Контрольний список: 15 речей, які ВИ ПОВИНЕН ЗРОБИТИ перед тим, як змінити теми WordPress

Якщо ви використовували WordPress, то, мабуть, ви хоча б раз у житті перемикали теми. Якщо ви цього не зробили, і це ваш перший раз, тоді ще краще. Краса WordPress полягає в тому, що це дозволяє дуже легко змінювати теми користувачам. Це буквально за кілька кліків. Але зміна тем набагато більше, ніж просто натискання на активацію. У цій статті ми надамо вам контрольний перелік речей, які Ви ОБОВ’ЯЗКОВО робити перед тим, як змінити теми WordPress. Ці кроки є критично важливими для забезпечення безперебійності процесу, інакше ви можете втратити елементи, які ви не хотіли втрачати.


1. Робіть примітки до вашої поточної теми

Робіть примітки до вашої поточної теми WordPress

Багато користувачів WordPress відвідують Інтернет, щоб знайти рішення своїх проблем. Часто вони знаходять ті рішення у вигляді фрагментів, які вони додають вручну в тему, наприклад, функцію.php або інший файл. Оскільки ці зміни були зроблені один раз, люди мають тенденцію не пам’ятати про них. Перегляньте свої теми тем і запишіть усі додаткові коди, які ви додали. Ви також хочете перевірити час завантаження поточної теми, оскільки таким чином ви можете порівняти два. Перейдіть на такий сайт, як Pingdom Tools або використовуйте YSlow для тестування різних сторінок (Так, різні сторінки, а не лише домашня сторінка).

2. Будьте обережні до бічних панелей

Будьте обережні до бічних панелей

Ви повинні переконатися, що ваша нова тема готова до віджетів. Віджети бічної панелі дійсно прості у використанні, тому багато користувачів використовують її для налаштування. Ми помічаємо, що бічні панелі – це, мабуть, найбільше користувальницька область сайтів WordPress. Люди вносять безліч змін, таких як додавання власних текстів, зображень, посилань, реклами та інших віджетів. Якщо ви використовуєте тему, що підтримує віджети, і переходите до теми, яка не готова до віджетів, ви втратите все це. Якщо ви використовуєте тему WordPress із підтримкою віджетів, це не проблема.

Також все, що ви модифікуєте у файлі sidebar.php вашої старої теми, буде перезаписано. Тому переконайтеся, що ви додали ці коди на новій бічній панелі теми.

3. Не втрачайте стеження

Teacup Analytics

Більшість блогерів використовують якусь аналітику, будь то Google Analytics чи одна з інших служб. Багато з нас не використовують плагіни для додавання кодів відстеження. Деякі з нас відкривають файл footer.php і змінюють коди. У деяких наших темах є місце для розміщення коду adsense. Незалежно від вашої справи, ви хочете переконатися, що ви скопіювали та вставили код відстеження у нову тему. Це одна з речей, яку користувачі дуже часто не помічають. Оскільки це так просто, більшість із нас забувають про це.

4. Добрий «ol RSS» ви працюєте?

Багато з нас використовують FeedBurner для RSS-стрічок WordPress. Однією з частин інтеграції FeedBurner в WordPress є вказівка ​​ваших каналів за замовчуванням на FeedBurner таким чином, щоб ви могли мати аналітику для своїх передплатників каналів. Багато тем, таких як Genesis, Standard Theme та інші, дозволяють інтегрувати FeedBurner з панелі налаштувань. Вам потрібно переконатися, що ви будете тримати канал, спрямований на FeedBurner, інакше для вашого блогу будуть два RSS-канали. Основна WordPress та FeedBurner, яка отримує інформацію з RSS-каналу WordPress. За винятком того, ви втратите кількість ваших абонентів, тому що ви підписалися за допомогою / feed / url, який більше не вказує на FeedBurner. Знову ж таки, це не означає, що ви їх втрачаєте, це просто означає, що ви їх не можете бачити в кількості FeedBurner.

5. Резервне копіювання!!

Створіть резервну копію файлів

Вам ніколи нічого втратити, створивши резервну копію. В якості запобіжного заходу слід створити резервну копію всіх тем тем, плагінів та бази даних. Хоча нічого не повинно статися, але ти ніколи не можеш бути занадто безпечним. Ви можете використовувати BackupBuddy, щоб створити резервну копію на повному сайті.

6. Режим обслуговування

Режим обслуговування WordPress

Ви, мабуть, не хочете, щоб ваші користувачі бачили, коли ви перемикаєтесь, оскільки вони в кінцевому підсумку побачать зламаний сайт чи інший. Найкраще ввімкнути режим технічного обслуговування на 15 – 20 хвилин, щоб переконатися, що все працює належним чином. Після того як ви встановите режим технічного обслуговування, ви можете йти вперед та активувати нову тему.

7. Тестування всіх функціональних можливостей та плагінів

Після активації нової теми вам потрібно переконатися, що ви збережете всю функціональність і додатки все ще працюють. Пам’ятайте, що список хороших зауважень, який ви створили на кроці 1. Це час, коли це може стати в нагоді. Поверніться та додайте будь-яку функціональність, яку ви хочете перетворити зі старої теми в нову, якщо ви ще цього не зробили. Спробуйте всі функції, включаючи процес коментування, одиничні сторінки публікацій, пошук, сторінка 404, сторінка архіву, сторінка контактів тощо. Переконайтесь, що всі ваші віджети все ще є і працюють..

На передній частині плагіна ви просто хочете переконатися, що форматування залишається однаковим. Дуже багато плагінів використовують наявні стилі для відображення їх результатів. Тому, напевно, ви хочете переконатися, що вони все ще добре виглядають з новою темою.

8. Сумісність веб-переглядача

Сумісність веб-переглядача

Тестуйте свій сайт у всіх браузерах, у яких ви маєте доступ. Веб-переглядачі мають тенденцію до рендерингу речей. Спеціально Internet Explorer. Ви хочете переконатися, що ваш дизайн добре виглядає в основних браузерах. Деякі досить схожі теми мають тенденцію ламатись у різних браузерах. Тож якщо велика частина вашої аудиторії використовує Internet Explorer, ви хочете переконатися, що вона все ще доступна для них.

9. Зробіть, щоб ці предмети сторонніх видань виглядали красиво

Якщо ви використовуєте Google Adsense або іншу рекламну компанію, яка дозволяє форматувати їх, то найкраще зробити їх налаштувати. Наприклад, попередній сайт був помаранчевим, тому у вас були помаранчеві посилання на Google Adsense. Тепер, якщо він синій, то, ймовірно, ви хочете це врахувати.

Те саме стосується і віджету twitter, facebook, як кнопки і т.д. Якщо ви переходите від світлого до темного дизайну або навпаки, тоді вам потрібно внести ці зміни.

10. Повідомте своїх користувачів

Оголошення

Вимкніть режим обслуговування та напишіть швидку публікацію в блозі, щоб повідомити користувачів. Зауважте, ви витратили на перевірку речей лише 15 – 20 хвилин. Ви не можете наздогнати всіх помилок. Повідомляючи ваших користувачів, ви можете розраховувати на отримання звітів про помилки. Ми часто просимо наших читачів на Twitter (@wpbeginner) про тестування помилок. Попросіть свою аудиторію через twitter, facebook тощо, щоб дізнатись, чи добре виглядає сайт у веб-переглядачі. Якщо вони кажуть ТАК, то це хороша новина. Якщо вони кажуть “НІ”, попросіть їх зробити знімок екрана. Ви можете подивитися на проблему і спробувати її виправити. Якщо ви не можете її виправити, будь ласка, попросіть розробника теми виправити її. Зверніть увагу: якщо ви не заплатили за тему, ці розробники НЕ зобов’язані БЕЗКОШТОВНО виправляти ці проблеми.

Люди мають всілякі браузери, роздільну здатність екрана тощо, тому важливо отримати їх думку. Не забудьте нагадати своїм читачам RSS також відвідувати сайт, щоб вони могли побачити смаколики.

11. Обрізка плагінів

Теми тепер уже завантажуються з великою кількістю функцій. Наприклад, якщо ви використовуєте Genesis або іншу тему, яка містить BreadCrumbs, ви можете позбутися від вашого модуля Breadcrumb. Концепція проста. Позбавтеся від речей, які вам не потрібні. Одне, що ви повинні переконатися, хоча часто плагіни можуть зробити цю роботу краще. Наприклад, багато тем виходить із великою кількістю функцій SEO. Генезис, тези, стандартні теми та всі інші можуть похвалитися своїми особливостями SEO. Ми скоріше використовуємо набагато більш потужний плагін, як WordPress SEO від Yoast. Робіть вибір з розумом.

12. Зробіть дитячі кроки при зміні

Няня

Ви працюєте з новою темою тут, тому, мабуть, найкраще вносити зміни ретельно. Змінюйте більш дрібні елементи, щоб переконатися, що він працює належним чином у всіх браузерах. Тоді як тільки вам буде достатньо комфортно, тоді ви зможете зробити кардинальні зміни. Важливо вивчити структуру та семантику нової теми, перш ніж внести величезні зміни. Це дозволить вам виявити проблему відразу.

13. Час завантаження тесту

Візьміть номери часу завантаження, які були у вас в старій темі (з пункту 1 цього контрольного списку), і порівняйте їх. Подивіться, що можна зробити, щоб покращити час завантаження, перегляньте презентацію Syed на Slideshare.

14. Контролюйте показник відмов

Переключивши теми, ви хочете переконатися, що ви відстежуєте показник відмов. Деякі теми просто дружніші за інші, коли мова йде про навігацію читачів по вашому сайту. Якщо ваш показник відмов збільшився в порівнянні з попередньою темою, ви, ймовірно, повинні працювати над цим. Додайте споріднені віджети, популярні віджети публікацій або просто вдосконаліть заклик до дії для нових читачів.

15. Слухайте своїх читачів і ПОВЕРНУЙТЕ

пропозиції

Коли виходить новий дизайн, у користувачів завжди є пропозиції. Вони або люблять конкретну особливість, або ненавидять певну особливість. Спілкуйтеся зі своєю аудиторією за допомогою опитувань чи опитувань у Facebook. Подивіться, що вони хотіли б покращити, а потім попрацюйте над тим, щоб це зробити.

Чи є у вас власний контрольний список під час зміни тем WordPress? Хотів би почути це, якби ми щось пропустили.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map