилити вашу заявку.

Чи можу я додати Google AdSense у своєму блозі WordPress.com?

WordPress.com не дозволяє додавати Google AdSense на свій веб-сайт, якщо ви не оновите бізнес-план. Більше про цю тему див. У нашому посібнику про різницю між WordPress.com та WordPress.org.

Чим відрізняється Google AdSense від Google AdWords?

Google AdWords дозволяє рекламувати на інших веб-сайтах, включаючи тих, хто бере участь у програмі Google AdSense.

Google AdSense дозволяє заробляти гроші на своєму веб-сайті, показуючи рекламу на своєму веб-сайті.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам додати Google AdSense на свій сайт WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом про те, як збільшити трафік свого блогу та найкращі сервіси маркетингу електронної пошти для зростання своїх підписників.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me