Як створити галерею зображень у WordPress (крок за кроком)

Ви хочете створити галерею зображень у WordPress?


Галерея зображень дозволяє додавати фотографії в рядках і стовпцях. Це дозволяє відображати більше фотографій у меншому просторі, а також полегшує їх перегляд користувачам.

У цій статті ми покажемо вам, як легко створити галерею зображень у WordPress, завдяки чому ваші фотографії виглядають ще краще.

Як створити галерею зображень у WordPress

Навіщо створювати галерею зображень у WordPress?

WordPress дозволяє легко додавати зображення до публікацій блогу та сторінок. Вам просто потрібно додати блок зображень і завантажити своє зображення.

Однак якщо ви додаєте кілька зображень, всі ці зображення з’являться один за одним. Це не виглядає чудово, і вашим користувачам доведеться багато прокручувати, щоб переглянути їх усіх.

Додавання декількох зображень у допис WordPress без створення галереї

Створюючи галерею, ви можете відображати зображення у макеті сітки зі стовпцями та рядками. Ви можете показувати ескізи своїх фотографій, а користувачі можуть натискати на них, щоб побачити повне зображення.

Таким чином, ви зможете показати більше фотографій у меншому просторі, і це буде виглядати набагато професійніше.

Попередній перегляд Фотогалереї WordPress за допомогою блоку Галерея за замовчуванням

WordPress насправді має вбудовану функцію галереї для швидкого створення фотогалерей. Новий редактор блоків WordPress включає в себе блок Галерея, який дозволяє вам створити галерею WordPress лише за кілька кліків.

Ви також можете використовувати плагіни галереї зображень WordPress, щоб створити ще більш надійні галереї з більшою кількістю функцій.

У цьому підручнику ми покажемо вам обидва способи зробити фотогалерею в WordPress.

Почнемо з блоку WordPress Gallery за замовчуванням.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати.

Спосіб 1. Створіть Галерею зображень без плагіна

WordPress має вбудовану функцію, яка дозволяє створювати галерею. Ця функція є дуже базовою і не має багатьох варіантів, але вона виконує роботу.

Ось як можна створити галерею зображень у WordPress, не використовуючи плагін.

Спочатку потрібно відредагувати публікацію чи сторінку, куди потрібно додати галерею зображень. На екрані редагування публікацій натисніть на значок Додати новий блок і виберіть блок Галерея.

Додати Блок галереї до редактора публікацій WordPress

Це додасть блок Галерея у ваш редактор WordPress, де ви можете натиснути кнопку «Завантажити», щоб завантажити фотографії з комп’ютера. Ви також можете вибрати серед завантажених раніше фотографій у медіатеці.

Параметри завантаження зображень у блоці WordPress Gallery

Якщо натиснути кнопку Завантажити, ви можете загалом завантажувати по одній фотографії одночасно. Однак ви можете вибрати та відкрити кілька зображень, натиснувши клавішу Ctrl на клавіатурі.

Завантажте зображення у свою фотогалерею WordPress з комп’ютера

Після завантаження всіх зображень ви можете додати підписи до своїх зображень. Просто натисніть на фотографії, і ви побачите опцію “Написати підпис …”, де потрібно ввести підпис.

Запишіть підписи у зображеннях галереї

Якщо ви виберете кнопку «Медіатека», ви зможете вибирати зображення для своєї галереї всі відразу. Під час вибору зображень ви також можете ввести текст, назву та підпис зображення на панелі деталей вкладеного файлу з правого боку..

Виберіть Зображення з медіатеки WordPress

Виберіть зображення, які ви хочете додати, і натисніть кнопку “Створити нову галерею” в правому нижньому куті.

Далі ви побачите сторінку “Редагувати галерею”, на якій можна додати / переглянути підписи до зображень. Після завершення натисніть кнопку “Оновити галерею” в правому нижньому куті.

Оновіть свою бібліотеку WordPress

Після цього відкриється екран редагування публікацій з панеллю налаштувань блоку галереї праворуч. Тепер ви можете вибрати кількість стовпців для кожного рядка, увімкнути або вимкнути параметр Обрізати зображення та вибрати, де пов’язати зображення галереї.

Налаштування блоку WordPress Gallery

З параметрами Посилання на параметри ви можете вибрати Немає, якщо ви бажаєте, щоб ваші користувачі переглядали лише вашу фотографію. Ця опція вимикає функцію клацання для ваших зображень.

Якщо ви виберете параметр «Медіафайл», зображення можна буде натискати, а файл зображення відкриється при натисканні на нього. Аналогічно, сторінка вкладення відкриється, якщо вибрати параметр Сторінка вкладення.

Після задоволення налаштувань ви можете опублікувати публікацію та переглянути галерею на своєму веб-сайті.

Наприклад, ось як з’явилася галерея зображень на нашому демонстраційному веб-сайті.

Попередній перегляд Фотогалереї WordPress за допомогою блоку Галерея за замовчуванням

Хіба не так швидко і просто?

Це теж виглядає досить. Однак якщо ви створюєте галереї зображень регулярно, то незабаром помітите, що в ньому відсутні певні суттєві особливості.

Наприклад, ваші зображення не можна буде натискати або відкривати на новій сторінці. Якщо ви пов’яжете зображення галереї з медіа-файлом або сторінкою вкладень, то користувачам доведеться знову натиснути кнопку назад, щоб переглянути галерею.

Це не є зручним для користувачів, і вигляд вашої галереї залежить від вашої теми. У більшості випадків ви отримуєте лише один дуже загальний стиль.

Ви не можете організувати свої галереї в теми, альбоми, теги тощо. Ваша галерея ніде не зберігається, і якщо вам потрібно було знову додати ту саму галерею, вам доведеться її відтворити.

Якщо ви хочете додати на свій сайт більш галереї зображень професійного вигляду, то слід скористатися наступним методом.

Спосіб 2. Створіть Галерею зображень за допомогою Галереї Envira

Для цього методу ми будемо використовувати плагін Envira Gallery. Це найкращий плагін для WordPress галереї зображень на ринку.

Envira дозволяє легко створювати повністю чуйні, красиві та сучасні галереї зображень у WordPress. Це дуже швидко і постачається з багатьма функціями, такими як спливаюче вікно, легка навігація по зображеннях, конструктор перетягування та професійні шаблони.

Давайте розпочнемо.

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін Envira Gallery. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації вам потрібно відвідати Галерея Envira »Налаштування сторінки для введення ліцензійного ключа. Ви можете отримати цей ключ зі свого облікового запису на веб-сайті галереї Envira.

Введіть ліцензійний ключ галереї Envira

Після підтвердження ліцензійного ключа ви можете перейти до Галерея Envira »Додати нове сторінку, щоб створити свою першу галерею.

Створення нової галереї за допомогою плагіна Envira Gallery WordPress

Спочатку потрібно надати назву галереї, а потім натиснути кнопку “Вибрати файли з комп’ютера”, щоб завантажити свої зображення.

Ви також можете вибрати файли з медіатеки WordPress, натиснувши кнопку “Вибрати файли з інших джерел”.

Після завантаження зображень вони з’являться в розділі Галерея.

Зображення в Envira Gallery Builder

Ви можете натиснути піктограму олівця на зображенні, щоб додати підпис, заголовок та текст alt для кожного зображення.

Редагувати метадані зображення галереї

Далі вам потрібно натиснути на вкладку “Конфігурація”.

Звідси ви можете змінити налаштування своєї галереї, наприклад, кількість стовпців, ліниве завантаження зображення, розміщення заголовка та підписів, поля, висоти, розміри мініатюр, розміри зображення тощо.

Налаштування параметрів галереї Envira

Після цього потрібно натиснути на вкладку “Лайтбокс”.

Спливаюче вікно лайтбоксу дозволяє користувачам збільшувати зображення та переглядати їх, не виходячи зі сторінки.

Налаштування за замовчуванням працюватимуть дуже добре для більшості веб-сайтів, але ви можете переглянути варіанти та змінити їх, якщо хочете.

Параметри лайтбоксу Envira Gallery

Потім ви можете натиснути на вкладку “Мобільні”, щоб налаштувати налаштування своєї галереї для мобільних пристроїв. Це дозволяє вибирати розміри зображень для мобільних пристроїв, включати або вимикати лайтбокс тощо.

Налаштування мобільної галереї Envira

Після цього ви можете переглянути інші параметри, такі як слупок галереї, та додати користувацький CSS з розділу “Різне”.

Тепер ви можете опублікувати свою галерею, яка зробить її доступною для додавання будь-де на вашому сайті WordPress.

Далі вам потрібно відредагувати публікацію чи сторінку, де ви хочете відобразити свою галерею.

На екрані редагування публікацій натисніть на значок Додати новий блок і виберіть блок Галерея Envira.

Додати блок Envira в редактор публікацій WordPress

Натиснувши на нього, додається блок Галерея Envira в редакторі публікацій. Тепер ви можете шукати галерею за її назвою або знаходити її, натиснувши на значок стрілки, що випадає.

Виберіть галерею Envira, яку потрібно додати до своєї публікації WordPress

Після цього плагін завантажить вашу галерею в редактор публікацій.

Галерея Envira додана до редактора WordPress Post

Далі ви можете ще раз переглянути налаштування своєї галереї на панелі налаштувань блоку праворуч.

Налаштування блоку галереї Envira

Тепер ви можете зберегти свою публікацію та переглянути її, щоб побачити галерею на своєму веб-сайті.

Фотогалерея WordPress створена за допомогою галереї Envira

Якщо натиснути будь-яке зображення в галереї, ви відкриєте його у спливаючому вікні. Ви можете переглядати зображення у лайтбоксі, натискаючи ліву та праву клавіші зі стрілками на екрані або на клавіатурі.

Зображення галереї Envira у спливаючому вікні Lightbox

Ваша галерея буде однаково чудово виглядати і на мобільних. Користувачі зможуть торкнутися зображення, щоб збільшити його та проведіть пальцем, щоб переглянути наступне чи попереднє зображення.

Чуйна фотогалерея WordPress

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити галерею зображень у WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як виправити поширені проблеми із зображенням у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map