Як знайти гарні фонові зображення для вашого сайту WordPress

Зараз багато тем WordPress надходять із повноекранною, паралаксальною та різною підтримкою. Завдяки цій тенденції веб-дизайну один з наших читачів запитав, чи знаємо ми про ресурси, щоб знайти якісні фонові зображення. У цій статті ми поділимось способом пошуку вільних і красивих фонових зображень, які можна використовувати на вашому сайті WordPress.


Пошук високоякісних фонових зображень

Примітка. Якщо ваша тема не має повноекранної фонової підтримки, ви можете використовувати наш підручник щодо того, як додати повне екранне фонове зображення в WordPress.

Розуміння ліцензій та розмірів зображень

Усі зображення в Інтернеті захищені законами про авторські права. Навіть коли авторське право не згадується, ви повинні автоматично припускати, що воно захищено авторським правом.

В Інтернеті є кілька місць, де ви можете знайти безкоштовні зображення, які можна легально використовувати на своїх веб-сайтах.

Оскільки фонові зображення зазвичай охоплюють весь екран, вам потрібно знайти дійсно великі зображення. Тепер ви точно можете змінити розмір і збільшити зображення, але це призведе до втрати якості, що помітно для великих зображень.

В ідеалі вам слід шукати зображення розміром не менше 1920 пікселів та висотою 1080 пікселів. Для кращих результатів слід спробувати ще більші розміри. Пам’ятайте, що змінити розмір зображення, щоб зменшити його, набагато простіше, і ви можете зробити це без втрати якості.

Якщо ваша тема WordPress рекомендує розміри фонового зображення, ви можете попросити свого розробника теми дізнатися, які розміри вони рекомендують використовувати.

Сказавши це, давайте поглянемо на кілька прохолодних місць, щоб знайти безкоштовні красиві фонові зображення.

1. безкоштовні зображення

безкоштовні зображення

Раніше відомий як stock.xchng, freeimages.com пропонує величезну колекцію безкоштовних фотографій, які можна використовувати як фонові зображення на вашому сайті WordPress. Зображення організовані за категоріями, а також на сайті є досить гідна функція пошуку.

2. StockPhotosforFree.com

StockPhotosforFree.com

Легкий для перегляду сайт із категоріями та пошук, StockPhotosforFree.com пропонує велику колекцію високоякісних зображень, якими ви можете користуватися роялті безкоштовно на будь-яких веб-проектах.

3. Тонкі візерунки

Тонкі візерунки

Тонкі візерунки – прекрасний ресурс, що пропонує безкоштовні текстуровані візерунки. Ці шаблони не надто гучні, що робить їх ідеальними для веб-сторінок. Колекцію можна переглядати за тегами, наприклад, темними, світлими, паперовими, смужками тощо.

Ви також можете придбати плагін Subtle Patterns для Adobe Photoshop, щоб використовувати ці шаблони у власних PSD.

Факт забави: ми використовуємо один із шаблонів із тонких шаблонів на нашому фоні.

4. Архів публічних доменів

Архів публічних доменів

Як випливає з назви, Public Domain Archive ділиться фотографіями та зображеннями, які перебувають у відкритому доступі. Це означає, що ви можете використовувати ці зображення у власних проектах. Зображення класифіковані, щоб ви могли переглядати архів, щоб знайти ідеальну фотографію, яка використовуватиметься як ваше фонове зображення.

5. Розплескання

Зняти плескіт

Unsplash пропонує безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю, які ви можете використовувати будь-якою можливою формою, оскільки вони мають ліцензію CC-0.

Сайт випускає 10 нових фотографій кожні 10 днів.

6. пікюмбо

picjumbo

Picjumbo пропонує велику колекцію вільних зображень. Колекцію можна переглядати за допомогою категорій та тегів. На сайті також пропонується чудова функція пошуку. Усі зображення на сайті високоякісні і можуть легко використовуватися як фонове зображення у вашому блозі WordPress.

7. Магделейн

Магделейн

Magdeliene – це зібрана вручну колекція красивих вільних зображень. Ви можете переглядати зображення за категоріями, тегами або вибираючи домінуючий колір. Перегляд за кольором – дуже корисна функція, коли ви хочете знайти фонове зображення, яке компліментує решту вашої кольорової гами.

8. Піксабай

Піксабай

Pixabay має величезну колекцію приголомшливих фотографій, зображень та векторної графіки, якими ви можете безкоштовно користуватися у своїх проектах. Зображення можна переглядати за категоріями або за вибором редактора.

9. моргФіле

моргФіле

MorgueFile – це ще одна курована колекція безкоштовних фотографій. Сайт швидкий, що полегшує пошук зображень. Деякі зображення в morgueFile потребують атрибуції, тому перевіряйте зображення перед їх використанням.

10. Затвора

Shutterstock

Shutterstock не є безкоштовним, але тут, безумовно, варто згадати. Їх бібліотека фотографій, векторів та ілюстрацій просто феноменальна.

Ми є платником замовника Shutterstock і можемо поручити на якість зображень.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти прекрасні фонові зображення для вашого сайту WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим керівництвом щодо прискорення роботи WordPress, зберігаючи зображення, оптимізовані для Інтернету.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map