Як змінити пароль у WordPress (Посібник для початківців)

Ви хочете дізнатися, як змінити пароль WordPress? Іноді ви можете забути свій пароль або потрібно змінити його з міркувань безпеки.


Хоча на сторінці входу є посилання втраченого пароля, що дозволяє скинути пароль, іноді електронний лист для скидання пароля WordPress ніколи не переносить його у вашу поштову скриньку, оскільки ваша компанія, що займається хостингом WordPress, не налаштована належним чином..

В інших випадках ви можете змусити змінити пароль WordPress для кожного користувача на вашому веб-сайті з міркувань безпеки.

У цьому посібнику для початківців ми покажемо вам чотири різні способи змінити пароль WordPress, щоб охопити кожен можливий сценарій.

Як змінити пароль в WordPress

Перш ніж змінити пароль WordPress

Ми не можемо наголосити на тому, що паролі – це ваша перша лінія захисту від спроб злому.

Багато разів користувачі стикаються із слабким паролем, оскільки його легко запам’ятати. Не робіть цього. Ви можете використовувати один із безлічі безкоштовних та безпечних менеджерів паролів.

Іноді може виникнути спокуса поділитися своїми паролями WordPress з членами команди або навіть розробниками контрактів. Ти ніколи цього не повинен робити.

Натомість радимо створити новий обліковий запис користувача з потрібною роллю користувача, щоб ви могли керувати правами доступу.

Таким чином ви можете легко видалити їхній обліковий запис, коли вони вже не є вашою командою, не змінюючи основний пароль.

Зважаючи на це, давайте подивимося на різні способи зміни вашого пароля WordPress.

Як змінити пароль WordPress за 2 хвилини

Це найпростіший спосіб змінити ваш пароль WordPress.

Перше, що вам потрібно зробити – це увійти на свій веб-сайт WordPress. Це можна зробити, ввівши URL-адресу для входу в WordPress (наприклад, https://example.com/login/) у своєму браузері..

Після входу в систему перейдіть на сторінку Користувачі »Ваш профіль з меню WordPress.

Ваша сторінка профілю в WordPress

У профілі WordPress вам потрібно прокрутити вниз до розділу Керування обліковим записом, де ви побачите опцію Новий пароль. Вперед та натисніть “Створити пароль”, щоб додати новий пароль.

Створити пароль у WordPress

WordPress автоматично створить надійний пароль для вас.

Автоматичний пароль у WordPress

Ви можете продовжити цей надійний пароль або змінити його на новий власний пароль.

Після цього натисніть кнопку “Оновити профіль”, щоб зберегти новий пароль.

Створіть сильний пароль для WordPress та збережіть його

Після цього ви побачите вгорі оновлене сповіщення про профіль. WordPress також надішле вам сповіщення про зміну пароля у вашу поштову скриньку.

Оновлений профіль WordPress за допомогою нового пароля

Як скинути пароль WordPress, коли заблоковано

Вищеописаний спосіб дозволяє змінити пароль, коли у вас є доступ до інформаційної панелі WordPress.

Але що робити, якщо ви втратили пароль і не можете ввійти?

Не панікуйте, існує дуже простий спосіб відновити втрачений пароль у WordPress.

Ви можете просто перейти на сторінку входу в WordPress (https://example.com/wp-login.php) та натиснути посилання “Забули пароль?”.

Відновлення втраченого пароля в WordPress

Після натискання на це, ви перейдете на сторінку скидання пароля. Вам потрібно ввести своє ім’я користувача або електронну адресу, щоб скинути пароль у вашому обліковому записі.

Екран відновлення пароля WordPress

Після завершення WordPress надішле посилання для скидання пароля на електронну адресу, пов’язану з вашим обліковим записом користувача.

Детальніше дивіться в нашому посібнику про те, як відновити загублений пароль у WordPress.

Як змінити пароль WordPress з бази даних

Наведений вище метод “Забули пароль” прихильний для початківців, але іноді ви не зможете використовувати цей метод, якщо у вас немає доступу до адреси електронної пошти, пов’язаної з обліковим записом, або якщо ваш веб-сайт WordPress не надіслав електронний лист.

Якщо виникла така ситуація, вам потрібно буде скинути пароль WordPress безпосередньо в базі даних. Найпростіший спосіб зробити це за допомогою phpMyAdmin.

По-перше, вам потрібно увійти в панель керування облікового запису хостингу WordPress. Після цього натисніть на опцію phpMyAdmin в розділі Бази даних.

phpMyAdmin в cPanel

Примітка: ваш екран може виглядати інакше, оскільки у кожного постачальника послуг хостингу є своя панель управління. Якщо вам важко знайти посилання phpMyadmin, зверніться до служби підтримки.

Після запуску програми phpMyAdmin ви побачите список усіх ваших баз даних. Вам потрібно вибрати базу даних, пов’язану з вашим веб-сайтом WordPress.

Виберіть свою базу даних WordPress

Після цього ви побачите список таблиць у вашій базі даних WordPress. Вам потрібно шукати таблицю wp_users у цьому списку та натиснути на посилання “Оглянути” поруч.

Огляд таблиці користувачів

Це покаже вам список усіх користувачів на вашому сайті WordPress. На цій сторінці вам потрібно натиснути посилання редагування поруч із вашим обліковим записом користувача.

Редагуйте обліковий запис користувача в phpMyAdmin

PhpMyAdmin покаже вам форму з усіма інформаційними полями користувачів.

Вам потрібно буде видалити значення в полі user_pass і замінити його на новий пароль. Під стовпцем функцій виберіть MD5 зі спадного меню та натисніть кнопку Go.

Змінити пароль

Це все, що ви успішно змінили ваш пароль WordPress.

Детальніше дивіться в нашому посібнику про те, як скинути пароль WordPress з phpMyAdmin.

Як змусити змінити пароль WordPress для всіх користувачів

Якщо ваш веб-сайт був зламаний, або у вашій галузі встановлено певні правила дотримання даних, можливо, вам доведеться змусити змінити пароль WordPress для всіх користувачів.

Це легко зробити за допомогою плагіна Expiration Password.

У нас є покрокове керівництво про те, як змусити змінити паролі в WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам навчитися змінювати пароль у WordPress. Ви також можете побачити наш покроковий посібник щодо безпеки WordPress для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map