Посібник для початківців: Як безпечно оновити WordPress (інфографіку)

Ви хочете оновити WordPress, але не знаєте, з чого почати? Часто початківці побоюються, що оновлення може зламати їх веб-сайт.


Цей страх зрозумілий, проте важливо використовувати останню версію WordPress для найкращої безпеки та ефективності вашого веб-сайту.

У цьому посібнику для початківців ми покажемо вам, як безпечно оновити WordPress як професіонал, не порушуючи веб-сайт.

Кінцевий посібник з оновлення WordPress для початківців

Оновлення веб-сайту WordPress – це регулярне завдання з обслуговування. Ми створили просту для відстеження інфографіку, яку можна використовувати як довідник.

Клацніть на зображення нижче, щоб переглянути повну інфографіку або продовжити читання текстових інструкцій.

Кінцевий посібник з оновлення WordPress - інфографіки

Чому слід завжди оновлювати WordPress

Провідні дослідження безпеки WordPress показують, що більшість веб-сайтів WordPress, які отримують злом, пов’язані з застарілим ядром WordPress, плагінами або темою..

WordPress активно підтримується розробниками з усього світу. Ці розробники регулярно знаходять та виправляють помилки, додають нові функції та відслідковують вразливості безпеки. Потім ці зміни виходять у новій версії WordPress.

Якщо це не великий реліз, то WordPress може автоматично оновити себе до нової версії. Для великих релізів, якщо ви не працюєте з керованим хостингом WordPress, вам доведеться вручну ініціювати оновлення самостійно.

Вам потрібно оновити, щоб переконатися, що ваш веб-сайт має найновіші виправлення безпеки, новітні функції та найкращу швидкість та ефективність.

Більше про цю тему див. У нашому посібнику, чому завжди слід використовувати останню версію WordPress.

Зважаючи на це, давайте подивимося, як безпечно оновити WordPress до останньої версії.

Підготуйтеся до оновлення WordPress

Найголовніше, що вам потрібно зробити перед оновленням WordPress – це створити повне резервне копіювання WordPress.

Навіть якщо у вас встановлений автоматизований плагін для резервного копіювання WordPress. Вам потрібно переконатися, що ви створили нову резервну копію та безпечно зберігаєте її у віддаленому місці.

Повна резервна копія WordPress включає в себе все.

 • Ваша база даних WordPress
 • Усі завантажені ваші зображення та медіа
 • Ваші плагіни та теми WordPress
 • Основні файли WordPress

Цей крок має вирішальне значення, оскільки він дозволить відновити WordPress із резервної копії, якщо щось піде не так.

Після того як ви створили повну резервну копію та зберігаєте її в іншому місці (на комп’ютері чи хмарному сховищі, як-от Google Диск), ви можете перейти до наступного кроку.

Оновлення WordPress до останньої версії

Є два простих способи оновити ваш сайт WordPress до останньої версії. Один – автоматичний, а другий – ручний. Ми покажемо їх обох.

Спосіб 1: Оновлення WordPress за допомогою вбудованої системи (1-клік)

Цей спосіб простіший і рекомендується всім користувачам.

По-перше, увійдіть до області адміністратора вашого веб-сайту WordPress та перейдіть на сторінку Інформаційна панель »Оновлення сторінки.

Ви побачите повідомлення, що доступна нова версія WordPress. Тепер потрібно просто натиснути кнопку “Оновити зараз”, щоб розпочати оновлення.

Сторінка оновлень WordPress

Тепер WordPress отримає останню версію програмного забезпечення та встановить його для вас.

Ви побачите хід оновлення на екрані. Під час оновлення WordPress переведе ваш сайт у режим обслуговування.

Прогрес оновлення WordPress

Ваш сайт все ще буде видно користувачам, але ви не зможете встановити плагіни чи теми, поки відбувається оновлення.

Як тільки оновлення закінчиться, ви будете перенаправлені на екран привітання WordPress. Залежно від кожного випуску, ви можете побачити сторінку, що пояснює, що нового в WordPress та функції, які слід спробувати.

Ось і все, ви успішно оновили WordPress до останньої версії.

Спосіб 2. Оновлення WordPress вручну за допомогою FTP

Цей метод вимагає використання FTP для завантаження файлів WordPress вручну. Ви можете використовувати це, коли перший метод з якихось причин не працює.

Спочатку вам потрібно буде завантажити останню версію WordPress. Перейдіть на сторінку завантаження WordPress і натисніть кнопку Завантажити.

Завантажте WordPress

Тепер ваш браузер завантажить WordPress у zip-файл. Після завантаження вам потрібно витягнути zip-файл. Всередині ви побачите папку wordpress. Ця папка містить усі файли WordPress, необхідні для оновлення.

Далі вам потрібно відкрити клієнт FTP та підключитися до свого веб-сайту. Після підключення перейдіть до папки wordpress, яку ви тільки що витягли з zip-файлу, у стовпці локальних файлів.

У стовпці віддалених файлів перейдіть до кореневої папки вашого веб-сайту. Ця папка може бути public_html або названа назви доменного імені вашого веб-сайту. Всередині цієї папки ви побачите ваші файли та папки WordPress.

Завантажте файли WordPress

Виберіть усі файли у папці wordpress на своєму комп’ютері та натисніть правою кнопкою миші, щоб вибрати Завантажити.

Тепер ваш FTP-клієнт почне завантажувати файли WordPress з комп’ютера на ваш веб-сайт.

Однак на вашому веб-сайті вже є більш старі версії файлів з такою ж назвою. Вас запитають, що ви хочете робити з цими файлами. Потрібно вибрати “Перезаписати” і встановити прапорець біля пункту “Завжди використовувати цю дію”.

Перезапишіть файли

Це забезпечить заміну всіх файлів WordPress на вашому веб-сайті на новіші версії файлів.

Після завершення завантаження вам потрібно перейти до адміністративної області вашого сайту WordPress. Цей крок необхідний, оскільки іноді для оновлення бази даних WordPress може знадобитися і нова версія WordPress.

Потрібно оновити базу даних

У цьому випадку ви можете побачити сторінку, де згадується, що потрібно оновити базу даних. Натисніть кнопку “Оновити базу даних WordPress”, щоб продовжити.

Ось і все, ви успішно оновили веб-сайт WordPress. Більш докладні кроки дивіться в нашому посібнику, як вручну оновити WordPress через FTP.

Що робити після оновлення

Після оновлення WordPress на своєму веб-сайті вам потрібно переконатися, що все працює так, як очікувалося. Просто завітайте на свій веб-сайт у новому вікні веб-переглядача та перегляньте Налаштування в області адміністратора WordPress.

Якщо ви зіткнулися з будь-якою проблемою, перегляньте наш список поширених помилок WordPress та способи їх усунення. Якщо проблема, з якою ви стикаєтеся, не вказана там, то виконайте кроки в нашому посібнику з усунення несправностей WordPress, щоб вирішити проблему та застосувати рішення.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам легко оновити WordPress до останньої версії. Ви також можете побачити наш покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map