Як правильно змінити тему WordPress (Кінцевий посібник)

Ви плануєте змінити тему WordPress свого веб-сайту? WordPress дозволяє користувачам дуже легко змінювати теми та керувати ними на своєму сайті.


Однак ви повинні пам’ятати, що зміна зовнішнього вигляду вашого веб-сайту в прямому ефірі є головною подією. Вам потрібно пам’ятати про певні речі до та після зміни теми, щоб ви не втратили жодних даних та трафіку веб-сайту.

У цій статті ми покажемо вам покроковий процес про те, як правильно змінити тему WordPress за допомогою поетапного контрольного списку.

Як правильно змінити тему WordPress (Кінцевий посібник)

Ось короткий огляд того, про що ви дізнаєтесь у цій статті:

  Що робити перед тим, як змінити тему WordPress

  Хоча зміна теми буквально за декілька клацань миші, перед тим, як розпочати процес, потрібно вжити певних заходів обережності.

  Ми рекомендуємо вам пройти наступний контрольний список, щоб переконатися, що процес зміни вашої теми WordPress проходить безперебійно, і ви не втратите важливі дані.

  1. Скопіюйте фрагменти з вашої поточної теми

  Деякі проміжні користувачі WordPress люблять налаштувати свій веб-сайт, додаючи фрагменти коду безпосередньо до файлу function.php своєї теми..

  Оскільки ці зміни були внесені один раз, люди зазвичай про них забувають.

  Якщо ви або ваш веб-розробник внесли ці зміни, переконайтесь, що перегляньте файли поточної теми та запишіть увесь додатковий код, який ви додавали раніше. Це дозволить вам додати їх пізніше у файл вашої нової теми function.php або плагін WordPress для певного сайту..

  2. Час тестування завантаження

  Перш ніж змінювати тему, слід перевірити час завантаження вашого веб-сайту, щоб ви могли легко порівняти відмінності у часі завантаження сторінки після внесення змін на свій веб-сайт..

  Пам’ятайте, що швидкість WordPress є важливим фактором досвіду користувачів та SEO, тому вам потрібно переконатися, що нова тема швидша за попередню.

  Ви можете перевірити швидкість свого веб-сайту, використовуючи такий інструмент, як Pingdom.

  Переконайтесь, що ви перевірили час завантаження домашньої сторінки, а також деяких внутрішніх сторінок.

  3. Не втрачайте жодного коду відстеження

  Деякі користувачі додають код відстеження аналітики безпосередньо до файлів тем. Також є теми WordPress, які дозволяють додавати код Adsense або Analytics на панель налаштувань.

  Однією з найпоширеніших помилок, яку роблять початківці, є недогляд цих кодів.

  Вам потрібно переконатися, що ви скопіювали всі коди відстеження, щоб ви могли додати їх на свій новий сайт після зміни теми.

  Щоб підтвердити це в майбутньому, ми завжди рекомендуємо користувачам встановлювати Google Analytics за допомогою плагіна типу MonsterInsights, а для іншого коду відстеження рекомендуємо використовувати плагін заголовка та нижнього колонтитула.

  4. Зробіть повну резервну копію

  Перед зміною теми завжди рекомендується створити резервну копію ваших публікацій, зображень, плагінів та бази даних.

  Ви можете використовувати плагін для резервного копіювання WordPress для створення резервної копії всього сайту. Переконайтесь, що ви завантажили цю резервну копію на комп’ютер, перш ніж рухатися вперед.

  Цей крок забезпечить легке відновлення веб-сайту, якщо щось піде не так.

  5. Зміст бічної панелі

  Бічні панелі використовуються для додавання різних віджетів, включаючи соціальні посилання, рекламу, форми підписки або контактну форму.

  Зверніть увагу на ці зміни. Якщо у віджет доданий спеціальний код, переконайтеся, що ви скопіювали та вставили цей код на свій комп’ютер, щоб ви могли повторно використовувати його в новій темі.

  6. Тримайте свій сайт у режимі обслуговування

  Добре застосовувати веб-сайт у режимі обслуговування, коли вносите зміни до нього. Ви не хочете, щоб ваші відвідувачі бачили будівельний майданчик, правильно?

  Для цього рекомендуємо використовувати плагін SeedProd.

  Плагін SeedProd

  Це популярний плагін WordPress, який дозволяє легко створювати красиві сторінки, що незабаром, і режим обслуговування для вашого сайту.

  Щоб утримувати ваш сайт у режимі обслуговування, потрібно встановити та активувати плагін SeedProd.

  Далі, перейдіть до SeedProd »Налаштування сторінки для налаштування параметрів плагіна. Тут вам потрібно вибрати Увімкнути режим технічного обслуговування перемикач і натисніть на Зберегти всі зміни кнопка.

  SeedProd включити режим обслуговування

  Як встановити тему WordPress

  Після дотримання вищезазначених заходів безпеки наступним кроком є ​​встановлення теми, яку ви хочете використовувати на своєму сайті.

  Для вибору доступні тисячі безкоштовних і платних тем WordPress. Той факт, що ви читаєте цю статтю, означає, що ви, ймовірно, знайшли хорошу тему для своїх потреб.

  Якщо ви ще не вибрали тему, ми можемо настійно рекомендувати вам такі теми WordPress:

  1. Діві

  Тема Divi WordPress

  Divi – одна з найпопулярніших тем WordPress на ринку. Він працює за допомогою перетягувача Divi Builder, який дозволяє легко створювати будь-який веб-сайт.

  Він постачається з 20+ заздалегідь створеними макетами та 46 різними змістовими елементами. Ви можете легко налаштувати кожен елемент свого веб-сайту та побачити зміни в режимі реального часу.

  2. Астра

  Тема Astra WordPress

  Astra – це легка та оптимізована швидкість WordPress тема. Він сумісний з різними плагінами для створення сторінок, такими як Beaver Builder, Divi та Visual Composer.

  Це тема перекладу та готова до RTL. Це дозволяє запустити свій веб-сайт будь-якою мовою і навіть створити багатомовний веб-сайт.

  Astra можна легко інтегрувати з плагіном WooCommerce, тому ви можете легко створити інтернет-магазин без особливих клопотів. Ви також можете налаштувати заголовок, колонтитул, макет та інше за допомогою програми налаштування тем WordPress.

  Наша улюблена частина про Astra – це всі шаблони веб-сайтів для початківців.

  3. StudioPress

  Теми StudioPress WordPress

  Genesis – найпопулярніший тематичний проект WordPress, який був побудований командою StudioPress. Ви можете створювати дивовижні веб-сайти, використовуючи рамки Genesis та інші теми StudioPress.

  Якщо ви цього не знаєте, StudioPress зараз є частиною WP Engine, найпопулярнішої хостингової компанії WordPress.

  Найкраще – ви отримаєте теми 35+ StudioPress безкоштовно, якщо зареєструєте будь-який план хостингу WP Engine.

  4. OceanWP

  Тема OceanWP WordPress

  OceanWP – чуйна і багатоцільова тема WordPress. Він пропонує безліч демонстраційних шаблонів, розроблених з урахуванням різних професій та бізнесу.

  Він сумісний з основними плагінами для створення сторінок. Ви також можете використовувати різні розширення, щоб перевести свій сайт на наступний рівень.

  5. Бібер-будівельник

  Плагін Beaver Builder

  Beaver Builder – один з найкращих плагінів для перетягування сторінок, який дозволяє створювати приголомшливі сторінки для вашого сайту без будь-яких навичок кодування..

  Beaver Builder сумісний майже з будь-якою темою WordPress, і ви навіть можете використовувати його для створення власної теми WordPress без написання коду.

  У будь-якому випадку, ми сподіваємося, що наведені вище рекомендації допоможуть вам вибрати тему WordPress для вашого сайту.

  Вибравши тему, потрібно встановити її на своєму сайті WordPress. Y

  Ви можете використовувати будь-який з наступних 3 методів для встановлення теми WordPress:

  • Використання опції пошуку теми WordPress
  • Завантаження теми з інформаційної панелі WordPress
  • Встановлення теми за допомогою FTP

  Ви можете ознайомитись з посібником для початківців щодо того, як встановити тему WordPress.

  Як змінити тему WordPress, не виходячи наживо

  Щойно ви встановите свою нову тему, ви готові переключити теми.

  Однак завжди рекомендується протестувати тему, перш ніж перейти до неї на своєму веб-сайті.

  Таким чином ви зможете перевірити сумісність нової теми з наявними плагінами та переконатися, що все працює належним чином.

  Існує два способи змінити тему WordPress, не виходячи наживо:

  1. Варіант попереднього перегляду в прямому ефірі

  За замовчуванням WordPress дозволяє попередньо переглянути тему на своєму веб-сайті, не змінюючи його.

  Для цього зверніться до Зовнішній вигляд » Теми з лівої бічної панелі панелі адміністратора.

  На цій сторінці ви побачите всі встановлені теми на вашому сайті. Вам потрібно навести курсор миші на тему, яку ви хочете попередньо переглянути та натиснути на Попередній перегляд кнопка.

  Опція попереднього перегляду теми WordPress Theme

  Це відкриє вашу нову тему в програмі налаштування теми WordPress. Тепер ви можете перевірити свою нову тему і переконатися, що все працює належним чином.

  2. Тематичний плагін Switcha

  Інший варіант – використовувати плагін Theme Switcha. Це дозволяє попередньо переглянути вашу нову тему, не активуючи її.

  Спочатку потрібно встановити та активувати цей безкоштовний плагін. Далі переходимо до Налаштування » Тема Switcha з лівої бічної панелі панелі адміністратора.

  Сторінка налаштувань плагіну Switcha

  На сторінці “Налаштування” вам потрібно вибрати опцію “Увімкнути перемикання теми”, а потім прокрутити внизу сторінки, щоб натиснути на Зберегти зміни.

  Цей плагін тепер відображатиме всі встановлені теми внизу цієї сторінки. Вперед та натисніть на нову тему, щоб переглянути її на новій вкладці веб-браузера.

  Тема Switcha доступна в розділі тем

  Як змінити тему WordPress на веб-сайті Live

  Після того, як ви протестували свою нову тему, саме час почати процес переключення теми на вашому сайті WordPress.

  Для цього перейдіть до Зовнішній вигляд » Теми з лівої бічної панелі адміністративної панелі WordPress.

  Змінення теми WordPress на веб-сайті, що живе

  На цій сторінці потрібно навести курсор миші на потрібну тему та натиснути на Активуйте кнопку, щоб змінити тему WordPress.

  Тепер ви можете відвідати домашню сторінку свого веб-сайту, щоб побачити нову тему в дії.

  Як змінити тему WordPress вручну

  Іноді помилка може зробити вашу область адміністратора WordPress недоступною. У такому випадку ви не зможете змінити тему за допомогою описаного вище способу.

  Щоб відновити веб-сайт, потрібно відновити його із резервного копіювання, інакше ви можете усунути помилку WordPress, що спричинить проблему.

  Однак якщо у вас немає резервної копії, ви можете змінити тему вручну за допомогою phpMyAdmin.

  Цей метод дозволяє повідомити WordPress, яку тему використовувати, змінюючи інформацію в базі даних.

  По-перше, вам потрібно підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та перейти до папки / wp-content / themes /.

  Папка тем FTP WordPress

  Тут ви зможете побачити всі теми, які зараз встановлені на вашому веб-сайті. Ви також можете встановити тему WordPress через FTP, якщо ви її не бачите.

  Далі потрібно записати назву папки теми, яку ви хочете використовувати, оскільки вона вам знадобиться пізніше.

  Після цього вам потрібно перейти до cPanel свого облікового запису хостингу WordPress. На цій сторінці вам доведеться прокрутити вниз до розділу Бази даних та натиснути на phpMyAdmin.

  cPanel відкрити phpMyAdmin

  Щойно ви перебуваєте в phpMyAdmin, ви побачите список баз даних у лівій частині екрана. Просто натисніть на базу даних, яку ви використовуєте для свого сайту WordPress.

  phpMyAdmin відкрити базу даних та таблицю

  Далі він покаже вам список таблиць у цій базі даних. Вам потрібно натиснути на таблицю “wp_options”, щоб відкрити її.

  Примітка: За замовчуванням використовується WordPress wp_ як префікс назв таблиці. Однак, можливо, є інший префікс бази даних, як показано на зображенні вище.

  Тепер вам потрібно знайти шаблон і таблиця стилів рядки на правій панелі.

  Рядки шаблону та таблиці стилів

  Далі натисніть на Редагувати посилання в рядку «шаблон», щоб відкрити редактор.

  Тут вам потрібно змінити значення в option_value поле до назви теми, яку ви хочете використовувати. Зазвичай це те саме, що назва папки в / wp-content / themes / folder, яку ви скопіювали раніше.

  Змінити значення шаблону

  Після завершення натисніть на Іди кнопка для збереження змін. Далі, продовжуйте і повторюйте той самий процес для рядка «таблиця стилів».

  Після внесення змін до обох рядків, ви можете перейти на свій веб-сайт, щоб побачити нову тему в дії.

  Що робити після зміни вашої теми

  Щойно ви змінили тему на своєму веб-сайті, вам потрібно подбати про певні речі, перш ніж вимкнути режим обслуговування.

  Ви можете ознайомитись із наступним контрольним списком, що потрібно зробити після зміни теми WordPress:

  1. Тестуйте свій веб-сайт

  По-перше, ви повинні переконатися, що всі функції, плагіни та віджети працюють належним чином.

  Вам слід вкласти деякий час, щоб протестувати свій веб-сайт і перевірити різні речі, включаючи публікації, розділ коментарів, зображення та контактну форму.

  2. Сумісність між веб-переглядачами

  Браузери мають тенденцію показувати певні речі по-різному.

  Щоб переконатися, що ваш веб-сайт добре виглядає у кожному головному веб-переглядачі, слід протестувати свій сайт у різних веб-браузерах, включаючи Google Chrome, Firefox, Safari та Internet Explorer.

  3. Додати код відстеження

  Після того, як ви перевірили функції та сумісність між веб-переглядачами, слід додати на свій сайт аналітичний код і код відстеження Adsense..

  Ви можете використовувати плагін MonsterInsights, щоб додати код відстеження Google Analytics. Це дозволить вам правильно налаштувати аналітику та переглянути детальну статистику веб-сайту прямо на інформаційній панелі WordPress.

  4. Вимкніть режим технічного обслуговування

  Ви можете відключити режим обслуговування на своєму сайті, щоб активувати його.

  Якщо ви використовуєте плагін SeedProd, просто перейдіть на сторінку SeedProd » Налаштування з лівої бічної панелі. На сторінці налаштувань виберіть “Disabled” та натисніть на Зберегти всі зміни щоб вимкнути режим технічного обслуговування.

  SeedProd відключить режим обслуговування

  5. Час завантаження тесту

  Вам потрібно зайти на веб-сайт Pingdom ще раз, щоб перевірити час завантаження домашньої сторінки після зміни теми.

  Далі порівняйте його з часом завантаження, коли була встановлена ​​ваша стара тема. Якщо ви бачите якісь основні відмінності, перейдіть до нашої інструкції щодо покращення швидкості WordPress.

  6. Контролюйте показник відмов

  Після переключення тем слід слідкувати за коефіцієнтом відмов на веб-сайті.

  Якщо ваша нова тема не є зручною для користувачів і її важко орієнтувати, вона може збільшити показник відмов вашого веб-сайту.

  Ви можете додавати пов’язані публікації, популярний віджет публікацій та сухарі, щоб зменшити показник відмов та збільшити кількість переглядів сторінок.

  7. Запитайте відгуки

  Ви також можете запитати у своїх користувачів відгуки та пропозиції щодо вдосконалення дизайну вашого сайту. Ви можете використовувати форми опитування або онлайн-опитування для збору даних.

  Ви можете поділитися новим дизайном зі своїми підписниками, скориставшись послугою маркетингу електронної пошти, і запитати їх щодо їх пропозицій. Це допоможе вам отримати ідеї щодо того, що б вони хотіли бачити покращеними.

  Ми сподіваємось, що цей покроковий посібник допоміг вам легко змінити тему WordPress. Ви можете побачити наш список обов’язкових плагінів WordPress для бізнес-сайтів.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map