Як збільшити трафік свого блогу – простий спосіб (27 перевірених підказок)

Запустити блог в ці дні стало легко з таких платформ, як WordPress. Однак після того, як вона запущена, наступне велике завдання – принести більше трафіку на ваш блог чи веб-сайт.


Не хвилюйтесь, вам не потрібно бути маркетинговим гуру, щоб просувати свій блог. Ви можете легко збільшити трафік свого блогу, щоб отримати більше відвідувачів, використовуючи деякі перевірені найкращі практики.

У цій статті ми поділимося декількома найпростішими та перевіреними порадами щодо збільшення трафіку вашого блогу, як експерт-маркетолог.

Прості поради щодо збільшення трафіку вашого блогу

На відміну від інших статей про зростаючий трафік блогу, ми лише збираємось ділитися порадами, які ми особисто використовували для збільшення трафіку нашого веб-сайту до мільйонів переглядів сторінок щомісяця.

Ми також зробили все можливе, щоб зробити це найбільш вичерпним посібником щодо трафіку на веб-сайті, так що ви можете мати цілісну стратегію трафіку блогу для вашого бізнесу..

Готові? Давайте розпочнемо.

Contents

1. Створіть профілі аудиторії, щоб зрозуміти своїх користувачів

Профілі аудиторії

Перш ніж почати створювати контент для свого блогу, важливо витратити трохи часу на розуміння цільової аудиторії та того, що вони шукають.

Ви можете швидко створити структуру аудиторії, відповівши на наступні запитання:

 • Хто ваша цільова аудиторія?
 • З якими проблемами вони стикаються, які ви можете допомогти вирішити?
 • Який зміст вони шукають?
 • Як би вони в ідеалі намагалися знайти відповіді на свої запитання?

Відповідаючи на ці запитання, ви зможете отримати чіткішу картину вашої цільової аудиторії.

Ви також можете розширити це, додавши інші персоналізовані запитання, такі як:

 • Скільки їм років?
 • Які їх професії?
 • Який рівень їх освіти?
 • Який рівень їхньої експертизи в темі вашого блогу?

Ці профілі аудиторії також відомі як персони покупців у галузі електронної комерції. Якщо ви працюєте в інтернет-магазині, то ми настійно рекомендуємо ознайомитись з цим детальним посібником про те, як створити персону покупця з прикладами та шаблонами..

2. Робіть дослідження ключових слів, щоб спланувати свою контент-стратегію

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів – це техніка, яку використовують творці контенту та експерти з SEO. Це допомагає виявити конкретні слова та пропозиції, які користувачі вводять у Google та інших пошукових системах, щоб знайти потрібний вміст.

Зазвичай початківці просто покладаються на свої найкращі здогадки при створенні контенту. Як ви можете собі уявити, ця стратегія є хітом або промахом.

Якщо ви використовуєте стратегію “найкращого здогаду”, то багато ваших статей, швидше за все, не спрацюють у пошукових системах. Просто тому, що ніхто не шукає використані вами ключові слова, або ж надто велика конкуренція за ці ключові слова.

Здійснивши належне дослідження ключових слів, ви відкриєте наступні переваги:

 • Дізнайтеся фактичні пошукові терміни, які люди шукають
 • Знайдіть унікальні ідеї щодо вмісту для популярних пошукових термінів
 • Вчіться у своїх конкурентів і перемагайте їх з кращим вмістом
 • Створіть серію стовпчикових статей, щоб привернути постійний трафік до свого блогу

Тепер питання полягає в тому, як ви насправді робите дослідження ключових слів? На щастя, це не так складно, як ви могли б подумати.

Існує безліч безкоштовних та платних інструментів, які допоможуть вам правильно вивчити ключові слова.

Все, що вам потрібно зробити, – це ввести ключове слово, URL-адресу блогу / веб-сайту конкурентів або вашу власну URL-адресу, щоб дізнатися більше ідей щодо ключових слів.

Ми створили докладний посібник щодо того, як провести дослідження ключових слів для вашого блогу WordPress з покроковими інструкціями.

3. Складіть редакційний календар

Редакційний календар

Після того як ви зробите дослідження ключових слів, ви, швидше за все, запропонуєте безліч ідей для публікації в блозі.

Іноді великий список ключових слів може переповнити новачків до моменту, коли вони просто здаються.

Щоб цього не сталося, радимо створити редакційний календар (план гри). Пам’ятайте, жодного великого блогу не було побудовано за день.

Для створення успішного блогу потрібен час і послідовні зусилля.

Створення редакційного календаря допоможе вам створити та дотримуватися плану.

Існує маса корисних інструментів, якими ви можете скористатися, наприклад, Асана та Трелло, щоб назвати декілька.

Ці інструменти оснащені потужним набором функцій, які допоможуть вам бути в курсі гри.

Мета полягає в тому, щоб організувати, створити уявлення пташиного польоту про свою стратегію та бути більш продуктивними.

Ось ще кілька порад щодо ефективнішого управління робочим процесом редакції.

 • Не будьте занадто жорсткі до себе. Почніть з двох статей на тиждень і поступово збільшуйте темп, коли зможете.
 • Будьте відповідні до розкладу публікацій. Переконайтеся, що ви дотримуєтесь свого календаря та публікуєте регулярний вміст, як планувалося.
 • Додайте до календаря примітки, ідеї ключових слів та контури. Це допоможе вам створити якісніший вміст, коли ви сідаєте писати.
 • Використовуйте кольори, теги, категорії та інші функції у додатку календаря, щоб зробити його більш наочним і організованим.

Ось ще кілька порад щодо керування редакційним календарем для вашого блогу.

4. Створюйте вичерпний і корисний контент

Створюйте всебічний контент

Найважливіше, що шукають користувачі та пошукові системи, – це якісний вміст.

Щодо блогу, якісний вміст, як правило, є вичерпною статтею на певну тему, яка охоплює всі деталі. Це робить його надзвичайно корисним для користувачів.

Ці вичерпні статті відомі як «статті стовпа». Інші експерти можуть посилатися на них як на флагманський вміст або наріжні статті.

В основному, це ваші найважливіші статті. Вам потрібно вибрати найбільш перспективне ключове слово, а потім надати якомога більше інформації в одній довготерміновій статті.

Вам слід створити якомога більше статейних статей, щоб охопити всі важливі ключові слова у вашій галузі.

Нижче наведено кілька порад, про які слід пам’ятати, створюючи вміст стовпа:

 • Зміст стовпа може бути будь-якого типу статті. Наприклад, посібник із керівництва, навчальний посібник, стаття порівняння, огляд думок, перелік тощо.
 • Різниця між змістом стовпа та іншими статтями полягає в тому, що статті вашої стовпи є більш вичерпними та надають глибоку інформацію по цій темі.
 • Статті вашого стовпа не залежать від часу. Вони вічнозелені та завжди корисні. Хоча радимо постійно оновлювати їх новою інформацією, щоб залишатися на вершині результатів пошуку.

Пізніше ми розповімо в цій статті більше підказок, які допоможуть вам створити високоякісні статті зі стовпів, щоб отримати більше трафіку від пошукових систем.

5. Зробіть свій вміст читабельним

Зробіть свій вміст більш читабельним

Як ми вже згадували раніше, пошукові системи та користувачі люблять довші та вичерпні статті, які надають всю необхідну інформацію.

Зараз проблема полягає в тому, що люди мають короткий проміжок уваги.

Невеликі труднощі з читанням або розумінням позбавлять вас користувачів, і вони залишать, не дивлячись на всю корисну інформацію, яку ви запропонували.

Щоб вирішити цю проблему, перш ніж вона станеться, вам потрібно зробити весь вміст легким для читання.

Хорошим місцем для початку було б представити вашу статтю у висловлюваннях за розміром з укусом, використовуючи доброзичливий тон та багато наочних зображень.

Нижче наведено лише декілька основних порад, щоб зробити ваш вміст більш зрозумілим та зручним для користувачів.

 • Використовуйте менші речення та абзаци. Це залишає багато білого простору навколо тексту, що полегшує його погляд і читання.
 • Спробуйте покращити типографію, використовуючи більш читаються шрифти, великий розмір шрифту та велику відстань між рядками.
 • Перевірте показник читабельності вашого вмісту. Yoast SEO поставляється із вбудованим інструментом для цього, ви також можете знайти безліч інших онлайн-перевірок читабельності
 • Використовуйте перевірку граматики. Ми рекомендуємо використовувати Grammarly, це не тільки перевіряє граматику, але насправді допомагає писати краще.
 • Використовуйте зображення, скріншоти, відео, інфографіку та інші візуальні елементи. Ці медіа-елементи роблять вашу статтю надзвичайно привабливою та легшою для читання.

6. Вивчіть та застосуйте основи SEO на своєму веб-сайті

Вивчіть основні SEO

SEO – це набір найкращих практик, які допомагають зробити ваш веб-сайт більш зручним для пошукових систем. Щоб покращити веб-сайт, вам не потрібно бути “Гуру SEO”.

Всупереч поширеній думці, кожен може робити SEO для власних веб-сайтів, не наймаючи експерта. Існує безліч інструментів та плагінів SEO, безкоштовні поради та покрокові підручники, які ви можете використовувати.

Ми рекомендуємо використовувати плагін Yoast SEO для всіх веб-сайтів WordPress. Це найбільш повний інструмент оптимізації SEO та веб-сайтів. Безкоштовна версія включає всі функції SEO, які вам знадобляться на вашому веб-сайті.

Ви можете дізнатися все, що вам потрібно знати про SEO, у нашому повному посібнику з WordPress SEO для початківців. Він включає покрокові інструкції, і саме таку саму настройку SEO ми використовуємо на власних веб-сайтах.

7. Навчіться писати чудові заголовки

Навчіться писати ефективні заголовки

Коли користувачі знаходять ваш вміст у результатах пошуку чи RSS-стрічках, перше, що вони бачать, – це заголовок статті.

Захоплююча назва публікації в блозі виділяється і отримує більше кліків. Тоді як простий і нудний заголовок ігнорується, і користувачі, швидше за все, прокручують його.

Це робить заголовки дуже важливими.

Вам потрібно навчитися писати кращі заголовки для публікацій свого блогу, які привертають увагу користувачів та отримують більше кліків.

На щастя, фахівці з блогів дуже довго займаються дослідженнями заголовків, і ви можете отримати користь від їх результатів.

Це основні складові ефективного заголовка:

 • Хороший заголовок викликає емоційну реакцію (радість, сюрприз, шок, цікавість, страх, хвилювання, жадібність тощо).
 • Він пропонує користувачам нагороду та вартість
 • Він рекламує вміст, включаючи цільові ключові слова

Копірайтери використовують владні слова, щоб викликати емоційні реакції. Вони повідомляють користувачам, чому стаття цінна або що вони отримають, натиснувши на заголовок.

Нарешті, хороший заголовок включає в себе заклик до дії для користувачів, який часто тонкий і іноді мається на увазі.

Щоб дізнатись більше, радимо ознайомитись із цими заголовками, які перейшли у вірусний характер, і що ви можете дізнатися з них.

Для створення кращих заголовків ви також можете скористатись такими безкоштовними інструментами для аналізу заголовок:

 • Аналізатор заголовків CoSchedule
 • ShareThrough заголовок аналізатор
 • EMV Headline Analyzer

Наша команда регулярно використовує ці три інструменти для створення кращих назв та заголовків публікацій у блозі.

8. Зробіть внутрішнє зв’язування звичайного завдання

Зробіть внутрішнє зв’язування звичкою

Тепер, коли ви почали створювати хороший контент, важливо пов’язати свої статті з існуючих публікацій блогу. Це називається внутрішнім зв’язком, і воно відіграє величезну роль в SEO.

Ось чому внутрішнє посилання так важливе:

 • Внутрішні посилання допомагають Google зрозуміти контекст та зв’язок між різними статтями на вашому веб-сайті. Потім вона використовує цю інформацію в якості сигналів ранжирування.
 • Внутрішні посилання, розміщені стратегічно та в контексті, можуть допомогти вам збільшити кількість переглядів сторінки та зменшити показник відмов.
 • Важче просити сторонні веб-сайти посилатися на ваші статті. Простіше створити посилання на власному сайті.

Ми радимо зробити звичку посилатися на старіші статті з нових статей.

Оскільки внутрішні посилання відіграють настільки важливу роль в SEO, ми навіть зробили це частиною нашого попереднього контрольного списку для наших авторів.

9. Почніть генерувати більше зворотних посилань

Зворотні посилання

Зворотна посилання – це вхідне посилання на ваш вміст із зовнішнього веб-сайту. Зворотні посилання – це один із найвпливовіших сигналів у рейтингу Google.

Отримати зворотні посилання з авторитетних веб-сайтів та блогів дуже складно. Не тільки для початківців, навіть досвідчені блогери борються з цим.

Ось кілька порад щодо отримання якісних зворотних посилань на ваш веб-сайт:

 • Зверніться до впливових та авторитетних блогів вашої галузі, а потім розкажіть їм про конкретний вміст вашого веб-сайту, який вони можуть захотіти зв’язати.
 • Пишіть гості в інших блогах та веб-сайтах.
 • Інтерв’ю впливових та блогерів у вашому блозі. Вони, ймовірно, захочуть повідомити своїх користувачів, щоб завітати на співбесіду, і ви отримаєте зворотній зв’язок.
 • Найпростіший спосіб отримати зворотну посилання – це додати посилання на ваш веб-сайт у всіх ваших профілях соціальних медіа.

10. Додайте зображення, графіки, інфографи для створення візуально привабливого контенту

Використовуйте зображення

На кроці 5 ми згадували, що додавання зображень та діаграм до статей робить його більш читабельним.

Оскільки візуальні елементи настільки важливі, ми вважаємо, що вони заслужили своє місце у цьому списку.

Як люди, наш мозок віддає перевагу візуальним елементам. Ми любимо кольори та предмети, тому що естетика викликає емоційні реакції в нашому мозку. Це робить нас більш зайнятими і зануреними в наше оточення.

Люди люблять переглядати інфографіку, тому що вони роблять цікавою інформацію та легкою для споживання.

Зображення у публікаціях вашого блогу привертають увагу користувачів та допомагають їм зосередитись не лише на візуальному елементі, а й на тексті навколо нього.

Якщо ви тільки починаєте, то важливо знати, що ви не можете просто використовувати жодне зображення, яке ви бачите в Інтернеті. Зображення захищені авторським правом, а крадіжка захищених авторським правом матеріалів може мати серйозні наслідки.

В ідеалі ви хочете використовувати власні зображення, графіку та фотографії, але не всі блогери – це графічні дизайнери чи фотографи.

На щастя, існує так багато чудових ресурсів для пошуку безкоштовних зображень, і є навіть інструменти, за допомогою яких можна легко створити власну графіку. Ось кілька корисних ресурсів:

 • 16 найкращих місць для пошуку безкоштовних зображень у публічному доступі
 • 16 найкращих інструментів для створення кращих зображень для публікацій вашого блогу
 • Посібник щодо оптимізації зображень для публікацій блогу

11. Додайте відео до своїх статей

Додайте відео до своїх публікацій у блозі

Відео є найбільш вдалою формою контенту в Інтернеті. Користувачі проводять більше часу на публікаціях блогу, що містять відео, ніж просто текст та зображення.

Додавання відео до своїх статей у WordPress – це дуже просто. Однак ніколи не слід завантажувати відео в WordPress, оскільки він не оптимізований для потокового перегляду відео.

Відео, розміщене на вашому хостинг-сервері WordPress, займе занадто багато ресурсів, а користувацький досвід буде жахливим.

Найкращий спосіб додавати відео на ваш сайт WordPress – це завантажувати їх на YouTube і потім вставляти їх у свої публікації в блозі.

Це дає вам ще більше експозиції, оскільки сам YouTube є другою за величиною пошуковою системою у світі та популярною платформою соціальних медіа.

Існує багато способів легко створити відеоконтент для свого веб-сайту. Ось декілька, з яких можна почати:

 • Ви можете створити слайд-шоу про те, як навчатись за допомогою голосових інструкцій
 • Ви можете створювати екранні трансляції
 • Запишіть інтерв’ю з іншими блогерами та впливовими особами у вашій галузі
 • Стати vlogger, додавши власні відео, зняті в режимі selfie

Для редагування відео, якщо ви використовуєте Mac, iMovie цілком здатний виконувати основні редагування відео. Користувачі Windows можуть використовувати безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео, наприклад Lightworks або Shotcut, для основного редагування.

12. Використовуйте створений користувачем вміст

Додайте створений користувачем вміст у WordPress

Вміст, створений користувачем, це в основному будь-який вміст, створений на вашому веб-сайті в результаті діяльності користувачів. Сюди входять коментарі, відгуки, публікації гостей, огляди користувачів тощо.

Створений користувачем вміст допомагає привернути більше трафіку на ваш веб-сайт, оскільки він надає користувачам безліч можливостей брати участь та брати участь.

Користувачі частіше повертаються, діляться і навіть купують з вашого веб-сайту, коли витрачають на ньому більше часу.

Ви можете додати багато різних видів створеного користувачем вмісту. Вам потрібно вибрати те, що найкраще підходить для вашого блогу, і почати звідти.

Щоб отримати додаткові ідеї, дивіться наш посібник про те, як використовувати створений користувачем вміст у WordPress для вирощування вашого веб-сайту.

13. Зберігайте дизайн веб-сайту чистим і безладним

Чистий дизайн

На ринку є багато чудових тем WordPress. Проблема в тому, що багато початківців хочуть використовувати тему з усіма дзвіночками. Ці теми не завжди є ідеальним дизайном для вашого веб-сайту.

Неправильний дизайн веб-сайту зупиняє ваших користувачів витрачати більше часу на ваш блог, що зменшує кількість переглядів вашої сторінки.

Тоді як хороший дизайн допомагає їм відкривати більше вмісту, вивчати різні розділи та витрачати більше часу.

Нас часто запитують користувачі, як вибрати найкращу тему? Наша відповідь – завжди прагнути до простоти.

Проста, чиста та функціональна тема справляє гарне перше враження та пропонує найкращий досвід користувача.

Якщо ви шукаєте рекомендації з теми, ознайомтеся з нашими вітринами для вибору експертів:

 • Найкращі теми WordPress для письменників
 • Кращі безкоштовні теми блогу WordPress
 • Найкращі прості теми WordPress

14. Оптимізуйте швидкість веб-сайту для швидшого завантаження сторінок

Підвищити швидкість веб-сайту

У цю епоху миттєвого задоволення ніхто не хоче чекати завантаження веб-сайту. Якщо ваш веб-сайт повільний, користувачі просто покинуть ваш веб-сайт, перш ніж він навіть завантажиться.

Такі пошукові системи, як Google, також вважають швидкість веб-сайту та час завантаження сторінки одним із важливих факторів ранжування.

Щоб переконатися, що ваш веб-сайт швидко завантажується, вам потрібно оптимізувати продуктивність WordPress. Це означає, що вам потрібно використовувати кешування, уникати зайвого здуття та оптимізувати свої зображення.

Ми підготували покрокове керівництво з оптимізації продуктивності WordPress, яке допоможе вам пришвидшити веб-сайт, не наймаючи розробника.

15. Створіть список електронної пошти відразу

Почніть створювати список електронної пошти

Більшість початківців витрачає занадто багато свого часу на залучення нових користувачів на свій веб-сайт. Однак більше 70% користувачів, які залишають ваш веб-сайт, ніколи не повернуться.

Трюк у збільшенні трафіку вашого блогу – НЕ просто залучити нових відвідувачів, але також потрібно тримати наявних відвідувачів.

Як переконатися, що користувачі повертаються на ваш веб-сайт?

Ви робите це, просячи підписатися на ваш блог.

Користувачі можуть підписатися на профілі соціальних мереж вашого веб-сайту. Однак більшість соціальних мереж обмежують ваше охоплення, і ваші користувачі можуть бачити лише частину вашого вмісту.

Ось чому вам потрібно розпочати створення списку електронної пошти.

Найкраще у вашому списку електронних листів – це те, що ви його володієте. Ніхто не може обмежити ваше охоплення, і ви отримуєте прямий доступ до поштових скриньок свого користувача.

Маркетинг по електронній пошті – це найвигідніший та найефективніший маркетинговий інструмент у вашому розпорядженні.

Ви щодня втрачаєте потенційних передплатників без списку електронної пошти.

Щоб дізнатися більше про цю тему, будь ласка, прочитайте нашу статтю про те, чому так важливо створити список електронної пошти.

Коли у вас є список електронних листів, ви можете надсилати регулярні електронні розсилки, щоб привернути більше відвідувачів до вашого блогу.

16. Автоматично діліться своїми блогами

Поділіться своїм вмістом

Коли ми підкреслюємо, що ви повинні створити список електронних листів, ми не маємо на увазі, що вам слід припиняти створення соціальних медіа.

Навпаки, насправді ми хочемо, щоб ви продовжували створювати соціальні медіа, підпираючись на всі важливі соціальні платформи, і навіть знаходити нові нішеві платформи, які ви можете вивчити.

Проблема веб-сайтів у соціальних мережах полягає в тому, що вам доведеться регулярно публікувати вміст, щоб підтримувати активність своїх профілів та залучати трафік до свого блогу.

Якщо ви зробите це вручну, то незабаром витратите досить багато часу на обмін вмістом.

Тут працює IFTTT. Це безкоштовний онлайн-сервіс, який дозволяє автоматично ділитися своїми публікаціями в блозі WordPress на веб-сайтах соціальних мереж.

17. Регулярно діліться своїми старими статтями у соціальних мережах

Поділитися старими публікаціями

Якщо вам подобається більшість блогів, ви, ймовірно, публікуєте лише одну статтю на день, це означає, що протягом останнього дня немає оновлень у соціальних мережах.

На таких платформах, як Twitter, ваш твіт незабаром зникне, і ваші користувачі, ймовірно, навіть не побачать його.

Не було б непогано, якби ви могли автоматично обмінюватися старим вмістом через регулярні проміжки дня?

Це допоможе вам отримати більший трафік із соціальних медіа, збільшивши свою видимість та підтримуючи активність своїх профілів.

На щастя, ви можете автоматизувати це за допомогою таких інструментів, як Buffer і Revive Old Posts.

За допомогою буфера вам доведеться групово завантажувати свої оновлення вручну. З іншого боку, Revive Old Posts дозволить вам автоматично ділитися своїми старими статтями.

18. Вивчіть інші соціальні мережі

Дослідіть більше соціальних мереж

Існує так багато веб-сайтів у соціальних мережах, але більшість із нас проводить весь свій час на кількох топ-платформах, таких як Facebook та Twitter.

Очевидно, ви хочете зосередитись на них, щоб привернути більше трафіку до вашого блогу.

Однак, залежно від тем вашого блогу, ви можете мати більший успіх на інших соціальних платформах, що мають меншу кількість людей.

Наприклад, якщо ваш блог стосується створення бізнесу, ви можете знайти більше зацікавлених користувачів на LinkedIn.

Якщо ви ведете блог про стиль життя чи моду про моду, то Instagram може бути платформою, на якій слід зосередитися.

Ви завжди можете витратити час на Quora, щоб відповісти на запитання користувачів, які створюють зворотні посилання та сприяють збільшенню трафіку в блозі.

Рекомендуємо спробувати більше часу проводити в соціальних мережах, крім великих двох. Ви можете знайти там більш пристрасну аудиторію і більше.

19. Беруть участь у Інтернет-спільнотах

Беріть участь в онлайн-спільнотах

Інтернет-спільноти є чудовим джерелом трафіку головним чином тому, що вони вже залучають користувачів, які цікавляться темами, які ви обговорюєте у своїх блогах.

Ви можете знайти менші спільноти у групах Reddit, LinkedIn, групах у Facebook, спільнотах YouTube тощо.

Підказка: Не починайте публікувати посилання на ваші статті. Це називається спамом, і модератори вас негайно заблокують.

Ви повинні витратити якийсь час на створення репутації, відповідаючи на запитання, приєднуючись до дискусій, а потім ділитися своїм веб-сайтом лише в разі необхідності.

20. Створіть власні онлайн-групи

Створіть власні онлайн-групи

Ще один спосіб створити пристрасний наступний ваш блог – створити власну онлайн-групу. Ви можете використовувати безкоштовні платформи, такі як Facebook або LinkedIn, і запрошувати своїх користувачів приєднатися.

Як ваша громада зростає, так зростатиме і ваш вплив. Активні учасники вашої групи будуть активно допомагати вам просувати свій блог у власних профілях соціальних медіа.

Через деякий час ця маленька спільнота може стати основним джерелом трафіку для вашого блогу.

21. Беріть участь у Q & Веб-сайти

Беріть участь у веб-сайтах з питаннями та відповідями

Можливо, ви помітили, що інколи багаторічні відповіді з таких веб-сайтів, як Exchange Exchange, Quora або TripAdvisor все одно випереджають більш усталені блоги в результатах пошуку..

Веб-сайти із запитаннями та відповідями – одна з найбільших інтернет-спільнот в Інтернеті.

Перевага відповіді на запитання на цих платформах полягає в тому, що ваша відповідь залишатиметься активною дуже довго, а це означає, що вона може стати регулярним джерелом трафіку на ваш блог.

Ще раз ми не рекомендуємо вам просто заходити туди, щоб розмістити свої посилання. Натомість слід писати фактичні детальні відповіді із посиланнями на свої дописи в блозі, лише якщо вони відповідають контексту.

22. Знайдіть та взаємодійте з впливовими людьми на соціальних медіа

Маркетинг-вплив

Зловмисники можуть допомогти вам просувати ваш блог і можуть значно збільшити трафік вашого веб-сайту.

Однак проблема полягає в тому, що більшість впливових людей вже отримують тонни повідомлень. Оскільки ви новий блогер, вони припускають, що ви, мабуть, нічого не можете запропонувати їм натомість.

То як же ти привертаєш увагу впливу? Що ще важливіше, як змусити їх просувати ваш блог?

Спочатку потрібно почати з ними розмову в соціальних мережах.

Далі, поділіться їх вмістом із власним коментарем, відповідайте на їх теми, залишайте коментарі у своїх публікаціях у блозі.

Переконайтеся, що кожна ваша взаємодія додає значення їх обговоренню.

Зловмисники люблять це, коли користувачі цінують їх зусилля. Вони вас помітять і запам’ятають. Після встановлення відносин ви можете звернутися до них, щоб дати вам поради.

Це звучить як багато роботи, але це допомагає вам будувати довічні дружби, які взаємно вигідні.

23. Використовуйте соціальне підтвердження, щоб отримати більше трафіку

Використання соціального доказу

Людина – соціальні тварини. Ми любимо знати про досвід інших людей як соціальний доказ і використовуємо його для прийняття власних рішень.

Вам потрібно використовувати цей соціальний доказ на своєму веб-сайті, у своїх профілях соціальних медіа, у твітах та електронних листах для просування свого блогу.

Тепер вам може бути цікаво, що робити, якщо я тільки починаю? Як я використовую соціальний доказ у своєму блозі?

Існує багато способів використання соціальних доказів навіть у новому блозі.

 • Додайте форму зворотного зв’язку та попросіть користувачів залишити вам відгуки, якими ви зможете поділитися у своєму блозі.
 • Безпосередньо підходьте до користувачів і збирайте відгуки
 • Попросіть користувачів оцінити ваші статті
 • Попросіть користувачів написати відгуки
 • Цифри – це цукерки мозку. Поділіться своїми підрахунками соціальних медіа, підрахунком підписок електронних листів та іншими номерами як соціальним доказом.

Не хвилюйтеся, якщо ваші номери не такі великі, як інші успішні блоги, вони все ще є потужним соціальним доказом.

24. Монітор соціальних медіа

Відстежуйте соціальні медіа

Люди постійно задають питання на веб-сайтах соціальних мереж, як-от Twitter. Налаштуйте сповіщення для моніторингу ключових слів у соціальних мережах, а потім переходьте до розмов, щоб відповісти на їх запитання за посиланням на відповідну статтю на вашому веб-сайті.

Ви також можете відстежувати веб-сайти соціальних медіа за назвою своєї марки, посиланнями, розмовами тощо.

Є маса інструментів, які ви можете використовувати для цього. Ось кілька найкращих інструментів моніторингу соціальних медіа, які можуть полегшити вам все.

25. Відстежуйте рейтинг ключових слів вашого веб-сайту

Відстежуйте рейтинг ключових слів

Після того, як ви почали створювати контент і просувати його, вам слід відстежити, наскільки ефективно працює кожен вміст. Крім того, за якими ключовими словами він рейтингує.

Це можна зробити за допомогою інструменту під назвою – Google Search Console. Це безкоштовний інструмент, наданий Google, який допомагає побачити, як працює ваш веб-сайт у Пошуку Google. У нас є повний посібник з консолі пошуку Google, який навчить вас користуватися цим надзвичайно потужним інструментом, як Pro.

Далі ви хочете стежити за веб-сайтами конкурентів. Пошукова консоль Google не скаже вам, хто займає рейтинг вище за вас і чому.

Для цього вам знадобляться інструменти SEMRush і Ahrefs. Використовуючи будь-який із цих інструментів, ви можете отримати детальну інформацію про своїх конкурентів, їх основні ключові слова та те, що вам потрібно зробити, щоб перевершити їх.

26. Відстежуйте трафік свого веб-сайту та залучення користувачів

Відстежуйте аналітику користувачів

Тепер, коли ви почали отримувати певний трафік, вам потрібно знати, звідки беруться ваші користувачі, і що вони роблять, коли вони перебувають на вашому веб-сайті. Без цих даних ви не можете оцінити свою стратегію або планувати наступні кроки.

Сюди заходить Google Analytics.

Він відстежує відвідувачів вашого веб-сайту та допомагає переглядати звіти про трафік, взаємодію та інші дії користувачів на вашому веб-сайті. Щоб отримати інструкції, перегляньте наш покроковий посібник про те, як встановити Google Analytics у WordPress.

Найбільшою перевагою використання Google Analytics є те, що ви можете бачити, що роблять ваші користувачі, коли вони відвідують ваш веб-сайт. Дивіться нашу статтю про те, як використовувати Google Analytics для відстеження взаємодії користувачів на своєму веб-сайті.

Знаючи ці дані, ви можете подвоїти роботу, а також перестати робити те, що немає.

27. Продовжуйте вивчати Інтернет-маркетинг та SEO

Ці поради допоможуть вам збільшити трафік свого блогу та надалі отримувати більше підписників.

Однак у міру того, як ваш блог зростає, вам потрібно дізнатися більше способів розширити свій бізнес.

WPBeginner – це найбільший сайт ресурсів WordPress. Ми регулярно публікуємо підручники з питань інтернет-маркетингу та SEO. У нас також є де ви можете дізнатися більше про WordPress, вирощуванні свого блогу та SEO.

Блог OptinMonster – це ще один чудовий ресурс, за яким ви хочете перейти. OptinMonster – найкраще програмне забезпечення для оптимізації конверсій на ринку. У їхньому блозі вони регулярно публікують статті про те, як отримати більше трафіку, передплатників та продажів.

Ми сподіваємось, що ці поради допомогли вам збільшити трафік вашого блогу. Ви також можете побачити наш список найкорисніших інструментів, які допоможуть вам розвивати свій блог.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me