Як виправити поширені проблеми із зображенням у WordPress

WordPress поставляється з деякими досить акуратними інструментами для управління та редагування зображень. Ви можете легко завантажувати зображення, вирівнювати їх і навіть редагувати їх всередині WordPress.


Більшість початківців не знають про ці функції редагування зображень WordPress. Користувачам потрібно деякий час, щоб виявити деякі з них, тоді як інші функції залишаються непоміченими.

Якщо у вас виникли питання щодо зображень WordPress, то вам пощастило. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші проблеми із зображеннями в WordPress та способи їх усунення.

Виправлення поширених проблем із зображенням у WordPress

Оскільки це детальна стаття, ось список проблем, що стосуються зображень, які ми будемо висвітлювати в цій статті.

  Почнемо з найбільш очевидного.

  Contents

  1. Як завантажувати зображення в WordPress?

  WordPress дозволяє дуже просто завантажувати зображення у ваші публікації, сторінки та невмістні області, як-от бічні панелі.

  Щоб завантажувати зображення в публікації та сторінки WordPress, вам просто потрібно додати блок зображень до редактора вмісту.

  Додавання блоку зображень до публікації або сторінки WordPress

  Ви також можете додати блок зображення, просто ввівши / зображення в блок абзацу. Редактор почне показувати блоки, які можна вставити, як тільки ви почнете вводити текст.

  Додавання блоку зображення

  WordPress тепер додасть блок зображення в редактор. Вам потрібно натиснути кнопку «Завантажити», щоб вибрати та завантажити зображення з комп’ютера.

  Виберіть і завантажте зображення

  Ви також можете обрати раніше завантажене зображення з медіатеки.

  Завантаживши зображення, у редакторі вмісту ви побачите попередній попередній перегляд зображення.

  Попередній перегляд зображення

  На правій панелі ви побачите купу налаштувань зображення. Звідти ви можете надати текст alt тексту, вибрати розмір зображення та стиль зображення.

  2. Як вирівняти зображення вліво або вправо в WordPress?

  WordPress полегшує вирівнювання зображень ліворуч, праворуч або по центру. Просто виберіть зображення, натиснувши на нього, а потім натисніть кнопку вирівнювання на панелі інструментів блоку.

  Параметри вирівнювання зображень

  Можливо, ви помітили, як деякі популярні блоги використовують зображення із текстом, обгорнутим навколо них. Це робиться за допомогою функції вирівнювання.

  Зображення вирівнюється зліва з текстом праворуч

  Крім того, ви також можете використовувати “Медіа” & Текстовий блок замість блоку зображення. Цей блок створений спеціально для додавання зображень поруч із текстом.

  Медіа та текстовий блок

  Потім ви можете завантажувати зображення та текст поруч. Ви також можете використовувати панель інструментів блоку, щоб змінити зображення або текст.

  Зображення поруч із текстом у WordPress

  3. Як додати підпис під зображеннями?

  WordPress дозволяє легко додавати підписи до зображень. Завантаживши зображення, ви побачите можливість додати підписи прямо під попереднім переглядом зображення.

  Напишіть підписи до зображення в WordPress

  Так само ви можете також додавати підписи до галерей зображень у WordPress. Детальніше дивіться в нашому посібнику про те, як додати підписи до зображень у WordPress.

  4. Як відобразити фотографії у стовпцях та рядках?

  Часто користувачі запитують нас, як акуратно відображати фотографії у стовпцях та рядках.

  Скажімо, ви хочете поділитися фотографіями на день народження або фотографії з відпустки. Ви можете додавати їх по одному в допис, але це буде схоже на довгий список зображень.

  Кращий спосіб згрупувати свої фотографії – це створити галереї зображень.

  WordPress оснащений вбудованим блоком галереї, який дозволяє легко додавати зображення в рядках та стовпцях із попереднім переглядом мініатюр.

  Просто додайте блок галереї до редактора публікацій та виберіть зображення, які ви хочете завантажити.

  Додавання галереї в WordPress

  Детальніші інструкції див. У нашому посібнику щодо створення галереї зображень у WordPress.

  5. Створіть прекрасні чуйні галереї зображень у WordPress

  Галерея Енвіра

  Ви помітите, що у стандартних галереях зображень WordPress відсутні кілька функцій. Наприклад, їх також не дуже легко переглядати.

  Якщо ви часто завантажуєте зображення та фотографії на свій сайт WordPress, вам знадобиться належний плагін для фотогалереї WordPress.

  Ми рекомендуємо використовувати Галерея Envira. Це дозволяє легко створювати красиві та повністю мобільні галереї зображень на вашому сайті WordPress.

  Найкраща частина полягає в тому, що вона додає додаткові функціональні можливості, такі як альбоми, шаблони галереї, спільний доступ до соціальних мереж, слайд-шоу, водяні позначки, розширення сторінки, захист паролем, теги, перегляд повного екрана та багато іншого.

  6. Як виправити пропущені мініатюри публікації / Featured Image?

  Більшість тем WordPress дозволяють чітко відображати обране зображення зі своїми статтями. Ось як встановити образне зображення в WordPress, щоб уникнути пропущених ескізів.

  Встановлення обраного зображення для публікації в WordPress

  Тепер ви можете натиснути “Установити обране зображення”, щоб завантажити мініатюру вашої публікації. Завантаживши зображення, ви зможете побачити мініатюру публікації у мета-вікні зображеного зображення таким чином:

  Попередній перегляд зображень у редакторі публікацій

  Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник про те, як додати зображене зображення або розмістити мініатюру в WordPress.

  7. Як додати зображення обкладинки у дописи та сторінки WordPress

  Зображення на обкладинці – це зображення широкої або повної ширини, які можна використовувати як роздільник між різними розділами статті або довгою сторінкою продажів.

  Вони дуже зацікавлені і допомагають користувачам легко сканувати сторінку, не відчуваючи себе перевантаженою занадто великим текстом.

  Щоб додати зображення обкладинки, просто потрібно додати блок “Обкладинка” до редактора вмісту.

  Додавання обкладинки до редактора публікацій WordPress

  Далі вам потрібно завантажити зображення, яке ви хочете використовувати зі свого комп’ютера, або вибрати його з медіатеки. Якщо ви не хочете використовувати зображення, ви також можете вибрати кольоровий фон в якості обкладинки.

  Порада: найкраще використовувати велике зображення для кращого результату.

  Тепер ви побачите в редакторі попередній попередній перегляд вашого обкладинки. Ви можете змінити параметри відображення зображення обкладинки на панелі інструментів блоку або скориставшись налаштуваннями праворуч.

  Попередній перегляд обкладинки

  Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нашим посібником про різницю зображення обкладинки від пропонованого зображення в WordPress та способів їх ефективного використання.

  8. Як виправити зображення, що з’являється двічі?

  Вставлення обраного зображення всередину вмісту – це поширена помилка, яку роблять початківці.

  Після встановлення обраного зображення вам не потрібно вставляти його в редактор публікацій разом із вмістом публікації.

  Це зробить ваше зображене зображення двічі. Одного разу як зображене зображення, а раз як зображення всередині публікації.

  Рекомендовані зображення з’являються двічі

  Ви можете додавати інші зображення у свою публікацію, але пропоноване зображення зберігається у вікні обраного зображення.

  Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник про те, як виправити образне зображення, яке з’являється двічі в публікаціях WordPress.

  9. Зображення занадто велике? Як обрізати зображення в WordPress?

  Коли ви завантажуєте зображення з телефону чи камери, вони зазвичай занадто великі.

  WordPress автоматично створює невеликі, середні та великі розміри зображень для оригінального завантаження. Але іноді може знадобитися обрізати зображення іншого розміру.

  WordPress не є Photoshop, однак він має деякі основні функції редагування зображень, такі як масштаб, обрізка, гортання та обертання зображень.

  Йти до Медіа »Додати нове і завантажте своє зображення. Після завантаження зображення ви побачите посилання Редагувати поруч із завантаженим зображенням.

  Натиснувши на нього, відкриється екран “Редагувати медіа”, де ви побачите кнопку “Редагувати зображення” прямо під зображенням. Це відкриє редактор зображень WordPress.

  Редагування зображення в WordPress

  Тут ви можете натиснути кнопку “Редагувати зображення” під попереднім переглядом зображення. Це відкриє екран редагування зображень.

  На екрані редактора зображень ви побачите кнопки для виконання основних завдань редагування зображень, таких як обрізка, обертання, зміна розміру тощо..

  Особливості редагування зображень WordPress

  Детальніші інструкції див. У нашому посібнику щодо обрізання, обертання, масштабування та гортання зображень у WordPress.

  10. Як додати зображення заголовка в WordPress?

  Зображення заголовка в WordPress – це тема теми. Багато безкоштовних і преміальних тем WordPress поставляються із підтримкою зображення заголовка.

  Ви можете завантажити власне власне зображення заголовка із Зовнішній вигляд »Налаштувати сторінки.

  Параметри заголовка

  Оскільки це тематична функція, багато тем WordPress поставляються із власними параметрами заголовка. Деякі дозволяють встановити зображення заголовка в масштабі сайту, а інші дозволяють встановити лише зображення заголовка для домашньої сторінки.

  11. Як додати фонове зображення в WordPress?

  Так само, як і власне зображення заголовка, звичайне фонове зображення також є темою WordPress. Багато тем WordPress оснащені підтримкою власних фонових зображень.

  Відвідати Зовнішній вигляд »Налаштувати запустити програму налаштування теми. Якщо ви бачите опцію “Фонове зображення”, то ваша тема підтримує власні фони.

  Користувальницький фон

  Це особливість теми, тому вона варіюється від однієї теми до іншої. Залежно від теми ви побачите різні варіанти стилювання фонового зображення.

  Якщо ваша тема не підтримує фонове зображення, ви все одно можете використовувати плагін для додавання повноекранних фонових зображень на ваш веб-сайт.

  12. Як знайти безкоштовні зображення для своїх публікацій у блозі WordPress?

  Пошук зображень для публікацій в блозі

  Зображення можуть виділяти ваші статті. Однак ви повинні поважати авторські права інших людей і намагатися знайти зображення, якими ви законно можете користуватися.

  Наші читачі нас часто запитують, як знайти найкращі безкоштовні зображення, які можна використовувати у своїх публікаціях?

  Існує багато веб-сайтів, де ви можете знайти безкоштовні зображення для використання. Однак незабаром ви помітите, що зображення на цих сайтах виглядають надмірно використаними та загальними.

  Дивіться наш список найкращих джерел для безкоштовного публічного домену та ліцензійних зображень CC0 в Інтернеті.

  13. Як розмітити зображення в WordPress?

  Якщо ви ведете блог з фотографією, ви помітите, що WordPress не дозволяє сортувати фотографії та зображення.

  Не було б чудово, якби ви могли додати теги до своїх зображень, щоб ви та ваші користувачі могли їх легко переглядати?

  На щастя, є кілька чудових плагінів, які дозволяють зробити саме це.

  Для блогу, що стосується фотографії, найкращим варіантом є використання галереї Envira, яка постачається з додатком для додавання тегів.

  Галерея Envira дозволяє створювати красиві, готові до мобільних, фотогалереї в WordPress. Використовуючи теги, ваші користувачі можуть легко фільтрувати та сортувати фотографії, навіть не завантажуючи сторінку.

  Функція тегів галереї Envira

  Детальніше дивіться в нашій статті про те, як додати категорії та теги до медіатеки WordPress.

  14. Як імпортувати зовнішні зображення в WordPress?

  Це питання часто виникає, коли ви переносите свій сайт на WordPress. Деякі зображення на вашому веб-сайті все ще можуть вказувати на більш старе розташування.

  Спеціально користувачі, які імпортують блоги з Blogger, Squarespace або WordPress.com, можуть зіткнутися з цією проблемою.

  Хоча зображення на вашому веб-сайті можуть відображатися правильно, вони все ще завантажуються із зовнішнього джерела. Щоб вирішити цю проблему, все, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін автоматичного завантаження зображень.

  Автоматичне завантаження налаштувань зображення

  Плагін перевірятиме зовнішні зображення після оновлення чи збереження будь-якої публікації чи сторінки. Ви можете зробити це вручну для кожної публікації чи сторінки, або ви можете редагувати всі публікації та просто натиснути кнопку оновлення.

  Детальні інструкції див. У нашому посібнику щодо імпорту зовнішніх зображень у WordPress.

  15. Як вимагати обраного зображення для публікацій у WordPress?

  Під час запуску багатоавторного сайту в WordPress, деякі ваші автори можуть не бути знайомими з функціональними ознаками зображення.

  У цьому випадку ви можете нагадати собі або своїм користувачам завантажувати пропоновані зображення, коли вони надсилають публікацію в WordPress.

  Це можна зробити, встановивши та активуючи плагін «Вимагати особливого зображення».

  Після активації плагін відобразить поле сповіщення в області редагування публікації, повідомляючи користувачів, що для цієї публікації потрібне зображення.

  Потрібна обрана картинка

  Ви та ваші користувачі зможете зберігати публікації як чернетки, але ви не можете публікувати публікацію, поки не додасте обране зображення.

  Дивіться нашу статтю про те, як вимагати обраних зображень для публікацій у WordPress для отримання додаткових інструкцій.

  16. Як встановити обране зображення за замовчуванням у WordPress?

  Пошук ідеального зображеного зображення для кожної публікації чи статті – складне завдання. Іноді, можливо, ви не хочете додавати популярне зображення до публікації, але ваша тема може виглядати незграбно без обраного зображення.

  Тут може стати в нагоді зображення, яке пропонується за замовчуванням. Образне зображення за замовчуванням використовується, коли у статті немає власного репортажу.

  Ви можете встановити вибране зображення за замовчуванням, використовуючи плагін для зображень за замовчуванням.

  Образне зображення за замовчуванням

  Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виправити деякі найпоширеніші проблеми із зображенням у WordPress. Ви також можете побачити наш список найпоширеніших помилок WordPress та способи їх виправлення.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map