Як знайти ліцензійні зображення для своїх публікацій у блозі WordPress

Малюнок вартує тисячі слів. Ось чому всі топ-блогери використовують зображення, щоб привернути увагу та ефективно передати своє повідомлення. Нам часто задають питання, як знайти хороші роялті-зображення? Які найкращі місця для пошуку безкоштовних зображень для вашого сайту WordPress? У цій статті ми поділимося деякими з наших найпопулярніших джерел, щоб знайти безкоштовні зображення для ваших публікацій у блозі WordPress, так що ви можете зробити свій вміст виділеним.


Пошук безкоштовних зображень для публікацій в блозі WordPress

1. запас.xchng

фондовий веб-сайт фотографії безкоштовно

Нам подобається stock.xchng через велику колекцію фотографій, які чітко класифіковані та позначені тегами. Знайти фотографію на stock.xchng дуже просто. Ви можете переглядати зображення за категоріями або використовувати функцію пошуку.

Більшість зображень тут досить високої якості, тому ви можете використовувати їх на своєму веб-сайті, а також у своїх презентаціях. Ви можете натрапити на широко використовувані та легко впізнавані зображення.

Як, наприклад, якщо ви шукаєте бізнес, багато зображень відображатимуться на інших веб-сайтах. Але якщо шукати пошуковий термін, орієнтований на нішу, ви знайдете зображення, які не використовуються надмірно.

2. Піксабай

Піксабай

Pixabay – популярне місце для пошуку безкоштовних ліцензійних зображень CC-0. Веб-сайт пропонує велику колекцію зображень, відсортованих за категоріями та тегами.

На веб-сайті є функція розширеного пошуку, яка дозволяє звузити пошук. Ви можете шукати по видатних кольорах у зображеннях.

3. Видаліть

Зняти плескіт

Відоме місце для отримання високоякісних фотографій без ліцензійних платежів, CC-0 та ліцензійного доступу до публічного домену. Unsplash випускає 10 фотографій кожні 10 днів.

У Unsplash є достатньо хороша функція пошуку, яку можна використовувати для пошуку зображень, що відповідають певним темам, таким як природа, офіс, робота тощо.

Веб-сайт також пропонує розширення Google Chrome, яке показує випадкове зображення у фоновому режимі, коли ви відкриваєте нову вкладку. Потім ви можете завантажити це зображення на свій комп’ютер.

4. Штифт фото

Photopin використовує API flickr, щоб допомогти блогерам знаходити фотографії з ліцензованими творчими публікаціями

Photo Pin допомагає блогерам знаходити фотографії для використання у своїх публікаціях та статтях. Він використовує API Flickr для пошуку фотографій із ліцензією Creative Commons. Як і Creative Commons Search, більшість фотографій, які ви знайдете тут, вимагають атрибуції.

5. Картинки публічного домену

Картинки публічного домену

Public Domain Pictures має велику колекцію безкоштовних зображень та фотографій. Ви можете знайти зображення за допомогою функції пошуку або переглядати категорії.

6. Новий старий запас

Новий старий запас

Цей прекрасно кураційний веб-сайт містить старовинні фотографії, які зараз є у відкритому доступі. Фотографії унікально цікаві, оскільки дають вам погляд у минуле.

7. Зображення пікапа

Зображення пікапа

Pickup Image пропонує велику колекцію роялті-фотографій, зображень та кліпарт. На сайті пропонується проста у користуванні функція пошуку. Зображення також сортуються за категоріями та тегами для легшого перегляду.

8. Архів публічних доменів

Архів публічних доменів

Public Domain Archive пропонує високоякісні ліцензійні фотографії. Сайт пропонує поєднання як сучасних, так і старовинних фотографій. Ви можете переглядати зображення за допомогою категорій або використовувати функцію пошуку.

9. СплітШір

SplitShire

SplitShire – це колекція фотографій Даніеля Нанеску, випущена за ліцензією CC0. Ви можете переглядати сайт за допомогою фільтра тегів або перегляду зображень у мозаїчному поданні. Нові фотографії регулярно завантажуються на сайт.

10. LibreShot

LibreShot

11. Скітерфото

Скітерфото

Skitterphoto пропонує безкоштовні фотографії з високою роздільною здатністю. Усі зображення на веб-сайті ліцензовані під загальнодоступним доступом CC-0. На сайті представлені роботи власних фотографів, тому ви знайдете менш використані та унікальні фотографії.

12. Stocksnap.io

Stocksnap.io

Чудовий куратор та простий у використанні веб-сайт для отримання роялті-фотографій та зображень ліцензованих CC0. Stocksnap.io дозволяє переглядати зображення в категоріях і тегах. Ви також можете скористатися функцією пошуку.

13. Вікісховище

Проект Фонду Вікімедіа, WikiMedia Commons – це велика бібліотека зображень, аудіо та відеофайлів, якими можна вільно користуватися. Бібліотеку можна переглядати за типом засобів масової інформації, такими як зображення, фотографії, малюнки, ілюстрації, або за типом файлів, наприклад аудіо, відео, зображення тощо. Зображення також можна переглядати на основі ліцензії. Велика кількість зображень на Вікісховищі є загальнодоступним, що означає, що ви можете користуватися ними без будь-якого атрибуції. Деякі зображення можуть мати ліцензію Creative Commons, яка вимагає атрибуції. Обов’язково перевірте інформацію про ліцензію під кожним зображенням.

14. PDPics

PDPics

PDPics пропонує велику колекцію тисяч образів публічного домену. На перший погляд сайт може виглядати дуже елементарно, але на ньому є зображення, акуратно обрані куточками в категорії та теги.

15. Затвор

Shutterstock

Shutterstock не є безкоштовним, але тут, безумовно, варто згадати. Їх бібліотека фотографій, векторів та ілюстрацій просто феноменальна.

Ми є платником замовника Shutterstock і можемо поручити на якість зображень.

Знайшовши зображення, яке шукаєте, ви можете обрізати та відредагувати ці зображення за допомогою улюбленої програми редагування зображень. Не забудьте зберегти свої зображення, оптимізовані для Інтернету, оскільки це допоможе прискорити ваш сайт.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти безкоштовні зображення для вашого блогу WordPress. Ви також можете перевірити нашу статтю про те, як створити чутливі галереї зображень у WordPress за допомогою Envira.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map