Як видалити та видалити тему WordPress (крок за кроком)

Ви хочете видалити тему WordPress, але переживаєте, що це може бути небезпечно?


Якщо ви нещодавно переключили свою тему WordPress, можливо, ви захочете видалити стару. У вас також можуть бути кілька інших тем WordPress, які попередньо встановлені на вашому веб-сайті, які ви хочете видалити.

У цій статті ми покажемо вам, чому і як легко видалити тему WordPress, не впливаючи на ваш веб-сайт.

Як легко видалити тему WordPress

Чому видалити тему WordPress?

Якщо ви не використовуєте тему WordPress, рекомендується видалити її зі свого веб-сайту. Існує ряд причин для видалення невикористаних тем WordPress.

 • Файли тем WordPress написані на PHP і їх можна використовувати для приховування шкідливого коду чи зловмисного програмного забезпечення на вашому веб-сайті (тобто, якщо ваш веб-сайт коли-небудь був порушений). Іноді розробники недоброзичливців також можуть ховатися на задньому плані у невикористаних темах.
 • Якщо встановити їх на вашому сервері, ви збільшуєте розмір резервного копіювання, і ваш плагін WordPress для безпеки потребує більше часу, щоб завершити сканування.
 • Ви також будете постійно отримувати оновлення для цих тем, навіть якщо ви їх взагалі не використовуєте.

Зараз багато користувачів встановлюють теми WordPress на своїх веб-сайтах, що живуть, просто для того, щоб перевірити їх. Це не найкращий спосіб перевірити тему драйву WordPress.

Ми рекомендуємо використовувати веб-сайт для постановки або локальну програму WordPress, щоб зробити все тестування. Таким чином це не впливає на ваш веб-сайт, що працює в реальному часі, і дозволяє вам пропонувати постійний досвід своїм користувачам.

У чому різниця між видаленням та видаленням теми WordPress?

WordPress дозволяє зберігати лише одну тему як вашу активну тему. Однак ви можете встановити на вашу веб-сторінку скільки завгодно тем.

Ці теми не будуть активними, але вони все одно встановлені на вашому веб-сайті, і ви продовжуватимете отримувати оновлення для них.

Щоб повністю видалити тему WordPress, її потрібно видалити. Це видалить усі файли тем із вашого веб-сайту.

Чи безпечно видаляти старі теми WordPress?

Так, безпечно видалити тему WordPress, яку ви не використовуєте.

Кожен сайт WordPress потребує принаймні однієї теми, встановленої для нормальної роботи. Це тема, яку WordPress використовуватиме для відображення вашого веб-сайту.

Ви можете переглянути, яку тему WordPress ви зараз використовуєте, відвідавши сторінку Зовнішній вигляд »Теми сторінки. Ваша поточна тема відображатиметься як “Активна” тема.

Активна тема

Ми також рекомендуємо зберегти одну тему WordPress за замовчуванням (наприклад, двадцять двадцять чи двадцять дев’ятнадцять), встановлену на вашому веб-сайті. Він діє як резервна тема, якщо ваша поточна тема не працює.

Якщо ваша поточна тема є дочірньою темою, вам також потрібно буде зберегти батьківську тему, встановлену на вашому веб-сайті.

Крім цих тем, ви можете сміливо видаляти будь-які інші теми, встановлені на вашому веб-сайті.

Враховуючи це, ми покажемо вам, як видалити тему WordPress.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати

Підготовка до видалення теми WordPress

Якщо ви налаштували тему WordPress і хочете зберегти ці налаштування перед її видаленням, ви можете створити повну резервну копію WordPress.

Ви також можете просто завантажити папку тем на комп’ютер як резервну копію.

Для цього ви можете використовувати FTP-клієнт або додаток File Manager на інформаційній панелі облікового запису хостингу WordPress. Після підключення перейдіть до / wp-content / теми / папку та завантажте на комп’ютер неактивну папку теми.

Завантажте папку теми WordPress на комп'ютер як резервну копію

Після того як ви безпечно створили резервну копію старої теми, можете перейти до її видалення.

Видалення теми WordPress

Існує кілька способів видалення теми WordPress. Почнемо з найпростішого спочатку.

1. Видалення теми WordPress через інформаційну панель адміністратора

Це найпростіший і рекомендований спосіб видалення теми WordPress.

Спочатку вам потрібно піти Зовнішній вигляд »Теми сторінки та натисніть на тему, яку потрібно видалити.

Тепер WordPress відкриє деталі теми у спливаючому вікні. Потрібно натиснути кнопку Видалити в нижньому правому куті спливаючого екрана.

Видалення теми WordPress через інформаційну панель адміністратора WordPress

Потім вам буде запропоновано підтвердити, що ви хочете видалити тему. Просто натисніть кнопку ОК, щоб продовжити, і WordPress видалить вибрану тему.

2. Видалення теми WordPress через FTP

Цей метод трохи вдосконалений, але він стане в нагоді, якщо ви не можете отримати доступ до області адміністратора WordPress.

Просто підключіться до свого сайту WordPress за допомогою FTP-клієнта, а потім перейдіть до / wp-content / теми / папки.

Видалення теми через FTP-клієнт

Звідси потрібно знайти папку тем, яку потрібно видалити. Клацніть правою кнопкою миші ім’я папки, а потім виберіть Видалити.

Тепер ваш клієнт FTP видалить вибрану тему.

3. Видаліть тему WordPress за допомогою File Manager

Якщо вам не комфортно користуватися FTP-клієнтом, ви також можете скористатися програмою File Manager на панелі керування веб-хостингу.

У цьому прикладі ми показуватимемо скріншоти з панелі хостингу Bluehost. Залежно від вашого постачальника хостингу, ваша інформаційна панель хостингу може виглядати дещо інакше.

Увійдіть до інформаційної панелі свого облікового запису хостингу та натисніть на значок «Файловий менеджер» на вкладці «Додатково».

Додаток файлового менеджера

Це запустить файловий менеджер, де ви можете переглядати вміст вашого веб-сервера, як і за допомогою FTP-клієнта. Вам потрібно перейти до / public_html / wp-content / теми / папки.

Видалення теми WordPress за допомогою файлового менеджера

Потім потрібно просто клацнути правою кнопкою миші та видалити тему, яку ви хочете позбутися, і це все.

Що робити, якщо випадково видалити тему WordPress?

Якщо ви випадково видалили тему WordPress, існує кілька способів відновити її назад.

По-перше, ви можете відновити тему з резервної копії. Це простіше, оскільки багато плагінів для резервного копіювання WordPress дозволяють швидко відновити веб-сайт на більш ранній стадії.

Однак якщо ви не створили резервну копію, ви можете відновити тему, завантаживши та встановивши нову копію тієї самої теми.

Мінусом другого підходу є те, що ви втратите будь-які налаштування, які ви зробили до теми.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як легко видалити тему WordPress. Ви також можете побачити наш список найкращих плагінів WordPress та найкращі послуги маркетингу електронної пошти для малого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map