Посібник для початківців: як відновити WordPress із резервного копіювання

Чи потрібно відновити WordPress з резервного файлу? Резервні копії допоможуть відновити веб-сайт у випадку, якщо щось піде не так. Однак відновити WordPress з файлу резервної копії для початківців непросто. У цій статті ми покажемо вам, як легко відновити WordPress із резервного копіювання крок за кроком.


Як відновити WordPress з резервного копіювання

Оскільки це довга стаття, ми додали для полегшення навігації.

  Примітка: Це керівництво стосується відновлення веб-сайту WordPress із резервного копіювання. Якщо ви намагаєтесь перенести веб-сайт у новий домен, то слід ознайомитися з нашим посібником щодо переміщення WordPress до нового домену без втрати SEO.

  Якщо ви намагаєтеся перейти з localhost до живого облікового запису веб-хостингу, то дотримуйтесь цього посібника про те, як перемістити WordPress з локального сервера на живий.

  Розуміння резервних копій та відновлення WordPress

  Існують різні способи створення резервних копій для вашого сайту WordPress. Найкращий спосіб створити резервну копію – за допомогою додатка для резервного копіювання WordPress.

  Ви також можете створити резервну копію бази даних WordPress вручну та завантажити файли WordPress за допомогою FTP.

  Відновлення WordPress із резервних копій повністю залежить від того, як ви створили резервну копію. Наприклад, резервні копії, створені за допомогою BackupBuddy або UpdraftPlus, можна відновити за допомогою того ж плагіна. Так само потрібно вручну відновити резервні копії.

  Багато користувачів WordPress не створюють резервні копії своїх веб-сайтів. Натомість вони створюють резервну копію лише своєї теми, каталогу завантажень та своєї бази даних WordPress. Це зменшує розмір їх резервного копіювання, але збільшує кроки, необхідні для відновлення сайту.

  Незалежно від того, як ви створили резервну копію, основні дії є однаковими.

  Давайте розглянемо, як відновити сайт WordPress із резервного копіювання. Оскільки ми розкриваємо різні способи відновлення, перейдіть до розділу, який стосується вас.

  Відновлення WordPress з файлу резервної копії BackupBuddy

  BackupBuddy – популярний плагін для резервного копіювання WordPress. Якщо ви використовували BackupBuddy для створення резервних копій, то цей розділ призначений для вас.

  BackupBuddy пропонує дуже зручний спосіб відновити WordPress із резервної копії. Вам потрібно увійти на свій веб-сайт WordPress і перейти до BackupBuddy »Відновлення / міграція сторінки.

  Вам потрібно буде завантажити копію файлу importbuddy.php. У процесі цього вам буде запропоновано вказати пароль для importbuddy. Цей пароль буде використаний під час відновлення вашого веб-сайту.

  Завантажити importbuddy

  Далі вам потрібно завантажити копію резервної копії, якщо ви цього ще не зробили. Ви можете завантажити його з BackupBuddy »Резервні копії або місце призначення, яке ви використовували для зберігання резервних копій.

  Після того, як ви збережете на своєму комп’ютері резервний zip-файл та importbuddy.php, підключіться до свого веб-сайту за допомогою FTP.

  Якщо у вас є повна резервна копія вашого веб-сайту, тоді видаліть усі файли та папки зі свого сервера.

  Однак якщо у вас є часткова резервна копія, потрібно спочатку завантажити файли, які ви не створили. Після того, як ви впевнені, що у вас все є резервним копієм, продовжте видалення всіх файлів і папок із кореневого каталогу вашого веб-сайту.

  Видаліть старі файли WordPress

  Далі вам потрібно завантажити файли резервного копіювання BackupBuddy та importbuddy.php у кореневу папку вашого веб-сайту.

  Після завантаження обох файлів на сервер, відвідайте importbuddy.php у своєму веб-браузері. Він знаходиться в кореневому каталозі вашого веб-сайту, тому його URL-адреса буде приблизно такою:

  http://www.example.com/importbuddy.php

  ImportBuddy тепер запитає пароль, який ви створили під час завантаження ImportBuddy.

  importbuddy пароль

  На наступному екрані ImportBuddy відобразить завантажений вами файл резервної копії. Якщо ви не завантажили файл резервної копії за допомогою FTP, ви можете натиснути на вкладку завантаження, щоб зараз завантажити файл резервної копії. Якщо у вас є резервні копії, які зберігаються на службі зберігання iTheme, тоді ви можете підключитися до нього, натиснувши на вкладку сховання зараз. Вибравши базу даних, натисніть на наступний крок для продовження.

  Виберіть файл резервного копіювання

  ImportBuddy розпакує ваш файл резервної копії та покаже вам повідомлення про успіх після вилучення файлів. Натисніть на кнопку наступного кроку, щоб продовжити.

  На наступному екрані ImportBuddy попросить вас надати URL-адресу сайту та інформацію про базу даних.

  Якщо ви відновлюєте зламаний веб-сайт WordPress або намагаєтесь видалити зловмисне програмне забезпечення, ви не хочете використовувати свою стару базу даних.

  Ви можете викинути таблиці зі старої бази даних за допомогою phpMyAdmin, або створити нову базу даних за допомогою cPanel. Після того, як ви закінчите створити нову базу даних або випорожните стару, вкажіть дані своєї бази.

  З іншого боку, якщо ви впевнені, що ваш сайт не був зламаний, ви можете використовувати ті самі старі дані бази даних.

  налаштування бази даних

  Натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити, і importbuddy тепер перевірить налаштування вашої бази даних та імпортує ваші дані. Після цього натисніть наступний крок для продовження.

  Тепер ImportBuddy буде оновлювати URL-адреси вашого сайту, шляхи тощо. Після цього вам запропонують протестувати ваш сайт. Якщо все працює нормально, то ви успішно відновили свій веб-сайт.

  Огляд та очищення

  На сторінці importbuddy натисніть кнопку “Очистити та видалити тимчасові файли”. Це видалить тимчасові дані в базі даних та файлах, створених під час відновлення.

  Відновлення WordPress за допомогою резервного копіювання UpdraftPlus

  UpdraftPlus – ще один популярний плагін для резервного копіювання WordPress. Це дозволяє легко створити резервну копію та відновити сайт WordPress.

  Спочатку вам потрібно переконатися, що у вас є повна резервна копія вашого WordPress сайту, створеного UpdraftPlus. Далі вам потрібно завантажити файли резервного копіювання на свій комп’ютер.

  Якщо ваші резервні копії зберігаються UpdraftPlus у віддаленому місці зберігання, як-от Dropbox, Google Drive тощо, ви можете завантажити свої резервні файли з цих місць на свій комп’ютер.

  Далі вам потрібно підключитися до FTP-клієнта та видалити всі файли WordPress. Після цього потрібно знову встановити WordPress та увійти на свій веб-сайт.

  Вам потрібно буде встановити та активувати плагін UpdraftPlus. Після активації відвідайте Налаштування »Резервні копії UpdraftPlus сторінки та натисніть кнопку Відновити.

  Завантажте резервні файли

  Далі вам потрібно натиснути на посилання “Завантажити файли резервного копіювання” та обклеїти завантажені раніше файли резервного копіювання.

  Завантаження файлів резервного копіювання

  Після завантаження файлів резервної копії UpdraftPlus сканує ці файли та відображатиме їх на сторінці резервного копіювання.

  Для продовження вам потрібно буде натиснути кнопку “Відновити”.

  Відновлення резервних файлів

  Це призведе до появи спливаючого вікна, де для продовження потрібно знову натиснути кнопку відновлення. Переконайтесь, що вибрані всі доступні файли резервного копіювання, такі як плагіни, база даних, теми та інші.

  Відновлення файлів резервного копіювання

  Тепер UpdraftPlus почне видобувати та відновлювати дані з цих файлів. Після успіху вас буде переспрямовано на сторінку успіху.

  Резервна копія відновлена

  Ось і все, ви успішно відновили свій сайт WordPress із резервної копії UpdraftPlus.

  Відновлення бази даних WordPress із резервного копіювання за допомогою phpMyAdmin

  Під час відновлення резервної копії, створеної вручну, ви можете зіткнутися з двома можливими варіантами. Ви можете створити нову базу даних та імпортувати її в неї, або ви можете спорожнити існуючу базу даних та імпортувати резервну копію.

  Якщо ви чистите зламаний веб-сайт WordPress, перед створенням нової бази даних або імпортом у існуючу базу даних дуже важливо змінити своє ім’я користувача та пароль MySQL..

  Щоб створити нову базу даних, увійдіть на інформаційну панель cPanel свого облікового запису хостингу WordPress та натисніть на значок баз даних MySQL.

  Бази даних MySQL в Cpanel

  Потім вам запропонують вказати ім’я для вашої бази даних, а потім натисніть кнопку “Створити базу даних”.

  Створіть нову базу даних

  Після створення нової бази даних вам потрібен користувач MySQL, пов’язаний із цією новою базою даних. Прокрутіть униз до розділу користувачів MySQL та додайте нового користувача.

  Додати нового користувача бази даних

  Далі вам потрібно додати цього користувача до бази даних MySQL. Прокрутіть униз до розділу “Додати користувача до бази даних” та виберіть користувача разом із базою даних у спадному меню та натисніть кнопку “Додати”.

  Додати користувача в db

  Тепер ваша нова база даних готова. Ви можете використовувати його для відновлення резервного копіювання бази даних WordPress.

  Перейдіть до панелі інструментів cPanel ще раз і натисніть на значок phpMyAdmin.

  Запустіть phpMyAdmin

  Далі вам потрібно натиснути нову назву бази даних, а потім натиснути кнопку імпорту.

  Імпорт вашої бази даних

  Натисніть кнопку “вибрати файл”, щоб вибрати файл резервної копії бази даних WordPress, а потім натисніть кнопку “Перейти” внизу сторінки, щоб продовжити.

  PhpMyAdmin тепер завантажить вашу резервну копію та імпортує її у вашу базу даних.

  Після завершення ви побачите повідомлення про успіх.

  Це все. Ви успішно імпортували свою базу даних WordPress. Тепер наступним кроком є ​​встановлення WordPress за допомогою нової бази даних. Якщо ви вже встановили WordPress, додайте нові параметри бази даних у свій файл wp-config.php, і вам буде добре.

  Відновлення резервної копії бази даних WordPress за допомогою cPanel

  Якщо ви вручну створили резервну копію бази даних WordPress за допомогою cPanel на своєму спільному хостингу, ви також можете відновити цю базу даних за допомогою cPanel.

  Увійдіть у свій акаунт cPanel і в розділі файлів натисніть Резервне копіювання.

  Резервне копіювання в cPanel

  На сторінці резервного копіювання прокрутіть униз до “Відновлення резервної копії бази даних MySQL”.

  Далі натисніть на кнопку вибрати файл і виберіть файл резервного копіювання з вашого жорсткого диска. Після завершення натисніть на кнопку завантаження.

  Відновлення бази даних за допомогою cPanel

  Відновлення файлів WordPress вручну за допомогою FTP

  Якщо ви відновлюєте WordPress для очищення зламаного сайту, то спочатку потрібно видалити всі існуючі файли та каталоги WordPress..

  Робіть це лише в тому випадку, якщо ваша резервна копія оновлена, і на вашому веб-сайті все налаштовано, змінено або завантажено.

  Якщо у вас є всі завантаження та налаштування, ви можете сміливо видалити все на своєму веб-сайті за допомогою cpanel (набагато швидше) або за допомогою FTP.

  Щоб видалити всі файли з вашого веб-сайту, увійдіть до cPanel хостингу / VPS хостингу та під розділом файлів натисніть на значок файлового менеджера.

  Менеджер файлів у cPanel

  Вперед та виберіть Веб-корінь як свій каталог та продовжуйте. Тепер інтерфейс файлового менеджера відкриється на новій вкладці браузера. Вам потрібно буде вибрати всі файли WordPress та видалити їх. Цей шлях набагато швидший.

  Ви також можете видалити файли за допомогою FTP, але це повільніше. Просто підключіться до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та виберіть усі файли у вашому кореневому каталозі WordPress, щоб видалити їх.

  Видаліть старі файли WordPress

  Далі вам потрібно завантажити нову копію WordPress з WordPress.org і витягнути її на жорсткий диск.

  Запустіть клієнт FTP та завантажте всі файли WordPress на свій сервер.

  Завантажте файли WordPress

  Завантаживши файли WordPress, ви можете завантажити файл wp-config.php зі своєї резервної копії (лише якщо ви впевнені, що він чистий і не порушений).

  Ви також можете перейменувати файл wp-config-sample.php у щойно завантажені файли WordPress у файл wp-config.php. Після цього вам потрібно буде відредагувати файл wp-config.php і ввести інформацію про вашу базу даних.

  Не забудьте зберегти файл і завантажити його на свій веб-сайт.

  Далі вам потрібно завантажити інші файли із резервної копії. Ми рекомендуємо вам завантажувати свої зображення лише в / wp-content / uploads / каталог.

  Завантаживши їх, відвідайте веб-сайт, щоб перевірити, чи все працює добре.

  Далі вам потрібно увійти у свою адміністраторську область WordPress та почати встановлювати плагіни, які ви мали на своєму сайті.

  Тепер ви можете перейти до встановлення теми. Якщо ви налаштували свою тему WordPress або використовували дочірню тему, то можете відновити її з резервного копіювання. Однак переконайтеся, що ці файли чисті.

  Нарешті, перейдіть до Налаштування »Постійні посилання і відрегулюйте параметри постійних посилань на ваш сайт, а потім оновіть постійні посилання.

  Усунення проблем відновлення резервної копії WordPress

  Існують деякі поширені проблеми, з якими ви можете зіткнутися під час відновлення веб-сайту WordPress. Для кожного з них є окремі путівники.

  • Помилка встановлення з’єднання з базою даних
  • Білий екран смерті
  • Внутрішня помилка сервера
  • Проблема з переадресацією або оновленням сторінки входу
  • Повідомлення, що повертаються 404 Помилка

  Що робити після відновлення вашого сайту WordPress

  Після успішного відновлення веб-сайту ми настійно рекомендуємо покращити безпеку веб-сайту.

  Якщо ви цього ще не зробили, переконайтеся, що у вас є звичайне резервне копіювання WordPress одним із цих плагінів для резервного копіювання WordPress..

  Для захисту вашого веб-сайту ми рекомендуємо негайно змінити пароль WordPress. Якщо ви користуєтесь веб-сайтом для багатьох користувачів, то попросіть усіх користувачів негайно оновити свої паролі.

  Ви також можете встановити брандмауер веб-сайту. У WPBeginner ми використовуємо Sucuri для моніторингу та посилення безпеки нашого веб-сайту. Він контролює загрозу безпеці, а також пропонує службу видалення зловмисного програмного забезпечення зі своїми планами підписки. Подивіться, як Сукурі допоміг нам заблокувати 450 000 атак за 3 місяці.

  Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як відновити WordPress із резервного копіювання. Ви також можете побачити наш остаточний покроковий посібник із безпеки WordPress для початківців.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map