Як створити бюлетень електронної пошти ПРАВИЙ ШЛЯХ (крок за кроком)

Ви хочете створити інформаційний бюлетень електронної пошти для свого веб-сайту, блогу чи електронної комерції?


Електронна розсилка допомагає вам підтримувати зв’язок зі своїми користувачами, повертати їх на ваш веб-сайт та перетворювати їх на клієнтів.

Завдання полягає в тому, що багатьом новачкам важко запустити електронну розсилку. Головним чином тому, що вони вважають, що це буде занадто технічно або забирає багато часу.

Це було раніше 10 років тому, але зараз створити електронну розсилку електронних листів настільки просто, що навіть нетехнологи можуть це зробити!

Побудувавши розсилку електронних листів із понад 1 мільйоном підписників, ми вирішили створити остаточне керівництво щодо того, як запустити електронну розсилку з покроковими інструкціями.

Наша мета – допомогти вам пройти процес та налаштувати електронну розсилку ПРАВИЛЬНО.

Як легко створити інформаційний бюлетень

Оскільки це вичерпний посібник, ми включили зміст для полегшення навігації.

  Що таке розсилка електронної пошти?

  Електронна розсилка – це форма спілкування в Інтернеті, яка дозволяє надсилати новини, поради та оновлення щодо вашого продукту, бізнесу чи некомерційної діяльності..

  Щоб отримувати ці оновлення, людям потрібно приєднатися до вашого списку електронних листів, вказавши свою електронну адресу. Ці користувачі називаються підписниками, клієнтами або контактами.

  Організації та особи використовують інформаційні бюлетені електронною поштою різними способами. Наприклад, компанії використовують інформаційні розсилки електронною поштою, щоб надсилати користувачам інформацію про продукти, нові прибуття та останні оновлення.

  Веб-сайти та блоги використовують інформаційні бюлетені для надсилання оновлень вмісту, збільшення трафіку та створення лояльних наступних.

  Навіщо починати розсилку електронної пошти?

  Чи знаєте ви, що більше 75% людей, які відвідують ваш веб-сайт сьогодні, більше ніколи його не знайдуть?

  Це не ваша вина, просто Інтернет є таким величезним, і там багато вмісту.

  Запуск інформаційного бюлетеня електронної пошти дозволить вам перетворити відвідувачів веб-сайту на передплатників. Як тільки вони приєднаються до вашої розсилки електронної пошти, ви зможете залишатися на зв’язку та повертати їх на ваш веб-сайт.

  В основному без розсилки електронної пошти ви щодня втрачаєте потенційних передплатників та клієнтів.

  Тепер ви можете думати: “Що робити, якщо ми попросимо користувачів нас слідкувати за нами в соціальних мережах? Чи це не надасть спосіб зв’язатися з цими користувачами? ”

  Це буде, і ви обов’язково повинні будувати соціальні медіа наступним чином. Однак у вас немає таких платформ соціальних мереж.

  Гіганти соціальних медіа, такі як Facebook та Twitter, обмежують охоплення вашої аудиторії. Що ще важливіше, більшість ваших користувачів можуть не перевіряти свої соціальні канали так часто.

  З іншого боку, люди, як правило, перевіряють свою поштову скриньку кілька разів щодня. Більшість користувачів використовують мобільний пристрій із ввімкненими сповіщеннями для електронних листів.

  Більше про цю тему читайте в нашій статті про те, чому створення інформаційного бюлетеня електронної пошти настільки важливе.

  Хто повинен починати розсилку електронної пошти?

  Багато наших користувачів часто запитують у нас, чи варто робити інформаційний бюлетень для свого бізнесу, блогу чи організації. Наша відповідь завжди “так”.

  Навіть якщо ви тільки починаєте, ви повинні почати створювати бюлетень з першого дня. Кожен день, коли ви цього не робите, ви втрачаєте гроші, передплатників та потенційних клієнтів.

  Маркетинг електронною поштою – це безпрограшна ситуація незалежно від вашої галузі, бізнесу чи трафіку веб-сайту.

  1. Маркетинг електронної пошти для малого бізнесу

  Бізнес-веб-сайти, незалежно від їх галузі та розміру, завжди можуть отримати вигоду від створення інформаційного бюлетеня.

  Це найвигідніший спосіб підтримувати зв’язок із існуючими клієнтами, відвідувачами веб-сайтів та потенційними клієнтами.

  Підписка на розсилку на Sony PlayStation

  2. Розсилка електронної пошти для веб-сайтів електронної комерції

  Дослідження показало, що більше 44% одержувачів електронної пошти здійснили принаймні одну покупку через рекламну електронну пошту.

  Якщо ви працюєте в інтернет-магазині, то маркетинг електронною поштою – це найефективніший інструмент для перетворення занедбаних візків у платників.

  Протягом тривалого часу гіганти електронної комерції ефективно використовували електронну пошту для перетворення випадкових відвідувачів у покупців.

  Покинуті електронні листи

  3. Бюлетень електронної пошти для некомерційних організацій

  Некомерційні організації повинні звертатися до своїх прихильників за пожертвами, підтримкою, заходами тощо. Інші засоби масової інформації, такі як соціальні медіа, телефон та фізична розсилка, коштують набагато більше грошей, ніж електронний маркетинг.

  Форма реєстрації інформаційного бюлетеня Human Rights Watch

  Створення електронного бюлетеня дозволяє неприбутковим контактам із широкою громадськістю, прихильниками та донорами.

  Користувачі мають більше шансів відкривати електронні листи з неприбутковості, яку вони підтримують. Насправді 49% тисячоліть вважають за краще отримувати оновлення від організацій, які вони підтримують, електронною поштою.

  Щоб дізнатися більше, перегляньте цю статтю про те, чому маркетинг електронної пошти має важливе значення для некомерційних організацій.

  4. Електронна розсилка електронних листів для блогів та веб-сайтів новин

  Якщо ви хочете створити блог або створити контент-новинний сайт, маркетинг електронної пошти – це найкращий спосіб створити свою аудиторію. Ви побачите, що всі популярні інтернет-маркетологи, впливові та відомі блогери активно створюють свої списки електронної пошти.

  Кріс Броган

  Ось чому:

  • Ви можете надсилати оновлення електронною поштою тим користувачам, які в іншому випадку більше ніколи не повернуться на ваш веб-сайт.
  • Ви створюєте стійку аудиторію вірних читачів, не покладаючись на сторонні платформи, такі як пошук та соціальні медіа.
  • Ви не керуєте пошуковими системами чи соціальними мережами. Рейтинг вашого пошуку може знизитися, а ваші профілі в соціальних мережах можуть бути призупинені без жодної причини. З іншого боку, ви володієте своїм електронним списком та маєте повну свободу користування ним.

  5. Електронні розсилки з питань освіти

  Навчальні заклади потребують підтримки зайнятої громади студентів, викладачів, батьків та місцевого бізнесу. Будь то для збору коштів, вступу, заходів чи інших заходів; Електронна пошта – найдешевший і найпоточніший спосіб зв’язатися зі школами та коледжами.

  Бланк реєстрації на бюлетень університету Каліфорнії

  Це лише кілька прикладів того, як інформаційні бюлетені можуть приносити користь бізнесу, приватним особам та некомерційним. Є ще багато прикладів, саме тому більшість маркетологів вважають, що маркетинг електронної пошти має вирішальне значення для успіху в Інтернеті.

  Зважаючи на це, давайте подивимось, як ви можете легко запустити електронну розсилку для розширення власного бізнесу та бренду.

  Крок 1. Запуск інформаційного бюлетеня електронної пошти

  Найголовніше, що вам знадобиться для запуску електронної розсилки, – це постачальник послуг маркетингу електронної пошти. Це компанії, які дозволяють збирати електронні адреси та надсилати масові електронні листи.

  У світі є буквально сотні послуг електронного маркетингу, включаючи постійний контакт, SendinBlue, AWeber, Drip, ConvertKit та багато іншого.

  Спробувавши майже кожну популярну службу маркетингу електронної пошти, ми рекомендуємо нашим користувачам використовувати постійний контакт. Вони є одними з найпопулярніших постачальників послуг електронного маркетингу у світі, і їх підтримка чудово допомагає людям розпочати роботу.

  Постійний контакт пропонує платню маркетингу електронної пошти для початківців з простими інструментами перетягування, які допоможуть вам швидко розпочати роботу. Вони також мають вдосконалені інструменти росту списків електронної пошти, автоматизацію маркетингу, шаблони очей тощо.

  Спочатку потрібно зайти на веб-сайт постійних контактів і натиснути кнопку реєстрації. У них 60-денна безкоштовна пробна версія (не потрібна кредитна картка).

  Підписка на постійний контакт

  Після натискання кнопки вона перенесе вас на сторінку реєстрації, де вам потрібно надати інформацію для створення свого облікового запису.

  Заповніть форму реєстрації

  Після завершення реєстрації вас буде переспрямовано на керовану налаштування постійних контактів. Клацніть на “Пропустити цей крок” нижче, оскільки ми покажемо вам, як його налаштувати пізніше в цій статті.

  Пропустити майстра налаштування

  Тепер ви перейдете до панелі приладів постійних контактів. Тут ви будете керувати своїми списками електронної пошти, передплатниками та надсилати свою електронну розсилку.

  Інформаційна панель постійного контакту

  Примітка: Безкоштовна пробна версія постійного контакту дозволяє надсилати до 100 електронних листів. Вам потрібно буде придбати їх платний план, щоб отримати доступ до всіх потужних функцій. Користувачі WPBeginner можуть отримати спеціальну знижку 20% при використанні нашого купона постійного контакту.

  Крок 2. Створення списку електронної пошти

  Список електронних листів – це в основному список контактів ваших підписників. Подумайте про це як про контактну книгу, що містить адреси електронної пошти всіх користувачів, які підписалися на отримання вашої електронної розсилки.

  Щоб організувати контакти, вам потрібно створити список електронних листів.

  Просто натисніть на посилання “Контакти” у верхньому меню, а потім натисніть посилання “Список електронної пошти” на бічній панелі.

  Створення нового списку електронної пошти

  На цій сторінці будуть показані всі ваші списки електронної пошти. За замовчуванням постійний контакт створює список електронних листів для вас з написом “Загальні інтереси”. Вам потрібно натиснути посилання “Ввести новий список”, щоб створити новий список електронної пошти.

  Виберіть ім’я для свого списку електронних листів

  Вам буде запропоновано ввести ім’я для вашого списку. Тут ви можете ввести все, що допоможе вам легко визначити список.

  Потім натисніть кнопку “Додати список”, і постійний контакт створить список для вас.

  Список електронних листів створений

  Щоб почати користуватися цим списком електронних листів, вам потрібно принаймні один контакт, який додано до нього. Ви можете вручну додати контакт до свого списку, відвідавши сторінку “Контакти” та натиснувши кнопку “Додати контакти”.

  Додайте контакт до списку електронної пошти

  Це покаже вам спадне меню із запитом, як ви хочете додати контакти. Щоб продовжити, потрібно вибрати “Ввести один контакт”.

  На наступному екрані потрібно ввести контактну інформацію. Ви можете додати тут свою власну електронну адресу. Це дозволить протестувати електронні кампанії.

  Додавання контакту до списку електронної пошти

  Після введення вашої контактної інформації натисніть кнопку збереження, щоб додати її. Ваш список електронної пошти зараз готовий до використання.

  Тепер, коли ви створили список електронних листів, настав час встановити деякі основні настройки списку.

  Крок 3. Налаштування параметрів списку електронної пошти

  Перше, що ви хочете налаштувати, – це вітальне повідомлення. Це повідомлення електронної пошти, надіслане вашим користувачам, коли вони приєднуються до вашої розсилки електронної пошти.

  Давайте розпочнемо.

  Спочатку потрібно клацнути посилання “Кампанії” у верхньому меню, а потім натиснути кнопку “Створити”.

  Створіть вітальну електронну кампанію

  Це призведе до появи спливаючого вікна, де вам буде запропоновано вибрати тип кампанії електронної пошти. Натисніть “Автоматизація електронної пошти”, щоб продовжити.

  Кампанія автоматизації електронної пошти

  Після цього потрібно вибрати тип автоматизації електронної пошти. Натисніть на опцію “Ласкаво просимо”, щоб продовжити.

  Виберіть автоматизовану електронну адресу привітання

  Далі вам запропонують вибрати шаблон для своєї електронної пошти. Конструктор автоматично покаже вам шаблони електронної пошти, які ви можете використовувати як вихідну точку.

  Виберіть шаблон вітання електронної пошти

  Просто натисніть на шаблон, щоб вибрати і відкрити його в конструкторі перетягування електронної пошти постійного контакту.

  Створення вітального електронного листа

  Звідси ви будете розробляти шаблон вітального електронного листа.

  Ви можете почати з надання належної назви кампанії, це допоможе вам визначити кампанію, коли вам потрібно буде відредагувати або змінити її в майбутньому.

  Клацніть посилання “Без назви …” у верхньому лівому куті, щоб змінити його. Тепер введіть назву вашої кампанії, наприклад, привітання електронною поштою, реєстрація нового користувача, вступ тощо.

  Назва кампанії

  Після цього можна приступати до редагування шаблону електронної пошти. Це редактор перетягування, тому ви можете просто перетягнути елементи з лівого стовпця і опустити їх на полотно. Ви також можете вказати та натиснути будь-де в електронній пошті, щоб змінити його.

  Наведіть курсор та натисніть, щоб відредагувати привітальне повідомлення

  Ви можете замінити логотип власним, додати власне зображення заголовка відповідно до вашого бренду, налаштувати тему електронної пошти та текст повідомлення відповідно до ваших потреб.

  Після того як ви задоволені дизайном, натисніть “Зберегти”, щоб зберегти вашу електронну пошту, а потім натисніть кнопку “Продовжити”.

  Тепер розробник електронної пошти попросить вас вибрати список електронних листів. Вперед та виберіть список, який ви створили на попередньому кроці. Після цього заповніть форму фізичної адреси.

  Налаштування електронної пошти привітання

  Через закони про спам у багатьох країнах вам потрібно включати інформацію про фізичну адресу у кожен електронний лист. Це може бути адреса вашого підприємства або P.O. ящик.

  Нарешті, натисніть кнопку “Активувати” у верхньому правому куті екрана, щоб зберегти та активувати привітання електронної пошти.

  Привітальна електронна пошта налаштована

  Ви успішно налаштували кампанію “Привітання електронною поштою”. Відтепер усі нові користувачі, які приєднаються до вашої розсилки, отримуватимуть це повідомлення після реєстрації.

  Кілька порад щодо написання ефективного вітального листа

  Привітальні електронні листи мають середню відкриту ставку 50%, що вище, ніж будь-який інший інформаційний бюлетень електронної пошти, який ви надсилаєте.

  Це буде перше, що почують від вас нові абоненти. Це Ваша можливість вразити їх, тому вони з нетерпінням чекають Вашої наступної розсилки електронною поштою.

  • Подякуйте та повідомте своїм користувачам про те, що ви цінуєте, що вони діляться з вами контактною інформацією.
  • Далі ви хочете представити себе, свій бізнес та чим займаєтесь. Нехай це буде коротким і простим.
  • Повідомте вашим користувачам, як часто ви будете надсилати їм електронні листи та який вміст і пропозиції вони очікують.
  • Якщо ви пообіцяли, що користувачі заохочують приєднатися до вашого списку електронних листів, тоді додайте цю інформацію до вітального листа.
  • Найкращий спосіб познайомити користувачів з вашим брендом – це надіслати їм найкорисніший вміст на вашому веб-сайті. Це допомагає їм розкривати вміст і будує взаємодію.

  Щоб отримати додаткові поради, перегляньте цей посібник про те, як написати ідеальний електронний лист для нових абонентів.

  Крок 4. Налаштування форм реєстрації на розсилку, щоб отримати більше підписників

  Тепер, коли ви зареєструвалися на платформі електронного маркетингу та налаштували свій список електронних листів. Настав час почати його просувати.

  Найпростіший спосіб отримати більше підписників – додавши форми для реєстрації на бюлетень на свій веб-сайт. Зазвичай у службі маркетингу електронної пошти є готові форми для реєстрації, які ви можете додати на свій веб-сайт.

  Однак ці форми реєстрації не виглядають добре і іноді не вміщуються в контейнер, куди потрібно їх розмістити.

  Давайте розглянемо, як легко додавати форми для підписки на розсилку на веб-сайт WordPress. Ми покажемо вам два методи, і ви можете вибрати один або обидва разом.

  1. Додайте форму реєстрації на розсилку за допомогою WPForms Lite (безкоштовно)

  WPForms – найкраще перетягування & випадати WordPress з плагіна на ринку. У них є безкоштовна версія під назвою WPForms lite, яка включає вбудовану підтримку для підключення до вашого постійного контакту.

  Це дозволяє використовувати конструктор форм перетягування WPForms для створення форми реєстрації на розсилку.

  Перше, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати плагін WPForms Lite. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

  Після активації потрібно відвідати WPForms »Налаштування і натисніть на вкладку “Інтеграції”.

  Інтеграції WPForms

  Тут ви побачите інтеграцію постійних контактів. Вам потрібно натиснути, щоб розгорнути його, а потім натиснути кнопку “Додати обліковий запис”.

  Це покаже вам інформацію, необхідну для підключення вашого постійного контакту до WPForms. Клацніть на посилання, яке говорить “Клацніть тут, щоб зареєструватись у постійному контакті”.

  Підключіть постійний контакт до WPForms

  Це відкриє спливаюче вікно, яке перенесе вас на веб-сайт постійних контактів. Натисніть кнопку “Дозволити”, щоб надати WPForms доступ до вашого постійного контакту.

  Дозволити доступ

  Далі ви побачите код авторизації, який потрібно скопіювати.

  Код авторизації

  Поверніться назад на сторінку налаштувань WPForms та введіть код авторизації, який ви скопіювали раніше. Вам також потрібно вказати ім’я для цієї інтеграції.

  Додати код авторизації

  Нарешті, натисніть кнопку “Підключитися до постійного контакту”.

  Тепер WPForms підключиться до вашого облікового запису постійних контактів. Ви побачите, що біля інтеграції з’явиться ярлик “Підключено”.

  Постійний контакт підключений

  Тепер ви готові створити форму підписки на розсилку, використовуючи WPForms.

  Просто перейдіть до WPForms »Додати нове сторінку, щоб запустити інтерфейс для розробника WPForms.

  Створення форми для реєстрації на розсилку

  Укажіть назву форми та натисніть на шаблон “Форма реєстрації на розсилку”.

  Це завантажить готову форму реєстрації з необхідними полями, які вже додані до форми.

  Редагування форми реєстрації на розсилку

  Ви можете вказувати та клацнути, щоб редагувати поля форми, міняти мітки полів і, якщо потрібно, додати ще поля з лівого стовпця.

  Після того, як ви задоволені формою, вам потрібно натиснути на вкладку Маркетинг, щоб інтегрувати її з постійним контактом.

  Додати нове з'єднання

  Перейдіть на вкладку Постійний контакт, а потім натисніть кнопку “Додати з’єднання”. Вам буде запропоновано вказати назву для цього з’єднання. Ви можете ввести тут що завгодно, а потім натиснути кнопку ОК.

  Назвіть своє з'єднання

  Далі ви побачите настройки цього з’єднання. Він автоматично виявить ваш обліковий запис постійних контактів і відобразить його в полі Вибрати обліковий запис.

  Нижче вам потрібно вибрати список електронних листів. Клацніть по ньому, щоб вибрати список електронних листів, який ви створили раніше.

  Виберіть список електронної пошти та поля форми карт

  Після цього вам потрібно зіставити поля форми WPForms на поля постійного контакту. Після цього ви можете натиснути кнопку “Зберегти” вгорі, щоб зберегти форму реєстрації.

  WPForms також дозволяє легко додавати форму для реєстрації на розсилку в будь-якому місці вашого веб-сайту.

  Якщо ви хочете додати форму на бічну панель свого веб-сайту, відвідайте Зовнішній вигляд »Віджети сторінки та додайте віджет WPForms на бічну панель.

  Віджет WPForms

  Укажіть назву свого віджета, а потім виберіть форму реєстрації, яку ви створили раніше. Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти”, щоб зберегти налаштування.

  Тепер ви можете відвідати ваш веб-сайт, щоб побачити свою форму реєстрації на розсилку.

  Форма підписки на розсилку, що відображається на бічній панелі

  Ви також можете додати форму реєстрації до своїх публікацій або сторінок блогу. Просто відредагуйте публікацію та додайте блок WPForms до області вмісту.

  Додавання блоку WPForms до публікації блогу

  Після додавання блоку виберіть форму для підписки на розсилку, яку ви створили раніше, і WordPress завантажить її всередині вашої публікації. Тепер ви можете зберегти або опублікувати свою публікацію та відвідати ваш веб-сайт, щоб побачити її в дії.

  Бланк реєстрації на розсилку в публікації WordPress

  2. Додати форму реєстрації на розсилку за допомогою OptinMonster (Pro)

  Для цього методу ми будемо використовувати OptinMonster, який є найкращим інструментом на ринку, щоб допомогти швидше отримати більше підписників електронної пошти!

  Він включає десятки високоперетворюваних форм реєстрації, таких як спливаючі панелі лайтбоксу з технологією виходу, двоступінчасті налаштування, форми слайдів, плаваюча панель тощо. Це дає вам потужні інструменти, необхідні для швидкого розширення списку електронної пошти.

  Щоб отримати докладніші відомості, перегляньте наше повне тематичне дослідження OptinMonster, щоб дізнатися, як ми використовували його для збільшення підписників електронної пошти на 600%.

  Спочатку вам потрібно буде зареєструватися для облікового запису OptinMonster. Це преміальна послуга, і їхні плани починаються від 9 доларів на місяць.

  Ви можете використовувати наш код купона OptinMonster: WPB10 щоб отримати 10% знижки.

  Після реєстрації в OptinMonster ви перейдете на інформаційну панель свого облікового запису.

  Давайте створимо вашу першу кампанію OptinMonster. Натисніть кнопку “Створити кампанію”, щоб розпочати роботу.

  Створіть кампанію

  Далі буде запропоновано вибрати тип оптимізації. Задля цього посібника ми створимо форму для реєстрації вспливового вікна. Нижче вам потрібно вибрати шаблон для вашої кампанії.

  Виберіть тип та шаблон вибору

  Після цього вам буде запропоновано вказати назву вашої кампанії та ввести адресу свого веб-сайту.

  Налаштування кампанії

  Це запустить інтерфейс для розробника OptinMonster. Це потужний конструктор кампанії з перетягуванням та перетягування, де ви можете створити свої оптимізовані форми.

  OptinMonster builder

  Ви можете вказати та натиснути, щоб редагувати будь-який елемент на екрані. Ви також можете додати нові блоки, щоб додати різні елементи до свого optin.

  Після того, як ви будете задоволені дизайном, настав час підключити кампанію OptinMonster до свого постійного контакту.

  Перейдіть на вкладку “Інтеграції” у верхньому меню та натисніть кнопку “Додати нову інтеграцію”.

  Додавання нової інтеграції в OptinMonster

  Далі вам потрібно вибрати постійного контакту як свого “постачальника послуг електронної пошти”, а потім натиснути кнопку “Зареєструватися за допомогою постійного контакту”.

  Це відкриє спливаюче вікно, де потрібно натиснути кнопку “Дозволити”.

  Дозволити OptinMonster отримати доступ до вашого облікового запису постійних контактів

  Поверніться до OptinMonster та вкажіть ім’я для цього з’єднання. Після цього натисніть кнопку «Підключитися до постійного контакту».

  Підключіть постійний контакт до OptinMonster

  Тепер OptinMonster отримає дані вашого постійного контакту. Вам потрібно вибрати список електронних листів, створений для вашої розсилки.

  Виберіть список електронної пошти

  Тепер ми розглянемо правила відображення для вашої кампанії. Правила відображення дозволяють вибирати, коли і де відображати свою кампанію.

  Правила відображення

  За замовчуванням OptinMonster покаже спливаюче вікно будь-якому користувачеві через 5 секунд. Спливаюче вікно відображатиметься лише на першому перегляді сторінки і більше не турбуватиме користувачів під час сеансу.

  Далі вам потрібно перейти на вкладку Опублікувати та змінити стан кампанії на “Живий”. Після цього не забудьте натиснути кнопку “Зберегти”, щоб зберігати всі налаштування кампанії.

  Опублікуйте кампанію OptinMonster

  Ваша кампанія OptinMonster готова, додамо її на ваш сайт WordPress.

  Спочатку вам потрібно буде встановити та активувати безкоштовний плагін OptinMonster на своєму сайті. Цей плагін працює як з’єднувач між вашим веб-сайтом WordPress та OptinMonster.

  Після активації потрібно натиснути на пункт меню OptinMonster на бічній панелі адміністратора WordPress. На наступному екрані натисніть кнопку “Підключити обліковий запис”, щоб продовжити.

  Підключіть OptinMonster до WordPress

  Далі вас попросять ввести ключ API OptinMonster. Ви можете знайти цю інформацію у своєму обліковому записі на веб-сайті OptinMonster.

  Підключіться до OptinMonster

  Після введення ключа API натисніть кнопку “Підключитися до OptinMonster”. Тепер плагін підключить ваш веб-сайт до OptinMonster.

  Далі вам потрібно перейти на вкладку “Кампанії”. Тут з’являться всі ваші кампанії OptinMonster. Якщо ви не бачите тут жодної кампанії, натисніть кнопку “Оновити кампанії”.

  Увімкніть кампанію на своєму веб-сайті

  Тепер вам потрібно натиснути кнопку “Перейти в прямому ефірі” під кампанію, яку ви тільки що створили. Після цього ви можете завітати на свій веб-сайт на новій вкладці браузера Incognito, щоб переглянути спливаюче вікно підписки на розсилку.

  Бланк реєстрації на розсилку

  OptinMonster – це неймовірно потужний інструмент для швидкого отримання більшої кількості передплатників вашого веб-сайту.

  Нижче наведено кілька інших типів кампаній, які можна створити за допомогою OptinMonster.

  • Форма для реєстрації в прокручуваному вікні, що просувається
  • Клейка форма плаваючого нижнього колонтитулу
  • Запуск FOMO за допомогою форми реєстрації таймера зворотного відліку

  Крок 5. Надсилання першого електронного листа

  Як тільки ви додасте на свій веб-сайт форми для реєстрації бюлетенів, ви поступово почнете отримувати передплатників. Отримавши ваш початковий електронний лист, цей новий абонент буде чекати, щоб побачити, що ви надсилаєте їм далі.

  Тепер ви готові розпочати надсилання електронних листів.

  Давайте створимо вашу першу електронну кампанію.

  Найкраща річ у використанні постійного контакту – це те, що він пропонує надзвичайно простий у використанні конструктор електронної пошти із великою кількістю прекрасних шаблонів.

  Створювати свої кампанії та надсилати електронні листи з розсилок досить просто. Просто увійдіть у свій обліковий запис постійних контактів та натисніть на меню Кампанії зверху.

  Створіть нову кампанію постійних контактів

  На сторінці кампаній перелічені всі ваші поточні, минулі та автоматизовані електронні кампанії. Натисніть кнопку створити, щоб почати нову електронну пошту.

  Вам буде запропоновано вибрати тип кампанії. Клацніть, щоб вибрати тип кампанії “Електронна пошта” та продовжуйте.

  Виберіть тип кампанії електронною поштою

  Далі вам потрібно вибрати шаблон електронної пошти для вашої розсилки. Постійний контакт постачається з декількома готовими шаблонами для різних галузей, кампаній та типів електронної пошти.

  Виберіть шаблон електронної пошти

  Усі ці шаблони електронної пошти повністю настроюються, і ви можете додати власний логотип та зображення, щоб їх налаштувати. Після редагування та збереження шаблону ви зможете використовувати його для своїх майбутніх кампаній.

  Ми рекомендуємо почати з простого шаблону бюлетенів і налаштувати його під логотип власного бренду.

  Просто натисніть на шаблон, щоб вибрати його для розсилки електронної пошти. Після цього постійний контакт завантажить конструктор електронної пошти обраним вами шаблоном.

  Редагування шаблону електронної пошти

  Це той самий конструктор електронної пошти, який ви використовували для створення вітальної пошти. Ви можете додати логотип своєї торгової марки, вказувати та клацнути, щоб додати текст, посилання та зображення.

  Додавання публікацій вашого блогу до електронного листа

  Ви також можете отримувати та додавати свої дописи в блог до бюлетеня. Клацніть на кнопку “Більше” у лівій колонці, а потім перетягніть блок “Читати далі” на свою електронну пошту.

  Додавання публікацій в блозі з посиланням для читання

  Далі вам потрібно натиснути на блок “Читати далі”, щоб відредагувати його. Це призведе до спливаючого вікна, де вам потрібно ввести посилання в блозі, який ви хочете додати.

  Додайте до свого повідомлення електронну пошту

  Натисніть кнопку попереднього перегляду, щоб отримати зображене зображення та опис статті, а потім натисніть кнопку Вставити. Повторіть процес, якщо потрібно, щоб додати більше публікацій у блозі.

  Після того як ви задоволені дизайном та вмістом електронної пошти, натисніть кнопку “Продовжити”, щоб рухатися вперед.

  Продовжуйте налаштування електронної пошти

  На наступному екрані спочатку потрібно вибрати електронну адресу, на яку потрібно надіслати це повідомлення. Після цього перегляньте інші налаштування електронної пошти на сторінці.

  Налаштування електронної пошти та планування

  Нарешті, вам потрібно вибрати, чи хочете ви надіслати цей електронний лист відразу, або заплануйте його для надсилання пізніше.

  Радимо надсилати електронні листи за встановленим графіком. Це допомагає вашим користувачам передбачати надходження електронної пошти та встановлює очікування. Більше про цю тему див. У цьому посібнику щодо вибору найкращого часу для надсилання електронних листів.

  Клацніть на кнопку Розклад у верхньому правому куті екрана, щоб зберегти свою електронну пошту.

  Ось і все, ви успішно створили свій перший електронний лист та запланували його надіслати.

  Вам потрібна допомога в написанні ефективних електронних листів? Дивіться ці поради щодо написання ефективних електронних бюлетенів.

  Крок 6. Поради, щоб отримати більше передплатників електронної пошти

  У 2018 році кількість глобальних користувачів електронної пошти становила 3,8 млрд користувачів.

  В іншому дослідженні 48% учасників сказали, що хочуть отримувати оновлення електронної пошти від улюблених брендів.

  Це означає, що користувачі вважають за краще отримувати електронні листи від улюбленого бізнесу. Тепер залишається лише питання, як змусити їх підписатися на вашу розсилку?

  На щастя, маркетингу електронної пошти існує вже дуже давно. Експерти регулярно експериментують, обмінюються та знаходять нові способи розробити свої списки електронної пошти.

  Тут ми поділимося нашими власними порадами, які перевірені та перевірені, що працюють.

  1. Використовуйте кілька форм реєстрації

  Багато початківців просто додають єдину форму реєстрації на бюлетень на свій веб-сайт і забувають про неї. Додайте кілька форм реєстрації на свій веб-сайт, використовуючи різні місця розташування.

  Кілька форм реєстрації

  Однак вам потрібно бути обережними, щоб не зруйнувати досвід користувачів із агресивними підказками про реєстрацію.

  Наприклад, на скріншоті, наведеному вище, друге підказка з’являється лише тоді, коли користувач прокручується вниз і перша форма реєстрації більше не видно.

  Social Media Examiner використовує безліч форм реєстрації та креативних стратегій, що допомогло їм отримати понад 250 000 підписників електронної пошти (тематичне дослідження).

  Продовжуйте експериментувати з різними формами та місцями розташування, щоб дізнатися, що дає найкращі результати.

  2. Використовуйте свинцеві магніти, щоб захопити більше абонентів

  Свинцеві магніти – це спеціальні пропозиції, які використовуються як стимул для приєднання до вашої електронної розсилки. Ці спеціальні пропозиції можуть бути ексклюзивним завантаженням, електронною книгою, корисним ресурсом, купоном зі знижкою тощо.

  Свинцеві магніти працюють надзвичайно добре, оскільки вони пропонують користувачам миттєве задоволення та цінність для виконання дії.

  Ви можете побачити живий приклад свинцевих магнітів трохи нижче цієї статті, де ми пропонуємо користувачам безкоштовно завантажити наш остаточний інструментарій WordPress як стимул.

  Приклад свинцевого магніту

  3. Пропонуйте оновлення вмісту

  Подібно до ведучих магнітів, оновлення вмісту пропонує користувачам додатковий вміст або бонусний вміст, який вони можуть завантажити після підписки на розсилку.

  Ви можете легко додати оновлення вмісту до наявного вмісту. Це може бути контрольний список, завантаження статті у PDF, тематичне дослідження, звіт про дослідження тощо.

  Приклад оновлення вмісту

  Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник про те, як додати оновлення вмісту в WordPress.

  4. Використовуйте соціальні медіа для розширення списку електронної пошти

  Просування інформаційного бюлетеня в соціальних мережах

  Ваш веб-сайт – не єдине місце для просування вашої розсилки та пошуку нових підписників. Платформи соціальних медіа можуть стати іншим місцем для перетворення підписників у підписників електронної пошти.

  Детальні поради див. У нашому посібнику щодо використання соціальних медіа для розширення списку електронної пошти

  Потрібно ще більше порад? Перегляньте такі посібники з маркетингу електронної пошти:

  • 73 перевірені поради щодо розширення списку електронної пошти
  • Як зробити генерацію свинцю в WordPress
  • 12 порад для швидкого розширення списку електронної пошти

  Крок 7. Як заробити гроші з електронного листа

  Однією з популярних приказок серед цифрових маркетологів є те, що “гроші в списку”. Кожен долар, який ви витрачаєте на маркетинг електронною поштою, має середню віддачу – 32 долари.

  Зі збільшенням кількості передплатників ви хочете вивчити можливості для монетизації вашої електронної розсилки.

  Нижче наведено лише декілька найпростіших способів заробити гроші з вашої електронної розсилки.

  1. Продайте свою продукцію

  Продайте власну продукцію

  По-перше, ви, очевидно, хочете використовувати свій список електронних листів для продажу власних продуктів. Ви можете використовувати свій список електронних листів, щоб надсилати спеціальні пропозиції та знижки, які ексклюзивно підпадають підписалися.

  Ви також можете повернути їх на свій веб-сайт, додавши заклики до дії, запропонувати вміст, демонстрацію та безкоштовні зразки лише для членів.

  Намагаючись продавати власну продукцію, пам’ятайте про формулу «Співвідношення вартості вартості» у своєму розумі.

  Це, головним чином, пропонує вам запропонувати втричі більше вартості, ніж ваш крок продажів. Більшість маркетологів погоджуються, що такі електронні листи працюють краще, ніж ті, які є не що інше, як звичайний крок продажів.

  2. Запропонувати продукти та послуги

  Модернізація – це техніка продажу, щоб переконати клієнтів придбати щось додаткове, як оновлення чи надбудову. У міру того, як список вашої електронної пошти зростає, ви можете надсилати персоналізовані пропозиції існуючим клієнтам.

  Поширення через електронну пошту

  Завдяки високому націленому обміну повідомленнями та персоналізованим пропозиціям, електронні листи, що продаються, як правило, працюють краще. Це може призвести до того, що багато підприємств можуть надсилати більше таких електронних листів.

  Вам потрібно пам’ятати, що ваші електронні листи спочатку повинні мати значення, інакше ці електронні листи незабаром стануть дратівливими.

  3. Партнерський маркетинг

  партнерський маркетинг

  Партнерський маркетинг – це реферальна програма, де інтернет-роздрібний продавець (рекламодавець) сплачує вам комісію, коли користувачі купують їх товар за допомогою вашої посилання на реферали..

  Ви можете знайти продукти та послуги, які можуть зацікавити ваших користувачів, і додати партнерські посилання, огляди та купони в електронній пошті для розсилки.

  Для початку див. Посібник для початківців щодо афілійованого маркетингу.

  4. Реклама або оренда вашого списку електронної пошти

  Якщо ваш список електронної пошти швидко зростає, ви можете заробляти гроші, орендуючи свій список електронної пошти.

  Розумієте, багато людей не усвідомлюють потенціал електронного маркетингу, поки не зрозуміють, що вони можуть отримати величезну користь зі списку електронної пошти.

  Пощастило, вони зараз шукають когось, у кого вже може бути список людей, які цікавляться конкретними продуктами, послугами чи галуззю.

  Ви можете звернутися безпосередньо до таких рекламодавців, або ви можете знайти посередників списків електронної пошти, таких як “Інформація США”, “Гігант списку” або “Список розсилки”, “Прямий”.

  Крок 8. Тримайте електронні листи від спаму

  Як уникнути попадання спаму

  У 2012 році 90% усіх електронних листів були спамом. Ця кількість була знижена до 58% до кінця 2018 року.

  Основною причиною цього зниження стало удосконалення технологій виявлення та запобігання спаму, що використовуються інструментами маркетингу електронної пошти.

  Це чудова новина для всіх користувачів та підприємств. Однак технології виявлення спаму, що працюють на AI, досить чутливі і можуть неправильно позначити ваші електронні повідомлення як спам.

  Нижче наведено найпоширеніші причини, коли електронні листи, що надходять у розсилку, не спам:

  1. Ви не використовували подвійне підключення

  В основному всі послуги з маркетингу електронної пошти, включаючи постійний контакт, вимагають згоди користувачів на надсилання їм електронних листів. Це робиться користувачем, який підтверджує свою електронну адресу після реєстрації.

  Однак вони також дозволяють вручну додавати адреси електронної пошти. Якщо ви неправильно використовуєте цю функцію та додаєте адреси електронної пошти з випадкових джерел, то ваші повідомлення перетворюються на спам.

  2. Електронна адреса відправника була використана для спаму

  Якщо ваша електронна адреса відправника використовувалася для надсилання спаму чи зловмисного програмного забезпечення, то ваші електронні кампанії з тією самою адресою відправника потраплять у спам. Ось чому вам потрібно отримати ділову електронну адресу, щоб забезпечити високу доставку електронних листів.

  3. Оманливі сюжетні рядки

  Оманливі теми електронної пошти дратують, і через те, що багато користувачів повідомляють про такі електронні листи, алгоритми спаму тепер можуть ідентифікувати багато таких рядків та позначити їх спамом..

  Нижче наведено кілька прикладів загальних оманливих сюжетних рядків.

  • Терміново: оновіть свою інформацію
  • Дякую за ваше замовлення!
  • Ви виграли приз

  Потрібні кілька хороших прикладів? Дивіться у цих 160+ відмінних темах електронної пошти для натхнення.

  4. Ваш електронний лист повинен містити точну інформацію

  Законодавство про спам у багатьох країнах вимагає відправника точно вказати адресу (електронну адресу відправника), повну фізичну адресу та посилання на скасування підписки в електронному повідомленні.

  Якщо будь-яке з них відсутнє у вашому електронному листі, то воно, швидше за все, потрапить у спам.

  По суті, вам потрібно дотримуватися правил та вказівок, наданих вашим програмним забезпеченням для маркетингу електронної пошти, і ви зможете уникнути папки зі спамом.

  Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як легко створити електронний лист. Ви також можете переглянути нашу статтю про те, як отримати безкоштовну ділову електронну адресу для надсилання електронних листів.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me