Як створити електронну електронну адресу безкоштовного бізнесу за 5 хвилин (крок за кроком)

Ви хочете безкоштовно створити професійну електронну адресу для бізнесу? Ділова електронна адреса використовує назву вашої компанії замість загального облікового запису gmail або yahoo. У цій статті ми покажемо вам, як легко створити безкоштовну ділову електронну адресу менше ніж за 5 хвилин.


Як створити електронну електронну адресу

Що таке бізнес-адреса електронної пошти та навіщо вона вам потрібна?

Електронна адреса професійного бізнесу має назву вашої компанії замість загального облікового запису gmail або yahoo, наприклад: [email protected]

Більшість початківців користуються загальними безкоштовними акаунтами електронної пошти для бізнесу без доменного імені, яке не є дуже професійним. Наприклад: [email protected] або [email protected]

Оскільки кожен може створити ці загальні облікові записи електронної пошти, клієнтам та іншим підприємствам стає важче довіряти таким електронним адресам як законним акаунтам ділової електронної пошти..

Нижче наведено чотири основні причини, чому вам потрібна професійна електронна адреса для вашого бізнесу:

 • Спеціальна електронна адреса бізнесу виглядає більш професійно.
 • Він також короткий і легкий для запам’ятовування.
 • Професійна електронна адреса компанії допомагає заробити довіру клієнта як законний бізнес.
 • Надсилання електронних листів із власною назвою компанії дозволяє просувати свій бренд із кожним надісланим вами електронним повідомленням.

Найкраща частина полягає в тому, що ви можете отримати власну власну ділову електронну адресу безкоштовно, а це означає, що немає приправ для того, щоб не отримати її.

Якщо ви хочете, щоб ваші клієнти та інші підприємства сприйняли вас серйозно, вам потрібно негайно почати використовувати професійну електронну адресу компанії.

Що вам потрібно для створення ділової електронної адреси?

Вам потрібно буде мати доменне ім’я та веб-сайт, щоб створити безкоштовну ділову електронну адресу.

Після цього вам знадобиться постачальник послуг електронної пошти для обробки ваших бізнес-електронних листів.

Існує кілька різних рішень, які можна використовувати для створення професійної електронної адреси компанії.

Ми покажемо вам два різні методи, і ви можете вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам.

Перший метод безкоштовний і досить простий у налаштуванні, тоді як другий метод має невелику плату, але він пропонує набагато більше можливостей.

Спосіб 1. Створення бізнес-адреси електронної пошти безкоштовно

Цей метод простий і доступний майже всім, хто має веб-сайт. Це дозволяє безкоштовно створити ділову електронну адресу.

Створюючи веб-сайт для малого бізнесу, вам потрібно буде придбати домен та зареєструватися для веб-хостингу.

Більшість початківців не знає, що багато компаній, що займаються хостингом WordPress, пропонують безкоштовні функції ділової електронної пошти як частину пакету.

Зазвичай доменне ім’я коштує 14,99 на рік, а розміщення веб-сайтів починається від 7,99 дол. США на місяць. Якщо ви користувалися б платною послугою електронної пошти, ви можете додати ще 5 доларів за кожний обліковий запис електронної пошти.

На щастя, Bluehost, одна з найбільших хостинг-компаній WordPress у світі, погодилася запропонувати користувачам WPBeginner безкоштовне доменне ім’я та знижку 60% на хостинг.

Це означає, що ви можете запустити веб-сайт свого бізнесу за $ 2,75 на місяць (і він пропонує безкоштовну ділову електронну адресу).

Ось повна покрокова інструкція зі створення безкоштовної ділової електронної адреси за допомогою Bluehost.

Крок 1. Налаштуйте адресу компанії (доменне ім’я)

Спочатку вам потрібно зайти на веб-сайт Bluehost і натиснути зелену кнопку “Почніть зараз”.

Кнопка запуску Bluehost

Це перенесе вас на сторінку з ціноутворенням, де потрібно натиснути кнопку “Вибрати” під планом, який ви хочете використовувати.

Основні та плюсові плани є найпопулярнішими серед малих підприємств, які тільки починають працювати.

Виберіть план

Вибравши свій план, вам буде запропоновано вибрати ваше доменне ім’я. Вам потрібно ввести назву своєї компанії та натиснути кнопку “Далі”.

Виберіть доменне ім’я

Тепер Bluehost перевірить, чи є доменне ім’я, яке відповідає імені вашого підприємства. Якщо це не так, то він покаже вам кілька альтернативних пропозицій, або ви можете шукати інше доменне ім’я.

Ось кілька коротких порад щодо вибору ідеального доменного імені для вашої ділової електронної адреси.

 • Завжди вибирайте доменне ім’я .com. Дивіться нашу статтю про різницю між .com і .net доменними іменами, щоб дізнатися більше.
 • Нехай ваше доменне ім’я буде коротким, його легко запам’ятовувати та вимовляти.
 • Не використовуйте цифри чи дефіси у своєму доменному імені
 • Спробуйте використовувати ключові слова та місцезнаходження компанії у своєму доменному імені, щоб зробити його унікальним. Наприклад, якщо stargardening.com недоступний, знайдіть сторінку stargardeninghouston.com

Щоб отримати додаткові поради, перегляньте наш посібник про те, як вибрати найкраще доменне ім’я для вашого бізнесу.

Вибір хорошого доменного імені має вирішальне значення для вашого бізнесу, але не витрачайте на це занадто багато часу, інакше ви ніколи не пройдете цей крок.

Вибравши своє доменне ім’я, вам потрібно буде додати інформацію свого облікового запису та доопрацювати інформацію про пакет, щоб завершити процес.

На цьому екрані ви побачите додаткові додатки, які ви можете придбати. Наразі не рекомендуємо їх вибирати. Якщо вони вам потрібні, ви завжди можете їх додати пізніше зі свого облікового запису.

Доопрацюйте інформацію облікового запису

Нарешті, вам потрібно ввести платіжну інформацію, щоб закінчити покупку.

Ви отримаєте електронний лист із подробицями про те, як увійти на свою панель управління веб-хостингу. Тут ви керуєте всім, включаючи управління веб-сайтами, обліковими записами ділової електронної пошти та іншими налаштуваннями.

Крок 2. Створення електронної адреси вашого безкоштовного бізнесу

На інформаційній панелі облікового запису хостингу вам потрібно натиснути розділ “Електронна пошта”, а потім натиснути на вкладку “Додати обліковий запис електронної пошти”.

Додайте новий обліковий запис електронної пошти

Введіть ім’я користувача та пароль свого облікового запису електронної пошти та натисніть кнопку “Створити акаунт”.

Тепер Bluehost створить обліковий запис електронної пошти, і ви побачите повідомлення про успіх.

Крок 3. Використання Вашого бізнес-рахунку електронної пошти

Тепер, коли ви створили свій безкоштовний обліковий запис електронної пошти для бізнесу, наступним кроком є ​​вивчення його використання для надсилання та отримання електронних листів.

У розділі “Електронна пошта” вашого облікового запису хостингу перейдіть на вкладку “Облікові записи електронної пошти”. Ви побачите свою новостворену електронну адресу, вказану там.

Керуйте своїм обліковим записом електронної пошти

Ви можете натиснути посилання “Доступ до веб-пошти”, і Bluehost переведе вас до інтерфейсу веб-пошти. Це хороший варіант, якщо ви не хочете використовувати клієнт електронної пошти на своєму робочому столі чи мобільному телефоні.

Мінусом є те, що вам доведеться входити у свій хостинг-акаунт кожного разу, коли ви хочете перевірити свою електронну пошту. Кращий спосіб – це натиснути на підключити пристрої, а потім натиснути посилання “Налаштувати поштовий клієнт”.

Bluehost покаже вам інформацію, необхідну для використання електронної адреси вашого бізнесу з будь-яким поштовим клієнтом чи додатком. Ви можете скористатися цією інформацією для налаштування ділової електронної пошти в Outlook, Gmail або будь-який додаток пошти для вашого мобільного телефону або робочого столу.

Примітка: процес створення ділової електронної пошти майже однаковий з іншими хостинг-компаніями, які пропонують cPanel, як SiteGround, HostGator та хостинг InMotion.

Спосіб 2. Створення ділової електронної адреси за допомогою G Suite

Google пропонує професійну електронну адресу компанії з G Suite, яка включає Gmail, Документи, Диск та Календар для підприємств.

Цей метод не є безкоштовним, проте він дозволяє використовувати Gmail для електронного електронного листа з професійним бізнесом із власним іменем компанії.

Хоча це невелика вартість, вона має багато переваг:

  • Ви будете використовувати звичний інтерфейс та програми Gmail для надсилання та отримання електронних листів.
  • Google має набагато кращу технологію, яка забезпечує доставку ваших електронних листів відразу, і вони не потрапляють у папки зі спамом.
  • Ваша компанія, що розміщує веб-сайт, має спільні серверні ресурси. Це означає, що вони не хочуть, щоб ви надсилали занадто багато електронних листів. Gmail з іншого боку дозволить вам надсилати до 2000 електронних листів на день.

Ми використовуємо G Suite для своєї ділової електронної адреси тут на WPBeginner.

Зважаючи на це, давайте подивимось, як налаштувати ділову електронну адресу за допомогою G Suite.

Крок 1. Підпишіться на акаунт G Suite

Базовий план G Suite коштує 5 доларів на кожного користувача щомісяця. Він надає вам доступ до Gmail, Документів, Диска, Календаря та аудіо / відеоконференцій із 30 Гб хмарного сховища для кожного користувача.

Вам також знадобиться доменне ім’я, яке ви можете придбати під час реєстрації. Якщо у вас вже є доменне ім’я та веб-сайт, ви можете використовувати наявний домен за допомогою G Suite.

Для початку просто завітайте на веб-сайт G Suite та натисніть кнопку «Почати».

Почніть з G Suite

На наступному екрані вам буде запропоновано ввести назву вашої компанії, кількість працівників та країну, де ви знаходитесь. Ви можете вибрати самотужки для 1 облікового запису користувача або вибрати кількість співробітників.

Введіть назву компанії та користувачів

Примітка: З вас буде стягнуто плата за кожен обліковий запис користувача, тому краще почати з малого. Ви завжди можете додавати більше користувачів за потреби.

Натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

На наступному кроці вас попросять ввести особисту контактну інформацію, включаючи ім’я та адресу електронної пошти.

Введіть контактну інформацію

Після цього вам буде запропоновано вибрати доменне ім’я. Якщо у вас вже є доменне ім’я, натисніть “Так, я можу використовувати”.

Якщо у вас немає домену, натисніть “Ні, мені потрібен”, щоб зареєструвати доменне ім’я.

Виберіть доменне ім’я

Якщо вам потрібно зареєструвати нове доменне ім’я, то за реєстрацію нового доменного імені вам стягуватимуться окремо. Вартість доменного імені відображатиметься на екрані і зазвичай починається від 14,99 дол.

Якщо ви використовуєте наявне доменне ім’я, вам потрібно буде підтвердити, що ви володієте цим доменним іменем. Ми покажемо вам, як це зробити пізніше в цій статті.

Вибравши своє доменне ім’я, вам буде запропоновано створити обліковий запис користувача, ввівши ім’я користувача та пароль.

Це ім’я користувача також буде вашою першою електронною адресою компанії, тому вам потрібно вибрати ім’я користувача, яке ви хочете використовувати як електронну адресу своєї компанії.

Створити рахунок

Після цього ви побачите повідомлення про успіх та кнопку для продовження налаштування.

Продовжуйте налаштування

Крок 2. Налаштування ділової електронної пошти за допомогою G Suite

На цьому кроці ви завершите налаштування G Suite, додавши користувачів та підключивши його до свого веб-сайту чи доменного імені.

На екрані налаштування вам буде запропоновано додати більше людей до вашого облікового запису. Якщо ви хочете створити більше облікових записів для своїх співробітників або відділів, ви можете зробити це тут.

Ви також можете просто натиснути “Я додав усі адреси електронної пошти користувача” та натиснути наступну кнопку.

Пам’ятайте, що ви завжди можете додавати більше користувачів до свого облікового запису та створювати їх електронні адреси пізніше, коли це буде потрібно.

Додайте користувачів

Якщо ви використовуєте G Suite з наявним доменним іменем, вам буде запропоновано підтвердити, що ви володієте цим доменним іменем. Для цього ви побачите фрагмент HTML-коду, який потрібно додати на свій веб-сайт.

Скопіюйте метатег

Є й інші способи підтвердити свою власність. Ви можете завантажити HTML-файл на свій веб-сайт за допомогою FTP-клієнта або програми менеджера файлів на інформаційну панель облікового запису хостингу.

Якщо у вас немає веб-сайту, ви можете скористатися методом запису MX, щоб підтвердити право власності на доменне ім’я. Ви побачите покрокові інструкції, як це зробити, як тільки ви виберете цей метод.

Заради цієї статті ми припускаємо, що у вас вже є веб-сайт WordPress, і ми покажемо вам, як додати фрагмент HTML-коду для підтвердження в WordPress.

Спочатку перейдіть до області адміністратора веб-сайту WordPress, щоб встановити та активувати плагін Insert Headers and Footer. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації перейдіть до Налаштування »Вставити заголовки та колонтитул сторінки та вставте HTML-код, який ви скопіювали з G Suite, у розділі “Сценарії в заголовку”.

Перевірка сайту

Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти”, щоб зберегти налаштування.

Тепер поверніться до екрана налаштування G Suite та натисніть прапорець “Я додав метатег до своєї домашньої сторінки”.

Підтвердьте доменне ім’я

Після цього вас попросять ввести записи MX для вашого доменного імені. Ми покажемо вам, як це зробити на наступному кроці.

Крок 3. Додавання записів домену MX

Примітка: Цей розділ призначений для користувачів із наявними доменними іменами та веб-сайтами. Якщо ви зареєстрували нове доменне ім’я через Google, не потрібно читати це.

Доменні імена повідомляють інтернет-серверам, де шукати інформацію. Оскільки ваше доменне ім’я не зареєстровано в Google, ваші електронні листи надійдуть до вашого доменного імені, але не до серверів Google.

Вам потрібно буде встановити правильні записи MX у налаштуваннях вашого доменного імені, щоб сервери Google могли надсилати та отримувати електронні листи для вашого бізнесу.

Для цього вам потрібно буде увійти до свого облікового запису веб-хостингу або вашого облікового запису реєстратора домену.

У нашій статті ми покажемо вам, як додавати записи MX у Bluehost, але основні параметри однакові для всіх хостів та реєстраторів доменів. В основному ви будете шукати налаштування DNS під своїм доменним іменем.

Увійдіть на інформаційну панель хостингу Bluehost і натисніть “Домени”. На наступній сторінці виберіть своє доменне ім’я та натисніть посилання “Керувати” поруч із параметром “Редактор зон DNS”.

Налаштування доменного імені

Тепер Bluehost відкриє ваш редактор зон DNS. Вам потрібно повернутися на екран налаштування G Suite і встановити прапорець “Я відкрив панель управління свого доменного імені”.

G Suite MX записів

Тепер він покаже вам записи MX, які вам потрібно ввести. Ви також побачите посилання на документацію, яка показує, як додати ці записи до десятків постачальників послуг хостингу та домену.

Ось як ви додасте цю інформацію до налаштувань DNS Bluehost:

Додавання записів MX у Bluehost

Натисніть кнопку “Додати запис”, щоб зберегти її. Після цього повторіть процес додавання всіх п’яти рядків як MX-записів.

Після завершення поверніться до налаштування G Suite та поставте прапорець біля пункту “Я створив нові записи MX”.

Створено нові записи MX

Вам буде запропоновано видалити всі існуючі записи MX, які все ще вказують на хостинг вашого веб-сайту чи реєстратор доменних імен.

Для цього вам потрібно повернутися до свого редактора зон DNS і прокрутити вниз до розділу записів MX. Ви побачите записи MX, які ви створили раніше, а також старіші записи MX, які все ще вказують на ваш веб-сайт.

Видалити старі записи MX

Для видалення натисніть кнопку видалення поруч зі старим записом MX.

Після цього поверніться на екран налаштування G Suite та встановіть прапорець “Я видалив наявні записи MX”.

Збережіть записи MX

Тепер вам буде запропоновано зберегти свої записи MX. Для деяких провайдерів, коли ви додаєте записи MX, вони вже збережені, для інших, можливо, знадобиться вручну зберегти записи MX.

Після того як ви зберегли записи MX, установіть прапорець “Я зберег записи MX” у налаштуваннях G Suite.

Підтвердьте домен та налаштування електронної пошти

Після цього вам потрібно натиснути кнопку “Підтвердити домен та налаштувати електронну пошту”, щоб вийти з майстра налаштування.

Крок 4. Керування електронною поштою в G Suite

Керувати своїм обліковим записом електронної пошти дуже просто. Ви можете просто зайти на веб-сайт Gmail, щоб перевірити свою електронну пошту або використовувати офіційні програми Gmail на телефоні для надсилання та отримання електронних листів.

Вам потрібно буде ввійти, використовуючи електронну адресу своєї компанії як своє ім’я користувача.

Щоб створити більше ділових електронних адрес, просто перейдіть на консоль адміністратора G Suite. Звідси ви можете додавати нових користувачів, здійснювати платежі та коригувати налаштування свого облікового запису G Suite.

G Панель управління адміністратора Suite

Поширені запитання щодо ділової електронної адреси

Нижче наведено декілька найчастіших запитань наших користувачів щодо електронних адрес бізнесу та способів їх використання.

1. Чи можу я безкоштовно створити більше власних електронних адрес для свого бізнесу?

Якщо ви використовуєте Bluehost, то так, ви можете продовжувати і створювати більше облікових записів електронної пошти безкоштовно (Ви отримуєте 5 облікових записів електронної пошти з основними та необмеженими обліковими записами з плюсами та вибору плюс плани).

Якщо ви використовуєте G Suite, ви можете створити псевдоніми електронної пошти, які є окремими адресами для одного і того ж облікового запису електронної пошти. Однак якщо ви хочете додати інший обліковий запис електронної пошти або нового співробітника, вам буде стягнуто плату відповідно до вашого плану.

2. Чи можу я створити безкоштовну ділову електронну пошту без домену?

Ні, ви не можете створити безкоштовний обліковий запис електронної пошти без домену. Ви можете створити безкоштовний обліковий запис електронної пошти за допомогою Gmail або Hotmail, але він не використовуватиме назву вашої компанії, тому клієнти та інші підприємства не будуть вважатися діловою електронною адресою..

3. Чи можу я використовувати настільні та мобільні програми електронної пошти зі власною фірмовою електронною адресою?

Так, електронну адресу своєї компанії можна використовувати з будь-якими програмами електронної пошти для настільних ПК або мобільних пристроїв. Більшість із цих програм може автоматично визначити налаштування пошти. Ви також можете отримати ці налаштування з документації Bluehost або G Suite.

4. Чи можу я переключити свій безкоштовний обліковий запис електронної пошти на іншого постачальника, якщо це потрібно?

Так, ви можете перейти на будь-яку іншу службу електронної пошти, хостинг веб-сайтів або реєстратор домену та взяти з собою свою електронну адресу компанії.

5. Наведіть декілька прикладів електронної адреси електронної пошти, які я повинен використовувати?

Це залежить від потреб вашого бізнесу. Наприклад:

   • Ви можете створити власну фірмову електронну пошту для себе або окремих працівників, наприклад: [email protected]
   • Ви можете налаштувати обліковий запис електронної пошти для таких відділів, як продажі, підтримка, обслуговування персоналу тощо. [email protected]

6. Чи можу я створити безкоштовну ділову електронну адресу без створення веб-сайту?

Так, ти можеш. Однак вам все одно доведеться платити за хостинг веб-сайтів, оскільки ви отримуєте службу електронної пошти та доменне ім’я безкоштовно за допомогою хостингового пакету.

Після реєстрації ви можете вибрати домен, а потім просто створити свою електронну адресу.

Це все, ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити безкоштовну ділову електронну адресу або створити професійну адресу компанії за допомогою G Suite. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом про те, як виправити проблему з надсиланням електронної пошти WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map