Як вибрати найкраще доменне ім’я (14 підказок та інструментів)

Вибір правильного доменного імені для вашого веб-сайту має вирішальне значення для вашого успіху. Якщо ви вибрали неправильне доменне ім’я, то згодом може бути клопотом перейти, не завдаючи шкоди вашому бренду та рейтингу пошуку..


Ось чому надзвичайно важливо з самого початку вибрати найкраще доменне ім’я.

При першому запуску може бути важко придумати захоплюючі ідеї фірмових імен з ідеальним доменним іменем.

У цій статті ми поділимось усіма інструментами та порадами, необхідними для отримання ідей доменних імен, виберемо найкраще ім’я домену та зареєструємо новий домен (безкоштовно).

Як вибрати найкраще доменне ім’я

14 порад щодо вибору найкращого доменного імені

Починаючи блог, вибір доменного імені може бути напруженим, оскільки ви не хочете помилитися.

Щоб полегшити процес, ми маємо просту рамку з 14 кроків, за допомогою якої можна вибрати найкращий домен для вашого веб-сайту.

  Давайте розглянемо ці поради по черзі, щоб отримати докладнішу інформацію.

  1. Дотримуйтесь .com

  Дотримуйтесь розширення .com

  Сьогодні доступно багато нових розширень доменних імен – від оригінальних .com, .net та .org до розширень ніші, таких як .pizza, .photography і навіть .blog.

  Ми завжди радимо вибрати доменне ім’я .com.

  Хоча це може бути заманливо придумати розумні імена блогу, використовуючи нові розширення, .com як і раніше є найбільш усталеним і надійним розширенням доменного імені.

  Нові розширення домену, такі як .ninja або .photography, можуть бути недостовірними.

  Домени-домени також є найбільш пам’ятними. Багато користувачів, особливо ті, хто не є досить кмітливими, автоматично вводять “.com” в кінці кожного домену, не замислюючись про це..

  Якщо ваш веб-сайт схожий на jane.photography, а ваші користувачі випадково набрали jane.photography.com, вони опиняться на сторінці помилок на веб-сайті photography.com.

  Розумно уникати цього ризику, дотримуючись .com.

  Не кажучи вже про те, що на більшості клавіатур смартфона автоматично є кнопка .com.

  2. Використовуйте ключові слова у вашому пошуку доменних імен

  Ключові слова відіграють важливу роль у домені. Використовуючи ключові слова у своєму доменному імені, ви повідомляєте пошуковим системам, про що йдеться у вашому веб-сайті. Разом з якісним вмістом та хорошим досвідом роботи користувачі, ключові слова у вашому домені можуть допомогти вам вищими позиціями в Google.

  Дуже важко знайти хороший домен із цільовими ключовими словами, які ще не прийняті.

  Вам потрібно буде проявити творчість і поєднати ключові слова з іншими словами, щоб ваш домен виділявся.

  3. Нехай ваше доменне ім’я буде коротким

  Хоча ключові слова важливі, не перестарайтеся з довжиною домену. Краще мати коротке та запам’ятоване ім’я домену.

  Ми рекомендуємо тримати доменне ім’я не більше 15 символів. Довші домени важче запам’ятати користувачам.

  Не кажучи вже про те, що користувачі також будуть більш схильні до введення помилок із довшими доменними іменами, що може призвести до втрати трафіку.

  Ось чому рекомендується тримати свій домен коротким.

  4. Зробіть своє доменне ім’я легким для вимови та вимови

  Ви маєте змогу легко ділитися своїм доменним іменем під час розмови та письма. Ви ніколи не знаєте, коли вас попросять особисто поділитися своїм доменним іменем.

  Якщо ви плануєте використовувати своє доменне ім’я для створення електронної електронної адреси для професіоналів, то це, безумовно, має бути зрозумілим і написаним для будь-якого слухача.

  5. Зберігайте його унікальним та фірмовим

  Доменне ім’я вашого блогу повинно бути унікальним, щоб ви могли виділятися у свідомості своїх читачів. Розумно досліджувати інші блоги у вашій ніші та з’ясовувати, які доменні імена вони використовують.

  Ви не хочете випадково використовувати ім’я торговельної марки або звинувачувати в копіюванні іншого блогера.

  Ви також можете вибрати ім’я домену, яке є більш фірмовим.

  Торгові доменні імена унікальні, привабливі та незабутні. Наприклад, “Amazon.com” – це набагато більш відома назва, ніж “BuyBooksOnline.com”.

  6. Уникайте дефісів у доменному імені

  Ніколи не створюйте доменне ім’я з дефісами. Дефіси можуть бути ознакою спам-доменів, з якими ви не хочете асоціюватися.

  Дефішені домени також схильні до помилок. Якщо ви вибрали доменне ім’я з дефісами, оскільки потрібний домен уже прийнято, ваші користувачі, ймовірно, потраплять на сайт вашого конкурента, якщо вони забудуть ввести дефіс..

  7. Уникайте подвійних букв

  Не рекомендується уникати доменів із подвійними літерами, оскільки це збільшує ваші шанси втратити трафік на помилки. Наприклад, такий домен, як Presssetup.com, буде більш схильний до друку і призведе до втрати трафіку.

  Уникнення подвоєних літер також зробить ваш домен легким для друку та більш фірмовим.

  8. Залиште приміщення для розширення

  Розумно вибрати доменне ім’я, яке пов’язане з вашою галуззю / нішею, оскільки воно дає користувачам уявлення про те, що стосується вашого веб-сайту. Але ви також не хочете занадто обмежувати свої довгострокові варіанти.

  Наприклад, квітникар може вибрати доменне ім’я, наприклад, orchidblog.com, але тоді вони можуть захотіти почати вести блоги про інші квіти біля орхідей. У цьому випадку домен може заважати вам залучати читачів, зацікавлених іншими квітами.

  Правильне переміщення вашого веб-сайту на новий домен може бути неприємним процесом, і це може призвести до втрати рейтингу пошуку, якщо ви не зробите це правильно. Ось чому важливо вибрати гнучке доменне ім’я з самого початку.

  9. Дослідження вашого доменного імені

  Перш ніж зареєструвати доменне ім’я, спробуйте дізнатись, чи вже зареєстрований бізнес із тим самим іменем.

  Ви можете здійснити пошук торговельної марки, щоб побачити, чи є вже схожа чи точна назва вже торговельної марки.

  Досліджуйте торгові марки, щоб уникнути конфліктуючих доменних імен

  Ви також можете здійснити пошук у Google і перевірити наявність імені на найпопулярніших веб-сайтах соціальних медіа, таких як Twitter, Facebook, Instagram тощо.

  Подібна або відповідна назва не тільки спричинить плутанину, але може також мати серйозні юридичні наслідки, які можуть коштувати вам великих грошей.

  Після створення власного веб-сайту ви можете дізнатися більше про те, як захищати торговельну марку та авторські права на ім’я та логотип веб-сайту.

  10. Використовуйте генератори доменних імен для Celever Ideas

  В даний час зареєстровано понад 360 мільйонів зареєстрованих доменних імен. Це призводить до того, що багато людей говорять про те, що всі добрі домени вже прийняті.

  Пошук індивідуального доменного імені вручну може зайняти багато часу.

  Тут беруться генератори доменних імен. Ці безкоштовні інструменти автоматично шукають задані ключові слова, щоб знайти сотні розумних ідей доменних імен.

  Інструмент генератора доменних імен

  Ми рекомендуємо використовувати Nameboy, який є одним із найстаріших та найпопулярніших інструментів генератора доменних імен в Інтернеті. Ви також можете скористатися генератором домену IsItWP, щоб знайти більше ідей доменних імен.

  11. Дійте швидко до того, як хтось інший прийме це

  Щодня реєструються тисячі нових імен домену з усіх куточків світу. Якщо ви знайшли доменне ім’я, яке вам подобається, не чекайте занадто довго.

  Доменні імена схожі на нерухомість. Тисячі людей активно шукають хороші фірмові доменні імена, які вони зможуть зареєструвати для отримання кращих тарифів у майбутньому.

  Якщо ви не швидко, тоді хтось може продовжити і зареєструвати вашу ідею домену.

  Оскільки доменні імена відносно дешеві, ми завжди рекомендуємо нашим читачам діяти швидко. Якщо ви передумаєте пізніше, то можете просто дозволити цьому закінчитися.

  Кращі місця для придбання доменного імені

  Як зареєструвати власне доменне ім’я та як його отримати безкоштовно

  В Інтернеті є сотні реєстраторів доменів. Важливо обережно вибирати, оскільки згодом перемістити ваш домен може бути важко.

  Як і при веб-хостингу, ціна на реєстрацію домену може коливатися в межах від 9 до 24 доларів. Ви можете навіть отримати його безкоштовно *.

  Давайте розглянемо, як можна легко придбати доменне ім’я.

  Безкоштовна реєстрація домену за допомогою веб-хостингу

  Більшість веб-хостингових компаній також пропонують реєстрацію домену в якості послуги. Деякі з цих компаній пропонують безкоштовну реєстрацію домену за допомогою нових облікових записів хостингу.

  Якщо ви запускаєте новий веб-сайт, то розумна ідея скористатися цією пропозицією та отримати своє доменне ім’я безкоштовно.

  Нижче наведено дві компанії, що займаються хостингом WordPress, які пропонують нашим користувачам понад 60% знижки на веб-хостинг, безкоштовний сертифікат SSL та безкоштовне доменне ім’я:

  Bluehost – одна з найстаріших і найбільших торгових марок, коли мова йде про веб-хостинг. Вони є офіційним хостинг-провайдером, який рекомендує WordPress.

  iPage має понад 1 мільйон веб-сайтів і є найбільш бюджетним постачальником веб-хостингу в Інтернеті. $ 1,99 / місяць для веб-хостингу, і ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я.

  Важливо пам’ятати, що більшість хостів пропонують безкоштовну реєстрацію домену лише протягом 1 року. Після першого року реєстрація вашого домену буде поновлюватися зазвичай приблизно в 14 доларів на рік.

  Багато користувачів користуються безкоштовним доменом протягом першого року, оскільки вам доведеться платити за доменне ім’я незалежно від того, чому б не отримати його безкоштовно.

  Найпопулярніші реєстратори домену

  Якщо ви просто хочете зареєструвати доменне ім’я, не купуючи хостинг, тоді це можна зробити, придбавши його у реєстратора доменних імен.

  Domain.com – один з найкращих реєстраторів домену на ринку. Вони пропонують усі доменні імена вищого рівня, з функцією розумного пошуку, преміум-доменами та всіма необхідними інструментами для управління вашими доменними іменами.

  Шукайте доменне ім’я на Domain.com

  Domain.com пропонує читачам WPBeginner знижку 25%, а наш купон domain.com повинен бути автоматично застосований під час покупки.

  GoDaddy – найбільший реєстратор домену у світі. Вони управляють понад 63 мільйонами доменних імен для понад 14 мільйонів клієнтів.

  Вони також пропонують плани веб-хостингу. Якщо ви використовуєте наш код купона GoDaddy, то ви можете отримати безкоштовне доменне ім’я.

  Пов’язані: 7 кращих альтернатив GoDaddy, які дешевші та надійніші.

  Фінальні думки

  Якщо ви починаєте блог вперше, то, можливо, ви знайдете наш остаточний посібник про те, як запустити блог WordPress корисним, оскільки він перегляне вас все покроково.

  Ви також можете перевірити нашу сторінку купонів WordPress та блогів, щоб знайти найкращу пропозицію щодо інших веб-інструментів та послуг.

  Для отримання додаткових ідей доменних імен ви можете ознайомитися з нашою публікацією про 14 найкращих безкоштовних генераторах доменних імен.

  Це все. Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, як вибрати ідеальне доменне ім’я для свого блогу чи бізнесу.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me