Як правильно оновити плагіни WordPress (крок за кроком)

Після запуску свого блогу та встановлення плагінів надзвичайно важливим з міркувань безпеки є оновлення плагінів. У цьому покроковому посібнику ми покажемо вам, як правильно оновлювати плагіни WordPress та як ефективніше керувати оновленнями плагінів..


Як оновити плагіни WordPress

Навіщо оновлювати плагіни WordPress?

Плагіни WordPress – це як додатки для вашого сайту WordPress. Ви можете встановити їх, щоб додати нові функції та функціональність на ваш веб-сайт, як-от додати контактні форми, фотогалереї, повзунки тощо.

Ви можете дізнатися більше про плагіни WordPress в нашому посібнику, що таке плагіни WordPress? Як вони працюють?.

Плагіни створюються сторонніми розробниками. Більшість із них постійно вдосконалює свої плагіни, додаючи нові функції, покращуючи якість коду та захищаючи їх. Потім ці зміни вивільняються як оновлення.

Ви завжди повинні постійно оновлювати плагіни WordPress, щоб забезпечити негайне застосування цих змін на вашому сайті. Це покращує безпеку WordPress та продуктивність вашого веб-сайту.

Сказавши це, давайте подивимося, як оновити плагіни WordPress.

Як правильно оновити плагіни WordPress

WordPress поставляється із вбудованою системою оновлення. Він автоматично перевіряє наявність оновлень та показує вам сповіщення про наявність оновлень для ваших плагінів, тем та основного програмного забезпечення WordPress..

Сповіщення про оновлення WordPress всередині адміністратора

Ви також можете вручну перевірити наявність оновлень, відвідавши Інформаційна панель »Оновлення сторінки.

Сторінка оновлень

Коли буде доступне нове оновлення для плагінів, ви побачите сповіщення в меню плагінів на панелі адміністратора WordPress.

Ви можете встановити ці оновлення, відвідавши сторінку плагінів. Під кожним плагіном ви побачите сповіщення, у якому наявні оновлення для встановлення.

Оновлення, виділені на сторінці плагінів

Ви можете просто натиснути посилання “Оновити зараз”, щоб встановити кожне оновлення.

Масові оновлення плагінів WordPress

Якщо на вашому веб-сайті є оновлення для декількох плагінів, можливо, ви захочете швидко переглянути та оновити ці додатки.

Для цього вам потрібно зайти на сторінку плагінів та натиснути посилання “Оновити доступні”.

Це покаже вам список усіх плагінів, у яких доступні оновлення. Ви можете вибрати їх, а потім вибрати “Оновити” у спадному меню “Масові дії”.

Плагіни масового оновлення

Перш ніж оновити, прочитайте це!

Перш ніж оновити плагін, важливо натиснути посилання Переглянути деталі версії, щоб побачити, що змінив автор плагіна.

Це дозволить вам інформувати про те, які зміни були внесені, якщо щось не працює належним чином.

Якщо деталі версії конкретно не говорять про оновлення безпеки, ми зазвичай чекаємо один тиждень, перш ніж оновити плагін. У цей час усі помилки зазвичай потрапляють, повідомляються та виправляються.

Якщо у вас є сайт з великим трафіком, який приносить велику кількість потенційних клієнтів, то рекомендуємо зробити те саме.

Як скасувати оновлення плагіну WordPress

Іноді оновлення плагіна може призвести до несподіваних результатів, оскільки деякі функції плагіна можуть працювати неправильно.

У цьому випадку спочатку вам потрібно буде відключити цей плагін.

Якщо ви можете отримати доступ до сторінки плагінів у адміністраторській області WordPress, просто натисніть на посилання “Деактивувати” під плагіном, який не працює..

Деактивуйте плагіни

Після цього ви можете встановити плагін WP-Rollback. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації поверніться на сторінку плагінів, і ви зможете побачити опцію відкату під кожним плагіном. Натиснувши на нього, ви зможете відкинути плагін до будь-якої попередньої версії.

Відкат до попередньої версії

Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо того, як відмовити плагіни WordPress.

Якщо ви не можете отримати доступ до області адміністратора WordPress, виконайте кроки в нашому посібнику щодо деактивації всіх плагінів, коли не вдається отримати доступ до області адміністратора WordPress..

Поради щодо ефективнішого керування плагінами WordPress

Якщо ви керуєте декількома сайтами WordPress, то незабаром зрозумієте, що вам доведеться оновлювати плагіни досить часто. Ось кілька порад, які допоможуть вам ефективніше керувати ними.

Якщо ви впевнені у використанні плагінів, ви можете ввімкнути автоматичні оновлення для всіх своїх плагінів WordPress.

Однак кращим підходом буде встановлення автоматичних оновлень лише для декількох плагінів, яким ви довіряєте. Дотримуйтесь інструкцій у нашому посібнику, як краще керувати оновленнями WordPress.

Якщо ви не керуєте кількома сайтами WordPress, ви можете налаштувати сповіщення електронною поштою для оновлень плагінів. Це дозволить вам отримувати сповіщення, коли доступне оновлення без входу на ваш сайт WordPress.

Завжди переконайтеся, що на вашому сайті WordPress встановлено плагін автоматичного резервного копіювання. Це дозволить відновити сайт WordPress у випадку, якщо щось піде не так.

І останнє, але не менш важливе значення, якщо ви можете дозволити собі керований хостинг WordPress, то функціонування веб-сайту, безумовно, варто вкласти. Це дозволяє протестувати нові оновлення плагінів на сценічному режимі, перш ніж виходити наживо. Ми рекомендуємо використовувати план GoGeek або WPEngine або SiteGround.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як оновлювати плагіни WordPress. Ви також можете побачити наш список основних плагінів WordPress для вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map