Посібник для початківців: Як знайти URL для входу в WordPress

“Як я входжу в WordPress?” це одне з найпоширеніших питань WordPress, яке нам задають.


Початківцям часто важко знайти URL-адресу сторінки для входу в WordPress, і це заважає їм працювати на своєму веб-сайті.

У цій статті ми покажемо вам, як знайти свою реєстраційну URL-адресу WordPress. Ми також покажемо вам різні способи входу в свою адміністраторську область WordPress.

Як знайти URL-адресу сторінки для входу в WordPress

Для чого потрібна URL-адреса для входу?

Сторінка входу – це двері між вашим веб-сайтом та інформаційною панеллю управління вашим веб-сайтом, також відомим як область адміністратора. Після входу ви можете створювати нові публікації, додавати нові сторінки, змінювати дизайн, додавати плагіни тощо.

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо ви віддаєте перевагу текстовим інструкціям, будь ласка, продовжуйте читати.

Як знайти посилання для входу в WordPress?

У звичайній установці WordPress з хорошим хостинг-провайдером WordPress все, що вам потрібно зробити, – це додати / вхід / або / адміністратор / до кінця URL-адреси вашого веб-сайту..

Наприклад:

www.example.com/admin/
www.example.com/login/

Не забудьте замінити example.com на власне доменне ім’я.

Обидва ці URL-адреси переспрямують вас на сторінку входу в WordPress.

Сторінка входу в WordPress

Якщо з якоїсь причини ваша URL-адреса для входу в WordPress не працює належним чином, ви можете легко отримати доступ до сторінки входу в WordPress, перейшовши за цією URL-адресою:

www.example.com/wp-login.php

Тепер, якщо ви встановили WordPress у такий підкаталог, як / wordpress /, вам знадобиться отримати доступ до вашої сторінки входу в блог WordPress таким чином:

www.example.com/wordpress/login/
www.example.com/wordpress/wp-login.php

Якщо ви встановили WordPress на піддомен, ви можете отримати доступ до сторінки входу в систему адміністратора WordPress так:

subdomain.example.com/login/
subdomain.example.com/wp-login.php

Після входу в систему ви перейдете на область адміністратора WordPress свого веб-сайту, що знаходиться в папці wp-admin..

Ви можете отримати прямий доступ до області адміністратора, ввівши URL-адресу веб-сайту, як це:

www.example.com/admin/
www.example.com/wp-admin/

Ця URL-адреса перевіряє, чи ви раніше були ввійшли в систему та чи ваш сеанс все ще активний.

Якщо обидва вірні, то вас буде переспрямовано на інформаційну панель WordPress. Якщо ваш сеанс закінчився, ви будете перенаправлені назад на сторінку входу в WordPress.

Як запам’ятати сторінку входу в WordPress в WordPress

Якщо вам важко запам’ятати посилання для входу в WordPress, рекомендуємо додати закладку до панелі закладок вашого браузера..

Крім того, ви можете додати посилання для входу в WordPress на колонтитулі, бічній панелі або в меню. Є два дуже простих способи зробити це.

Перший варіант – додавання посилання для входу в WordPress до меню. Просто увійдіть у свою адміністраторську область WordPress та перейдіть до Зовнішній вигляд »Меню.

Далі натисніть на вкладку Посилання, щоб розгорнути її та додати посилання та текст для входу в WordPress. Після завершення натисніть кнопку Додати в меню, щоб додати це посилання у своє меню. Також не забудьте натиснути кнопку Зберегти меню.

Додати посилання на сторінку входу в меню навігації

Другий варіант – використовувати віджет за замовчуванням, який називається Meta. Цей віджет додає посилання на сторінку входу, посилання на RSS-канали вашого сайту та посилання на веб-сайт WordPress.org.

Почніть з переходу до Зовнішній вигляд »Віджети і перетягніть мета-віджет на бічну панель вашого веб-сайту або на готові віджети. Якщо ви не хочете використовувати мета-віджет, ви можете також тут використовувати віджет Меню.

Ви можете додати посилання для входу в WordPress у нижньому колонтитулі, бічній панелі або в будь-якій іншій області, що готова до віджетів у вашій темі..

Додавання мета-віджета на бічну панель WordPress

Використовуйте Запам’ятати мене, щоб обійти сторінку входу в WordPress

На вашій сторінці входу в WordPress є прапорець із написом Запам’ятати мене. Якщо ви встановите цей прапорець перед входом у систему, це дозволить вам безпосередньо отримувати доступ до адміністраторської області без входу під час наступних відвідувань протягом 14 днів або налаштувань файлів cookie веб-переглядача..

Запам'ятати мене прапорець

Якщо ви забудете перевірити параметр «Запам’ятати мене» під час входу, ви можете встановити плагін Завжди запам’ятати мене. Він автоматично перевірятиме прапорець “Запам’ятати мене” щоразу при вході в WordPress.

Як додати спеціальну форму для входу в WordPress у WordPress

Форма входу на бічну панель

Якщо на вашому веб-сайті WordPress є кілька користувачів, має сенс додати форму входу в WordPress на бічну панель або створити користувацьку сторінку входу, яка відповідає дизайну та тематиці вашого сайту..

Існує кілька способів зробити це, але ми рекомендуємо використовувати плагін Тема My Login.

Це дозволяє створювати власні сторінки для входу, а також постачається з віджетом для входу на бічній панелі. Ви можете просто додати віджет на бічну панель вашого веб-сайту, і він відобразить форму для входу.

Ви також можете використовувати WPForms для створення власних власних форм входу. Це найкращий плагін для контактної форми WordPress і дозволяє легко створювати форми для входу та додавати їх будь-де на вашому веб-сайті.

Детальні вказівки див. У нашій статті про те, як додати сторінку входу та віджети переднього типу в WordPress.

Увійдіть у WordPress із панелі керування веб-хостингом

Багато компаній, що займаються хостингом WordPress, надають прості ярлики для прямого доступу до вашої адміністраторської області WordPress та пропускання сторінки входу в WordPress..

Ось як увійти в WordPress за допомогою популярних хостингових панелей.

1. Ярлик для входу в WordPress в Bluehost

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі. Вони пропонують зручну для початківців інформаційну панель із швидкими комбінаціями клавіш для управління сайтом WordPress.

Просто увійдіть на інформаційну панель Bluehost та перейдіть на вкладку “Мої сайти”. Звідси ви побачите всі сайти WordPress, встановлені у вашому хостинг-акаунті.

Увійдіть у WordPress

Переведіть курсор миші на сайт, на який ви хочете увійти, а потім натисніть кнопку «Увійти в WordPress».

2. Ярлик для входу в WordPress в SiteGround

SiteGround також має швидкий ярлик для входу на ваш сайт WordPress.

Просто увійдіть у свою інформаційну панель хостингу SiteGround та натисніть на вкладку “Веб-сайти” вгорі. Звідси ви побачите список веб-сайтів, які ви встановили під своїм обліковим записом хостингу.

Натисніть кнопку «Комплект WordPress» поруч із веб-сайтом, на який ви хочете увійти.

Інформаційна панель SiteGround

Це відобразить спливаюче вікно, де ви побачите кнопку для входу в область адміністратора WordPress.

Кнопка входу в SiteGround WordPress

3. Ярлик для входу в WordPress в WP Engine

WP Engine – це найкраще керована компанія WordPress. У них також є ярлик для входу в WordPress, який надсилає вас до вхідної URL-адреси WordPress, але автоматично не входить в систему.

Відвідайте інформаційну панель WP Engine і виберіть свій веб-сайт. На сторінці огляду сайту ви побачите ярлик ярлика сторінки для входу в WordPress у лівому стовпці.

Ярлик для входу в систему WP Engine WordPress

Подальші налаштування та ресурси входу в WordPress

Ми написали велику кількість статей про налаштування входу в WordPress та виправлення поширених помилок.

Якщо ви хочете створити користувальницьку сторінку входу в WordPress за допомогою свого брендингу, перегляньте наш посібник щодо налаштування сторінки входу в WordPress (не потрібен HTML / CSS).

Форми входу в WordPress можна зловживати атаками грубої сили. Якщо ви стикаєтеся з подібними атаками на своєму веб-сайті, то ви можете додати CAPTCHA до реєстраційної форми та реєстраційної форми WordPress, щоб захистити свій сайт..

Усунення помилок входу в WordPress

Іноді ви можете зіткнутися з дивними помилками, пов’язаними зі сторінкою входу в WordPress. Ми детально розглянули декілька з них, а також поради щодо усунення несправностей:

  • Як виправити оновлення та перенаправлення сторінки входу в WordPress
  • Як виправити WordPress утримує проблему виходу
  • Як виправити помилку занадто багато проблем з перенаправленнями в WordPress

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як знайти посилання для входу в WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим покроковим посібником із безпеки WordPress та нашим кінцевим посібником щодо прискорення роботи WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me